Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 55 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι βρε άντε μισά μισά μου τα λες σε ποιο μάτι?αν το είδες δεξιά αγόρι,αν το είδες αριστερά κορίτσι 

χαχαχαχαχαχα σύμφωνα με αυτό που διάβασα αν δεν έχει τπτ κανένα σχήμα ούτε φλέβες τότε είναι αγόρι...ποιος ξέρει θα δείξει..

Τώρα είναι κ δίδυμα δεν ξέρω αν πιάνει σε αυτά,ίσως το ένα αγόρι ή 2 αγόρια...

πάντως σε μένα όντως είχα στο δεξί ένα Υ κ θηλαζα ακόμα τον 2ο κ το είδα.όταν σταμάτησα μετά έφυγε,κ τώρα που είμαι έγκυος πάλι έχω ένα V νομίζω στο αριστερό οπότε ίσως κορίτσι.τώρα θα δείξει..σε άλλη μια που το έκανα είχε σημάδι τέτοιο στο αριστερό κ έχει κορίτσι σίγουρα,Γιατί κοντεύει να γεννήσει.

δε νομιζω να ισχύει στα διδυμα τουλαχιστον. το ενα μας εχει πει ειναι σιγουρα κοριτσι κ μαλλον κ το αλλο θα σου πω ομως οταν το σιγουρεψω αν βγαινει


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι βρε άντε μισά μισά μου τα λες σε ποιο μάτι?αν το είδες δεξιά αγόρι,αν το είδες αριστερά κορίτσι 

χαχαχαχαχαχα σύμφωνα με αυτό που διάβασα αν δεν έχει τπτ κανένα σχήμα ούτε φλέβες τότε είναι αγόρι...ποιος ξέρει θα δείξει..

Τώρα είναι κ δίδυμα δεν ξέρω αν πιάνει σε αυτά,ίσως το ένα αγόρι ή 2 αγόρια...

πάντως σε μένα όντως είχα στο δεξί ένα Υ κ θηλαζα ακόμα τον 2ο κ το είδα.όταν σταμάτησα μετά έφυγε,κ τώρα που είμαι έγκυος πάλι έχω ένα V νομίζω στο αριστερό οπότε ίσως κορίτσι.τώρα θα δείξει..σε άλλη μια που το έκανα είχε σημάδι τέτοιο στο αριστερό κ έχει κορίτσι σίγουρα,Γιατί κοντεύει να γεννήσει.

Εεεεε ίσως ειπα δεν είμαι σίγουρη ασε που μου φανηκε και στα δυο. Δε βαριέσαι κοντός ψαλμός αλληλούια σε δυο εβδομάδες θα ξέρω. 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

δε νομιζω να ισχύει στα διδυμα τουλαχιστον. το ενα μας εχει πει ειναι σιγουρα κοριτσι κ μαλλον κ το αλλο θα σου πω ομως οταν το σιγουρεψω αν βγαινει

Ε Ναι εγώ  το είπα για τα δίδυμα δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο.

πρίν από 29 λεπτά , Elfer είπε:

Ίσα στην 4η μέρα καθυστέρησης είμαι,δλδ 4ε4η. Πολύ νωρίς ακόμα..

με το καλό εύχομαι,μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις και φυσικά συγχαρητήρια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elfer είπε:

Κορίτσια επίσημα κ εγώ στην ενότητα.. Είναι πολύ νωρις βέβαια... Με το καλό τα μωράκια όλων μας!!!

Σε συγχαίρω κι απο δω!! Καλώς όρισες!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν πάω καλααα μια βοήθεια..έφτιαχνα σαλάτα να φάει ο γλυκός μου και ενώ έπλυνα πολύ καλά τα πάντα μάλλον ξέχασα να πλύνω την ντομάτα! Πώς την πάτησα έτσι μ λέτε; Λέτε να γίνει τπτ;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια δεν πάω καλααα μια βοήθεια..έφτιαχνα σαλάτα να φάει ο γλυκός μου και ενώ έπλυνα πολύ καλά τα πάντα μάλλον ξέχασα να πλύνω την ντομάτα! Πώς την πάτησα έτσι μ λέτε; Λέτε να γίνει τπτ;

Μη στεναχωριέσαι τα επικίνδυνα είναι τα πράσινα μαρούλια και λάχανο . Ντομάτα μας αφήνει να τρώμε και εξω που πολύ πιθανόν να μην τα πλένουν! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Μη στεναχωριέσαι τα επικίνδυνα είναι τα πράσινα μαρούλια και λάχανο . Ντομάτα μας αφήνει να τρώμε και εξω που πολύ πιθανόν να μην τα πλένουν! 

Καλέ πως την πάτησα δεν ξέρω..σε ευχαριστώ πολύ πάντως 

Δεν φοβήθηκα μόνο για την εγκυμοσύνη αλλά και να μην πάθουμε τπτ κ εμεις

Αλλά μετά βάλαμε και ξύδι στην σαλάτα όταν τρώγαμε 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια δεν πάω καλααα μια βοήθεια..έφτιαχνα σαλάτα να φάει ο γλυκός μου και ενώ έπλυνα πολύ καλά τα πάντα μάλλον ξέχασα να πλύνω την ντομάτα! Πώς την πάτησα έτσι μ λέτε; Λέτε να γίνει τπτ;

Πρωτον οχι δεν παθενεται κατι καο δεύτερον Κομπλε αφού βαλατε ξυδακι. Κοοουλ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Πρωτον οχι δεν παθενεται κατι καο δεύτερον Κομπλε αφού βαλατε ξυδακι. Κοοουλ!!! 

Αχ βρε κορίτσια ευχαριστωω ηρέμησα..


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , palmoira είπε:

Μη στεναχωριέσαι τα επικίνδυνα είναι τα πράσινα μαρούλια και λάχανο . Ντομάτα μας αφήνει να τρώμε και εξω που πολύ πιθανόν να μην τα πλένουν! 

Ασχετο αλλα με αυτο τον περιορισμο,εχω πεθυμησει πολυ να φαω μια ωραια πρασινη σαλατα εξω με αυτα τα καταπληκτικα ντρεσινγκ που κανουν..! Εβλεπα την αδερφη μου να τσακιζει προχθες μια σιζαρ και μου ετρεχαν τα σαλια χαχα :-P

2 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Κορίτσια επίσημα κ εγώ στην ενότητα.. Είναι πολύ νωρις βέβαια... Με το καλό τα μωράκια όλων μας!!!

Συγχαρητηρια!!Ολα να πανε καλα ευχομαι! :)

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...