Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Papaki@ είπε:

καλημέρα κορίτσια! TSH 2.28 ειναι καλά πριν την εμβριομεταφορά?δε θυμαμαι αν πρεπει κατω απο 1,5 ή 2,5

Παπάκι απ ότι ξερω κατω από 2 θέλουν ιδανικαιδανικά


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, Papaki@ είπε:

καλημέρα κορίτσια! TSH 2.28 ειναι καλά πριν την εμβριομεταφορά?δε θυμαμαι αν πρεπει κατω απο 1,5 ή 2,5

έχεις θυρεοειδή??? παίρνεις χάπι??? αν δεν έχεις θυροειδη μια χαρα ειναι η τιμή σ...εγω εκανα μεταφορά με 3.η δικοα μ γαιτρος μ.χε πει να ναι κάτω από 2 όταν εχεις αντισώματα ανεβασμένα...αν δεν έχεις τίποτα απ ολα αυτά είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Papaki@ είπε:

καλημέρα κορίτσια! TSH 2.28 ειναι καλά πριν την εμβριομεταφορά?δε θυμαμαι αν πρεπει κατω απο 1,5 ή 2,5

η δικη μου ενδοκρινολογος ηθελε 2- 2,5 και αυτο γιατι αν υπαρξει εγκυνοσυνη μου ειπε οτι το πρωτο 3μηνο  ανεβαινει πολυ και οντως ενω ειχα 1,54 στην εμβρυομεταφορα στην 8η βδομαδα που εκανα εξετασεις ειχε παει 4.8.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2020 at 9:40 ΠΜ, DIMITRAS είπε:

Κουγκαρ ειμαστε τα ανηψια το Σαββατο μου ειπαν θεια κατω απο 35 λεμε οτι εισαι μην λες οτι εισαι 43 ουτε το σωμα ουτε το προσωπο σου δειχνει πεταγεται κ ο αδερφος μου που εκλεισε τα 58 γιατι εγω?? Και τον αρχισαν ενταξει 58 δεν φαινεται αλλα 50αρης αχχχ χανεται αυτο το γονιδιο με εμενα 

Κλαίω με τα ανηψια και τον αδελφό σου!!! Χαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

έχεις θυρεοειδή??? παίρνεις χάπι??? αν δεν έχεις θυροειδη μια χαρα ειναι η τιμή σ...εγω εκανα μεταφορά με 3.η δικοα μ γαιτρος μ.χε πει να ναι κάτω από 2 όταν εχεις αντισώματα ανεβασμένα...αν δεν έχεις τίποτα απ ολα αυτά είναι οκ.

Όχι δεν έχω θυρεοειδή αλλά στις προηγούμενες προσπάθειες έπαιρνα χάπι, ο γιατρός μου είπε ότι είναι μια χαρά δεν χρειάζεται να επικοινωνήσω με τον Ενδοκρινολογο 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Όχι δεν έχω θυρεοειδή αλλά στις προηγούμενες προσπάθειες έπαιρνα χάπι, ο γιατρός μου είπε ότι είναι μια χαρά δεν χρειάζεται να επικοινωνήσω με τον Ενδοκρινολογο 

χάπι γιατί επερνες αφού δεν έχεις??? συμφωνώ τον γιατρό σ αλλα για να σ φύγει η ιδέα πάρε τηλ την εδοκρινοκογο σ όπως έκανα εγώ...κ μάλιστα η κουβέντα τις ήταν ότι επειδή πάω με δανεικά δεν παίζει ρόλο κιολας...που κολλάει αυτό δεν την ρώτησα πανρως δεν την άγγιξε καν το 3.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χάπι γιατί επερνες αφού δεν έχεις??? συμφωνώ τον γιατρό σ αλλα για να σ φύγει η ιδέα πάρε τηλ την εδοκρινοκογο σ όπως έκανα εγώ...κ μάλιστα η κουβέντα τις ήταν ότι επειδή πάω με δανεικά δεν παίζει ρόλο κιολας...που κολλάει αυτό δεν την ρώτησα πανρως δεν την άγγιξε καν το 3.

γιατι εχει να κανει με την γονιμοτητα..αφου πηγαμε σε δανεικα δεν εχουν να κανουν με τα δικα μας και αν ειναι γονιμα γι αυτο.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

γιατι εχει να κανει με την γονιμοτητα..αφου πηγαμε σε δανεικα δεν εχουν να κανουν με τα δικα μας και αν ειναι γονιμα γι αυτο.!

Δεν θυμάμαι αν το παπάκι πάει με δανεικά γιαυτο ρωτάω....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου.

Σταματία περιμένουμε τα νέα σου κ όλες ευχόμαστε να είναι ευχάριστα.

@Mary HΔιάβασα τα νεα σου στο απέναντι καφέ κ θέλω να ξέρεις ότι χάρηκα πολύ που η μπουμπού σου είναι δυνατή σαν τη μαμά της!!Τα υπόλοιπα τα αφήνουμε πίσω κ κοιτάμε το όμορφο παρόν:x

@SofoulisΕσύ κοριτσάκι μου πως είσαι??Καταλήξατε σε γιατρό γιατί το έχασα λίγο το θέμα

Να σας πω κ τα δικά μου νέα.Αδιαθέτησα επιτέλους (αφού είχα καθυστέρηση λόγω averkap) κ αν όλα πάνε καλά την άλλη Παρασκευή ξεκινάω προετοιμασία.Μια αγωνία την έχω πάντως!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Σταματία περιμένουμε τα νέα σου κ όλες ευχόμαστε να είναι ευχάριστα.

@Mary HΔιάβασα τα νεα σου στο απέναντι καφέ κ θέλω να ξέρεις ότι χάρηκα πολύ που η μπουμπού σου είναι δυνατή σαν τη μαμά της!!Τα υπόλοιπα τα αφήνουμε πίσω κ κοιτάμε το όμορφο παρόν:x

@SofoulisΕσύ κοριτσάκι μου πως είσαι??Καταλήξατε σε γιατρό γιατί το έχασα λίγο το θέμα

Να σας πω κ τα δικά μου νέα.Αδιαθέτησα επιτέλους (αφού είχα καθυστέρηση λόγω averkap) κ αν όλα πάνε καλά την άλλη Παρασκευή ξεκινάω προετοιμασία.Μια αγωνία την έχω πάντως!!

Με το καλό ,papy μου να ξεκινήσεις την προετοιμασία σου και σύντομα να έχουμε κι άλλες χαρές!!!! 

Εγώ ακόμα είμαι στην αναμονή...θα δούμε!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Σταματία περιμένουμε τα νέα σου κ όλες ευχόμαστε να είναι ευχάριστα.

@Mary HΔιάβασα τα νεα σου στο απέναντι καφέ κ θέλω να ξέρεις ότι χάρηκα πολύ που η μπουμπού σου είναι δυνατή σαν τη μαμά της!!Τα υπόλοιπα τα αφήνουμε πίσω κ κοιτάμε το όμορφο παρόν:x

@SofoulisΕσύ κοριτσάκι μου πως είσαι??Καταλήξατε σε γιατρό γιατί το έχασα λίγο το θέμα

Να σας πω κ τα δικά μου νέα.Αδιαθέτησα επιτέλους (αφού είχα καθυστέρηση λόγω averkap) κ αν όλα πάνε καλά την άλλη Παρασκευή ξεκινάω προετοιμασία.Μια αγωνία την έχω πάντως!!

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ κοπέλα μου! Περιμένουμε με αγωνία τα δικά σου νέα! Καλή αρχή!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Με το καλό ,papy μου να ξεκινήσεις την προετοιμασία σου και σύντομα να έχουμε κι άλλες χαρές!!!! 

Εγώ ακόμα είμαι στην αναμονή...θα δούμε!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ Σοφουλάκι!!

Όλα θα γίνουν στον καιρό τους.Πείσμα έχουμε, δύναμη βρήκαμε κ υπομονή αποκτήσαμε, οπότε θεωρώ τη μισή διαδρομή την κάναμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Mary H κοριτσακι διαβασα τα νεα σου κ απο τη μια λυπηθηκα αλλα απ την αλλη χαρηκα πολυ που εχεις την κορουλα σου στην κοιλια σου κ ειναι γερη κ ζωηρη!!! Σε λιγους μηνες θα την κρατας στην αγκαλια σου κ θα εισαι η πιο ευτυχισμενη μαμα!!!

Επισης διαβασα κ αυτο που σας ειπε ο γιατρος,οτι μια διδυμη κυηση ειναι δυσκολη,ειδικα κ με τα προβληματα υγειας που εχεις. Αν δεν γινομαι αδιακριτη, τι προβλημα υπαρχει; Ρωταω γτ εγω εχω ζαχαρο ηδη, κ ξερω οτι ειμαι σε ομαδα υψηλου κινδυνου...

Just now, Tsini είπε:

@Mary H κοριτσακι διαβασα τα νεα σου κ απο τη μια λυπηθηκα αλλα απ την αλλη χαρηκα πολυ που εχεις την κορουλα σου στην κοιλια σου κ ειναι γερη κ ζωηρη!!! Σε λιγους μηνες θα την κρατας στην αγκαλια σου κ θα εισαι η πιο ευτυχισμενη μαμα!!!

Επισης διαβασα κ αυτο που σας ειπε ο γιατρος,οτι μια διδυμη κυηση ειναι δυσκολη,ειδικα κ με τα προβληματα υγειας που εχεις. Αν δεν γινομαι αδιακριτη, τι προβλημα υπαρχει; Ρωταω γτ εγω εχω ζαχαρο ηδη, κ ξερω οτι ειμαι σε ομαδα υψηλου κινδυνου...

@Papy σου ευχομαι καλη αρχη κ ολα να πανε κατ ευχην!!!!

@Sofoulis συντομα κ εσυ να ξεκινησεις να εχουμε πολλες χαρες εδω!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...