Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Smile89 μου ειμαι σιγουρη πως δεν ειναι τιποτα, απλα λιγο σε ζορισε χθες γιαυτο και τα πονακια.Επειδη και εγω ομως ειμαι αγχωδης και δεν θελω να βασανιζομαι με σκεψεις θα επαιρνα το γιατρο μου ενα τηλ.να με καθησυχασει. 

@oneira_glyka το ειπαμε στα κοντιμα μας ατομα γιατι ηθελα να μοιραστω τη χαρα. Δηλαδη στην οικογενεια μου και σε κατι στενους φιλους. Περιμενουμε νεα σου οταν πας στο γιατρο

@Vasoth. σου ευχομαι καλο κουραγιο και υπομονη γιατι σιγουρα το να εισαι στο κρεβατι δεν ειναι οτι πιο ευκολο.Ειναι θετικο πολυ που δεν πονας και δεν εχεις αναγουλες. Λιγες μερες εμειναν μεχρι την Τριτη και θα δεις οτι ολα θα ειναι μια χαρα

Εγω ειμαι καλυτερα οπως σας ειπα απλα το στομαχι μου δεν ειναι καλα απο χθες και δεν μπορω να φαω πολυ,δεν εχω ορεξη.Εχω ψιλοαναγουλες και ανακατευομαι. Και λογω αυτου εχω αδυναμια. Και εκει που ελεγα θα τη γλιτωσω και δεν θα εχω ναυτιες,τελικα τζαμπα χαρηκα :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Χαχαχα! Φαντάζομαι χαρά Ε? Πλάκα έχουν οι γιαγιάδες πάντως..

Ε εντάξει τότε! Όντως πολυ βασικό γτ Τον εμπιστεύεται πλήρως! Οπότε όλα καλά!Μην αγχώνεσαι!! 

 

Εμείς το είπαμε μόνο στους δικούς Μ Προς το παρόν γτ ήθελα κάπου Ν πω την αγωνία Μ που δεν το βρίσκαμε κλπ.. Κ Αύριο αν όλα πάνε καλά στα πεθερικά Μ!

Α καλα εχουν τρελαθει τους προσγειωνω βεβαια λιγο γιατι ποτε δε ξερεις τι γινεται.ολα καλα θα ειναι κ θα χαρουν κ αυτοι!

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

@Smile89 μου ειμαι σιγουρη πως δεν ειναι τιποτα, απλα λιγο σε ζορισε χθες γιαυτο και τα πονακια.Επειδη και εγω ομως ειμαι αγχωδης και δεν θελω να βασανιζομαι με σκεψεις θα επαιρνα το γιατρο μου ενα τηλ.να με καθησυχασει. 

@oneira_glyka το ειπαμε στα κοντιμα μας ατομα γιατι ηθελα να μοιραστω τη χαρα. Δηλαδη στην οικογενεια μου και σε κατι στενους φιλους. Περιμενουμε νεα σου οταν πας στο γιατρο

@Vasoth. σου ευχομαι καλο κουραγιο και υπομονη γιατι σιγουρα το να εισαι στο κρεβατι δεν ειναι οτι πιο ευκολο.Ειναι θετικο πολυ που δεν πονας και δεν εχεις αναγουλες. Λιγες μερες εμειναν μεχρι την Τριτη και θα δεις οτι ολα θα ειναι μια χαρα

Εγω ειμαι καλυτερα οπως σας ειπα απλα το στομαχι μου δεν ειναι καλα απο χθες και δεν μπορω να φαω πολυ,δεν εχω ορεξη.Εχω ψιλοαναγουλες και ανακατευομαι. Και λογω αυτου εχω αδυναμια. Και εκει που ελεγα θα τη γλιτωσω και δεν θα εχω ναυτιες,τελικα τζαμπα χαρηκα :-P

Ευχαριστω! Ειχα διαβασει καπου για τις αναγουλες να τρως κρακερ κ μια κοπελα επινε νερο με λεμονι μεσα ψαξτο μηπως σε βοηθησει να ανακουφιστεις


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Α καλα εχουν τρελαθει τους προσγειωνω βεβαια λιγο γιατι ποτε δε ξερεις τι γινεται.ολα καλα θα ειναι κ θα χαρουν κ αυτοι!

Ευχαριστω! Ειχα διαβασει καπου για τις αναγουλες να τρως κρακερ κ μια κοπελα επινε νερο με λεμονι μεσα ψαξτο μηπως σε βοηθησει να ανακουφιστεις

Ναι οντως θα δω το λεμονι,καπου το ειχα διαβασει..ουφφφφ..ελπιζω να μη κρατησει πολυ. Σε ευχαριστω :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

@Smile89 μου ειμαι σιγουρη πως δεν ειναι τιποτα, απλα λιγο σε ζορισε χθες γιαυτο και τα πονακια.Επειδη και εγω ομως ειμαι αγχωδης και δεν θελω να βασανιζομαι με σκεψεις θα επαιρνα το γιατρο μου ενα τηλ.να με καθησυχασει. 

@oneira_glyka το ειπαμε στα κοντιμα μας ατομα γιατι ηθελα να μοιραστω τη χαρα. Δηλαδη στην οικογενεια μου και σε κατι στενους φιλους. Περιμενουμε νεα σου οταν πας στο γιατρο

@Vasoth. σου ευχομαι καλο κουραγιο και υπομονη γιατι σιγουρα το να εισαι στο κρεβατι δεν ειναι οτι πιο ευκολο.Ειναι θετικο πολυ που δεν πονας και δεν εχεις αναγουλες. Λιγες μερες εμειναν μεχρι την Τριτη και θα δεις οτι ολα θα ειναι μια χαρα

Εγω ειμαι καλυτερα οπως σας ειπα απλα το στομαχι μου δεν ειναι καλα απο χθες και δεν μπορω να φαω πολυ,δεν εχω ορεξη.Εχω ψιλοαναγουλες και ανακατευομαι. Και λογω αυτου εχω αδυναμια. Και εκει που ελεγα θα τη γλιτωσω και δεν θα εχω ναυτιες,τελικα τζαμπα χαρηκα :-P

Μιλησα με τον γιατρό χθες κ μου είπε λογικό να ποναω. Τεσπα ολα καλα 

πρίν από 55 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι οντως θα δω το λεμονι,καπου το ειχα διαβασει..ουφφφφ..ελπιζω να μη κρατησει πολυ. Σε ευχαριστω :)

Κ το τζίντζερ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το είδαμε! Χτυπάει η καρδούλα..ακουγόταν από πολύ βάθος Γιατί είναι μικρό κ έχει εμφυτευθει πολύ πίσω! Δόξα τω Θεώ!Σε δύο βδομάδες Θ με δει πάλι.Ακόμα δεν είδαμε πόσο εβδομάδων είναι. Το βγάζει σύμφωνα με περίοδο Π είναι λάθος..οπότε Θ μάθουμε αργότερα. Μ φύγε ενα βάρος! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κορίτσια το είδαμε! Χτυπάει η καρδούλα..ακουγόταν από πολύ βάθος Γιατί είναι μικρό κ έχει εμφυτευθει πολύ πίσω! Δόξα τω Θεώ!Σε δύο βδομάδες Θ με δει πάλι.Ακόμα δεν είδαμε πόσο εβδομάδων είναι. Το βγάζει σύμφωνα με περίοδο Π είναι λάθος..οπότε Θ μάθουμε αργότερα. Μ φύγε ενα βάρος! 

Μπραβο!!Αντε με το καλο!!

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια το είδαμε! Χτυπάει η καρδούλα..ακουγόταν από πολύ βάθος Γιατί είναι μικρό κ έχει εμφυτευθει πολύ πίσω! Δόξα τω Θεώ!Σε δύο βδομάδες Θ με δει πάλι.Ακόμα δεν είδαμε πόσο εβδομάδων είναι. Το βγάζει σύμφωνα με περίοδο Π είναι λάθος..οπότε Θ μάθουμε αργότερα. Μ φύγε ενα βάρος! 

Μπραβο κοριτσι μου τέλεια νεα. Ποτε πας παλι? 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! !

@oneira_glyka υπεροχα νεα! Μπραβο χαρηκα πολυ!! Εγω την ειδα την καρδιά δεν την ακουσα ακομα. Εμένα το επόμενο ραντεβου ειναι 2 Αύγουστου και μου φανηκε αρκετα μακρινο. Ετσι τα βάζουν? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια! !

@oneira_glyka υπεροχα νεα! Μπραβο χαρηκα πολυ!! Εγω την ειδα την καρδιά δεν την ακουσα ακομα. Εμένα το επόμενο ραντεβου ειναι 2 Αύγουστου και μου φανηκε αρκετα μακρινο. Ετσι τα βάζουν? 

Καλημερα κοριτσακια μ καλα....εμεις κλεισαμε για β επιπεδου 9/8 πρωτη φορα θα κανω να δω την μπεμπουλα ενα μηνα κ λιγο ανχωθηκα αλλα μ ειπε εαν θελω παω οποτε ειναι κ κανουμε εναν απλο υπερηχο! Αλλα νομιζω θα κρατηθω! Ποτε ειχες τελευταιο ραντεβου κ εμενα μ φαινεται λιγο μακρια!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια μ καλα....εμεις κλεισαμε για β επιπεδου 9/8 πρωτη φορα θα κανω να δω την μπεμπουλα ενα μηνα κ λιγο ανχωθηκα αλλα μ ειπε εαν θελω παω οποτε ειναι κ κανουμε εναν απλο υπερηχο! Αλλα νομιζω θα κρατηθω! Ποτε ειχες τελευταιο ραντεβου κ εμενα μ φαινεται λιγο μακρια!

Με ειδε πρωτη φορα 7 Ιουλιου. Ναι κ μενα μακρια μου φαινεται..δεν ξερω. Εσενα δηλ.το δευτερο ραντεβου ηταν πιο κοντα ε?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Με ειδε πρωτη φορα 7 Ιουλιου. Ναι κ μενα μακρια μου φαινεται..δεν ξερω. Εσενα δηλ.το δευτερο ραντεβου ηταν πιο κοντα ε?

Ναι μετα απο 2εβδομαδες! Αλλα κ να μην ηταν εγω ετσι θα πηγαινα γιατι το αγχος στην αρχη δεν παιζεται....Αλλοι κλεινουν κ μετα απο ενα μηνα ειναι αναλογως!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...