Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, nanoula90 είπε:

Μπραβο! Σχεδον τα καταφερες!! Το μονο που μενει ειναι να βαλεις τον σωστο κωδικα. Στο τελος εκει που σου εχει τους κωδικες εσυ θα πας στην καρτελα forums. Ειναι 3 οι καρτελες. Website- Email- forums. Θα επιλεξεις forums. Και ακριβως απο κατω θα επιλεξεις απο ολα αυτα που βγαζει το -->PseudoHTML, UBBCode and BB Code. Αυτο θα κανεις αντιγραφη. Μετα ερχεσαι εδω και κανεις ότι ακριβως εκανες.

Το εφτιαξα σας ευχαριστω πολυ ολες❤

  • Μου αρέσει 4

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Τι ακριβως ειναι το bio oil @nadiaki165 και που το βρισκουμε? Επισης να ρωτησω για ενυδατωση δερματος το λαδι καρυδας κανει? Η απαγορεύεται και αυτο? 

https://www.bio-oil.com/gr/gr-el


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα σε ολες!αχ ποσο σας ζηλευω που συνεχιζετε κανόνικα τη ζωη σας εγω ειμαι στο κρεβατι σχεδον απο την πρωτη εβδομαδα κ μαλλον θα συνεχισω για πολυ καιρο κατω ακομα.την πεμπτη μπαινω στην όγδοη εβδομαδα εχω διδυμα κ οσο να ναι ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα ευτυχως που σας βρηκα εισαστε πολυ αισιοδοξες ολες κ μου φτιαξατε τη μερα!

Με το καλοοο!! Πω πωπω..δίδυμακια!, υπέροχα! Εύχομαι σύντομα Ν μπορέσεις Ν σηκωθείς! Καλή ανάρρωση!!

Εγώ από κρέμες κορίτσια δεν ασχολήθηκα ποτέ.. Στη πρώτη εγκυμοσύνη δεν έκανα τπτ κ στη δεύτερη έκανα μια βδομάδα πριν γεννήσω περίπου οπότε δεν ασχολήθηκα..Τώρα προς το παρόν δε Θέλω Ν μυρίζω το οτιδήποτε!! Για αργότερα Θ δουμε..αν Κ Αφού έχω ήδη έχει νόημα κάποια κρεμα?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Στο ευχομαι μεσα απτην καρδια μου!!

Σε ευχαριστω πολυ! Και συ να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησετε να μωρακια σας!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nadiaki165 said:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Λυπάμαι πραγματικά πολύ...

ειμαι όμως σίγουρη οτι θα είναι η τελευταία σας δοκιμασία.

μονο λίγο κουράγιο ακόμα...


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Αχ κοριτσι μου λυπαμαι πάρα πολύ. Κάποια πράγματα δεν ειναι στο χέρι μας δυστυχώς. Τα πέρασα πέρισυ κ πρόπερσυ με 2 πολύ κοντινά μου πρόσωπα και ήμουν εκεί δίπλα τους κ ξερω πόσο δύσκολο είναι εστω κ σαν τρίτο άτομο. Μην πέφτεις. Θα σταθείς κ πάλι στα πόδια σου κ σύντομα θα φερεις στον κόσμο ενα υγιέστατο μωράκι. Φυσικά και δεν πρέπει να το βάλεις κάτω. Μάζεψε τα κομμάτια σου και μαζί με τον αντρα σου θα ξαναπροσπαθήσετε και θα δεις. Συντομα θα μας λες μονο ευχάριστα. Κουράγιο και αισιοδοξία. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Σε νοιώθω. Το χασα τον Φλεβαρη στην 10η εβδομάδα. Και όλες τις εβδομάδες Ημουν σε ακινησία. Εχω πολλά να σου πω μα Τωρα δεν θα βοηθήσουν σε τίποτα,το ξερω. Ήταν δύσκολες οι πρώτες μέρες ομως σιγα σιγα ηρέμησα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...