Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Κι εμένα σημερα χαμηλα αρκετα 100 βρακια Εχω αλλαξει ρε μου φευγουν οπως μου τα δίνει. 

Ιιιιχ τι μου την θυμησες..... λεω να παω την Δευτέρα... 

Και γω μια απ τα ιδια. Νομιζω οτι εχει πιασει την κυστη μου κ την εχει κανει μπαλα και παιζει, δεν εξηγειται χαχαχαχα. 

Να μην στο θυμισω? Ετσι θα αφηνα την νυφη μου? Αν πας μονη σου να παρεις κατι αλμυρο μαζι σου να εχεις στην τσαντα για μετα. Εγω ζαλιζομουν οταν εφυγα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και γω μια απ τα ιδια. Νομιζω οτι εχει πιασει την κυστη μου κ την εχει κανει μπαλα και παιζει, δεν εξηγειται χαχαχαχα. 

Να μην στο θυμισω? Ετσι θα αφηνα την νυφη μου? Αν πας μονη σου να παρεις κατι αλμυρο μαζι σου να εχεις στην τσαντα για μετα. Εγω ζαλιζομουν οταν εφυγα. 

Χεχεχε θα έρθει κ ο συμπεθερος σου παρεα....  γιαυτο παμε Δευτέρα που ρεπαρει. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, fairy-mary είπε:

Κωνσταντίνα μου εσύ σε ποιό θα γεννήσεις;

Στο Λητώ.

 

1 ώρα πρίν, oneira_glyka είπε:

Αυτό πάλι Ν χρεώνουν το δωμάτιο διαφορετικά ανάλογα το είδος του τοκετού με ξεπερνά..το έχουν τερματίσει κάποια μαιευτήρια νομίζω..Τι αλλάζει δλδ στο δωμάτιο αν έχεις γεννήσει με καισαρική?? 

Έλα μου ντε...λογικά επειδή χεορουργεισε σε χρεώνουν και παραπάνω..από παντού πάνε να βγάλουν λεφτά ημαρτον πια!! 

 


 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marirene είπε:

 

@Nicol_ εκει ήμουν χθες κ ξεχασα να τον ρωτησω...

@palmoira έχεις κάνει προηγουμενη καισαρικη? οποτε κ τωρα για καισαρικη πας?

@oneira_glyka εγω φοβαμαι τωρα την 3η καισαρικη... προσπαθω ομως να μην το σκεφτομαι

Και Εγώ φοβάμαι..πάρα πολύ κιόλας αλλά Κ γω προσπαθώ Ν μη το σκέφτομαι.. γτ δε γίνεται Ν περάσουν οι μήνες με τπτ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , fairy-mary είπε:

Βρε κοριτσια εχω συγχιστει τοσο πολυ με αυτο που εγινε στη δουλεια εν τω μεταξυ σημερα δεν εχω καθολου συμπτωματα δε ξερω με εχει πιασει ανησυχια!

Κοριτσι μου λοιπον. Αυτο εγινε. Παει. Τελειωσε. Τι και αν συγχυζεσαι τι και αν δεν, δεν αλλαζει. Οποτε αφου εγινε και δεν αλλαζει αυτο που πρεπει να κανεις για τη δικη σου ηρεμια που προεχει ειναι να το αφησεις, αστο να παει στο καλο, μη σκεφτεσαι τους βλαμμενους αυτους και το μονο που πρεπει να σε απασχολει ειναι το μωρακι σου. Κλεισε τα αυτακια σου για τους γυρω και ας λεει ο καθενας οτι θελει. Μονο το μωρο εχει σημασια. 

Και δευτερον. Ξεχνα τα συμπτωματα. Ειναι ο χειροτερος οδηγος. Δεν παιζουν κανεναν ρολο μα κανεναν για την εκβαση μιας εγκυμοσυνης. Τι και αν κανεις εμετους ολη μερα τι και αν δεν εχεις τπτ που να θυμιζει εγκυμοσυνη το ιδιο κ το αυτο. Δεν εξαρταται απο τα συμπτωματα μια εγκυμοσυνη. Προσπαθησε να μη σκεφτεσαι αρνητικα, χαζεψε βιβλια και αρθρα που θα σου λυσουν αποριες για την εγκυμοσυνη γενικοτερα, για τον θηλασμο, για χιλια δυο, αλλα οχι αρνητικες σκεψεις. Πρεπει να σαι αισιοδοξη και ηρεμη.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , fairy-mary είπε:

Βρε κοριτσια εχω συγχιστει τοσο πολυ με αυτο που εγινε στη δουλεια εν τω μεταξυ σημερα δεν εχω καθολου συμπτωματα δε ξερω με εχει πιασει ανησυχια!

Μη σκεφτεσαι αρνητικά! Εκείνοι κάνουν τη δουλειά τους Κ εσυ την υπέροχη δική σ! Να φροντίζεις το μικρό σπορακι σ κορίτσι Μ! Αστούς Κ μην ασχολείσαι γτ μόνο εσύ βλαπτεσαι στο τέλος.. Ναι? Χαλάρωσε Κ Όλα Θ πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχετε δικιο δεν αξιζει να ασχολουμαι...

Δυστυχως ο σεβασμος δεν ειναι αυτονοητος για ολους τους ανθρωπους.  

Απλα με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου, δεν εχω και ενα υπερηχο στο σπιτι να βλεπω τι κανει εκει μεσα χαχαχαχα


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μπήκα.σπιτι.πολυ κίνηση.1500 γραμμάρια.καναμε 3d φοβερή εικόνα.ιδιος ο πατέρας του.δεν υπάρχει.Υγρα οριακά.με βρήκε.μου πε να χαλαρώσω.δεν είναι τπτ.και.να συνεχίσω τη.δοατροφη καθαρά για.μενα .να προσέχω μου λέει και όχι γλυκά συνέχεια , αλλά.αν θέλω να φάω.οχι καταπίεση.απλα τα υγρά.φταινε για τις συσπάσεις και να.προσεχω μη κουράζομαι.ο.μικρος είναι με το κεφάλι κάτω έτοιμος για.τη Μεγάλη έξοδο.Ολα Καλά.εγω χαμογελάω σα τη χαζή!! !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κοριτσια εχετε δικιο δεν αξιζει να ασχολουμαι...

Δυστυχως ο σεβασμος δεν ειναι αυτονοητος για ολους τους ανθρωπους.  

Απλα με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου, δεν εχω και ενα υπερηχο στο σπιτι να βλεπω τι κανει εκει μεσα χαχαχαχα

Μη δινεις σημασια σε κανενα δυστυχως κανεις δε θα σε καταλαβει εστω κ αν εχει περασει απο την ιδια φαση ξεχνανε οι ανθρωποι αυτο να το θυμασαι κοιτα να χαρεις εσυ την εγκυμοσύνη σου κ αστους να λενε.

 

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Πριν λίγο μπήκα.σπιτι.πολυ κίνηση.1500 γραμμάρια.καναμε 3d φοβερή εικόνα.ιδιος ο πατέρας του.δεν υπάρχει.Υγρα οριακά.με βρήκε.μου πε να χαλαρώσω.δεν είναι τπτ.και.να συνεχίσω τη.δοατροφη καθαρά για.μενα .να προσέχω μου λέει και όχι γλυκά συνέχεια , αλλά.αν θέλω να φάω.οχι καταπίεση.απλα τα υγρά.φταινε για τις συσπάσεις και να.προσεχω μη κουράζομαι.ο.μικρος είναι με το κεφάλι κάτω έτοιμος για.τη Μεγάλη έξοδο.Ολα Καλά.εγω χαμογελάω σα τη χαζή!! !!!

Τελεια πολυ ομορφα νεα μπραβο!! Ολα καλα!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , loyloy είπε:

Πριν λίγο μπήκα.σπιτι.πολυ κίνηση.1500 γραμμάρια.καναμε 3d φοβερή εικόνα.ιδιος ο πατέρας του.δεν υπάρχει.Υγρα οριακά.με βρήκε.μου πε να χαλαρώσω.δεν είναι τπτ.και.να συνεχίσω τη.δοατροφη καθαρά για.μενα .να προσέχω μου λέει και όχι γλυκά συνέχεια , αλλά.αν θέλω να φάω.οχι καταπίεση.απλα τα υγρά.φταινε για τις συσπάσεις και να.προσεχω μη κουράζομαι.ο.μικρος είναι με το κεφάλι κάτω έτοιμος για.τη Μεγάλη έξοδο.Ολα Καλά.εγω χαμογελάω σα τη χαζή!! !!!

Τι ομορφα νεα! Και τι υπεροχα που ειδατε το μπεμπακι σας! 3d εχετε ξανακάνει?  Πρέπει να ειναι τρομερη εμπειρια. Χαιρομαι πολυ που ολα πανε καλα μπραβο!

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , loyloy είπε:

Πριν λίγο μπήκα.σπιτι.πολυ κίνηση.1500 γραμμάρια.καναμε 3d φοβερή εικόνα.ιδιος ο πατέρας του.δεν υπάρχει.Υγρα οριακά.με βρήκε.μου πε να χαλαρώσω.δεν είναι τπτ.και.να συνεχίσω τη.δοατροφη καθαρά για.μενα .να προσέχω μου λέει και όχι γλυκά συνέχεια , αλλά.αν θέλω να φάω.οχι καταπίεση.απλα τα υγρά.φταινε για τις συσπάσεις και να.προσεχω μη κουράζομαι.ο.μικρος είναι με το κεφάλι κάτω έτοιμος για.τη Μεγάλη έξοδο.Ολα Καλά.εγω χαμογελάω σα τη χαζή!! !!!

Ωωωω τι ωραία νεακια...!! Τελεια!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.με το καλό να τα πάρουμε αγκαλιά. @Nicol_ Έχω ξανακάνει άλλες 2 φορές αλλά τώρα που έχει μεγαλώσει είναι μπέμπης.ολα τα χαρακτηριστικά φαίνονται μια χαρά.μεχρι και μαλάκια φουλ έχει ήδη το αγόρι μου.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , loyloy είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου.με το καλό να τα πάρουμε αγκαλιά. @Nicol_ Έχω ξανακάνει άλλες 2 φορές αλλά τώρα που έχει μεγαλώσει είναι μπέμπης.ολα τα χαρακτηριστικά φαίνονται μια χαρά.μεχρι και μαλάκια φουλ έχει ήδη το αγόρι μου.

Τι τελεια!!!

Με το Καλό!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Τι τελεια!!!

Με το Καλό!

Σε Ευχαριστώ!!!!!!!Είσαι κοιτά Μην ασχολείσαι και σκας στη δουλειά.δυστθχως συναδερφικοτητα Δεν υπάρχει σε καμια Εργασία.κοιτα να είσαι εσυ καλά και το μωράκι σου και γρςψτους στο ..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...