Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , LeneL είπε:

      Είναι μεγάλο το κόστος να νοσηλευτεις τόσες μέρες όντως, αλλά αν σε παίρνει κάτσε όσο πιο πολύ μπορείς για να αποφύγεις αν γίνεται τη θερμοκοιτίδα.. όχι ότι θα γίνει κάτι αν χρειαστεί, αλλά και το άγχος τότε θα είναι τεράστιο και το κόστος... Εμάς 4 μέρες μπήκε η μικρή και δε θέλω να σου πω πόσο πήγε. Το λιγότερο φυσικά είναι το κόστος, απλά το λέω έτσι γιατί ξέραμε και τότε ότι μπήκε σχεδόν προληπτικά και πλέον έχει περάσει καιρός. Με το καλό!

      34 θα το πάμε ! το αποφασίσαμε !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

@nanoula90 πεθαίνω στα γέλια με το γιο σου!!

Για αυτο να πεις στην κορακλα σου τετοια παιδια να τα κανει παρεα γιατι εχουν πλακα αλλααααα οχι ερωτες με τετοιους. Φασαριοζοι και καζανοβες. Θα θελει να βλεπει τα παμπερς των κοριτσιων στον παιδικο χαχαχα. Θα χω πολλη δουλεια να τον κανω ανθρωπο.

 

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μα τι ο Κεντερης! Βιαζεται μωρε το νινακι σας, ειναι τρελιαρικο σαν τη μαμα του θελει να φαει τον κοσμο :x

Μην ανησυχεις καθολου,μια χαρα θα κρατηθεί οσο πρεπει. :)

Οσο για τα ψωνια καποια και εγω απο το ιντερνετ θα τα παρω. Αφου υπαρχει κ αυτη η ευκολια ειμαστε μια χαρα!ασε που δεν το εχω καθολου να γυρναω με τις ωρες στα μαγαζια :razz:

Σημερα εχει και next top model μη ξεχνιόμαστε. .να γελάσουμε λιγακι :mrgreen:

Αχ καλε εγω και χθες γελασα στα καλλιστεια. Που την ρωτησανε την αλλη αν επρεπε να ασχοληθει με την φιλανθρωπια τι ειδους φιλανθρωπια θα εκανε??? Και απαντησε θα το ψαχνα με τις φιλοζωικες οργανωσεις. Μαλλον την μπερδεψε το πρωτο συνθετικο στις λεξεις. Γιατι τουβλο αποκλειεται να ηταν, δεν το συζηταμε καν. Να την καλεσουν σε κανα φιλανθρωπικο ιδρυμα αυτην τυπου χαμογελου του παιδιου και να νομιζει παει σε φιλοζωικη κρατωντας ζωοτροφες. :shock:

 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Και σε πονούσε τόσο έντονα;

Ναι ηταν εντονο ειδικά οταν σηκωνομουν απο το κρεβατο η αλλαζα πλευρο πεθαινα στο πονο απλα εμενα ετυχε οταν με επιασε εκεινες τις μερες να εχω ηπερυχο κ μου το επιβεβαιωσε κ ο γιατρος οτι ειναι το εντερο εχει δικιο η @palmoira μετα θα το καταλαβαινεις κ εσυ εμενα μαλλον με ειχε πιασει απο χορτοπιτα που ειχα φαει κ αρκετες σαλατες εκείνες  τις μερες κ υποθετω οτι ηταν απο αυτο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι ηταν εντονο ειδικά οταν σηκωνομουν απο το κρεβατο η αλλαζα πλευρο πεθαινα στο πονο απλα εμενα ετυχε οταν με επιασε εκεινες τις μερες να εχω ηπερυχο κ μου το επιβεβαιωσε κ ο γιατρος οτι ειναι το εντερο εχει δικιο η @palmoira μετα θα το καταλαβαινεις κ εσυ εμενα μαλλον με ειχε πιασει απο χορτοπιτα που ειχα φαει κ αρκετες σαλατες εκείνες  τις μερες κ υποθετω οτι ηταν απο αυτο

Τώρα γύρισα ευτυχώς ξεμπερδεψαμε γρήγορα..όλα καλά το νινακι μου..μ είπαν ότι πιθανών είναι το έντερο..

Απλά δεν έχω φάει καθόλου χόρτα η σαλάτες γι'αυτό μ έκανε εντύπωση..σας ευχαριστώ πάντως για τον καθησυχασμο:-D

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκια μ χαίρομαι π είστε καλά όλες..γέλασα με τα μνμ σας :lol:

Εγώ λέω να πάω να κάνω ένα υπέρηχο σήμερα σε ένα δημόσιο γτ από εχθές το βράδυ έχω ένα πόνο δεξιά χαμηλά και όταν το πιέσω ελαφρά με πονάει..και δεν ξέρω αν είναι το έντερο μ η τπτ άλλο... τουαλέτα πάντως πηγαίνω κανονικά γι'αυτό λέω μήπως δεν είναι το εντερο

Αρχικα μην το πιεζεις!!! Χαχαχα Χαχαχα 

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Γυρισαμε!! Τα καλα νεα ειναι οτι ο καζανοβας ειναι μια χαρα, 1350γρ θεριό !!! Και τον πιασαμε επ αυτοφορω να με ψαχουλευει. Σαν τον κλεφτη! Και ναι αυτα εκει κατω χαμηλα ηταν τα χερια του!!!! Μου πε ο γιατρος ειναι φυσιολογικο, προφανως εκει τον βολευει. Τι να πω. Και η ζυγαρια εδειξε συν 6,5 κιλακια.

Τα κακα νεα ειναι οτι ο τραχηλος κοντυνε και αλλο. Βεβαια δεν σας εχω πει πολλα για αυτο το θεμα εδω στα μπεμπακια, οποτε να μην σας κουραζω, απο βδομαδα κανω ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του μωρου γιατι εχουμε ενδειξεις προωρου τοκετου. Αρχικα θελουμε να φτασουμε τις 32 εβδομαδες για να μην εχει προβληματα το μωρο και ιδανικα, στοχευουμε να φτασουμε εστω τα τελη Νοεμβρη! Δηλαδη τις 36 εβδομαδες. Μεχρι τοτε ξαπλα σπιτι και οχι περπατημα. Χαπια και κρεμες και ξανα χαπια. 

Τι να πω πια με αυτο το παιδι. Μας εχει μπιπ πριν ακομα ερθει. 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αχαααα αρα και η δικια μου ψαχουλευε!!!!! Πρεπει να κρατησουμε ως ντοκουμεντα αυτα τα μηνύματα!!!! 

Ειλικρινά Ευχομαι ο κεντερης σουνα κρατηθει οσο το δυνατον παραπανω. Να δεις θα κρατηθεί σε αγαπα καο δεν θέλει να σε στεναχωρει, αστον θα ξεχαστει με το ψαχουλεμα. 

 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Παιδι μου ειναι μαλακιστηρι. Απο τον πατερα του θα πηρε γτ εγω ειμαι και γαμω τα παιδια δεν μπορει χαχαχα

 

Καλε βλεπαμε τα χερια του στον υπερηχο που τα κουνουσε περα δωθε στον σακο αλλα επειδη ειναι με το κεφαλι κατω μη χασει τα χερια του αντανακλουν πολυ χαμηλα σε μενα. Ειναι τοσο ενοχλητικη η αισθηση. Και καμια ντροπη. Μπροστα στον γιατρο να ψαχουλευει. Του λεω του γιατρου να σας γνωρισω τον γιο μου, συναδελφος σας χαχαχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα τρελη. 

Δειχνει απο τωρα το παιδί τον κλαδο του. 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Ναιαιαι τωρα εννοειται πως φαινεται πεντακαθαρα. Κ συ θα δεις ειδικα στην β επιπεδου αλλο μωρο! Κανονικο ανθρωπακι, θα τρελαθεις! 

Ναι Νικολ μου, απλα να κρατηθει οσο περισσοτερο γινεται θελουμε. Δεν εχω παιδι εγω, τον Κεντερη εχω. Τελευταιος υποτιθεται θα βγαινε κ ισως κ γεναρη, και τωρα μου μιλαγε ο γιατρος για Νοεμβρη. Λες και τον κυνηγαει κανεις. 

Τεσπα, θετικες σκεψεις και ολα τα ψωνια του απο το ιντερνετ. Ευτυχως μου δειξει ο γιατρος που ηταν ο πωπος του και του δωσα δυο ξυλιες :lol:

Ιιι αστο παιδι μαρηηηηη!!! 

πρίν από 26 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τώρα γύρισα ευτυχώς ξεμπερδεψαμε γρήγορα..όλα καλά το νινακι μου..μ είπαν ότι πιθανών είναι το έντερο..

Απλά δεν έχω φάει καθόλου χόρτα η σαλάτες γι'αυτό μ έκανε εντύπωση..σας ευχαριστώ πάντως για τον καθησυχασμο:-D

Ο πονος ειναι σαν σφαχτης?. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Αρχικα μην το πιεζεις!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αχαααα αρα και η δικια μου ψαχουλευε!!!!! Πρεπει να κρατησουμε ως ντοκουμεντα αυτα τα μηνύματα!!!! 

Ειλικρινά Ευχομαι ο κεντερης σουνα κρατηθει οσο το δυνατον παραπανω. Να δεις θα κρατηθεί σε αγαπα καο δεν θέλει να σε στεναχωρει, αστον θα ξεχαστει με το ψαχουλεμα. 

 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα τρελη. 

Δειχνει απο τωρα το παιδί τον κλαδο του. 

Ιιι αστο παιδι μαρηηηηη!!! 

Ο πονος ειναι σαν σφαχτης?. 

Ναι έτσι ακριβως


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Αρχικα μην το πιεζεις!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα αχαααα αρα και η δικια μου ψαχουλευε!!!!! Πρεπει να κρατησουμε ως ντοκουμεντα αυτα τα μηνύματα!!!! 

Ειλικρινά Ευχομαι ο κεντερης σουνα κρατηθει οσο το δυνατον παραπανω. Να δεις θα κρατηθεί σε αγαπα καο δεν θέλει να σε στεναχωρει, αστον θα ξεχαστει με το ψαχουλεμα. 

 

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα τρελη. 

Δειχνει απο τωρα το παιδί τον κλαδο του. 

Ιιι αστο παιδι μαρηηηηη!!! 

Ο πονος ειναι σαν σφαχτης?. 

Αχαχαχαχα, προφανως και η δικη σου ψαχουλευεεεε. Χρουτσ χρουτσ εκει κατω λες και μαστορευουν.  Σε ευχαριστω πολυ αγαπη ❤


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι έτσι ακριβως

Εντερακι το πιθανοτερο εμενα εντερακι ηταν. Απαντηση γιατρου μου οταν του το ειπα: αποψε φαε ρυζι στεγνο. 

Αποτελέσμα?. Στο εικοσαλεπτο περασε. Οποτε αν το νοιωθεις ακομη φτιαξε λιγο ρυζακι να δουμε. 

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχα, προφανως και η δικη σου ψαχουλευεεεε. Χρουτσ χρουτσ εκει κατω λες και μαστορευουν.  Σε ευχαριστω πολυ αγαπη ❤

Αύριο παω να δω την νυφη σου στις 13:00 θα σε πω τι κανει!!! Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εντερακι το πιθανοτερο εμενα εντερακι ηταν. Απαντηση γιατρου μου οταν του το ειπα: αποψε φαε ρυζι στεγνο. 

Αποτελέσμα?. Στο εικοσαλεπτο περασε. Οποτε αν το νοιωθεις ακομη φτιαξε λιγο ρυζακι να δουμε. 

Αύριο παω να δω την νυφη σου στις 13:00 θα σε πω τι κανει!!! Χαχαχα 

Ωωωωω τελεια ρεεεε. Θα περιμενουμε νεα σας!!! Λογικα θα σου γραψει και καμπυλη? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ε ναι λογικα. Αααα γραφεται? 

Εμενα μου την εγραψε παντως. Μαζι με γενικη αιματος, γενικη ουρων, τοξοπλασμα, και μια αλλη εξεταση που κανω, και για ολα μαζι πληρωσα 9 ευρω


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εμενα μου την εγραψε παντως. Μαζι με γενικη αιματος, γενικη ουρων, τοξοπλασμα, και μια αλλη εξεταση που κανω, και για ολα μαζι πληρωσα 9 ευρω

Ναι Πιστευω και αιματος ουρων θα με βαλει. Και θυροειδη ε? Καλλιεργεια κολπικου ποτε κανουμε? Η δεν Κανουμε; 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Ε ναι λογικα. Αααα γραφεται? 

Ωωωωω να μας πεις τι καν ει το κορίτσι μας!!!!!!!

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ναι Πιστευω και αιματος ουρων θα με βαλει. Και θυροειδη ε? Καλλιεργεια κολπικου ποτε κανουμε? Η δεν Κανουμε; 

Καλλιέργεια κολπθκου κάνουμε στην αρχή της εγκυμοσύνης.εμενα πχ δεν μου Κάνε γτ είχα κάνει λίγο πριν μείνω έγκυος τεστ Παπ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Νι αμε!!!! Η μικρουλααααα. Πηρα κι αποφαση για το ονομα της τελικα..... πεθερας!!! 

Τελικό?Σε κατάφερε ο σύζυγος? 

Εμείς μαλωσαμε σήμερα.ο 1ος μας καυγάς.μας πήραν οι δικοί μου στεγνωτηριο και του ΠΑ θα το βάλουμε στο κάτω όροφο που είναι αποθήκη και εκεί θα βάλουμε και το πλυντήριο μου.λίγους μήνες μένουμε μαζί και ακόμα κάποια πράγματα μου δεν υα χω πάει εκεί.πριν 1 χρόνο είχα αγοράσει πλυντήριο και του ΠΑ θα φέρουμε το δικο μου είναι καινούριο καλύτερα και για τα ρούχα του μπέμπη.και είχε την φοβερή ιδέα να τα βάλουμε στο μπαλκόνι γτ όλοι έτσι κάνουν στο χωριό.εγω όμως δεν θέλω.με τις βροχές κι αυτά θα χαλάσουν.τπτ εκεί ξεροκεφαλιά. Και έτσι έκλεισα το τηλ Όταν μιλάγαμε.δεν άντεχα να συγχιζομαι.

Αχ τα ΠΑ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Τελικό?Σε κατάφερε ο σύζυγος? 

Οχι, το σκεφτηκα καλυτερα. Η πεθερα μου ειναι αγιος ανθρωπος και με βοηθα και θα με βοηθα παντα με εχει καλυτερα κι απο παιδι της. Δεν ανακατευεται δεν ειναι κατινα δεν μιλα. Η μανα μου ναι μεν ειναι μακρια αλλα η πεθερα μου θα ειναι παντα εδω και θα κανει παραπανω απο οσα χρειαζεται καο μεχρι εκει που θα τις επιτρέπεται. Θεωρω πως δίνοντας της το ονομα της πεθερας μου ειναι ενας τροπος να την τιμησω. Κανει παραπανω απο οσα ειναι υποχρεωμενη να κανει. Κι επισης τιμω και τον αντρα μου. Σκεπτομουν λαθος τοσο καιρο ας μην μου αρεσει το ονομα της ε και? Δεν την λενε Αγλαΐα την γυναικα. Αθανασια την λενε. Είμαι πολυ χαρούμενη για την απόφαση που πηρα εν τελη. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...