Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

καθυστερημένη σύλληψη ή εξωμήτριο?ΣΟΣ


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ναι εγω και τις δυο φορες εκανα αποξεση...Την πρωτη φορα σταματησε η καρδουλα του στην εβδομη βδομαδα και την δευτερη φορα ηταν κενος σακος..Εμεινα εγκυος τρεις μηνες μετα την αποξεση..και ολα πανε μεχρι τωρα καλα..Σε λιγες μερες μπαινω στον πεμπτο...

Μην απογπητευεσαι..Δυστυχως οι παλινδρομες ειναι συχνο φαινομενο..Αλλα θα τα καταφερεις σιγουρα!

Προς το παρόν φοβάμαι για το τι γίνεται μέχρι να πέσει η χοριακη. Γιατί σήμερα επειδή ήταν Σάββατο δεν μπόρεσα να κάνω και περιμένω να έρθει η Δευτέρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , skatharaki7 είπε:

Προς το παρόν φοβάμαι για το τι γίνεται μέχρι να πέσει η χοριακη. Γιατί σήμερα επειδή ήταν Σάββατο δεν μπόρεσα να κάνω και περιμένω να έρθει η Δευτέρα 

Πονάς καθόλου?Αν όχι μην ανησυχείς.σε περιπτώσεις εξωμητριου συνήθως υπαρχει πόνος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , loyloy είπε:

Πονάς καθόλου?Αν όχι μην ανησυχείς.σε περιπτώσεις εξωμητριου συνήθως υπαρχει πόνος 

Περιστασιακα νιώθω απλά πόνους περιόδου 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, skatharaki7 είπε:

Προς το παρόν φοβάμαι για το τι γίνεται μέχρι να πέσει η χοριακη. Γιατί σήμερα επειδή ήταν Σάββατο δεν μπόρεσα να κάνω και περιμένω να έρθει η Δευτέρα 

Συμφωνω..τωρα προεχει αυτο!!! Μην ανησυχεις!!! Ολα θα πανε καλα!! Λογικα θα αρχισει να πεφτει η χοριακη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , skatharaki7 είπε:

Περιστασιακα νιώθω απλά πόνους περιόδου 

Θα δεις θα μηδενίσει σε λίγες μέρες και Μπορεί να μη χρειαστεί αποξεση και να μπορέσεις από την επόμενη περίοδο να ξεκινήσεις προσπάθειες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Συμφωνω..τωρα προεχει αυτο!!! Μην ανησυχεις!!! Ολα θα πανε καλα!! Λογικα θα αρχισει να πεφτει η χοριακη..

Αντε να δούμε τη Δευτέρα 

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

Θα δεις θα μηδενίσει σε λίγες μέρες και Μπορεί να μη χρειαστεί αποξεση και να μπορέσεις από την επόμενη περίοδο να ξεκινήσεις προσπάθειες.

Μακάρι 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Πιστεύω ότι ήταν βιοχημική.εχεις κανονικά περίοδο Τώρα?

Τι είναι η βιοχημικη? Έχω αρκετό αίμα αλλά όχι τόσο πολύ όσο είχα τις τελευταίες φορές. Επίσης κανονικά αυτές τις ημέρες ήταν να αδιαθετησω και ουσιαστικά απλά έχω παραλείψει μια περίοδο!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , skatharaki7 είπε:

Τι είναι η βιοχημικη? Έχω αρκετό αίμα αλλά όχι τόσο πολύ όσο είχα τις τελευταίες φορές. Επίσης κανονικά αυτές τις ημέρες ήταν να αδιαθετησω και ουσιαστικά απλά έχω παραλείψει μια περίοδο!!

Οτ αν δεν έχει προλάβει να σχηματιστεί σακος καν.δεν ξέρω αν Αυτός είναι ο ορισμός ακριβώς αλλά περίπου.πολλες γυναίκες το περνάνε και δεν το μαθαίνουν ποτέ στη ζωή τους.ολα Καλά θα πάνε.θα χεις και μια χαμηλή Ίσως και μηδενική χοριακη τη Δευτέρα και θα ηρεμήσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν σήμερα η τιμή ήταν 74,39 οπότε έπεσε από το 657. Θα ξανά μετρήσω προς το τέλος της εβδομάδας. Η αιμορραγία συνεχίζει. Ελπίζω να μην χρειαστεί τελικά κάτι περισσότερο να κάνω. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , skatharaki7 είπε:

Λοιπόν σήμερα η τιμή ήταν 74,39 οπότε έπεσε από το 657. Θα ξανά μετρήσω προς το τέλος της εβδομάδας. Η αιμορραγία συνεχίζει. Ελπίζω να μην χρειαστεί τελικά κάτι περισσότερο να κάνω. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας 

μια χαρα δεν θα χρειαστει σιγουρα τιποτα αλλο κατεβαινει πολυ γρηγορα!!! ολα καλα!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, skatharaki7 είπε:

Σε πόσες ημέρες μηδενιζει? Πρέπει να κάνω και υπέρηχο? Σάκο δεν είχαμε δει ποτέ? Και πότε μπορώ να ξεκινήσω ξανά τις προσπάθειες? 

αναλογα τον οργανισμο εμενα ειχε μηδενισει σε 10 μερες αλλα εσενα βλεπω πεφτει πολυ γρηγορα οποτε μεχρι το τελος της εβδομαδας μαλλον θα εχει μηδενισει. ε θα σε δει αλλη μια φορα κ τελος. εμενα μου ειχε πει να αφησω ενα κυκλο μονο κ να ξαναξεκινησω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...