Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Η πλάκα ήταν ότι μου λέει ο άντρας μου όλα καλά με το γιατρό, σου έκανε υπέρηχο κι εγώ είπα ναι, ναι μια χαρά όλα!!!!τι να πω????? 

Σε κάτι λάθος ώρας που έρχονται οι άντρες. Ευτυχώς εγω παω μόνη μου στους υπερηχους:ph34r:

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

18 hours ago, Tsini said:

Δεν διευκρινισα οτι σε αυτον πετυχε εμφυτευση με την 1η, μετα απο πολλες προσπαθειες που ειχε κανει αλλου κ ειχε παρει απο ολες αρνητικο...

Βεβαια,αν θελεις οπωσδηποτε το Ιασω, για θεματα προωρης εμμηνοπαυσης εχω ακουσει οτι πιο ειδικος ειναι ο Βασιλοπουλος ή ο Ψαθας..

Πολύ ενδιαφέρον! Εγώ δεν είμαι ακόμη σε εμμηνόπαυση, αλλά έχω αποφασίσει να πάω με δανεικά ωάρια γιατί το υλικό μου δεν μας αφήνει να προκόψουμε. Είδα τον Τσιριγώτη και μου άρεσε, απλά συγκενικό μου πρόσωπο, ξέρει ότι ο Ζερβομανωλάκης είναι καλός. Τώρα σε τί είναι καλός ακριβώς δεν ξέρω και για αυτό είπα να ρωτήσω την παρέα εδώ!! :P Σε ευχαριστώ Tsini!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια 3 μέρες νωρίτερα η περίοδος σήμερα αίμα άντε να δούμε θα με ξεκινήσουν ή τον άλλο μήνα?Μεταξύ μας θα με βόλευε τον άλλο μήνα να τελειώνω με εκκρεμότητες με το φρεσκάρισμα κ αλλαγμα κουζίνας του σπιτιού της νονάς μου που τελειώνουν όλα ως το άλλο ΣΚ..τρέχω με αυτά 1 μήνα τώρα απλά πολύ άγχος κ κούραση για να το αδειάσω το σπίτι..να μπορέσουν να μπουν οι νοικάρηδες μέσα. Εχω λαλήσει...κ φοβάμαι μήπως εξαιτίας όλων αυτών δεν πάει καλά η προσπάθεια τα είπα κ ξεθύμανα θα το συζητησω κ μαζι με τον γιατρο γιατι νοιωθω εξαντλημένη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια 3 μέρες νωρίτερα η περίοδος σήμερα αίμα άντε να δούμε θα με ξεκινήσουν ή τον άλλο μήνα?Μεταξύ μας θα με βόλευε τον άλλο μήνα να τελειώνω με εκκρεμότητες με το φρεσκάρισμα κ αλλαγμα κουζίνας του σπιτιού της νονάς μου που τελειώνουν όλα ως το άλλο ΣΚ..τρέχω με αυτά 1 μήνα τώρα απλά πολύ άγχος κ κούραση για να το αδειάσω το σπίτι..να μπορέσουν να μπουν οι νοικάρηδες μέσα. Εχω λαλήσει...κ φοβάμαι μήπως εξαιτίας όλων αυτών δεν πάει καλά η προσπάθεια τα είπα κ ξεθύμανα θα το συζητησω κ μαζι με τον γιατρο γιατι νοιωθω εξαντλημένη..

Καλημέρα Δήμητρα....καλη αρχή παναγια μ κ όλα να πάνε καλά...μιλά με τον γιατρό σ.αν έχεις στρες να το αφήσεις τότε δεν είναι κάτι 20 μερες...αν όμως τώρα ολα είναι ιδανικά κ ο γιατρός το κρίνει σωστό βάλε τα παιδάκια σ κ κλείσε τα μάτια σε όλα τα άλλα.

Εγώ μόλις έκανα την μετά φορά γινόταν ένας χαμος στο σπιτι μ..ανακαίνιση κουζίνας κ μπάνιου...φαντάζεσαι νομοζω...εμένα μ έφερε γούρι όλο αυτό σ ευχομαι τι ίδιο αν τα βάλεις τώρα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια 3 μέρες νωρίτερα η περίοδος σήμερα αίμα άντε να δούμε θα με ξεκινήσουν ή τον άλλο μήνα?Μεταξύ μας θα με βόλευε τον άλλο μήνα να τελειώνω με εκκρεμότητες με το φρεσκάρισμα κ αλλαγμα κουζίνας του σπιτιού της νονάς μου που τελειώνουν όλα ως το άλλο ΣΚ..τρέχω με αυτά 1 μήνα τώρα απλά πολύ άγχος κ κούραση για να το αδειάσω το σπίτι..να μπορέσουν να μπουν οι νοικάρηδες μέσα. Εχω λαλήσει...κ φοβάμαι μήπως εξαιτίας όλων αυτών δεν πάει καλά η προσπάθεια τα είπα κ ξεθύμανα θα το συζητησω κ μαζι με τον γιατρο γιατι νοιωθω εξαντλημένη..

Ρωτά το γιατρό σου Δημητρούλα μήπως να το αφήσεις για τον άλλο μήνα!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Δεν αλλάζεις μικροβιολογικό?? Κορίτσια εγώ όταν ήμουν στο Έλενα, ο γιατρός μου ήταν μεγάλος ηλικιακα(και είναι απλά δε τον έχω), μια μέρα που έλειπε, μου έκανε υπέρηχο ο βοηθός του κι εκεί που περίμενα να δω κάνα κυριούλη μεγάλο με λευκά μαλλιά, σκάει μύτη συνομιληκος μου λες κι είχε βγει από περιοδικό!!!!! Χαχαχα, κοντά στο 1.85,γυμνασμενος,ξανθος,τοτε εγώ ήμουν 32 Αντε να ήταν 34-35.

Χαχαχα

Καλά να σου πω εγώ ιστορία... Πήγα μια φίλη μου στα επείγοντα ένα βράδυ με κολικούς... Μπαίνει μέσα και σε λίγο με φωνάζει ο γιατρός με το όνομα μου... Σκέφτομαι ότι πέσανε μάλλον σε γνωστό... Μου λέει."η φίλη σου θέλει χαρτομάντιλα" και με κοιτάει από πάνω μέχρι κάτω.εγώ εν τω μεταξύ σαν να με χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα... Πηγαίνω στη φίλη μου και μου λέει... Μαλάκα δε θέλω τίποτε... Αυτός είναι για σένα. Τέλος!!!! 

Ε περιττό να σου πω κόντεψα να αφήσω και τα νεφρά μου δώρο στο νοσοκομείου..... Ακομα γελάω... Χα χα χα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια 3 μέρες νωρίτερα η περίοδος σήμερα αίμα άντε να δούμε θα με ξεκινήσουν ή τον άλλο μήνα?Μεταξύ μας θα με βόλευε τον άλλο μήνα να τελειώνω με εκκρεμότητες με το φρεσκάρισμα κ αλλαγμα κουζίνας του σπιτιού της νονάς μου που τελειώνουν όλα ως το άλλο ΣΚ..τρέχω με αυτά 1 μήνα τώρα απλά πολύ άγχος κ κούραση για να το αδειάσω το σπίτι..να μπορέσουν να μπουν οι νοικάρηδες μέσα. Εχω λαλήσει...κ φοβάμαι μήπως εξαιτίας όλων αυτών δεν πάει καλά η προσπάθεια τα είπα κ ξεθύμανα θα το συζητησω κ μαζι με τον γιατρο γιατι νοιωθω εξαντλημένη..

Σταματα μαρη τη μιρλα... Εγω στην αρχή που άρχισα να διαβάζω νόμιζα θα έγραψες ότι σκεφτόσουν τι ζώδιο θα βγει το μωρό και δε σε βόλευε... Χα χα χα χα

Αχ ρε κοριτσια την προηγούμενη βδομάδα διάβαζα προβλήματα σε άλλα φορουμ και έπεσα σε ένα που γράφαν οι μαμάδες για τα κακα των μωρών τους... Πρώτη φορά θα ήθελα να είμαι ενεργό μελος σε σκατοσυζητηση.... Κι ας βρωμάει η υποθεση:ph34r:

  • Χαχα 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Σταματα μαρη τη μιρλα... Εγω στην αρχή που άρχισα να διαβάζω νόμιζα θα έγραψες ότι σκεφτόσουν τι ζώδιο θα βγει το μωρό και δε σε βόλευε... Χα χα χα χα

Αχ ρε κοριτσια την προηγούμενη βδομάδα διάβαζα προβλήματα σε άλλα φορουμ και έπεσα σε ένα που γράφαν οι μαμάδες για τα κακα των μωρών τους... Πρώτη φορά θα ήθελα να είμαι ενεργό μελος σε σκατοσυζητηση.... Κι ας βρωμάει η υποθεση:ph34r:

Υπάρχει και τέτοιο φόρουμ ; Χαχαχαχα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , Mary H είπε:

Υπάρχει και τέτοιο φόρουμ ; Χαχαχαχα

Δεν φαντάζεσαι! Μια φίλη μου έλεγε οτι ηταν σε μια ομάδα στο fb οπου ανέβαζαν φωτογραφίες απο τις χεσμενες πάνες και διαλογίζονταν για την συσταση:-P

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Δεν φαντάζεσαι! Μια φίλη μου έλεγε οτι ηταν σε μια ομάδα στο fb οπου ανέβαζαν φωτογραφίες απο τις χεσμενες πάνες και διαλογίζονταν για την συσταση:-P

Μα πόση χαζομάρα πια , Χαχαχα. Ελπίζω να μην γίνουμε έτσι. Ψυχραιμία!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stamatia123 said:

Σταματα μαρη τη μιρλα... Εγω στην αρχή που άρχισα να διαβάζω νόμιζα θα έγραψες ότι σκεφτόσουν τι ζώδιο θα βγει το μωρό και δε σε βόλευε... Χα χα χα χα

Αχ ρε κοριτσια την προηγούμενη βδομάδα διάβαζα προβλήματα σε άλλα φορουμ και έπεσα σε ένα που γράφαν οι μαμάδες για τα κακα των μωρών τους... Πρώτη φορά θα ήθελα να είμαι ενεργό μελος σε σκατοσυζητηση.... Κι ας βρωμάει η υποθεση:ph34r:

 

Just now, Fleabag said:

Δεν φαντάζεσαι! Μια φίλη μου έλεγε οτι ηταν σε μια ομάδα στο fb οπου ανέβαζαν φωτογραφίες απο τις χεσμενες πάνες και διαλογίζονταν για την συσταση:-P

 

Just now, Mary H said:

Μα πόση χαζομάρα πια , Χαχαχα. Ελπίζω να μην γίνουμε έτσι. Ψυχραιμία!

Ένα θα σας πω! Έχω φωτογραφικό άλμπουμ "κακάκια" στο κινητό... Τραβάω εδώ κι ένα μήνα κάθε χεσμένη πάνα για τον παιδίατρο... (το ζήτησε ο ίδιος. Δεν το κάνω από φετίχ! Χαχαχαχ)

  • Χαχα 5

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

 

 

Ένα θα σας πω! Έχω φωτογραφικό άλμπουμ "κακάκια" στο κινητό... Τραβάω εδώ κι ένα μήνα κάθε χεσμένη πάνα για τον παιδίατρο... (το ζήτησε ο ίδιος. Δεν το κάνω από φετίχ! Χαχαχαχ)

Ρε τι έχουμε να τραβήξουμε! Κακακι κ φωτο:D

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Clue είπε:

 

 

Ένα θα σας πω! Έχω φωτογραφικό άλμπουμ "κακάκια" στο κινητό... Τραβάω εδώ κι ένα μήνα κάθε χεσμένη πάνα για τον παιδίατρο... (το ζήτησε ο ίδιος. Δεν το κάνω από φετίχ! Χαχαχαχ)

Emoticon για "λιαξ " δεν βρίσκω. Που το χουν κρυμμένο;;;; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...