Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ωχ πήγε πολύ? Εμείς βασικά είναι και η βάφτιση δεν θέλουμε κάτι τρελό να κάνουμε.σογια και φίλους.οσο πιο στενά γίνεται.βεβαια το στενά το κόβω να φτάνει 150 ατομα.αντε να δούμε τι θα γίνει

 

Ειμασταν 300 ατομα, παντα ομως ενας γαμος μπορει να γίνει και με τα πολλά και με τα λιγα. Συμβουλές μου ειναι 1) αφου θα κανεις γαμοβαπτιση να ειναι κυριακη, 2) να μην χρονισει το μικρο και 3) μην παρεις νυφικό παρε λευκο φορεμα το οποιο μετα μπορεις να τροποποιήσεις αν θες παρε μονο πεπλο (αυτο συμβουλή απο παθουσα με νυφικο). Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, loyloy είπε:

@nanoula90 μου η ώρα η καλή.να ζήσετε και με το καλό το μωράκι σας.

Εμείς κάναμε σύμφωνο γτ η μόνη λύση για υα χαρτιά ήταν να τρέξω Εγώ και δεν έπαιζε να τρέχω μόνη μου.και τώρα ο κύριος λέει πήγα κι έκανα γάμο με 80 ευρώ.Κι Εγώ του λέω κάτσε να γίνει ο θρησκευτικός και θα σου πω εγώ αν θα θυμάσαι μετά τα 80 :)

Σε ευχαριστω πολυυυυ λουλου μου!!! Χαχαχαχαχα και μεις αυτα λεμε απο τωρα. Εχουμε κ μεγαλα σογια, ποια 80 ευρω? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Smile89 είπε:

Ειμασταν 300 ατομα, παντα ομως ενας γαμος μπορει να γίνει και με τα πολλά και με τα λιγα. Συμβουλές μου ειναι 1) αφου θα κανεις γαμοβαπτιση να ειναι κυριακη, 2) να μην χρονισει το μικρο και 3) μην παρεις νυφικό παρε λευκο φορεμα το οποιο μετα μπορεις να τροποποιήσεις αν θες παρε μονο πεπλο (αυτο συμβουλή απο παθουσα με νυφικο). Χαχαχα Χαχαχα 

Δεν μας βολεύει πριν χρονισει.δεκεμβρη γενναω και από Μάρτιο ξεκιναει ετοιμασίες ι ο άντρας μου για να δουλεύει από Μαιο.δουλευουμε με σεζόν.αρα πριν χρονισει πρέπει του χρόνου τέλος Οκτώβρη που δεν παίζει.Βοηθεια Δεν έχω και θα ναι Ναι και ο μικρός μπέμπης ακόμα και θα πρέπει να τρέξω για τις ετοιμασίες όλα να τα κάνω μόνη με το μωρό.αρα λέμε για μετά την μεγάλη βδομάδα. Θα μαστε περίπου 16 μηνών αλλά θα χω βοήθεια Αφού δεν θα δουλεύει ο άντρας μου για τις ετοιμασίες.αρα μπορεί να γίνει και καθημερινή Αφού δεν δουλεύει κάνεις και όσοι φιλοι έρθουν από αθη να Μου παν απλα να τους ενημερώσω να βάλουν και 2 με 3 μέρες άδεια μαζί με τις διακοπές του Πάσχα.σε όλους αρέσει η ιδέα Πάσχα στη Κέρκυρα.και νυφικό κάτι απλο θέλω.γενικοτερα θελω να είναι σε ρομαντικό στυλ όλος ο γάμος με έμφαση στη βάφτιση να κλέψει ο μικρός τη παράσταση.

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Σε ευχαριστω πολυυυυ λουλου μου!!! Χαχαχαχαχα και μεις αυτα λεμε απο τωρα. Εχουμε κ μεγαλα σογια, ποια 80 ευρω? 

Εμείς ένα τραπέζι μετά οι γονείς και τα αδέρφια. Που στην ουσία η οικογένεια μου μόνο.ειναξ μοναχοπαίδι ο γλυκούλης μου και η μαμά του δεν ζει.αρα ο πατέρας του μόνο από τη πλευρά του.το υπόλοιπο σόι στον θρησκευτικό που θα ναι όλα πιο επίσημα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν μας βολεύει πριν χρονισει.δεκεμβρη γενναω και από Μάρτιο ξεκιναει ετοιμασίες ι ο άντρας μου για να δουλεύει από Μαιο.δουλευουμε με σεζόν.αρα πριν χρονισει πρέπει του χρόνου τέλος Οκτώβρη που δεν παίζει.Βοηθεια Δεν έχω και θα ναι Ναι και ο μικρός μπέμπης ακόμα και θα πρέπει να τρέξω για τις ετοιμασίες όλα να τα κάνω μόνη με το μωρό.αρα λέμε για μετά την μεγάλη βδομάδα. Θα μαστε περίπου 16 μηνών αλλά θα χω βοήθεια Αφού δεν θα δουλεύει ο άντρας μου για τις ετοιμασίες.αρα μπορεί να γίνει και καθημερινή Αφού δεν δουλεύει κάνεις και όσοι φιλοι έρθουν από αθη να Μου παν απλα να τους ενημερώσω να βάλουν και 2 με 3 μέρες άδεια μαζί με τις διακοπές του Πάσχα.σε όλους αρέσει η ιδέα Πάσχα στη Κέρκυρα.και νυφικό κάτι απλο θέλω.γενικοτερα θελω να είναι σε ρομαντικό στυλ όλος ο γάμος με έμφαση στη βάφτιση να κλέψει ο μικρός τη παράσταση.

Εμείς ένα τραπέζι μετά οι γονείς και τα αδέρφια. Που στην ουσία η οικογένεια μου μόνο.ειναξ μοναχοπαίδι ο γλυκούλης μου και η μαμά του δεν ζει.αρα ο πατέρας του μόνο από τη πλευρά του.το υπόλοιπο σόι στον θρησκευτικό που θα ναι όλα πιο επίσημα.

Αφού είναι ετσι κοριτσι μου κομπλε. Ετσι ωραια απλα κ ρομαντικα. Ειδα κατι σε μια γαμοβαπτιση κ ξετρελαθηκα αν θες να σου πωωω!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν μας βολεύει πριν χρονισει.δεκεμβρη γενναω και από Μάρτιο ξεκιναει ετοιμασίες ι ο άντρας μου για να δουλεύει από Μαιο.δουλευουμε με σεζόν.αρα πριν χρονισει πρέπει του χρόνου τέλος Οκτώβρη που δεν παίζει.Βοηθεια Δεν έχω και θα ναι Ναι και ο μικρός μπέμπης ακόμα και θα πρέπει να τρέξω για τις ετοιμασίες όλα να τα κάνω μόνη με το μωρό.αρα λέμε για μετά την μεγάλη βδομάδα. Θα μαστε περίπου 16 μηνών αλλά θα χω βοήθεια Αφού δεν θα δουλεύει ο άντρας μου για τις ετοιμασίες.αρα μπορεί να γίνει και καθημερινή Αφού δεν δουλεύει κάνεις και όσοι φιλοι έρθουν από αθη να Μου παν απλα να τους ενημερώσω να βάλουν και 2 με 3 μέρες άδεια μαζί με τις διακοπές του Πάσχα.σε όλους αρέσει η ιδέα Πάσχα στη Κέρκυρα.και νυφικό κάτι απλο θέλω.γενικοτερα θελω να είναι σε ρομαντικό στυλ όλος ο γάμος με έμφαση στη βάφτιση να κλέψει ο μικρός τη παράσταση.

Εμείς ένα τραπέζι μετά οι γονείς και τα αδέρφια. Που στην ουσία η οικογένεια μου μόνο.ειναξ μοναχοπαίδι ο γλυκούλης μου και η μαμά του δεν ζει.αρα ο πατέρας του μόνο από τη πλευρά του.το υπόλοιπο σόι στον θρησκευτικό που θα ναι όλα πιο επίσημα.

Ναι ναι. Κ μεις ενα καφεδακι θα πιουμε κ μετα ενα οικογενειακο τραπεζι κλειστο με γονεις κ αδερφια. Για τους υπολοιπους στον θρησκευτικο κ μεις


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ τι ωραίο θέμα η προετοιμασία για γάμους και βαφτίσια! Εμεις με πολιτικό παντρευτήκαμε αλλά το καταευχαριστηθηκα! Ευχαρίστως ξαναπαντρευομουν....τον ίδιο άντρα εννοειται! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Αχ τι ωραίο θέμα η προετοιμασία για γάμους και βαφτίσια! Εμεις με πολιτικό παντρευτήκαμε αλλά το καταευχαριστηθηκα! Ευχαρίστως ξαναπαντρευομουν....τον ίδιο άντρα εννοειται! 

Ενα δου λεω τον δικο μου τον εχω παντρευτεί δυο φορές και με πολιτικο και με θρησκευτικό!!! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ενα δου λεω τον δικο μου τον εχω παντρευτεί δυο φορές και με πολιτικο και με θρησκευτικό!!! Χαχαχα 

Κι εγώ το ίδιο, δε μας έφτανε η μία φορά, θέλαμε και δεύτερη, να δέσει το γλυκο!!!! Πάντως κορίτσια, και όσες θα κάνουν γάμοβάφτιση, οπλιστείτε με υπομονή και όσο πιο μικρό το μωρό τόσο καλύτερα, προσωπική γνώμη έτσι, εγώ τράβηξα πολλά ήταν ήδη 11 μηνών ο μεγάλος μου όταν παντρευτηκαμε και τον βαφτίσαμε και δεν καθόταν με τίποτα!! Τώρα με το που ανοίξει ο καιρός θα τα βαφτίσω κατευθείαν τα δίδυμα, 5 - 6 μηνών... Όσο είναι!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Κι εγώ το ίδιο, δε μας έφτανε η μία φορά, θέλαμε και δεύτερη, να δέσει το γλυκο!!!! Πάντως κορίτσια, και όσες θα κάνουν γάμοβάφτιση, οπλιστείτε με υπομονή και όσο πιο μικρό το μωρό τόσο καλύτερα, προσωπική γνώμη έτσι, εγώ τράβηξα πολλά ήταν ήδη 11 μηνών ο μεγάλος μου όταν παντρευτηκαμε και τον βαφτίσαμε και δεν καθόταν με τίποτα!! Τώρα με το που ανοίξει ο καιρός θα τα βαφτίσω κατευθείαν τα δίδυμα, 5 - 6 μηνών... Όσο είναι!! 

Κι εμεις σύντομα θα την κανουμε. Το πιθανοτερο μετα το πασχα. Δηλαδη θα ναι 4μηνων!!!!! Γλυκουλινι μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εμεις σύντομα θα την κανουμε. Το πιθανοτερο μετα το πασχα. Δηλαδη θα ναι 4μηνων!!!!! Γλυκουλινι μου. 

Γουτσου Γουτσου μαγουλάκιαααααααα χαχαχαχαχαχαχα


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα ζουμπουρλουδικοοοοο

Θα γεμίσουμε όλες φωτογραφίες με μάγουλα και πατουσιτσες!!!!!! Έτσι ένα κοντινό στα μούτρα, να θες να φας την φωτογραφια!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Smile89 είπε:

Αφού είναι ετσι κοριτσι μου κομπλε. Ετσι ωραια απλα κ ρομαντικα. Ειδα κατι σε μια γαμοβαπτιση κ ξετρελαθηκα αν θες να σου πωωω!!! 

Αμε ναι .Για πες να χω ιδέες σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εμεις σύντομα θα την κανουμε. Το πιθανοτερο μετα το πασχα. Δηλαδη θα ναι 4μηνων!!!!! Γλυκουλινι μου. 

Αυτό το Πάσχα?μπράβο μια χαρά.νωρις νωρίς.εμας δεν μας παίρνει τόσο νωρίς.κανουμε ανακαίνιση στο σπίτι μαζί με τα γεννητούρια για να ναι καλυτερ α για το παιδί άρα του χρόνου το Πάσχα Εμείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...