Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 28 minutes ago, Blue Velvet said:

      Μακάρι ❤️

      Πως είσαι σήμερα ;;;; Έχεις κανενα σύμπτωμα ; Πόσες μέρες είσαι μετά την εμβρυομεταφορα … εγώ πέρα από το στήθος που το είχα πριν την εμβρυομεταφορα κ τώρα δεν πονάει πλέον δ έχω τίποτα άλλο … το συζήτηση ανοίγω θα μου πεις μέσα… στο άγχος είμαι 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, nadiaki165 είπε:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Λυπαμαι, δυστυχως πολλες κοπελες εχουμε περασει αυτην την θλιβερη στιγμη. Δες την αγαπη που μεγαλωνει μεσα απο τις δυσκολιες και θα ερθει και αυτη η ευλογημενη στιγμη ελπιζω για ολες. Ειλικρινα λυπαμαι πολυ


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, nadiaki165 είπε:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Ότι Κ Ν πούμε είναι λίγο.. Δεν ξέρω πως είναι Αλλά φαντάζομαι.. μονο δύναμη Κ κουράγιο σ εύχομαι.. Την επόμενη φορά που Θ έρθει σύντομα να είσαι σίγουρη πως θα κρατάς το αγγελούδι σ αγκαλιά! Οι σκέψεις μας είναι μαζί Σ!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Λυπαμαι πολυ να εισαι δυνατη κ ολα θα γινουν ειναι πολυ σημαντικο να εισαστε ενωμενοι με τον αντρουλη σου να παιρνει δυναμη ο ενας απο τον αλλο κ ολα θα πανε καλα!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, nadiaki165 είπε:

Απλά ήθελα να σας πω ότι η επίσκεψη μου στο γιατρό δεν ήταν κ πολύ ευχάριστη.σταματησε να χτυπάει η καρδιά του μωρού μου κ την Παρασκευή θα μπω για απόξεση.το σοκ ήταν παρά πολύ μεγάλο κ ακόμα δεν το έχω συνηδητοποιησει.Πιο πολύ στεναχωρέθηκα γι τον αντρουλη για τον ερωτα μου για την αγάπη μου που θα αργήσω ακόμα να του χαρίσω ένα παιδί παρά για μένα.εγω είμαι δυνατή δεν το βάζω κάτω δεν το έβαλα ποτέ.ισως κ να μην το συνηδητοποιησα κ ποτέ ότι είμαι έγκυος γτ μου φαινόταν τόσο παραμυθένιο για να είναι τόσο αληθινό.εκρυψα την εικόνα της Παναγίας σε ένα συρτάρι γτ έτσι ενοιωσα μολις γύρισα επειδή δεν ήθελα να βρίσω να καταραστω.το μόνο που ήθελα ήταν απλά να ξυπνήσω από έναν εφιάλτη.που είναι τελικά πραγματικότητα για άλλη μια φορά μια πραγματικότητα λες κ είμαστε στο στόχαστρο κ μας πυροβαλανε από παντού.σαν να μην ήθελε ποτέ κανεις να είμαστε μαζί.αλλα είμαστε δυνατοί!ειμαι δυνατή κ για τους δυο μας!θα το περάσουμε κ αυτό δεν πειράζει....αντέχουμε!αντεχω ακόμα!κ όταν θα έρθει θα είναι κάτι πολύ όμορφο κ θα έχει έρθει με τόση αγάπη που θα είναι μοναδικό!ετσι ήταν θέλημα Θεού έτσι έγινε....είμαι σίγουρη κ ευχομαι κάποια στιγμή να θελήσει να έρθει κ σε μας!κ εάν δεν έρθει δεν πειράζει μου φτάνει που έχω τον αντρουλη μου κ εκείνος εμένα κ αυτό είναι κάτι που σπάνια υπάρχει.Από Δευτέρα όλα θα είναι πολύ καλύτερα κ θα ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή γτ απλά μπορούμε κ αντλούμε δύναμη ο ένας από τον άλλον.

σας ευχομαι σε όλες μια υγιή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!

Καλησπέρα.δεν μπορούσα να μη σου γράψω.περισυ Τον Αύγουστο το πέρασα κι Εγώ.ενω είχαμε ακούσει καρδούλα μετά παλινδρόμησε και έκανα αποξεση.η ψυχολογία μου στα πατώματα .ένιωθα να πνίγομαι.ειχα πολλά νεύρα.ευτυχως ο άντρας μου ήταν δ ιπλα μου με στήριζε και εκα νε υπομονή μαζί μου.μετα απο 7 μήνες πήραμε το θετικό μας τεστ και τώρα σε λίγες μέρες μπαίνω στον 5ο.κλαψε φώναξε Κάνε ότι αισθάνεσαι.εχεις όλο το δικαίωμα.σιγα σιγά θα δεις που ΟΛ α θα φτιαξουν.ποτέ δεν θα ξεχάσεις το πρώτο σας μωράκι γιατί αυτό θα είναι το πρώτο σας.οταν νιώσεις έτοιμη θα έρθει η επόμενη εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Καλησπέρα.δεν μπορούσα να μη σου γράψω.περισυ Τον Αύγουστο το πέρασα κι Εγώ.ενω είχαμε ακούσει καρδούλα μετά παλινδρόμησε και έκανα αποξεση.η ψυχολογία μου στα πατώματα .ένιωθα να πνίγομαι.ειχα πολλά νεύρα.ευτυχως ο άντρας μου ήταν δ ιπλα μου με στήριζε και εκα νε υπομονή μαζί μου.μετα απο 7 μήνες πήραμε το θετικό μας τεστ και τώρα σε λίγες μέρες μπαίνω στον 5ο.κλαψε φώναξε Κάνε ότι αισθάνεσαι.εχεις όλο το δικαίωμα.σιγα σιγά θα δεις που ΟΛ α θα φτιαξουν.ποτέ δεν θα ξεχάσεις το πρώτο σας μωράκι γιατί αυτό θα είναι το πρώτο σας.οταν νιώσεις έτοιμη θα έρθει η επόμενη εγκυμοσύνη.

Με το καλό κορίτσι μου. 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@nadiaki165 μου λυπαμαι πολυ..Στεναχωρεθηκα πολυ οταν διαβασα το μην.σου.. :(

Αυτες οι παλινδρομες γαμωτο.. Ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα..

Ειχες καποιο συμπτωμα?Ενιωσες κατι?

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , loyloy είπε:

Σε ευχαριστώ Πολύ!! !!!!!!!!!!Σας διαβάζω λιγάκι αν και εγώ θα γίνω μανούλα τον Δεκέμβρη.

Να μας διαβαζεις Γιατι οχι? Λιγη διαφορα έχουμε. Ποτε έχεις ΠΗΤ? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Ε ρε χριστουγεννιατικα φορμακια. Χαμός θα γίνει!! Χεχε

Χαχαχαχαχα ναι.περιμενω Πως και Πως.περισυ δυστυχώς γιορτές έφυγε αγαπημένο μου άτομο από τη ζωή και φέτος το μωρό είναι μεγάλη χαρά για όλους μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

Χαχαχαχαχα ναι.περιμενω Πως και Πως.περισυ δυστυχώς γιορτές έφυγε αγαπημένο μου άτομο από τη ζωή και φέτος το μωρό είναι μεγάλη χαρά για όλους μας.

Ναι Κοριτσαρα μου το πιο όμορφο δώρο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...