Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , kellitsa14 είπε:

@nanoula90 

συγγνωμη την εκαν χθες το πρωι τωρα ειδα το χαρτι. εχω μπερδευτει σε ολα. λες να παω πεμπτη παρασκευη παλι?

ελπιζουμε πολυ να ναι ολα καλα. υπαρχει περιπτωση οπως τα ακους για εξωμητριο? και οι πονοι σαν περιοδου που εχω απο χθες το βραδυ?

Αφου την εκανες χθες πηγαινε αυριο που θα χεις κλεισει 48 ωρες απο την προηγουμενη που εκανες. Εξωμητριο αν ηταν θα βλεπε κατι ο γιατρος, πιστευω. Ειπες οτι ειδε κατι στο ενδομητριο ομως. Επειδη δεν υπαρχει σαφης εικονα γνωμη μου να πας αυριο κοριτσι μου για να δεις τι γινεται. Και θα περιμενουμε νεα σου!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@nanoula90 

πιστευω στο εξωμητριο θα μου το ελεγε και γω γτ θα επρπε να εχει ακολουθηθει αλλη πορεια. λες να ειναι ακομα νωρις να μπει το σπορακι μου μεσα? να κανω και ακομα ενα τεστ? ελεγα χοριακη μεθαυριο

Link to comment
Share on other sites

Just now, kellitsa14 είπε:

@nanoula90 

πιστευω στο εξωμητριο θα μου το ελεγε και γω γτ θα επρπε να εχει ακολουθηθει αλλη πορεια. λες να ειναι ακομα νωρις να μπει το σπορακι μου μεσα? να κανω και ακομα ενα τεστ? ελεγα χοριακη μεθαυριο

Το τεστ ισως σε μπερδεψει περισσοτερο κοριτσακι μου. Γιατι μπορει να δειξει π.χ θετικο αλλα αυτο δεν σημαινει κατι οσο η χοριακη δεν ανεβαινει. Προτιμησε την χοριακη γιατι σου δινει καλυτερη εικονα στο τι γινεται. Το τεστ δεν θα σε βοηθησει στην παρουσα φαση. Αν αυριο κανεις χοριακη και ειναι στα ιδια η ακομα πιο χαμηλη σημαινει πως δεν θα προχωρησει και θα αδιαθετησεις. Αλλα δεν θελω να σου κοψω τα φτερα ουτε γιατρος ειμαι, για αυτο κανε την χοριακη οποτε θελησεις ειτε αυριο ειτε μεθαυριο, ιδανικα αυριο που θα ναι 48 ωρες και ενημερωσε μας. Σου ευχομαι το καλυτερο για σενα.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kellitsa14 είπε:

@nanoula90 

πιστευω στο εξωμητριο θα μου το ελεγε και γω γτ θα επρπε να εχει ακολουθηθει αλλη πορεια. λες να ειναι ακομα νωρις να μπει το σπορακι μου μεσα? να κανω και ακομα ενα τεστ? ελεγα χοριακη μεθαυριο

Κανε κατευθιαν χωριακη αυριο ειναι πιο αξιοπιστη ασε τα τεστ κ εγω θα σου ελεγα να μην αλλαξεις κεντρο συνηθως θελουν απο το ιδιο για να συγκρινουν το διπλασιασμο  καλη επιτυχια

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , kellitsa14 είπε:

@loyloy 

εκανα χθες το πρωι. να ξανακανω πεμπτη παρασκευη πρωι αν δεν εχω αδιαθετησει? οι πονοι σαν περιοδος που εχω?

Και Αύριο μπορείς να πας.να είσαι στο 48ωρο.να ξέρεις τι γίνεται.πονοι περιόδου Εγώ ει χα από την αρχή της εγκυμοσύνης. Αφού νόμιζα ότι δεν ήμουν έγκυος και περίμενα να ρθει περίοδος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , kellitsa14 είπε:

@loyloy

λες καλυτερα αυριο? οσο αργοτερα τοσο καλυτερα δεν λενε?

Στις 48 ώρες θα δεις αν υπάρχει διπλασιασμός.αρς πήγαινε Αύριο να ηρεμήσεις.κοπελα απο αλλο θέμα είχε 1η χοριακη 6.και τώρα από μέρα σε μέρα περιμένει να γεννήσει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kellitsa14 είπε:

@loyloy

κοριτσι μου μολις πηγα τουαλετα και ειχα κατι καφε υγρα σαν μυξα. ειναι 8 μερα καθυστερησης. αδιαθετω ή απλα ειναι η αιμοραγικη εμφυτευση που λενε?

Δεν ξερω σε αυτό να σου απαντήσω.παντως ξάπλωσε μη κάνεις δουλειές.και πάρε και το γυναικολόγο σου τηλ μήπως σου δώσει προγεστερόνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@loyloy

προς το παρον ναι. μολις πηρα το γιατρο. μου ειπε μπορει και να σου ερθει περιοδος γτ οι εξετασεις δεν ηταν καλες. απλα περιμενουμε και βλεπουμε. λεει μηπως ειναι ορμονολογικη σιαταραχη και ειχες καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kellitsa14 είπε:

@loyloy

προς το παρον ναι. μολις πηρα το γιατρο. μου ειπε μπορει και να σου ερθει περιοδος γτ οι εξετασεις δεν ηταν καλες. απλα περιμενουμε και βλεπουμε. λεει μηπως ειναι ορμονολογικη σιαταραχη και ειχες καθυστερηση

Κάνε πάντως και μια χοριακη Αύριο να ξέρεις σίγουρα τι γίνεται.και Όταν πας σπίτι ξάπλωσε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...