Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

On 19/12/2018 at 12:45 ΜΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

και εγώ το 1ο τρίμηνο δεν συνεπάγεται κι αλλιώς αφού μέχρι τώρα και μετά που έκλεισα τον 4ο είχα αναγουλες κ εμετούς..ευτυχώς νομίζω ότι τώρα που έκλεισα κ τον 5ο μήνα κ μπήκα στον 6ο να μην ξανά έχω θέμα.τώρα μαλλιά νομίζω ανταύγειες μπορείς που δεν ακουμπούν στην ρίζα δλδ τώρα για νύχια εγώ δεν τα βαφω,είχα ρωτήσεις ημιμονιμο που είχα είδη κ το έβγαλα γιατί δεν κάνει ...αυτά...αλλά ρωτά τον γιατρό σου καλύτερα.

Ναι αγαπη μου τα έχει επιτρέψει κανονικά και όλες τις οδοντιατρικές πράξεις.Νυχια βερνίκι από το πρώτο τρίμηνο.Μεχρι τώρα δεν έχω βάψει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:shock: Ηρθε η σειρα μουουου. Μολις γυρισα απο τον γιατρο και μου ειπε οτι ενω ο τραχηλος ειναι ετοιμος, το μωρο ειναι μεγαλο και δεν εχει κατεβει ακομα. Οποτε αν θελω να γεννησω φυσιολογικα η μονη μας ελπιδα ειναι η προκληση. Και αυριο μπαινωωωω. Καλε γενναω. Ποιος? Εγω. Που ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος. 

  • Μου αρέσει 7

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ μια πανεμορφη μπουμπου 3.200 η ωρα 1παρα 5 πριν 1ωρα σχεδον δηλαδη.....ολα καλα θα σας γραψω αυριο νεοτερα!!!! 

Με το καλο σε ολες....

Να σας ζήσει η μικρή καλότυχο να είναι πάντα!! 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

:shock: Ηρθε η σειρα μουουου. Μολις γυρισα απο τον γιατρο και μου ειπε οτι ενω ο τραχηλος ειναι ετοιμος, το μωρο ειναι μεγαλο και δεν εχει κατεβει ακομα. Οποτε αν θελω να γεννησω φυσιολογικα η μονη μας ελπιδα ειναι η προκληση. Και αυριο μπαινωωωω. Καλε γενναω. Ποιος? Εγω. Που ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος. 

Αντε με το καλοοο!!! Ηρθε η ωρα η μεγαληηη!!! Τι βαλιτσα την εφτιαξες η σημερα περιμενεις??


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , nanoula90 είπε:

:shock: Ηρθε η σειρα μουουου. Μολις γυρισα απο τον γιατρο και μου ειπε οτι ενω ο τραχηλος ειναι ετοιμος, το μωρο ειναι μεγαλο και δεν εχει κατεβει ακομα. Οποτε αν θελω να γεννησω φυσιολογικα η μονη μας ελπιδα ειναι η προκληση. Και αυριο μπαινωωωω. Καλε γενναω. Ποιος? Εγω. Που ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος. 

Αααα νανουλαααα εφτασε η στιγμη???? Με το καλο! !!! Με ενα πονο! Ολα να πανε τελεια!! ❤❤❤Πω πω απίστευτο μου φαινεται!

Καλα και τώρα  ποιος θα μας φτιάχνει τη διαθεση εδω στο φορουμ ρε αγάπη? Μια μια γεννατε και την κανετε,κανόνισε μη μας ξεχάσεις. . τι ώρα μπαινεις αυριο?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αντε με το καλοοο!!! Ηρθε η ωρα η μεγαληηη!!! Τι βαλιτσα την εφτιαξες η σημερα περιμενεις??

Ειναι ψιλοετοιμη χαχα. Θα βαλω τα καλλυντικουλια μου, και θα δω και τι χαρτια χρειαζονται να δω οτι τα χω. 

Με ρωταγε ο γιατρος, αυριο πως σου φαινεται να γεννησουμε??? 

Κ του λεω να γεννησετε φυσικα, αλλα γιατι, ποιος ειναι εγκυος? :lol: 

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Αααα νανουλαααα εφτασε η στιγμη???? Με το καλο! !!! Με ενα πονο! Ολα να πανε τελεια!! ❤❤❤Πω πω απίστευτο μου φαινεται!

Καλα και τώρα  ποιος θα μας φτιάχνει τη διαθεση εδω στο φορουμ ρε αγάπη? Μια μια γεννατε και την κανετε,κανόνισε μη μας ξεχάσεις. . τι ώρα μπαινεις αυριο?

Καλε νομιζα με τρολαρει ο γιατρος. Δεν τον πιστευα, τον εβαλα να φιλησει σταυρό χαχαχα. Σιγα μη σας ξεχασω, δεν θα λεμε μετα κουραδοκουβεντες?? 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειναι ψιλοετοιμη χαχα. Θα βαλω τα καλλυντικουλια μου, και θα δω και τι χαρτια χρειαζονται να δω οτι τα χω. 

Με ρωταγε ο γιατρος, αυριο πως σου φαινεται να γεννησουμε??? 

Κ του λεω να γεννησετε φυσικα, αλλα γιατι, ποιος ειναι εγκυος? :lol: 

Καλε νομιζα με τρολαρει ο γιατρος. Δεν τον πιστευα, τον εβαλα να φιλησει σταυρό χαχαχα. Σιγα μη σας ξεχασω, δεν θα λεμε μετα κουραδοκουβεντες?? 

Μιλαμε δεν το πιστευω ρε νανουλαααα! ! Πως νιωθεις?? Εννοειται θα μιλαμε απλα στη αρχη.με την αϋπνία ολες ειναι σε αλλο επίπεδο οποτε χάνονται λιγάκι 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μιλαμε δεν το πιστευω ρε νανουλαααα! ! Πως νιωθεις?? Εννοειται θα μιλαμε απλα στη αρχη.με την αϋπνία ολες ειναι σε αλλο επίπεδο οποτε χάνονται λιγάκι 

Γιατι εγω το πιστευω??? Χαχαχα. Ασε αγαπημενη μου, σου λεω, θα μου δωσουν το μωρο και θα πω αχ τι ωραιο μωρακι, ποιανου ειναι?? Να σας ζησει χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Γιατι εγω το πιστευω??? Χαχαχα. Ασε αγαπημενη μου, σου λεω, θα μου δωσουν το μωρο και θα πω αχ τι ωραιο μωρακι, ποιανου ειναι?? Να σας ζησει χαχαχα

Αχαχαχα! Εύχομαι να πανε ολα τελεια αγάπη και να εχεις την πιο όμορφη εμπειρια της ζωης σου ❤ και φυσικα οταν μπορεσεις θελουμε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες :mrgreen:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ειναι ψιλοετοιμη χαχα. Θα βαλω τα καλλυντικουλια μου, και θα δω και τι χαρτια χρειαζονται να δω οτι τα χω. 

Με ρωταγε ο γιατρος, αυριο πως σου φαινεται να γεννησουμε??? 

Κ του λεω να γεννησετε φυσικα, αλλα γιατι, ποιος ειναι εγκυος? :lol: 

Καλε νομιζα με τρολαρει ο γιατρος. Δεν τον πιστευα, τον εβαλα να φιλησει σταυρό χαχαχα. Σιγα μη σας ξεχασω, δεν θα λεμε μετα κουραδοκουβεντες?? 

Χαχα!! Για βιντεο θα είναι η γέννα σου φανταζομαι τις ατακες σου εκεινη τη στιγμη κ γελαω θα περιμένουμε νεα σου! Με κανέναν πονο σου ευχομαι!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, nanoula90 είπε:

:shock: Ηρθε η σειρα μουουου. Μολις γυρισα απο τον γιατρο και μου ειπε οτι ενω ο τραχηλος ειναι ετοιμος, το μωρο ειναι μεγαλο και δεν εχει κατεβει ακομα. Οποτε αν θελω να γεννησω φυσιολογικα η μονη μας ελπιδα ειναι η προκληση. Και αυριο μπαινωωωω. Καλε γενναω. Ποιος? Εγω. Που ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος. 

Μπραβο κοριτσακι,αντε με το καλο ,γρηγορα κι ανωδυνα.Ερχεται ο μπουλουκος,για δαγκωμα θα ναι.Εμεις αφου ξυπνησαμε απο τις 7 το πρωι πηγαμε παιδιατρι.Ολα καλα.Το δευτερο δοντακι εσκασε προχτες και το τριτο μας ειπε ειναι ετοιμο.Ολα μαζι θα τα βγαλει.Γι αυτο η γκρινια.Ζοριζεται το μικρουλι.Πηρα καινουργια αλοιφη.Ελπιζω να βοηθησει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχαχα! Εύχομαι να πανε ολα τελεια αγάπη και να εχεις την πιο όμορφη εμπειρια της ζωης σου ❤ και φυσικα οταν μπορεσεις θελουμε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες :mrgreen:

Χαχαχα, καλα δεν νομιζω να θες και ολες τις ανατριχιαστικες λεπτομερειες, για ξανασκεψου το χαχαχαχα. Εννοειται θα σας ενημερωσω με την πρωτη ευκαιρια. 

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Χαχα!! Για βιντεο θα είναι η γέννα σου φανταζομαι τις ατακες σου εκεινη τη στιγμη κ γελαω θα περιμένουμε νεα σου! Με κανέναν πονο σου ευχομαι!

Αχ Βασω μου, να σαι καλα αγαπη μου γλυκια. Εκεινην την ωρα ή που θα μαι στον κοσμο μου οπως παντα και θα το διακωμωδω ή που θα θελω να σηκωθω και να τρεξω στην πορτα εξοδου φωναζοντας βοηθειααα χαχα

πρίν από 18 λεπτά , Comet είπε:

Μπραβο κοριτσακι,αντε με το καλο ,γρηγορα κι ανωδυνα.Ερχεται ο μπουλουκος,για δαγκωμα θα ναι.Εμεις αφου ξυπνησαμε απο τις 7 το πρωι πηγαμε παιδιατρι.Ολα καλα.Το δευτερο δοντακι εσκασε προχτες και το τριτο μας ειπε ειναι ετοιμο.Ολα μαζι θα τα βγαλει.Γι αυτο η γκρινια.Ζοριζεται το μικρουλι.Πηρα καινουργια αλοιφη.Ελπιζω να βοηθησει.

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Περαστικα στον μικρο σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

:shock: Ηρθε η σειρα μουουου. Μολις γυρισα απο τον γιατρο και μου ειπε οτι ενω ο τραχηλος ειναι ετοιμος, το μωρο ειναι μεγαλο και δεν εχει κατεβει ακομα. Οποτε αν θελω να γεννησω φυσιολογικα η μονη μας ελπιδα ειναι η προκληση. Και αυριο μπαινωωωω. Καλε γενναω. Ποιος? Εγω. Που ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος. 

Με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο!! 

Εγώ πριν λίγο γύρισα από την γιατρό ο μικρός από 450 γραμ που ήταν την παρασκευή σήμερα είναι 600 και αρκετά ψηλός Μ είπε..εγώ αρκετό αμνιακο υγρό και μου είπε πως ξέφυγα από κάποιον κίνδυνο της αμνιο και χαίρομαι πολύ..μόνο που ο ομφάλιος λώρος ήταν στο λαιμουδακι του και αγχώθηκα λιγάκι..και περιμένω τα τελικά αποτελέσματα της αμνιο ουυφφ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

:shock: Ηρθε η σειρα μουουου. Μολις γυρισα απο τον γιατρο και μου ειπε οτι ενω ο τραχηλος ειναι ετοιμος, το μωρο ειναι μεγαλο και δεν εχει κατεβει ακομα. Οποτε αν θελω να γεννησω φυσιολογικα η μονη μας ελπιδα ειναι η προκληση. Και αυριο μπαινωωωω. Καλε γενναω. Ποιος? Εγω. Που ακομα δεν πιστευω οτι ειμαι εγκυος. 

Με το καλο....ολα θα πανε τελεια!!!!

Κοριτσια θελω την βοηθεια σας..αρρωστησα ευτυχως οχι πυρετο μπουκωμα αδιαθεσια κ το χειροτερο βηχας..ο γιατρος μου ειπε αφοβα ντεπον αλλα για βηχα τπτ απολυτως!!ξερετε κατι εσεις που να βοηθαει?με πιανουν πονακια χαμηλα απτην ταλαιπωρια!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ μια πανεμορφη μπουμπου 3.200 η ωρα 1παρα 5 πριν 1ωρα σχεδον δηλαδη.....ολα καλα θα σας γραψω αυριο νεοτερα!!!! 

Με το καλο σε ολες....

Να σου ζήσει η κοράκλα γερή να είναι πάνω απ'ολα υγεία! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...