Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι αμε μετα την β επιπέδου ψιλοξεκινησα

Εμένα η τρελή η αδερφή μου έχει καιρό που μου πήρε πράγματα αλλά δεν τα πήρα στο σπίτι.Λεω να μπω στον έβδομο και να τα πάρω τότε όλα μαζί.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , maraki 93 είπε:

Εμένα η τρελή η αδερφή μου έχει καιρό που μου πήρε πράγματα αλλά δεν τα πήρα στο σπίτι.Λεω να μπω στον έβδομο και να τα πάρω τότε όλα μαζί.

Παρτα βρεεε!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Παρτα βρεεε!! 

Χαχαχαχ λες;Άντε καλά ,κάνω και την δύσκολη παναθεμα με.Θα αρχίσω με τα πιο λάιτ τότε.Τι περιμένεις κοριτσάκι η αγοράκι;;


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , maraki 93 είπε:

Εμένα η τρελή η αδερφή μου έχει καιρό που μου πήρε πράγματα αλλά δεν τα πήρα στο σπίτι.Λεω να μπω στον έβδομο και να τα πάρω τότε όλα μαζί.

Παρτα καλε σιγα κ εγω λεω να ξεκινησω μετα τη β επιπεδου σιγα σιγα να ψωνιζω αν πανε ολα καλα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Παρτα καλε σιγα κ εγω λεω να ξεκινησω μετα τη β επιπεδου σιγα σιγα να ψωνιζω αν πανε ολα καλα

Αχ σαν όνειρο μου φαίνεται θα ψωνίσω ότι ροζ υπάρχει!Πάντα έλεγα το πρώτο θα είναι μάλλον γιος αλλά μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος ένιωθα ότι είναι κορίτσι ! Τρελαίνομαι,νομίζω θα γίνω η πιο τρελή μαμά.

  • Χαχα 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , maraki 93 είπε:

Αχ σαν όνειρο μου φαίνεται θα ψωνίσω ότι ροζ υπάρχει!Πάντα έλεγα το πρώτο θα είναι μάλλον γιος αλλά μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος ένιωθα ότι είναι κορίτσι ! Τρελαίνομαι,νομίζω θα γίνω η πιο τρελή μαμά.

Χαχα ολες το παθαινουμε παρε κ κανένα ουδετερο για το δευτερο ποτε δε ξερεις χαχα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Nicol_ είπε:

Και μενα μου πηραν αρκετα ρουχαλακια δωρα και θα αρχισω να τα πλένω κ να τα τακτοποιω :x

Αχ τι τελεια.!Το απορρυπαντικό για τα μωράκια με τρελαίνει.

πρίν από 26 λεπτά , Vasoth. είπε:

Χαχα ολες το παθαινουμε παρε κ κανένα ουδετερο για το δευτερο ποτε δε ξερεις χαχα!!

Χαχαχαχ ναι τα επιπλα,καρότσι κτλ θα τα πάρω ουδέτερα.Ολα τα άλλα ροζ.Ηταν που ήταν σάπιο μήλο τα δωμάτια τώρα θα γίνουν το παλάτι της Βarbie χαχα.

Κορίτσια μόλις πήρα τα υπόθετα από το φαρμακείο.Εχουν πολύ τρομακτικό σχημα .Ελπίζω να κάνουν την δουλειά τους τουλάχιστον.


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , maraki 93 είπε:

Χαχαχαχ λες;Άντε καλά ,κάνω και την δύσκολη παναθεμα με.Θα αρχίσω με τα πιο λάιτ τότε.Τι περιμένεις κοριτσάκι η αγοράκι;;

Κοριτσακι κι εγωωω!!! 

πρίν από 52 λεπτά , maraki 93 είπε:

Αχ σαν όνειρο μου φαίνεται θα ψωνίσω ότι ροζ υπάρχει!Πάντα έλεγα το πρώτο θα είναι μάλλον γιος αλλά μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος ένιωθα ότι είναι κορίτσι ! Τρελαίνομαι,νομίζω θα γίνω η πιο τρελή μαμά.

Κι εγω για γιο Ελεγα αλλα..... εχω τρελαθει με την κορη και δεν θελω Καθολου το ροζ Ομως Χαχαχα Προτιμω λιλα φουξια κοκκινα..... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Κοριτσακι κι εγωωω!!! 

Κι εγω για γιο Ελεγα αλλα..... εχω τρελαθει με την κορη και δεν θελω Καθολου το ροζ Ομως Χαχαχα Προτιμω λιλα φουξια κοκκινα..... 

 Αααα και αυτά τέλεια χρώματα.Εννοειται θα αποτελέσουν και αυτά αναπόσπαστο κομμάτι της γκαρνταρόμπας μας χχααχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κοπελες τι κανετε? Εγω παλι χαραματα ξυπνησα παλι εβλεπα περιεργα ονειρα.

Καλημέρα κορίτσι μου,εγώ δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ με αυτό το υπόθετο και το άγχος.Βλεπεις άσχημα όνειρα;


Lilypie - (30Y3)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , maraki 93 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,εγώ δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ με αυτό το υπόθετο και το άγχος.Βλεπεις άσχημα όνειρα;

Εχω τωρα τρεις μερες που βλεπω διαφορα οτι κατι δε παει καλα με τα μωρα κ πιο πολυ οτι εχω παλι πολυ αιμοραγια ασε εμμονη μου εχει γινει δε θα το ξεπερασω αυτο εχω παντα την έννοια ευτυχως εχω γιατρο τη δευτερα να δω αν ειναι ολα οκ. Σε ενοχλουσε το υποθετο?

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Εγώ κορίτσια έβλεπα έναν καθολικό παππά να κάθεται έξω από το δωμάτιο του μπέμπη μου.και είχε και ενα παγωμένο βλέμμα.αφηστε πετάχτηκα στον ύπνο μου. 

Τι ειναι αυτο με τα ονειρα ρε παιδι μου πωπω ετσι πεταγομαι κ εγω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εχω τωρα τρεις μερες που βλεπω διαφορα οτι κατι δε παει καλα με τα μωρα κ πιο πολυ οτι εχω παλι πολυ αιμοραγια ασε εμμονη μου εχει γινει δε θα το ξεπερασω αυτο εχω παντα την έννοια ευτυχως εχω γιατρο τη δευτερα να δω αν ειναι ολα οκ. Σε ενοχλουσε το υποθετο?

Τι ειναι αυτο με τα ονειρα ρε παιδι μου πωπω ετσι πεταγομαι κ εγω

Άστα να πάνε.ταραχτηκα και μετά ξεκιναγε να κλωτσαει και ο μικρός με τη τρελή μάνα που χει.θελβ να πιστεύω ότι είναι η ανησυχία μας να πάνε όλα καλά.να σου πω την αλήθεια Όσο πέρναγε ονκαιρος είχα ηρεμήσει και τώρα που έμεινε λίγο τρεμω για ενδομήτριο θάνατο  ή μην έχει κάτι που δεν φάνηκε στις εξετάσεις.βλεπω και εδώ στο φόρουμ διαφορες Ιστορίες και καταλαβαίνεις επηρεάζομαι.

Πως πάνε τα διδυμακια Σου?ξεκίνησαν οι δυνατές κλωτσιές? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...