Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Καλε εχει μια χαρα ειστε. Εγω 1, 72 και 1, 74 ο σύζυγος (κοντουλης). Το σοι μου ομως ειναι ολο ψηλο. 

Καλε εσυ και η @nanoula90 ειστε μοντελακια..εγω 1.66 κ με θεωρουσα ψηλή :razz:

πρίν από 43 λεπτά , palmoira είπε:

Παντως θα μπορούσαμε να πούμε ότι τα μωρά μας είναι μικροί βρικόλακες! Σίδηρο,ασβέστιο όλα θέλουν να τα ρουφήξουν!! @Nicol_ μην ανησυχείς καθόλου θα πάρεις το σίδηρο και θα είσαι μια χαρά. 

Ευτυχως το ασβέστιο ηταν καλο. Δεν το ρουφηξε ακομα :razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφηστε ταλαιπωρια ηταν σημερα η β επιπεδου απο τις πεντε τελειωσαμε 7.30 γιατι δε μπορουσε να τα δει καλα δεν ειχαν καλη θεση κ βγηκαμε κ ξαναμπηκαμε μετα ευτυχως τα ηρεμησαν κ τα ειδαμε ολα καλα τα μικρα εγω ειμαι στα ορια με τον τραχηλο μου ειπε. Κ μετα πηγα στον γιατρο μου να δει τα αποτελεσματα κ να κανουμε καρδιοτοκογραφο γιατι ειχα κατι συσπασεις κ πριν λιγο μπηκα σπιτι. Μου εδωσε υποθετα για τρεις μερες για τις συσπασεις κ να κατσω λιγο ξαπλα κ για τον τραχυλο κ θα ξαναπαω το σαββατο να τον μετρησουμε παλι κ βλεπουμε ισως χρειαστει πεσος επισης ο αιματοκριτης εχει πεσει στο 28 κ δε λεει να ανεβει οποτε θα παω σε αιματολογο για επιπλεον εξετασεις πιο εξειδικευμενες.Αυτα τα λιγα κ ωραια γυρισα με ψυχολογια σκατα μονο οι φωτο των κοριτσιων μου φτιαχνουν τη διαθεση


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Αφηστε ταλαιπωρια ηταν σημερα η β επιπεδου απο τις πεντε τελειωσαμε 7.30 γιατι δε μπορουσε να τα δει καλα δεν ειχαν καλη θεση κ βγηκαμε κ ξαναμπηκαμε μετα ευτυχως τα ηρεμησαν κ τα ειδαμε ολα καλα τα μικρα εγω ειμαι στα ορια με τον τραχηλο μου ειπε. Κ μετα πηγα στον γιατρο μου να δει τα αποτελεσματα κ να κανουμε καρδιοτοκογραφο γιατι ειχα κατι συσπασεις κ πριν λιγο μπηκα σπιτι. Μου εδωσε υποθετα για τρεις μερες για τις συσπασεις κ να κατσω λιγο ξαπλα κ για τον τραχυλο κ θα ξαναπαω το σαββατο να τον μετρησουμε παλι κ βλεπουμε ισως χρειαστει πεσος επισης ο αιματοκριτης εχει πεσει στο 28 κ δε λεει να ανεβει οποτε θα παω σε αιματολογο για επιπλεον εξετασεις πιο εξειδικευμενες.Αυτα τα λιγα κ ωραια γυρισα με ψυχολογια σκατα μονο οι φωτο των κοριτσιων μου φτιαχνουν τη διαθεση

Είναι τα κοριτσάκια μια χαρά.αυτκ να σκέφτεσαι.απο ότι έχεις καταλάβεις λίγο πολύ οινπερισσοτερες Έχουμε και από ενα θεματάκι.ξαπλα τηλεόραση Βιβλία.θα βαρεθείς Αλλά τι να κάνεις.τα κοριτσάκια να είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , fairy-mary είπε:

Συγχαρητηρια @BettySt! Ειμαστε σχεδον μαζί!

Εμενα παντως δε καθοταν με τιποτα στην αυχενικη...

1,5 ωρα εκατσα!

Κοριτσια εμενα τελικα μου εδωσε salospir , 1 τη μερα να περνω και να παω και σε ενα αιματολογο μου προτεινε.

Πφφφ καθολου δε θελω να τα παρω αυτα.

Επισης μιας και λετε για αιματοκριτη εγω πριν ενα μηνα ειχα 36...ομως μου ειπε σε 2 βδομαδες θα με ξεκινησει σιδηρο.

 

Σε ευχαριστώ! Αχ ναι ήταν πολύ ήσυχο το μωράκι μου για πρώτη φορά. Τις άλλες φορές όμως δεν ήταν,  όλο τούμπες και κολπακια μας έκανε. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Αφηστε ταλαιπωρια ηταν σημερα η β επιπεδου απο τις πεντε τελειωσαμε 7.30 γιατι δε μπορουσε να τα δει καλα δεν ειχαν καλη θεση κ βγηκαμε κ ξαναμπηκαμε μετα ευτυχως τα ηρεμησαν κ τα ειδαμε ολα καλα τα μικρα εγω ειμαι στα ορια με τον τραχηλο μου ειπε. Κ μετα πηγα στον γιατρο μου να δει τα αποτελεσματα κ να κανουμε καρδιοτοκογραφο γιατι ειχα κατι συσπασεις κ πριν λιγο μπηκα σπιτι. Μου εδωσε υποθετα για τρεις μερες για τις συσπασεις κ να κατσω λιγο ξαπλα κ για τον τραχυλο κ θα ξαναπαω το σαββατο να τον μετρησουμε παλι κ βλεπουμε ισως χρειαστει πεσος επισης ο αιματοκριτης εχει πεσει στο 28 κ δε λεει να ανεβει οποτε θα παω σε αιματολογο για επιπλεον εξετασεις πιο εξειδικευμενες.Αυτα τα λιγα κ ωραια γυρισα με ψυχολογια σκατα μονο οι φωτο των κοριτσιων μου φτιαχνουν τη διαθεση

Κοριτσι μου! Αρχικα, να σκεφτεσαι οτι τα μωρα σου ειναι καλα και υγιη! 

Δευτερον, ο σιδηρος μη σε απασχολει, εχεις και διδυμα αγαπη μου, αν πεφτει σε μονηρη κυηση φαντασου σε διδυμη. Ο αιματολογος σιγουρα θα σε κατατοπισει, κανε οποιες εξετασεις χρειαζονται, αλλα μην πανικοβαλλεσαι κοριτσι μου. 

Οσο για συσπασεις και τραχηλο, σε καταλαβαινω γιατι ακριβως τα ιδια ειχα κ γω. Συσπασεις πολλες που κοντυναν τον τραχηλο και εβαλα πεσσο! Σε καταλαβαινω απολυτα. Ποσο ηταν ο τραχηλος? Κοιλιακα στον μετρησανε τωρα? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλε εσυ και η @nanoula90 ειστε μοντελακια..εγω 1.66 κ με θεωρουσα ψηλή :razz:

Ευτυχως το ασβέστιο ηταν καλο. Δεν το ρουφηξε ακομα :razz:

Τα παραλες!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

πρίν από 32 λεπτά , fairy-mary είπε:

Συγχαρητηρια @BettySt! Ειμαστε σχεδον μαζί!

Εμενα παντως δε καθοταν με τιποτα στην αυχενικη...

1,5 ωρα εκατσα!

Κοριτσια εμενα τελικα μου εδωσε salospir , 1 τη μερα να περνω και να παω και σε ενα αιματολογο μου προτεινε.

Πφφφ καθολου δε θελω να τα παρω αυτα.

Επισης μιας και λετε για αιματοκριτη εγω πριν ενα μηνα ειχα 36...ομως μου ειπε σε 2 βδομαδες θα με ξεκινησει σιδηρο.

 

Θα κανουν καλο, γιατι δεν θες βρε? 

Ποτε πας σε αιματολογο? 

πρίν από 17 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αφηστε ταλαιπωρια ηταν σημερα η β επιπεδου απο τις πεντε τελειωσαμε 7.30 γιατι δε μπορουσε να τα δει καλα δεν ειχαν καλη θεση κ βγηκαμε κ ξαναμπηκαμε μετα ευτυχως τα ηρεμησαν κ τα ειδαμε ολα καλα τα μικρα εγω ειμαι στα ορια με τον τραχηλο μου ειπε. Κ μετα πηγα στον γιατρο μου να δει τα αποτελεσματα κ να κανουμε καρδιοτοκογραφο γιατι ειχα κατι συσπασεις κ πριν λιγο μπηκα σπιτι. Μου εδωσε υποθετα για τρεις μερες για τις συσπασεις κ να κατσω λιγο ξαπλα κ για τον τραχυλο κ θα ξαναπαω το σαββατο να τον μετρησουμε παλι κ βλεπουμε ισως χρειαστει πεσος επισης ο αιματοκριτης εχει πεσει στο 28 κ δε λεει να ανεβει οποτε θα παω σε αιματολογο για επιπλεον εξετασεις πιο εξειδικευμενες.Αυτα τα λιγα κ ωραια γυρισα με ψυχολογια σκατα μονο οι φωτο των κοριτσιων μου φτιαχνουν τη διαθεση

Ματια μου τα μωρακια σου ειναι υγιει και το σιδηρο λογικο να εχει πεσει εδω πεφτει σε εμας που εχουμε ενα νινακι, θα σε κατευθυνει και ο αιματολογος!!! Σου εκανε 3d???? Οσον αφορα τον τραχηλο ειναι κατι αντιμετωπισιμο θα στα πει και η @nanoula90 μας. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Smile89 είπε:

Τα παραλες!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Θα κανουν καλο, γιατι δεν θες βρε? 

Ποτε πας σε αιματολογο? 

Ματια μου τα μωρακια σου ειναι υγιει και το σιδηρο λογικο να εχει πεσει εδω πεφτει σε εμας που εχουμε ενα νινακι, θα σε κατευθυνει και ο αιματολογος!!! Σου εκανε 3d???? Οσον αφορα τον τραχηλο ειναι κατι αντιμετωπισιμο θα στα πει και η @nanoula90 μας. 

Σε 2 εβδομαδες μου ειπε να παω...

Δε ξερω, νομιζω δε θα μου προσφερουν κατι και αδικα θα τα παρω..

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου! Αρχικα, να σκεφτεσαι οτι τα μωρα σου ειναι καλα και υγιη! 

Δευτερον, ο σιδηρος μη σε απασχολει, εχεις και διδυμα αγαπη μου, αν πεφτει σε μονηρη κυηση φαντασου σε διδυμη. Ο αιματολογος σιγουρα θα σε κατατοπισει, κανε οποιες εξετασεις χρειαζονται, αλλα μην πανικοβαλλεσαι κοριτσι μου. 

Οσο για συσπασεις και τραχηλο, σε καταλαβαινω γιατι ακριβως τα ιδια ειχα κ γω. Συσπασεις πολλες που κοντυναν τον τραχηλο και εβαλα πεσσο! Σε καταλαβαινω απολυτα. Ποσο ηταν ο τραχηλος? Κοιλιακα στον μετρησανε τωρα? 

Αυτα σκεφτομαι αλλα ηλπιζα οτι θα ηρεμουσα μετα τη β αλλα ανχωθηκα πιο πολυ!μου τον μετρησε κολπικα κ τον βρηκε 29 κ μου ειπε γενικα να κατσω λιγο κατω κ θα τον ξαναμετρησουμε το σαββατο η τη δευτερα να δουμε αν κατεβει κ αλλο η μενει σταθερος κ θα δουμε μετα τι θα κανουμε για διδυμα ειμαστε σχεδον οριακα

πρίν από 42 λεπτά , Smile89 είπε:

Τα παραλες!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

Θα κανουν καλο, γιατι δεν θες βρε? 

Ποτε πας σε αιματολογο? 

Ματια μου τα μωρακια σου ειναι υγιει και το σιδηρο λογικο να εχει πεσει εδω πεφτει σε εμας που εχουμε ενα νινακι, θα σε κατευθυνει και ο αιματολογος!!! Σου εκανε 3d???? Οσον αφορα τον τραχηλο ειναι κατι αντιμετωπισιμο θα στα πει και η @nanoula90 μας. 

Μου εκανε 3d αλλα μονο τη μια ειδαμε καλα αυτα χαζευω τωρα ειναι πολυ γλυκουλες μωρε

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , fairy-mary είπε:

Σε 2 εβδομαδες μου ειπε να παω...

Δε ξερω, νομιζω δε θα μου προσφερουν κατι και αδικα θα τα παρω..

 

Αν ήταν αδικα τοτε γιατι να στα δωσουν? Δεν δίνουν ετσι χαπια. 

πρίν από 20 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτα σκεφτομαι αλλα ηλπιζα οτι θα ηρεμουσα μετα τη β αλλα ανχωθηκα πιο πολυ!μου τον μετρησε κολπικα κ τον βρηκε 29 κ μου ειπε γενικα να κατσω λιγο κατω κ θα τον ξαναμετρησουμε το σαββατο η τη δευτερα να δουμε αν κατεβει κ αλλο η μενει σταθερος κ θα δουμε μετα τι θα κανουμε για διδυμα ειμαστε σχεδον οριακα

Μου εκανε 3d αλλα μονο τη μια ειδαμε καλα αυτα χαζευω τωρα ειναι πολυ γλυκουλες μωρε

Ψυχουλες!! Ολα καλα θα πανε!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Αφηστε ταλαιπωρια ηταν σημερα η β επιπεδου απο τις πεντε τελειωσαμε 7.30 γιατι δε μπορουσε να τα δει καλα δεν ειχαν καλη θεση κ βγηκαμε κ ξαναμπηκαμε μετα ευτυχως τα ηρεμησαν κ τα ειδαμε ολα καλα τα μικρα εγω ειμαι στα ορια με τον τραχηλο μου ειπε. Κ μετα πηγα στον γιατρο μου να δει τα αποτελεσματα κ να κανουμε καρδιοτοκογραφο γιατι ειχα κατι συσπασεις κ πριν λιγο μπηκα σπιτι. Μου εδωσε υποθετα για τρεις μερες για τις συσπασεις κ να κατσω λιγο ξαπλα κ για τον τραχυλο κ θα ξαναπαω το σαββατο να τον μετρησουμε παλι κ βλεπουμε ισως χρειαστει πεσος επισης ο αιματοκριτης εχει πεσει στο 28 κ δε λεει να ανεβει οποτε θα παω σε αιματολογο για επιπλεον εξετασεις πιο εξειδικευμενες.Αυτα τα λιγα κ ωραια γυρισα με ψυχολογια σκατα μονο οι φωτο των κοριτσιων μου φτιαχνουν τη διαθεση

Δόξα τω Θεώ που είναι Καλά τα κορίτσια Σ! Αχ από τώρα σε παιδευουν...χιχιΚ..μν αγχώνεσαι κορίτσι Μ..Από ότι σ είπαν Κ τ κορίτσια Όλα είναι αντιμετωπισιμα!

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου! Αρχικα, να σκεφτεσαι οτι τα μωρα σου ειναι καλα και υγιη! 

Δευτερον, ο σιδηρος μη σε απασχολει, εχεις και διδυμα αγαπη μου, αν πεφτει σε μονηρη κυηση φαντασου σε διδυμη. Ο αιματολογος σιγουρα θα σε κατατοπισει, κανε οποιες εξετασεις χρειαζονται, αλλα μην πανικοβαλλεσαι κοριτσι μου. 

Οσο για συσπασεις και τραχηλο, σε καταλαβαινω γιατι ακριβως τα ιδια ειχα κ γω. Συσπασεις πολλες που κοντυναν τον τραχηλο και εβαλα πεσσο! Σε καταλαβαινω απολυτα. Ποσο ηταν ο τραχηλος? Κοιλιακα στον μετρησανε τωρα? 

Ερώτηση..Τις συσπάσεις τις ένιωθες? Η απλά τις καταλάβατε στον υπέρηχο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δόξα τω Θεώ που είναι Καλά τα κορίτσια Σ! Αχ από τώρα σε παιδευουν...χιχιΚ..μν αγχώνεσαι κορίτσι Μ..Από ότι σ είπαν Κ τ κορίτσια Όλα είναι αντιμετωπισιμα!

Ερώτηση..Τις συσπάσεις τις ένιωθες? Η απλά τις καταλάβατε στον υπέρηχο?

Ναι τα ατιμα δε πειραζει ομως χαλαλι τους! Αν ρωτας εμενα εγω δε τις καταλαβαινα στο μηχανημα τις ειδαμε 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Smile89 είπε:

Αν ήταν αδικα τοτε γιατι να στα δωσουν? Δεν δίνουν ετσι χαπια. 

Ψυχουλες!! Ολα καλα θα πανε!!! 

Δε ξερω!!

Κατι δε με πειθει!

Θα παω και στον αιματολογο και βλεπουμε!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δόξα τω Θεώ που είναι Καλά τα κορίτσια Σ! Αχ από τώρα σε παιδευουν...χιχιΚ..μν αγχώνεσαι κορίτσι Μ..Από ότι σ είπαν Κ τ κορίτσια Όλα είναι αντιμετωπισιμα!

Ερώτηση..Τις συσπάσεις τις ένιωθες? Η απλά τις καταλάβατε στον υπέρηχο?

Τις ενιωθα κοριτσι μου. Εσφιγγε μονη της η κοιλια και ξαναχαλαρωνε επι 1 ωρα τουλαχιστον ανα περιπου 10 λεπτα. 

 

πρίν από 45 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτα σκεφτομαι αλλα ηλπιζα οτι θα ηρεμουσα μετα τη β αλλα ανχωθηκα πιο πολυ!μου τον μετρησε κολπικα κ τον βρηκε 29 κ μου ειπε γενικα να κατσω λιγο κατω κ θα τον ξαναμετρησουμε το σαββατο η τη δευτερα να δουμε αν κατεβει κ αλλο η μενει σταθερος κ θα δουμε μετα τι θα κανουμε για διδυμα ειμαστε σχεδον οριακα

Μου εκανε 3d αλλα μονο τη μια ειδαμε καλα αυτα χαζευω τωρα ειναι πολυ γλυκουλες μωρε

Ειχατε ξαναμετρησει τραχηλο αν θυμαμαι καλα? Ποσο ηταν την προηγουμενη φορα? Αν πχ ξεκινησες με τραχηλο κοντα στα 3 εκ, μια πολυ μικρη μειωση μπορει να συμβει. Αν ξεκινησες με 4 και επεσε στο 2,9 τοτε θελει λιγη προσοχη. Ωστοσο μην ανησυχεις, καλυτερα να σαι ομως ξαπλα, μην σκυβεις πολυ, και γενικοτερα μην κουραζεσαι. Θα δουμε κ τι θα σου πει ο γιατρος σου το Σαββατο, αλλα μεχρι τοτε να σαι ψυχραιμη και αισιοδοξη. Το 29 σαν νουμερο αν μενει σταθερο ειναι μια χαρα κοριτσι μου. Σου αυξησε και το μαγνησιο? Εμενα με βοηθησε πολυ και το μαγνησιο για τις συσπασεις. 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Τις ενιωθα κοριτσι μου. Εσφιγγε μονη της η κοιλια και ξαναχαλαρωνε επι 1 ωρα τουλαχιστον ανα περιπου 10 λεπτα. 

 

Ειχατε ξαναμετρησει τραχηλο αν θυμαμαι καλα? Ποσο ηταν την προηγουμενη φορα? Αν πχ ξεκινησες με τραχηλο κοντα στα 3 εκ, μια πολυ μικρη μειωση μπορει να συμβει. Αν ξεκινησες με 4 και επεσε στο 2,9 τοτε θελει λιγη προσοχη. Ωστοσο μην ανησυχεις, καλυτερα να σαι ομως ξαπλα, μην σκυβεις πολυ, και γενικοτερα μην κουραζεσαι. Θα δουμε κ τι θα σου πει ο γιατρος σου το Σαββατο, αλλα μεχρι τοτε να σαι ψυχραιμη και αισιοδοξη. Το 29 σαν νουμερο αν μενει σταθερο ειναι μια χαρα κοριτσι μου. Σου αυξησε και το μαγνησιο? Εμενα με βοηθησε πολυ και το μαγνησιο για τις συσπασεις. 

 

Ναι αλλα δε θυμαμαι ποσο ηταν αυτο μου ειπε κ ο γιατρος μου γενικα με καθυσηχασε αλλα εγω επεσα ψυχολογικα τωρα ειμαι καλα ομως. Δεν επαιρνα μαγνησιο κ τωρα μου εδωσε κατι υποθετα βολταρεν για τρεις μερες γιατι δεν ηταν πολλες ουτε συχνες κ το σαββατο που θα παω για τον τραχυλο θα με ξαναβαλει στο μηχανημα να δουμε πως πανε κ βλεπουμε τι θα μου δωσει εκτος μου ειπε αν νιωσω μεσα σε αυτες τις μερες εντονες συσπασεις οποτε θα παω να με δει νωριτερα

Σας ευχαριστω για τη στήριξη με κανατε να νιωσω καλυτερα μου πεσανε μαζεμενα κ επεσα κ εγω μαζι αλλα τωρα ειμαι καλα ηθικον ακμαιοτατο!! Χαχα!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , fairy-mary είπε:

Δε ξερω!!

Κατι δε με πειθει!

Θα παω και στον αιματολογο και βλεπουμε!

Γιατί? Ο γυναικολόγος σου, σου είπε οτι θα χρειαστει να παρεις? 

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ναι αλλα δε θυμαμαι ποσο ηταν αυτο μου ειπε κ ο γιατρος μου γενικα με καθυσηχασε αλλα εγω επεσα ψυχολογικα τωρα ειμαι καλα ομως. Δεν επαιρνα μαγνησιο κ τωρα μου εδωσε κατι υποθετα βολταρεν για τρεις μερες γιατι δεν ηταν πολλες ουτε συχνες κ το σαββατο που θα παω για τον τραχυλο θα με ξαναβαλει στο μηχανημα να δουμε πως πανε κ βλεπουμε τι θα μου δωσει εκτος μου ειπε αν νιωσω μεσα σε αυτες τις μερες εντονες συσπασεις οποτε θα παω να με δει νωριτερα

Σας ευχαριστω για τη στήριξη με κανατε να νιωσω καλυτερα μου πεσανε μαζεμενα κ επεσα κ εγω μαζι αλλα τωρα ειμαι καλα ηθικον ακμαιοτατο!! Χαχα!!

Κοριτσι μου εσυ! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...