Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 7/7/2018 at 12:13 ΠΜ, oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα και με το καλο εύχομαι! Εμένα Η γιατρος στην αρχή Μ είπε ότι η κανέλα βοηθάει πολύ. Βέβαια εγώ επειδή δεν την πάλευα με τς εμετούς κ Τις ναυτιες πήρα βομεξ.. φέρνει αρκετή υπνηλία Αλλά με τον μεγάλο Κ εμετούς κ μόνη.. εφιάλτης.. ότι σ πει ο γιατρός όμως! Τίποτα από μόνη Σ! Επίσης Η φαρμακοποιός Μ είχε προτείνει Τ oropedidis κάπως έτσι..Είναι πιο ηπια κ τα λιωνεις στο στόμα.

Επίσης εγώ κοριτσια, στις πολλές καουρές έπαιρνα Ζαντακ.με ανακουφιζε. Πολύ.

Ευχαριστώ πολυ θα δω το γιατρό και θα τον ρωτήσω. Καλή δύναμη σε ολες μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Κοριτσια!  Τι μου κανετε? Εγω σημερα εριξα τον υπνο της ζωης μου..σχεδον 10 ωρες κοιμηθηκα:-P  προς το παρον απολαμβανω το καφεδακι μου στο μπαλκονι πριν αρχίσω τις δουλειες. Εσεις τι κανετε?

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα Κοριτσια!  Τι μου κανετε? Εγω σημερα εριξα τον υπνο της ζωης μου..σχεδον 10 ωρες κοιμηθηκα:-P  προς το παρον απολαμβανω το καφεδακι μου στο μπαλκονι πριν αρχίσω τις δουλειες. Εσεις τι κανετε?

Καλημέρα κορίτσι!! Αχ.. απόλαυσε ύπνο!!και κοιμήσου και για μας! :PΕγώ ταισα τα μωρά..τα έβαλα για ύπνο..Κ προσπαθώ Ν πιω το καφέ για ν συνέλθω από Τ ξενύχτι.. :lol: 

Έχετε πονακια στη κοιλιά? Εγώ νομίζω εχω λίγο διαφορετικά από τα συνηθισμένα που είχα στις άλλες δύο.. Δεν ξέρω.. Ίσως επειδή έχω και δύο τομές..Κ επηρεάζει. Επίσης μουδιαζουν Τ πόδια αν ξαπλωσω στο πλάι.. Κ πιεστεί κάπως Η μέση Μ.. Γενικά βλέπω ότι πρέπει ν προσέχω πως κάθομαι.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Αχ.. απόλαυσε ύπνο!!και κοιμήσου και για μας! :PΕγώ ταισα τα μωρά..τα έβαλα για ύπνο..Κ προσπαθώ Ν πιω το καφέ για ν συνέλθω από Τ ξενύχτι.. :lol: 

Έχετε πονακια στη κοιλιά? Εγώ νομίζω εχω λίγο διαφορετικά από τα συνηθισμένα που είχα στις άλλες δύο.. Δεν ξέρω.. Ίσως επειδή έχω και δύο τομές..Κ επηρεάζει. Επίσης μουδιαζουν Τ πόδια αν ξαπλωσω στο πλάι.. Κ πιεστεί κάπως Η μέση Μ.. Γενικά βλέπω ότι πρέπει ν προσέχω πως κάθομαι.. 

Εγω εχω ακομα κραμπες περιοδου.Αλλα ο γιατρος ειπε ειναι φυσιολογικο. Και εμενα αναλογα πως κάθομαι πιανονται συχνα οι μύες της κοιλιας. Σηκωνομαι πχ η αλλαζω θεση και πιανονται κ με πονανε. Και η μεση μου ποναει καποιες φορες. 

Α για τα ποδια βοηθαει πολυ αν βαλεις ενα μαξιλαρι αναμεσα οταν εισαι στο πλαι. Βολεύει περισσότερο 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ δουλιτσα. Εεε τα πονακια στην κοιλια ειναι λογικα, έχουν χαλαρώσει οι μύες της μήτρας. Κι εγώ έχω καμία φορα στιγμιαία, την στιγμή που σηκωνομαι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ δουλιτσα. Εεε τα πονακια στην κοιλια ειναι λογικα, έχουν χαλαρώσει οι μύες της μήτρας. Κι εγώ έχω καμία φορα στιγμιαία, την στιγμή που σηκωνομαι. 

@Smile89 μου δουλευεις πολλες ωρες? Γενικα σου ειναι ευκολο η δυσκολεύεσαι? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

@Smile89 μου δουλευεις πολλες ωρες? Γενικα σου ειναι ευκολο η δυσκολεύεσαι? 

5 ωριτσες περιπου. Με έχουν αλλαξει ποστο οποτε δεν δυσκολευομαι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!κ εγώ γραφείο κ έχω κ πολύ δουλείτσα αλλά καθόλου όρεξη!!γέννησε η κολλητή μου κ ανυπομονώ να περάσει η ώρα να πάω να την δω εάν είναι σε φάση βέβαια!!!

  • Μου αρέσει 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!κ εγώ γραφείο κ έχω κ πολύ δουλείτσα αλλά καθόλου όρεξη!!γέννησε η κολλητή μου κ ανυπομονώ να περάσει η ώρα να πάω να την δω εάν είναι σε φάση βέβαια!!!

Να της ζήσει το νινι!!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μίλησα με τη γιατρό.. Μ έστειλε σε ενδοκρινολογο για το ζάχαρο κ το θυροειδη διότι εγώ δεν το πρόσεξα κ είχα 4 Ενώ Μ είπε πρέπει ν είναι 1,5 στο 1ο τρίμηνο..οπότε περιμένω Ν μιλήσω μαζί τ τώρα το βράδυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...