Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Τώρα με πιάνουν αλλά άγχη. Λέτε να είναι εξωμήτρια και γι αυτό να έχω καφέ; Παραλογίζομαι ε; 

      Παραλογιζεσε ναι!! Δεν δίνουν τόσο μεγάλες χοριακες με την πρώτη τα εξωμήτρια . Ξεκινάνε από χαμηλά .

      Τα καφέ είναι συνηθισμένα στην αρχή Κ πολύ πιθανό να είναι Κ δύο μωρά γι'αυτό. Να ξεκουράζεσε θέλει πολύ ξεκούραση ώστε να προσαρμοστεί η μήτρα στην νέα συνθήκη . 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Σταματα μαρη τη μιρλα... Εγω στην αρχή που άρχισα να διαβάζω νόμιζα θα έγραψες ότι σκεφτόσουν τι ζώδιο θα βγει το μωρό και δε σε βόλευε... Χα χα χα χα

Αχ ρε κοριτσια την προηγούμενη βδομάδα διάβαζα προβλήματα σε άλλα φορουμ και έπεσα σε ένα που γράφαν οι μαμάδες για τα κακα των μωρών τους... Πρώτη φορά θα ήθελα να είμαι ενεργό μελος σε σκατοσυζητηση.... Κι ας βρωμάει η υποθεση:ph34r:

Αν σου πω ότι δεν βρωμάει, θα το πιστέψεις;:DΜυριζεις πωπουδακια σαν να μυρίζεις λεβάντα.:D

  • Χαχα 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Μα πόση χαζομάρα πια , Χαχαχα. Ελπίζω να μην γίνουμε έτσι. Ψυχραιμία!

Κι όμως θα γίνεις! Δεν είναι χαζομάρα, είναι άγχος για να δεις αν τρώει καλά κι αν το πειράζουν κάποιες τροφές!! 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα Δήμητρα....καλη αρχή παναγια μ κ όλα να πάνε καλά...μιλά με τον γιατρό σ.αν έχεις στρες να το αφήσεις τότε δεν είναι κάτι 20 μερες...αν όμως τώρα ολα είναι ιδανικά κ ο γιατρός το κρίνει σωστό βάλε τα παιδάκια σ κ κλείσε τα μάτια σε όλα τα άλλα.

Εγώ μόλις έκανα την μετά φορά γινόταν ένας χαμος στο σπιτι μ..ανακαίνιση κουζίνας κ μπάνιου...φαντάζεσαι νομοζω...εμένα μ έφερε γούρι όλο αυτό σ ευχομαι τι ίδιο αν τα βάλεις τώρα...

Ουφ ουφ εχω τρεξιμο ακομααα

14 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Σταματα μαρη τη μιρλα... Εγω στην αρχή που άρχισα να διαβάζω νόμιζα θα έγραψες ότι σκεφτόσουν τι ζώδιο θα βγει το μωρό και δε σε βόλευε... Χα χα χα χα

Αχ ρε κοριτσια την προηγούμενη βδομάδα διάβαζα προβλήματα σε άλλα φορουμ και έπεσα σε ένα που γράφαν οι μαμάδες για τα κακα των μωρών τους... Πρώτη φορά θα ήθελα να είμαι ενεργό μελος σε σκατοσυζητηση.... Κι ας βρωμάει η υποθεση:ph34r:

Χαχα εισαι τρελλοκομειο μα χθες ειδα στο ονειρο μου μωρακια που ήθελαν αλλαγμα γιαααξ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Κι όμως θα γίνεις! Δεν είναι χαζομάρα, είναι άγχος για να δεις αν τρώει καλά κι αν το πειράζουν κάποιες τροφές!! 

Μπα, ειμαι κουλ γενικά σαν άνθρωπος κ δε νομίζω ν ασχολούμαι με τέτοια. Άλλωστε η μάνα μου δεν μετρούσε τα κακακια μου κάθε δέκα λεπτά και μια χαρα μεγάλωσα. Ούτε άλλες τόσες γυναίκες τις προηγούμενες δεκαετίες. Αυτά είναι υπερβολές, παιδακι θα κάνουμε όπως εκατομμύρια γυναίκες!

Μου αρεσε πολύ η δήλωση της Τζένης Μπότση μετά τη γέννηση της κόρης της. Λέει σιγά ρε παιδιά ψυχραιμία ένα παιδακι έκανα όπως όλες οι γυναίκες.Δε θελουμε να μεγαλώσουμε το παιδι μας με υπερβολή κ να το κακομαθουμε!

Κι επειδή στο περιβάλλον μου έχω δει τέτοιες συμπεριφορές κ τα παιδιά βγήκαν κακομαθημένα θέλει προσοχή κ ψυχραιμία

  • Μου αρέσει 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mary H said:

Μπα, ειμαι κουλ γενικά σαν άνθρωπος κ δε νομίζω ν ασχολούμαι με τέτοια. Άλλωστε η μάνα μου δεν μετρούσε τα κακακια μου κάθε δέκα λεπτά και μια χαρα μεγάλωσα. Ούτε άλλες τόσες γυναίκες τις προηγούμενες δεκαετίες. Αυτά είναι υπερβολές, παιδακι θα κάνουμε όπως εκατομμύρια γυναίκες!

Μου αρεσε πολύ η δήλωση της Τζένης Μπότση μετά τη γέννηση της κόρης της. Λέει σιγά ρε παιδιά ψυχραιμία ένα παιδακι έκανα όπως όλες οι γυναίκες.Δε θελουμε να μεγαλώσουμε το παιδι μας με υπερβολή κ να το κακομαθουμε!

Κι επειδή στο περιβάλλον μου έχω δει τέτοιες συμπεριφορές κ τα παιδιά βγήκαν κακομαθημένα θέλει προσοχή κ ψυχραιμία

@Mary H, πλησιάζει η αυχενική, έτσι δεν είναι?? Έχεις κανονίσει ραντεβού?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stamatia123 είπε:

Ίσως άσχετο το ποστ αυτό και αν όντως είναι θέλω να με  συγχωρέσετε. Είμαι λίγο καιρό εδώ μέσα αν και οπως έγραψα στο πρώτο μου πόστ έκανα ένα σύντομο πέρασμα και κάποια χρόνια πριν. Έχω την εντύπωση ότι στην παρούσα φάση ίσως είμαι  η μεγαλύτερη ηλικιακα στο φορουμ  που προσπαθω, έχω το θράσος ή το θάρρος (βάφτησε το εσύ οπως θέλεις)  να κάνω παιδί.

Είσαστε πολλές που μου στέλνετε μηνύματα για να μου πειτε ότι παίρνετε δύναμη από τον τρόπο που αντιμετωπίζω τη ζωή. Αυτό δεν έρχεται μόνο του... Το δουλεύεις. Και συ μπορείς να γίνεις εμπνευση αρκεί να θέλεις... 

Χρόνια τώρα έχω τον κολλητό μου που με παρακαλεί να κάνω ένα blog και να γράφω. Να γράψω γι αυτά που βίωσα, γι αυτά που πάλεψα να κατακτησω , για ότι έχασα αλλά δεν το έβαλα κάτω. Γιατί δεν ήταν λίγες οι φορές που είχα γεμάτα τα χέρια μου με χαρά και σε πολύ λίγο γλυστρησε σαν άμμος και εξαφανίστηκε.... Ξανά... Και ξανά... Και ξανά.  Και πάντα ξεκιναω από την αρχή με ένα μεγάλο χαμόγελο. 

Είμαι 48 ετών και οι φίλου μου είναι από 24 ετων και πάνω...άλλοι φτάνουν σίγουρα ηλικιακα εμένα αλλά και κάποιοι είναι αρκετά μεγαλύτερου μου που όμως είναι τόσο νεανικά πνεύματα με διψα για ζωή που εκείνους τους αναζητώ εγώ(μετρημένοι στα Δάχτυλα του ενός χεριού αυτή η κατηγορία) . Είναι παιδιά που αναζητούν την παρέα μου, τις απόψεις μου για θέματα που τους προβληματιζουν αλλά κάνουμε και τρελες μαζί!!!μαγειρεύουμε μαζί... Ταξιδεύουμε κάνουμε πάρτυ. Πρώτα γίνονται φίλοι μου αυτοί και μετά οι γονείς τους που σε κάποιες περιπτωσεις οι μητέρες τους είναι μικρότερες από μένα. 

Αγαπαω το διάβασμα, το γράψιμο, λατρεύω να είμαι στην κουζίνα και να πειραματιζομαι, αγαπάω τα ταξίδια και έχω ταξιδέψει παρα πολύ.,παρακολουθώ εκθέσεις ζωγραφικής χωρίς να έχω βαθύτερη εκπαίδευση, μ αρεσει η μόδα και τα καλλυντικά ( και έχω αγοράσει σαβούρα που δεν μπορεις να φανταστείς) είμαι ερωτευμένη με την ζωή... Διψάω για επικοινωνία με άτομα που με κάνουν μην σταματάω να ενημερώνομαι για νεα θέματα, χορτατη όμως από όλα τα υλικά αγαθά.... 

Μετά από όλο αυτό το εγκώμιο για τον εαυτό μου μπορώ να σας γράψω ότι τελικά το μπλοκ το δουλεύω. Προς το παρών είναι σαν μια κλειστή κουζίνα που κάνω την προετοιμασία έτσι ώστε να βγάλω στην τραπεζαρία ορεκτικά  κυριως και επιδόρπιο. Σίγουρα δεν θα είναι ένα μπλοκ για να σου πω πως να ντυθείς η που να φας γιατί τα βαριέμαι αυτά. Μπορώ όμως να σου δώσω τροφή για σκέψη... 

Πάνω σ αυτή την ιδέα δουλεύω πριν μπω εδώ μέσα αλλά εσείς όλες είσαστε η έμπνευση μου για να δουλέψω περισσότερο. Θέλω να σας πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Όταν είμαι έτοιμη να ανεβάσω το μπλοκ θα σας ενημερώσω και θα χαιρόμουν αν το αγαπήσετε και τελικά να μου στέλνετε την κριτική σας για να γίνω και γω καλύτερη. 

 

 49 εδώ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...