Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Λεω να παρω το αρκαδι που λενε ειναι για ολη την οικογένεια. 

Έχει πολλά, εγώ θα σου έλεγα να πας και να μυρίσεις στο σούπερ μαρκετ και να διαλέξεις ότι σου αρέσει περισσότερο! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, palmoira είπε:

Έχει πολλά, εγώ θα σου έλεγα να πας και να μυρίσεις στο σούπερ μαρκετ και να διαλέξεις ότι σου αρέσει περισσότερο! 

Σωστα απλα με επηρεασαν οι γιαγιαδες Χαχαχα Χαχαχα. 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

αα τελεια! Ναι αυτο θα κανω.Ευχαριστω κοριτσια!

Κοριτσια υπαρχει ενα βιντεο στο οποιο ενας μπαμπας τραγουδαει στο μωρακι του και το μωρακι εχει απιστευτες αντιδρασεις.Δεν ξερω αν το εχετε δει θα παθετε πλακα.Θα βαλω το λινκ αν και νομιζω θελει εγκριση για να βγει. Δειτε το ειναι εκπληκτικο!

 

  • Μου αρέσει 5

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

αα τελεια! Ναι αυτο θα κανω.Ευχαριστω κοριτσια!

Κοριτσια υπαρχει ενα βιντεο στο οποιο ενας μπαμπας τραγουδαει στο μωρακι του και το μωρακι εχει απιστευτες αντιδρασεις.Δεν ξερω αν το εχετε δει θα παθετε πλακα.Θα βαλω το λινκ αν και νομιζω θελει εγκριση για να βγει. Δειτε το ειναι εκπληκτικο!

 

Τελειοοοο!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα κοριτσουδια. @Smile89 ασε τα φορουμς και ετοιμασε σε παρακαλω την νυφη μου για τον γιατρο να δουμε τι κανει. @Nicol_ το χω δειιιιι ποσο τελειοοοοο

 

Ναι μωρε σκετη γλυκα!! Και ο μπαμπάς βεβαια δεν ειναι κακος... :razz::mrgreen:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς! πώς είστε σήμερα?

@Κωνσταντίνα16 και εγώ νιώθω περίερα την κοιλιακή χώρα... φουσκώματα, ενοχλήσεις... τουλάχιστον ηρέμησες που πήγες για υπέρηχο να μην το έχεις το άγχος σου.

@nanoula90 τέλεια τα νέα του γιου σου!!! εύχομαι να ξεπεράσετε τις 36 εβδομάδες! και τα 6,5 κιλάκια τα βρίσκω ιδανικα!

@Smile89 καλλιέργεια κάνουν και στο τέλος της εγκυμοσύνης σε περίπτωση φυσιολογικού τοκετού... όσο για το όνομα, τσάμπα μας έβαλες να ψηφίζουμε?!?!!? :tongue: να ξέρεις πάντως, ότι όποιο όνομα και να διαλέξεις, θα είναι το αγαπημένο σου σε λίγο καιρό!!!

@loyloy συνηθίζεται το πλυντήριο στο μπαλκόνι σε περίπτωση έλλειψης χώρου... και φυσικά να μην βρέχεται. ξέρω αρκετούς που το έχουν σε μπαλκόνι και δεν έχει πάθει κάτι... προφανώς αντέχουν στην υγρασία. για το στεγνωτήριο βέβαια δε νομίζω να ισχύει.

@Nicol_ αντιλαμβάνομαι τη χαρά/ενθουσιασμό του πρώτου παιδιού που δεν ξέρουμε και θέλουμε όλα να είναι τέλεια... αλλά υπό φυσιολογικές συνθήκες, και τώρα να τα πλύνεις δεν θα έχουν πρόβλημα... επίσης, για το απορρυπαντικό που συζητάτε, εγώ χρησιμοποιώ το παιδικό αρκάδι με πράσινο σαπούνι..

  • Μου αρέσει 2

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marirene είπε:

Καλημέρα και από εμάς! πώς είστε σήμερα?

@Κωνσταντίνα16 και εγώ νιώθω περίερα την κοιλιακή χώρα... φουσκώματα, ενοχλήσεις... τουλάχιστον ηρέμησες που πήγες για υπέρηχο να μην το έχεις το άγχος σου.

@nanoula90 τέλεια τα νέα του γιου σου!!! εύχομαι να ξεπεράσετε τις 36 εβδομάδες! και τα 6,5 κιλάκια τα βρίσκω ιδανικα!

@Smile89 καλλιέργεια κάνουν και στο τέλος της εγκυμοσύνης σε περίπτωση φυσιολογικού τοκετού... όσο για το όνομα, τσάμπα μας έβαλες να ψηφίζουμε?!?!!? :tongue: να ξέρεις πάντως, ότι όποιο όνομα και να διαλέξεις, θα είναι το αγαπημένο σου σε λίγο καιρό!!!

@loyloy συνηθίζεται το πλυντήριο στο μπαλκόνι σε περίπτωση έλλειψης χώρου... και φυσικά να μην βρέχεται. ξέρω αρκετούς που το έχουν σε μπαλκόνι και δεν έχει πάθει κάτι... προφανώς αντέχουν στην υγρασία. για το στεγνωτήριο βέβαια δε νομίζω να ισχύει.

@Nicol_ αντιλαμβάνομαι τη χαρά/ενθουσιασμό του πρώτου παιδιού που δεν ξέρουμε και θέλουμε όλα να είναι τέλεια... αλλά υπό φυσιολογικές συνθήκες, και τώρα να τα πλύνεις δεν θα έχουν πρόβλημα... επίσης, για το απορρυπαντικό που συζητάτε, εγώ χρησιμοποιώ το παιδικό αρκάδι με πράσινο σαπούνι..

Καλημερα κοριτσι μου!! Σε ευχαριστω πολυυ. Απ οτι βλεπω παντως το αρκαδι παιζει πολυ. Οποτε λογικα θα ειναι καλο.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Smile89 είπε:

Λεω να παρω το αρκαδι που λενε ειναι για ολη την οικογένεια. 

Καλημέρα Κ από μένα! Αυτό Π λες αν ειναι με το ένζυμο που γράφει πανω...είναι τέλειο..μυρίζει υπέροχα..Επίσης Αυτό Π ξεχώρισα Κ έπλενε πολυ καλά ήταν baby ariel...μιλάμε για μπεμπεδιλα!! Θες ν το κάνεις άρωμα χαχαχα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι νέα στην παρέα σας! 21 εβδομάδων ακριβώς σήμερα. ΠΗΤ 12/2. Πρώτο παιδάκι και είμαι αγχωμένη, έχω τη Β επιπέδου 8/10 και δεν περνούν οι μέρες...!!! Έχω αγωνία! Με το καλό να έρθουν στον κόσμο όλα τα μικρα ψυχάκια που έχουμε στις κοιλίτσες μας!!

 


bMHkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο εφαγα την πρωτη μου κλωτσια απο το ενα απιστευτη αίσθηση.τα ψιλοενιωθα κ πριν αλλα αυτο ειναι διαφορετικο τελειως τρια χτυπηματακια απαλα κ μετα παλι αλλα δυο

πρίν από 2 λεπτά , @eirini@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι νέα στην παρέα σας! 21 εβδομάδων ακριβώς σήμερα. ΠΗΤ 12/2. Πρώτο παιδάκι και είμαι αγχωμένη, έχω τη Β επιπέδου 8/10 και δεν περνούν οι μέρες...!!! Έχω αγωνία! Με το καλό να έρθουν στον κόσμο όλα τα μικρα ψυχάκια που έχουμε στις κοιλίτσες μας!!

 

Καλωςηρθες με το καλο το μωρακι σου εγω εχω β στις 15/10 εχεις μαθει φυλο?

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. δεν είναι μαγικό συναίσθημα η πρώτη κλοτσιά?? Διδυμα από οτι κατάλαβα, τι καλα!! Εγώ την ένιωσα θυμάμαι την πρώτη 17η βδομάδα! 

Ναι έχω μάθει, μου είπαν ήδη από την αυχενικη οτι είναι αγοράκι και μας το επιβεβαίωσε η γυναικολόγος που μας παρακολουθεί πριν 2 εβδομάδες! Τα δικά σου τι είναι??


bMHkp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , @eirini@ είπε:

@Vasoth. δεν είναι μαγικό συναίσθημα η πρώτη κλοτσιά?? Διδυμα από οτι κατάλαβα, τι καλα!! Εγώ την ένιωσα θυμάμαι την πρώτη 17η βδομάδα! 

Ναι έχω μάθει, μου είπαν ήδη από την αυχενικη οτι είναι αγοράκι και μας το επιβεβαίωσε η γυναικολόγος που μας παρακολουθεί πριν 2 εβδομάδες! Τα δικά σου τι είναι??

Ωραια ναι ειναι απιστευο πραγματικα! Εμενα κοριτσακια ειναι κ τα δυο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , @eirini@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι νέα στην παρέα σας! 21 εβδομάδων ακριβώς σήμερα. ΠΗΤ 12/2. Πρώτο παιδάκι και είμαι αγχωμένη, έχω τη Β επιπέδου 8/10 και δεν περνούν οι μέρες...!!! Έχω αγωνία! Με το καλό να έρθουν στον κόσμο όλα τα μικρα ψυχάκια που έχουμε στις κοιλίτσες μας!!

 

Καλησπέρα και καλοσωρισες!!με το καλό εύχομαι! 

Ρε κορίτσια Β επιπέδου εμένα την έκλεισαν λίγο νωρίς ή Μ φαίνεται? 9/10 έχω... τους είπα την πητ Κ Μ έκλεισαν τότε..Τι Ν πω..ελπίζω μη παω Κ Μ πουν κορίτσι Μ δεν βλέπουμε τπτ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...