Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Suzukaki είπε:

Ευχαριστω πολυ.οποια εχει ηδη κανει ας μου πει την εμπειρια της αν ενιωσε περιεργα μολις ειδε το παιδι εγω εχω τετοιες ανησυχιες...

Oταν γεννησσω θα σου πω. Παντως στον υπερηχο που την βλεπουμε, παρολο που μοιαζει προς το παρον εξωγηινακι, χαχα, μας αρεσει πολυ. Ιδιως ο αντρας μου ειναι ξετρελαμενος φουλ!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Oταν γεννησσω θα σου πω. Παντως στον υπερηχο που την βλεπουμε, παρολο που μοιαζει προς το παρον εξωγηινακι, χαχα, μας αρεσει πολυ. Ιδιως ο αντρας μου ειναι ξετρελαμενος φουλ!

Αχ τι ωραιααα μακαρι να το νιωσω.με το καλο!με την πρωτη πετυχες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Όχι μα την τριτη φορά με δανεικά. Θα το νιώσεις κ Εσυ σύντομα θα δεις!

Με την τριτη ε;;;;γτ ρε γμτ με δανεικα να μην μενεις μετα λες τι αλλο να φταιει πια ελεος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Suzukaki είπε:

Ευχαριστω πολυ.οποια εχει ηδη κανει ας μου πει την εμπειρια της αν ενιωσε περιεργα μολις ειδε το παιδι εγω εχω τετοιες ανησυχιες...

τις ιδιες ειχα και εγω αλλα οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μο εφυγαν ολες ειδικα οταν αρχισα να την νιωθω ασε δεν μπορω να το περιγραψω.. την παρασκευη ειδαμε και το προσωπακι της στην β επιπεδου αν σου π  οτι ολοι λενε οτι μου μοιαζει τι εχεις να πεις.. εμεις βεβαια γελαμε με τον αντρα μου γιατι ξερουμε.. ολα ειναι στο μυαλο απο την στιγμη που μεγαλωνει μεσα σου τρεφετε απο το αιμα σου το γεννας ειναι παιδι σου απλα εχει διαφοερετικα κυτταρα τιποτε αλλο..σου ευχομαι καλη επιτυχια

  • Μου αρέσει 3

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Suzukaki είπε:

Με την τριτη ε;;;;γτ ρε γμτ με δανεικα να μην μενεις μετα λες τι αλλο να φταιει πια ελεος

Στην πρώτη ετ είχα εξωμητριο.,Το έμβρυο εμφυτεύτηκε στη σαλπιγγα. Ήταν τυχαίο μπορεί να συμβεί κ σε φυσικη σύλληψη. Τη δεύτερη φορά είχα αρνητικό κ με την Τρίτη φορά πέτυχα δυδιμακια απλώς το ένα δεν προχώρησε. Αν δηλ δεν ήμουν τόσο άτυχη θα είχα μωράκι με την πρωτη

Just now, Τζινα38 είπε:

τις ιδιες ειχα και εγω αλλα οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μο εφυγαν ολες ειδικα οταν αρχισα να την νιωθω ασε δεν μπορω να το περιγραψω.. την παρασκευη ειδαμε και το προσωπακι της στην β επιπεδου αν σου π  οτι ολοι λενε οτι μου μοιαζει τι εχεις να πεις.. εμεις βεβαια γελαμε με τον αντρα μου γιατι ξερουμε.. ολα ειναι στο μυαλο απο την στιγμη που μεγαλωνει μεσα σου τρεφετε απο το αιμα σου το γεννας ειναι παιδι σου απλα εχει διαφοερετικα κυτταρα τιποτε αλλο..σου ευχομαι καλη επιτυχια

Αλήθεια το είδατε; Ξανά πήγατε δηλαδή; Και φαίνεται προσωπάκι κανονικά σαν μωράκι; Γιατί η δικιά μου ακόμη 18 η εβδομάδα μοιάζει με εξωγήινα κι χαχαχα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Στην πρώτη ετ είχα εξωμητριο.,Το έμβρυο εμφυτεύτηκε στη σαλπιγγα. Ήταν τυχαίο μπορεί να συμβεί κ σε φυσικη σύλληψη. Τη δεύτερη φορά είχα αρνητικό κ με την Τρίτη φορά πέτυχα δυδιμακια απλώς το ένα δεν προχώρησε. Αν δηλ δεν ήμουν τόσο άτυχη θα είχα μωράκι με την πρωτη

Αλήθεια το είδατε; Ξανά πήγατε δηλαδή; Και φαίνεται προσωπάκι κανονικά σαν μωράκι; Γιατί η δικιά μου ακόμη 18 η εβδομάδα μοιάζει με εξωγήινα κι χαχαχα

ναι πηγαμε γιατι δεν μπορεσαμε να ολοκληρωσουμε την εξεταση..φαινεται κανονικο μωρο και ειχε πλακα γιατι ειχε το δεαχτυλο στο στομα και ταρακουνισε την κοιλια μου η γιατρος και ειναι μουτρωμενη στην φωτο χαχσαχα δεν την αρεσει να την ενοχλουν εσυ λογικα σε κανα 2 βδομαδες εχεις την β επιπεδου?? 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Γεια σας κοριτσια εγω ειμαι σε λιστα αναμονης για δοτρια στο iakentro στο μαρουσι και επειδη ρωτησα κ σε αλλα ειδα διαφορες σε σημαντικα θεματα.δεν εχεουμε βρει ακομα την δοτρια  γτ ενας μηνας περασε αλλα μου εβγαλαν εμπιστοσυνη κ επειδη συνεργαζεται κ ο γιατρος μου εκει δεν αργησα να το αποφασισω

Γειά σου κορίτσι μου. Εγώ έκανα στο ιακεντρο 26 Φεβρουαρίου εμβρυομεταφορα και τώρα έχω 2 σποράκια στην κοιλίτσα μου που μεγαλώνουν.. Ποιον γιατρό έχεις αν επιτρέπεται? Γιατί κ μένα ο γιατρός μου με αυτό το κέντρο συνεργάζεται. 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

ναι πηγαμε γιατι δεν μπορεσαμε να ολοκληρωσουμε την εξεταση..φαινεται κανονικο μωρο και ειχε πλακα γιατι ειχε το δεαχτυλο στο στομα και ταρακουνισε την κοιλια μου η γιατρος και ειναι μουτρωμενη στην φωτο χαχσαχα δεν την αρεσει να την ενοχλουν εσυ λογικα σε κανα 2 βδομαδες εχεις την β επιπεδου?? 

Σε ενα μηνα την εχω!Μακαρι να δω κ εγω κατι!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pingu είπε:

Γειά σου κορίτσι μου. Εγώ έκανα στο ιακεντρο 26 Φεβρουαρίου εμβρυομεταφορα και τώρα έχω 2 σποράκια στην κοιλίτσα μου που μεγαλώνουν.. Ποιον γιατρό έχεις αν επιτρέπεται? Γιατί κ μένα ο γιατρός μου με αυτό το κέντρο συνεργάζεται. 

Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!με το καλο κοπελα μου!τον σφακιανουδη κ μιλησα για την ολη διαδικααια της δοτριας με την μπελεγρη.στο ιακεντρο στο μαρουσι ετσι;

πρίν από 7 λεπτά , Mary H είπε:

Στην πρώτη ετ είχα εξωμητριο.,Το έμβρυο εμφυτεύτηκε στη σαλπιγγα. Ήταν τυχαίο μπορεί να συμβεί κ σε φυσικη σύλληψη. Τη δεύτερη φορά είχα αρνητικό κ με την Τρίτη φορά πέτυχα δυδιμακια απλώς το ένα δεν προχώρησε. Αν δηλ δεν ήμουν τόσο άτυχη θα είχα μωράκι με την πρωτη

Αλήθεια το είδατε; Ξανά πήγατε δηλαδή; Και φαίνεται προσωπάκι κανονικά σαν μωράκι; Γιατί η δικιά μου ακόμη 18 η εβδομάδα μοιάζει με εξωγήινα κι χαχαχα

Κ εγω ετσι πιστευω θα νιωσω μολις μεινω δ θα με νοιαζει τιποτα μαμαδες θελουμε να γινουμε τι σημασια εχει αν θα μας μοιαζει;!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!με το καλο κοπελα μου!τον σφακιανουδη κ μιλησα για την ολη διαδικααια της δοτριας με την μπελεγρη.στο ιακεντρο στο μαρουσι ετσι;

Κ εγω ετσι πιστευω θα νιωσω μολις μεινω δ θα με νοιαζει τιποτα μαμαδες θελουμε να γινουμε τι σημασια εχει αν θα μας μοιαζει;!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Ναι στο Μαρούσι.. Έμεινα πολύ ευχαριστημενη. Όχι μόνο λόγω της επιτυχίας αλλά με όλη την συμπεριφορά του προσωπικού. Πρόθυμοι να λύσουν κάθε απορία. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Ναι στο Μαρούσι.. Έμεινα πολύ ευχαριστημενη. Όχι μόνο λόγω της επιτυχίας αλλά με όλη την συμπεριφορά του προσωπικού. Πρόθυμοι να λύσουν κάθε απορία. 

Ναι και εγω επειδη ρωτησα κ αλλου νομιζω οτι εκει βρηκα οργανωση ευγενια κ ασχοληθηκαν να μ εξηγησουν κ η τιμη νορμαλ σε σχεση με αλλα που ακουσα.τελικα δεν ηταν ο ιδιος ο γιατρος ε;

Just now, CATHRINE είπε:

στο Ια....ρο

Εγω εκει εμεινα ευχαριστημενη μεχρι στιγμης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...