Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, anna73 είπε:

καλησπερα κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη με πηραν χτες απο το κεντρο και μου ειπαν βρηθηκε δοτρια...ξεκινησαμε επιτελους.....αν και εχω ενα φοβο πηγα για τες.παπ και ο γιατρος με στελνει για σαλπιγγογραφια... κατι ειδε λεει....ελπιζω να πανε ολα καλα....

Καλή αρχή κούκλα!! Πλησιάζεις τ'όνειρο κ συ κ θα είναι υπέροχο:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papy είπε:

Καλή αρχή κούκλα!! Πλησιάζεις τ'όνειρο κ συ κ θα είναι υπέροχο:x

ευχαριστω κοριτσακι κι εσυ με το καλο να παρεις τα αστερακι σου αγκαλιτσα....αν δεν κανω λαθος δυδυμακια περιμενεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

ευχαριστω κοριτσακι κι εσυ με το καλο να παρεις τα αστερακι σου αγκαλιτσα....αν δεν κανω λαθος δυδυμακια περιμενεις???

Ναι κορίτσι μου καλό διδυμάκια..Σ'ευχαριστώ πολύ κ σου εύχομαι απο την καρδιά μου να πάνε ολα καλά κ να γίνεις μια γλυκιά μανούλα!! Θυμάμαι πάντως πως κ γω είχα τρελή χαρά όταν μου είπαν πως βρέθηκε δότρια!!

Περιμένουμε τα νέα σου..Μη μας ξεχνάς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Ναι κορίτσι μου καλό διδυμάκια..Σ'ευχαριστώ πολύ κ σου εύχομαι απο την καρδιά μου να πάνε ολα καλά κ να γίνεις μια γλυκιά μανούλα!! Θυμάμαι πάντως πως κ γω είχα τρελή χαρά όταν μου είπαν πως βρέθηκε δότρια!!

Περιμένουμε τα νέα σου..Μη μας ξεχνάς

και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα κοριτσαρα μου.....δεν θα σας ξεχασω εσας εχω τοσους  μηνες συντροφια και νιωθω οτι εχω ανθρωπους που μπορω να μιλησω βλεπεις δεν το εχω πει πουθενα .....πολλα εγραψα μην σε κουραζω!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/16/2020 at 9:41 AM, Fleabag said:

Παρε εσυ! Μην το αφήνεις!

καλησπερα κοριτσια μου γυρισα σπιτι μου και ειμαι καλα

με πηρε ο τσιριγωτης τελικα και μου μιλησε πολυ ομορφα

θα του στειλω εμαιλ για να ξεκινησουμε απο εκει και βλεπουμε

φιλια πολλα θα σας ενημερωνω

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

On 15/10/2020 at 2:55 ΜΜ, Manoulitsa75 είπε:

Εγώ ξέρω ότι οι δότριες δεν είναι γυναίκες που προσπαθούν για τεκνοποίηση και δωρίζουν σε άλλες τα ωάριά τους. Αν είχαν δυσκολία στην τεκνοποίηση τότε λογικά τα ωάρια δεν θα ήταν καλής ποιότητας. Απ' ότι γνωρίζω είναι νέες γυναίκες, κάτω των 30, που έχουν κάνει ένα κάρο εξετάσεις, ψυχολογικά τεστ κλπ για να τις εγκρίνουν για δότριες και παίρνουν μια οικονομική αποζημίωση γι' αυτή τη διαδικασία. Κι επίσης τις επιλέγουν έτσι ώστε να μοιάζουν μ'εσένα, τουλάχιστον στα χρώματα. Την ηλικία της και τα χρώματά της τουλάχιστον έχεις δικαίωμα να τα ξέρεις, ειδικά όταν πληρώνεις τόσα χρήματα.

Καλησπέρα κι εγώ αυτά ήξερα αλλά στο συγκεκριμένο κέντρο,στου Μασ μου είπαν ξεκάθαρα και αυτολεξεί... Φάρμακα δεν χρειάζεται να φέρετε γιατί οι δότριες είναι γυναίκες που κάνουν όπως κι εσείς την προσπάθεια τους και τα έχουν ήδη προμηθευτεί. Έχουν μπει σε διαδικασία εξωσωματικής γιατί υπάρχει θέμα με το σπέρμα.

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, decemberlove είπε:

Μα την ωρα π εβαζε τ εμβρυο κ τν ρωτησε ο συζηγος ειπε αναρωτήθηκα κ εγω γτ δεν ειχα ξαναδει τετοια εικόνα εμβρυου κ με διαβεβαίωσε η εμβρυολογος οτι ειναι σε σύσπαση αλλα οκ. 1000 μεταφορές εχει κανει και δεν το χε ξαναδει; Θα σας αρεσε να σας λεγανε κατι τετοιο τν ωρα π σας τ βάζανε ;  Την ωρα π το περναγε στη μητρα μ αυτη η συζητηση ετσι; Μετα μεθάμε μετα απο πολλες συζητήσεις οτι εμβρυο σε σπασμό ολη την ημερα δεν άντεξε μαλλον την βιοψια και επρεπε να εχω ενημερωθεί τι θα κανω. Επισης ηταν κ αργησ Ανάπτυξης δεν εμαθα τπτ ολα μετα εορτής . Δεν θελω να το συζητησω αλλο εχω απογοητευτεί τρομερα απο τ γιατρο και τ κλινικη. Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σ . Θελω να απέχω . 

Λυπάμαι. Σου εύχομαι τα καλύτερα από εδώ Κ στο εξής. Σε ευχαριστώ. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Κρισταλενια είπε:

καλησπερα κοριτσια μου γυρισα σπιτι μου και ειμαι καλα

με πηρε ο τσιριγωτης τελικα και μου μιλησε πολυ ομορφα

θα του στειλω εμαιλ για να ξεκινησουμε απο εκει και βλεπουμε

φιλια πολλα θα σας ενημερωνω

Τέλεια! Καλή επιτυχία! Σου ζήτησε φωτογραφίες λογικά ε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, anna73 είπε:

σε ευχαριστω πολυ μαιρουλα κι εσυ να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου !!!!

Σ ευχαριστω πολυ:wub:

Just now, Mayax είπε:

Καλησπέρα κι εγώ αυτά ήξερα αλλά στο συγκεκριμένο κέντρο,στου Μασ μου είπαν ξεκάθαρα και αυτολεξεί... Φάρμακα δεν χρειάζεται να φέρετε γιατί οι δότριες είναι γυναίκες που κάνουν όπως κι εσείς την προσπάθεια τους και τα έχουν ήδη προμηθευτεί. Έχουν μπει σε διαδικασία εξωσωματικής γιατί υπάρχει θέμα με το σπέρμα.

Ναι γινεται κ αυτο στο εξωτερικο. Αλλα το μοιρασμα γινεται ως εξης. Η δοτρια δινει αβγα κ πληρωνει πολυ λιγοτερα στην εξωσωματικη της, δηλ δεν αποζημιωνεται σε χρημα μετρητα.. Η ληπτρια ουσιαστικα πληρωνει ενα ποσο στην προσπαθεια της δοτριας. Αρα τα ποσα που ζητανε αυτοι οι γιατροι δε δικαιολογουνται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Manoulitsa75 said:

Τέλεια! Καλή επιτυχία! Σου ζήτησε φωτογραφίες λογικά ε?

καλημερα κοριτσι , δεν φτασαμε σε αυτο το σημειο ακομη απλα μου μιλησε για γενικα πραγματα ια τρικης φυσης οσον αφορα την εξωσωματικη του μιλησα για την αποτυχια και σε πιο κεντρο την εκανα θα στειλω εμαιλ σημερα για να ξεκινησουμε την επικοινωνια μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Κρισταλενια said:

καλησπερα κοριτσια μου γυρισα σπιτι μου και ειμαι καλα

με πηρε ο τσιριγωτης τελικα και μου μιλησε πολυ ομορφα

θα του στειλω εμαιλ για να ξεκινησουμε απο εκει και βλεπουμε

φιλια πολλα θα σας ενημερωνω

Καλή αρχή κοπέλα μου. ....:::××××

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mayax είπε:

Καλησπέρα κι εγώ αυτά ήξερα αλλά στο συγκεκριμένο κέντρο,στου Μασ μου είπαν ξεκάθαρα και αυτολεξεί... Φάρμακα δεν χρειάζεται να φέρετε γιατί οι δότριες είναι γυναίκες που κάνουν όπως κι εσείς την προσπάθεια τους και τα έχουν ήδη προμηθευτεί. Έχουν μπει σε διαδικασία εξωσωματικής γιατί υπάρχει θέμα με το σπέρμα.

Και ποια από αυτές ρισκάρει να δώσει ωάρια έχοντας ειδικά θέμα στο σπέρμα πριν δει τις γονιμοποιήσεις της και πόσα θα φτάσουν βλαστοκυστες; Εγώ αυτό δεν το πιστεύω με τίποτα...και δεν το είδα να συμβαίνει κι εδώ ποτέ...εδώ ρε συ δίδυμη κύηση πετυχαίνεις και πάλι δε χαρίζεις εύκολα εμβρια .θα δώσεις ωάρια κι ειδικά με θέμα στο σπέρμα;Προσωπικά πιστεύω ότι βρίσκουν οι γιατροί φτηνότερα τα φάρμακα από φαρμακοβιομηχανίες και περισσεύματα άλλων γυναικών.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Μπραβο συνονόματη.Καλη αρχή. Να παιρνουμε σειρά οι Αννούλες

καλησπερα αννουλα με το καλο σε ολες μας σε οποια φαση κι αν ειμαστε!!! αντε κι εσυ να μας πεις γρηγορα καλα νεα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κρισταλενια είπε:

καλημερα κοριτσι , δεν φτασαμε σε αυτο το σημειο ακομη απλα μου μιλησε για γενικα πραγματα ια τρικης φυσης οσον αφορα την εξωσωματικη του μιλησα για την αποτυχια και σε πιο κεντρο την εκανα θα στειλω εμαιλ σημερα για να ξεκινησουμε την επικοινωνια μας

Καλή αρχή κοριτσάκι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...