Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Χαμογελακι Μ πάντα υπέροχα αποτελέσματα να έχεις κορίτσι Μ!

Εγώ κορίτσια αναγούλες ελαφριές εχω..Κ καουρές.. βλέπω δύο μέρες..ανέχομαι λίγα πράγματα.. Τ υπόλοιπα με καίνε το στομάχι.! Εμετούς έκανα ελάχιστους στον πρώτο.. Αλλά ήμουν όλη μέρα κάθε μέρα κρεβάτι..Ν μη μπορώ να σηκωθώ από το πονοκέφαλο εκείνο της ναυτιας.. Στα σκούρα έπαιρνα βομεξ κ ύπνο.. Μ φερνε μια γλυκιά υπνηλία..Κ χωρίς μωρά.πω πω..τι ύπνος..:lol:

Όχι όπως τώρα.. βλέπετε είναι 5:10 έχω ξυπνήσει τουλάχιστον τρεις φορές το στομάχι Μ καίει και Είμαι κάπως έτσι:blink:. Γι'αυτό σας λεω Όσες μπορείτε κοιμηθείτεεε!!! 

Κάτι άλλο για το πονοκέφαλο δεν ξέρω.. Εγώ Π είχα στη δεύτερη φοβερό πονοκέφαλο..Αφού φανταστείτε κατέληξα νοσοκομείο κ δεν βρήκανε τπτ(μη το θυμηθώ...)είχα πάρει δυνατά παυσίπονα Π Δεν Μ έκαναν τίποτα κ Τελικά μετά τη γέννα συνεχίστηκαν κ απο ορθοπεδικό κατάλαβα ότι είναι αυχένας.. οπότε δεν έχω Ν σας πω κάτι ανακουφιστικό Π έκανα γτ ήταν άλλη αιτία.. νομίζω όμως Όπως είπαν κάποια κορίτσια ένα μπανακι κ λίγος ύπνος βοηθάνε. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια εγω ευτυχως δεν εχω πονοκεφαλους ουτε ναυτιες(καλο ειναι αυτο τωρα?) δε ξερω αν παιζει ρολο που ειμαι στο κρεβατι αν ειχα κ αυτα δε θα την παλευα καθολου υπομονη θα περασουν οι δυσκολες μερες 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσια εγω ευτυχως δεν εχω πονοκεφαλους ουτε ναυτιες(καλο ειναι αυτο τωρα?) δε ξερω αν παιζει ρολο που ειμαι στο κρεβατι αν ειχα κ αυτα δε θα την παλευα καθολου υπομονη θα περασουν οι δυσκολες μερες 

Δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.. Κ Η νύφη Μ ήταν λες κ δεν ήταν έγκυος.κανένα σύμπτωμα.. Εγώ λέω απλά απόλαυσε!ειδικά όταν σηκωθείς!! Όντως Και στο κρεβάτι κ αναγούλες Θ έπεφταν πολλά.δόξα τω Θεώ! Εσυ Πότε Θ πας γιατρό?

Εγώ σήμερα κ έχω αγωνία! Μακάρι Ν πάνε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.. Κ Η νύφη Μ ήταν λες κ δεν ήταν έγκυος.κανένα σύμπτωμα.. Εγώ λέω απλά απόλαυσε!ειδικά όταν σηκωθείς!! Όντως Και στο κρεβάτι κ αναγούλες Θ έπεφταν πολλά.δόξα τω Θεώ! Εσυ Πότε Θ πας γιατρό?

Εγώ σήμερα κ έχω αγωνία! Μακάρι Ν πάνε όλα καλά.

Σημερα ηταν να παω εκτακτος να με δει αλλα επειδη εχω παλι λιγο αιμα καφε ευτυχως αυτη τη φορα.το αναβαλαμε για την τριτη που εχω κανονικα το ραντεβου αν δεν εχω τπτ παλι βασικα οσο εχω αιμα δε σηκωνομαι για κανενα λογο μου ειπε.ολα καλα θα ειναι μην ανχωνεσαι! 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@oneira_glyka ευχαριστώ πολύ και περιμενουμε τα νέα σου. Τι ώρα πας;; 

@Nicol_ ευτυχώς εισαι καλύτερα σημερα. 

@Vasoth. έχεις Καιρο το αιμα; ναι μονο ξαπλα και τα χαπακια σου. Μονο για τουαλετα θα σηκωνεσαι και όταν σηκωνεσαι απο το πλαι. 

Εγώ κορίτσια ποναω σήμερα, πονουσα και εχθές μετα την εξέταση, εφαγα πολύ ζόρι και χτύπημα για να κανει μια μέτρηση. Εεε και Τωρα τρώω σουβλιες και νευριαζω 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

@oneira_glyka ευχαριστώ πολύ και περιμενουμε τα νέα σου. Τι ώρα πας;; 

@Nicol_ ευτυχώς εισαι καλύτερα σημερα. 

@Vasoth. έχεις Καιρο το αιμα; ναι μονο ξαπλα και τα χαπακια σου. Μονο για τουαλετα θα σηκωνεσαι και όταν σηκωνεσαι απο το πλαι. 

Εγώ κορίτσια ποναω σήμερα, πονουσα και εχθές μετα την εξέταση, εφαγα πολύ ζόρι και χτύπημα για να κανει μια μέτρηση. Εεε και Τωρα τρώω σουβλιες και νευριαζω 

Καλημέρα!!!!!!Καλά κι Αυτός τοσ ο πολύ σου κοπάνησε τη κοιλιά? Εμε να μου έκανε χτυπήματα αλλά δεν πόνεσα.ισα να αλλάξει θεσ η ο μικρός να μετρήσει την Αυχενική διαφάνεια.μετα μας γύρισε πλάτη ο μικρος και έκατσε πάλι ήσυχος.ξαπλωσε λιγάκι αν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!!Καλά κι Αυτός τοσ ο πολύ σου κοπάνησε τη κοιλιά? Εμε να μου έκανε χτυπήματα αλλά δεν πόνεσα.ισα να αλλάξει θεσ η ο μικρός να μετρήσει την Αυχενική διαφάνεια.μετα μας γύρισε πλάτη ο μικρος και έκατσε πάλι ήσυχος.ξαπλωσε λιγάκι αν μπορείς.

Κι εμένα για να αλλαξει θέση το κανε αλλα δεν αλλαζε, είχε πεισμωσει ρε συ. Εν τω μεταξύ εκεί που ποναω δεν κοπανουσε Απλα ακουμπουσε τον υπερηχο με πιεση κι εκείνη την στιγμή ομως ψιλοπονουσα. Οκ βγήκε μια χαρά η αυχενική κ θα εχω να ανησυχώ γιαυτο Τωρα. Υπεροχα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

@oneira_glyka ευχαριστώ πολύ και περιμενουμε τα νέα σου. Τι ώρα πας;; 

@Nicol_ ευτυχώς εισαι καλύτερα σημερα. 

@Vasoth. έχεις Καιρο το αιμα; ναι μονο ξαπλα και τα χαπακια σου. Μονο για τουαλετα θα σηκωνεσαι και όταν σηκωνεσαι απο το πλαι. 

Εγώ κορίτσια ποναω σήμερα, πονουσα και εχθές μετα την εξέταση, εφαγα πολύ ζόρι και χτύπημα για να κανει μια μέτρηση. Εεε και Τωρα τρώω σουβλιες και νευριαζω 

Ειχα απο παρασκευη μεχρι κυριακη συνεχομενα κ μετα διακεκομενα κ λιγο μια μερα εχω λιγο μια καθολου αλλα δεν εχω πονους κ τον καθυσηχαζει λιγο αυτο το γιατρο βεβαια μεχρι να παω να με δει εχω λιγη αγωνια να δω αν ειναι ολα καλα. Σου το ταραξε ο γιατρος κ αντιδρα δε του αρεσε κ πολυ που το ενοχλησατε χαχα!!μην ανχωνεσαι απτην πιεση θα ειναι δε νομιζω να ειναι κατι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Ειχα απο παρασκευη μεχρι κυριακη συνεχομενα κ μετα διακεκομενα κ λιγο μια μερα εχω λιγο μια καθολου αλλα δεν εχω πονους κ τον καθυσηχαζει λιγο αυτο το γιατρο βεβαια μεχρι να παω να με δει εχω λιγη αγωνια να δω αν ειναι ολα καλα. Σου το ταραξε ο γιατρος κ αντιδρα δε του αρεσε κ πολυ που το ενοχλησατε χαχα!!

Ρε Ενταξει ο ανθρωπος έπρεπε να κανει την μέτρηση Εεε πεισμωσε το μικρό δεν αλλαζε θέση. Το θέμα είναι πως χαμηλα κοιλια Τωρα τρώω σουβλιες εεεε πεισμωνω κι εγω!!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εξήμιση έχω ραντεβού..

Ούτε εγώ νομίζω είναι κάτι! Αν ήταν επικίνδυνες οι εξετάσεις δε θα τις έκαναν. Ο γιατρός Πως σ Φάνηκε? Ο γυναικολόγος σ σε στείλε εκεί? Εννοώ τον γνωρίζει κάποιος για τη δουλειά Τ?

Κορίτσια?το είπατε στους δικούς σας?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , oneira_glyka είπε:

Εξήμιση έχω ραντεβού..

Ούτε εγώ νομίζω είναι κάτι! Αν ήταν επικίνδυνες οι εξετάσεις δε θα τις έκαναν. Ο γιατρός Πως σ Φάνηκε? Ο γυναικολόγος σ σε στείλε εκεί? Εννοώ τον γνωρίζει κάποιος για τη δουλειά Τ?

Κορίτσια?το είπατε στους δικούς σας?

Εμενα το ηξεραν πριν μεινω λογω εξωσωματικης ηθελα βοηθεια κ τωρα που ειμαι κατω τους εχω ολους στο τρεξιμο αναγκαστικα ευτυχως μαμα κ πεθερα ειναι σε επιφυλακη οτι θελω χαχα!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Εξήμιση έχω ραντεβού..

Ούτε εγώ νομίζω είναι κάτι! Αν ήταν επικίνδυνες οι εξετάσεις δε θα τις έκαναν. Ο γιατρός Πως σ Φάνηκε? Ο γυναικολόγος σ σε στείλε εκεί? Εννοώ τον γνωρίζει κάποιος για τη δουλειά Τ?

Κορίτσια?το είπατε στους δικούς σας?

Ναι εννοείται απο την πρώτη στιγμή. 

Ο γιατρός Κομπλε μου φανηκε, είχε κ πλακα. Σκέψου οτι και ο γιατρός μου εκεί την έχει παει την γυναίκα του βασικό αυτό. Επίσης έχουν παει 2-3 φίλες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εμενα το ηξεραν πριν μεινω λογω εξωσωματικης ηθελα βοηθεια κ τωρα που ειμαι κατω τους εχω ολους στο τρεξιμο αναγκαστικα ευτυχως μαμα κ πεθερα ειναι σε επιφυλακη οτι θελω χαχα!!

Χαχαχα! Φαντάζομαι χαρά Ε? Πλάκα έχουν οι γιαγιάδες πάντως..

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι εννοείται απο την πρώτη στιγμή. 

Ο γιατρός Κομπλε μου φανηκε, είχε κ πλακα. Σκέψου οτι και ο γιατρός μου εκεί την έχει παει την γυναίκα του βασικό αυτό. Επίσης έχουν παει 2-3 φίλες. 

Ε εντάξει τότε! Όντως πολυ βασικό γτ Τον εμπιστεύεται πλήρως! Οπότε όλα καλά!Μην αγχώνεσαι!! 

 

Εμείς το είπαμε μόνο στους δικούς Μ Προς το παρόν γτ ήθελα κάπου Ν πω την αγωνία Μ που δεν το βρίσκαμε κλπ.. Κ Αύριο αν όλα πάνε καλά στα πεθερικά Μ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Smile89 είπε:

Ρε Ενταξει ο ανθρωπος έπρεπε να κανει την μέτρηση Εεε πεισμωσε το μικρό δεν αλλαζε θέση. Το θέμα είναι πως χαμηλα κοιλια Τωρα τρώω σουβλιες εεεε πεισμωνω κι εγω!!! 

Από τη μαμα του θα πάρει το παιδί!!!!!!!πείσμα Εσύ πείσμα το μπεμπέ.να τα αποτελέσματα.Δεν πιστεύω να είναι τπτ.τωρα αν φοβάσαι παρ ε τηλ τον γιατρό σου και πες του το.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...