Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Smile89 είπε:

Έλα μου τι έγινε??? Μου ξέφυγε κάτι??χεχεχε :twisted:

Μπαστακωσου μάναμ!!!! ;):D:wub:

Ααααα εμένα θέλει να μπει....κι εγώ θέλω..... αρκεί να μην κοιτάξει από κάτω....χεχεχε. Μάλλον όμως δεν θα γίνει είμαι σε δημόσιο και από όσο ξέρω εδώ δεν τους αφήνουν....:(....θα δούμε!!!

Φάε τζατζίκι λέμε με μπόλικο σκόρδο στο 5 λεπτό θα βγεί που να αντέξει..... χεχεχε...που Σαι ρε γαμπρε???? Αεκτζη!!!! Καλά δεν λέω?

Κωνσταντίνα μου κοίτα θεωρώ πως αν ήταν να επηρεάσει το μωράκι σου θα σου έλεγε ναι, για εκείνη δεν είναι τίποτα αυτή η εξέταση. Από την στιγμή που δεν έχεις και κάποιο σύμπτωμα όλα καλά. Αν δεν είσαι ήσυχη η δεν νοιώθεις ασφάλεια με την γιατρό άλλαξε την. Με τον γιατρό πρέπει να αισθανόμαστε όσο το δυνατόν περισσότερη ασφάλεια γίνεται. Γιατί εμπιστοσύνη ούτε στον "κωλο" μας που λένε!!! :D sorry κιόλας!!!

Καλησπέρα!!!! Συγχαρητήρια!!!! Αχ μωρέ μου η μπουμπουκα σου. Πόσα γραμμάρια είναι;;

400 γραμμαρια!!!

  • Μου αρέσει 2

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Απαπα να μην κοιτάνε από κάτω φυσικά  :shock: χαχαχα 

Χαχαχα, δεν μπορουν να δουν απο κατω. Καθεται ακριβως διπλα στο κεφαλι μας, δεν μπορει ο αντρας να δει τι γινεται εκει κατω. Αλλα σιγουρα καταλαβαινει πανω κατω. 

1 hour ago, Smile89 είπε:

Έλα μου τι έγινε??? Μου ξέφυγε κάτι??χεχεχε :twisted:

Μπαστακωσου μάναμ!!!! ;):D:wub:

Ααααα εμένα θέλει να μπει....κι εγώ θέλω..... αρκεί να μην κοιτάξει από κάτω....χεχεχε. Μάλλον όμως δεν θα γίνει είμαι σε δημόσιο και από όσο ξέρω εδώ δεν τους αφήνουν....:(....θα δούμε!!!

Φάε τζατζίκι λέμε με μπόλικο σκόρδο στο 5 λεπτό θα βγεί που να αντέξει..... χεχεχε...που Σαι ρε γαμπρε???? Αεκτζη!!!! Καλά δεν λέω?

Κωνσταντίνα μου κοίτα θεωρώ πως αν ήταν να επηρεάσει το μωράκι σου θα σου έλεγε ναι, για εκείνη δεν είναι τίποτα αυτή η εξέταση. Από την στιγμή που δεν έχεις και κάποιο σύμπτωμα όλα καλά. Αν δεν είσαι ήσυχη η δεν νοιώθεις ασφάλεια με την γιατρό άλλαξε την. Με τον γιατρό πρέπει να αισθανόμαστε όσο το δυνατόν περισσότερη ασφάλεια γίνεται. Γιατί εμπιστοσύνη ούτε στον "κωλο" μας που λένε!!! :D sorry κιόλας!!!

Καλησπέρα!!!! Συγχαρητήρια!!!! Αχ μωρέ μου η μπουμπουκα σου. Πόσα γραμμάρια είναι;;

Και μολις πριν λιγο τσακισα 2 πιτογυρα χαχαχαχα. Ειχαμε φιλους στο σπιτι και παραγγειλαμε και το ριξα εξω. Οχι ενα. 2 παρακαλω, τα κανα μια χαψια. Αν με πηγαιναν τωρα για υπερηχο, ο μικρος δεν θα φαινοταν, παρα μονον ο γυρος χαχαχαχαχα.

Αεκτζης μεχρι το μεδουλι. Εχει ηδη και ολοσωμη φορμα ΑΕΚ. Οχι παιζουμε χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , fairy-mary είπε:

400 γραμμαρια!!!

Ψυχουλακι μου μια χαρά!!!

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχα, δεν μπορουν να δουν απο κατω. Καθεται ακριβως διπλα στο κεφαλι μας, δεν μπορει ο αντρας να δει τι γινεται εκει κατω. Αλλα σιγουρα καταλαβαινει πανω κατω. 

Και μολις πριν λιγο τσακισα 2 πιτογυρα χαχαχαχα. Ειχαμε φιλους στο σπιτι και παραγγειλαμε και το ριξα εξω. Οχι ενα. 2 παρακαλω, τα κανα μια χαψια. Αν με πηγαιναν τωρα για υπερηχο, ο μικρος δεν θα φαινοταν, παρα μονον ο γυρος χαχαχαχαχα.

Αεκτζης μεχρι το μεδουλι. Εχει ηδη και ολοσωμη φορμα ΑΕΚ. Οχι παιζουμε χαχαχα

Χαχαχα είχα βρεί φορεματακι της ΑΕΚ αλλά θα με χωρίσει αν το πάρω Μ χαχαχαχαα. Είχαν τζατζίκι???


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2018 at 11:30 ΜΜ, nanoula90 είπε:

Χαχαχα, δεν μπορουν να δουν απο κατω. Καθεται ακριβως διπλα στο κεφαλι μας, δεν μπορει ο αντρας να δει τι γινεται εκει κατω. Αλλα σιγουρα καταλαβαινει πανω κατω. 

Και μολις πριν λιγο τσακισα 2 πιτογυρα χαχαχαχα. Ειχαμε φιλους στο σπιτι και παραγγειλαμε και το ριξα εξω. Οχι ενα. 2 παρακαλω, τα κανα μια χαψια. Αν με πηγαιναν τωρα για υπερηχο, ο μικρος δεν θα φαινοταν, παρα μονον ο γυρος χαχαχαχαχα.

Αεκτζης μεχρι το μεδουλι. Εχει ηδη και ολοσωμη φορμα ΑΕΚ. Οχι παιζουμε χαχαχα

Και εμενα βαμμένο Αεκτζή τον βλέπω αφού είναι ο μπαμπάς στανταρακι για αρχή αυτό θα είναι. Είχα πάει κέντρο και πέτυχα μπουτίκ της ΑΕΚ έτοιμη ήμουν να του παρω το φορμάκι 0-3 να το δώσω στον μπαμπα χεχε επάνω του θα τα έκανε.

Πώω τι μου κανεις τώρα... εχθές τσακισα έναν κοτόπουλο ομως μου έφερε γιατί είχε τελειώσει ο αλλος... δεν με χάλασε καθόλου :P Και ναι τώρα πείνασα με την κουβέντα!!

@Smile89 ετοιμοπόλεμη μου αρέσεις! Τίποτα αδιάφορο απλά το θυμήθηκα 

@fairy-mary μπράβο αγαπη μου όλα τέλεια να είσαι ήρεμη τώρα πλέον!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Και εμενα βαμμένο Αεκτζή τον βλέπω αφού είναι ο μπαμπάς στανταρακι για αρχή αυτό θα είναι. Είχα πάει κέντρο και πέτυχα μπουτίκ της ΑΕΚ έτοιμη ήμουν να του παρω το φορμάκι 0-3 να το δώσω στον μπαμπα χεχε επάνω του θα τα έκανε.

Πώω τι μου κανεις τώρα... εχθές τσακισα έναν κοτόπουλο ομως μου έφερε γιατί είχε τελειώσει ο αλλος... δεν με χάλασε καθόλου :P Και ναι τώρα πείνασα με την κουβέντα!!

@Smile89 ετοιμοπόλεμη μου αρέσεις! Τίποτα αδιάφορο απλά το θυμήθηκα 

@fairy-mary μπράβο αγαπη μου όλα τέλεια να είσαι ήρεμη τώρα πλέον!!! 

Χαχαχα.

Πάρτο του ρε συυυ!!!! Η πάρε προίκα μωρού ΑΕΚ και κάντο του έκπληξη τώρα Χριστούγεννα. Από Ίντερνετ!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια.  Ήθελα να ρωτήσω κάτι που με προβληματιζει.  Τι αιματοκριτη έχετε κατά τη διάρκεια  της εγκυμοσύνης; εγώ στην αρχή που έμεινα έγκυος είχα 39 στις πρώτες εξετάσεις που  έκανα.  Μετά έπεσε στο 33 και ο γιατρός μου αύξησε το σίδηρο σε 2 χάπια την ημέρα.  Τώρα στην 25 εβδομάδα έκανα πάλι εξετάσεις και πάλι είναι στο 33. Δεν ανέβηκε. Καθόλου.  Φοβάμαι  μηπως επηρεάζει αρνητικά το μωρό.  Με τον γιατρό θα μιλήσουμε  αύριο που έχω ραντεβού  για υπέρηχο 

Μην αγχώνεσαι καθολου. Ακριβως με 39 ξεκινησα και εγω κ επεσε στο 33. Εμενα μου ειπε ειναι απολυτα λογικο να πέσει και πως το 33 ειναι μια χαρα. Φαντάσου μου εδωσε ενα σιδηρο τη μερα. Αυριο εχω επαναληπτική εξέταση. Μημ ανησυχεις απλα φρόντισε να παίρνεις το σιδηρο σου με φρεσκο χυμο πορτοκαλι ωστε να εχει καλη απορρόφηση. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, marian84 είπε:

ΚΑι καπως ετσι οι γιατροι δε κανουν την καλλιεργεια κολπικου υγρου!!!Δε ξερω πως εχει επικρατησει η αποψη οτι το μικροβιο δε μπορει να βλαψει την εγκυμοσυνη.Δε το λεω για τη δικη σου γιατρο μονο αλλα για την πλειοψηφια.Θεωρουν οτι δε θα συμβει.Ε να ομως που συμβαινει αρκετες φορες και ειναι κριμα γιατι ειναι απλως μια εξεταση.Εγω επαθα σηψαιμια απο βακτηριο!!!!Απο το σακο του μωρου που εσπασαν τα νερα μετα πηγε στο αιμα μου και κοντεψα να πεθανω οποτε μια εξεταση παραπανω ειναι για να χεις το κεφαλι σου ησυχο

Στο εξωτερικο που μενω σχεδον ολοι οι μπαμπαδες μπαινουν μεσα ακομα και στην καισαρικη και με οσους το χω συζητησει μου ειπαν οτι δε θα το αλλαζαν με τιποτα.Εξαλλου και συ δε θα θες να κρατας το χερι του αντρα σου εκεινη την ωρα?

Έχεις δίκιο .αύριο που θα πάω θα της πω να κάνουμε για να Μ φύγει κ εμένα το άγχος.σε ευχαριστω αγάπη .

 

6 ώρες πρίν, marian84 είπε:

ΚΑι καπως ετσι οι γιατροι δε κανουν την καλλιεργεια κολπικου υγρου!!!Δε ξερω πως εχει επικρατησει η αποψη οτι το μικροβιο δε μπορει να βλαψει την εγκυμοσυνη.Δε το λεω για τη δικη σου γιατρο μονο αλλα για την πλειοψηφια.Θεωρουν οτι δε θα συμβει.Ε να ομως που συμβαινει αρκετες φορες και ειναι κριμα γιατι ειναι απλως μια εξεταση.Εγω επαθα σηψαιμια απο βακτηριο!!!!Απο το σακο του μωρου που εσπασαν τα νερα μετα πηγε στο αιμα μου και κοντεψα να πεθανω οποτε μια εξεταση παραπανω ειναι για να χεις το κεφαλι σου ησυχο

Στο εξωτερικο που μενω σχεδον ολοι οι μπαμπαδες μπαινουν μεσα ακομα και στην καισαρικη και με οσους το χω συζητησει μου ειπαν οτι δε θα το αλλαζαν με τιποτα.Εξαλλου και συ δε θα θες να κρατας το χερι του αντρα σου εκεινη την ωρα?

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα αν θέλεις απάντησε Μ..κατάλαβες ότι σ έσπασαν τα νερά ή όχι;

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Δεν νονιζω η αμνιο να δείχνει κάτι τέτοιο δεν ξέρω κιολας έτσι υποθέτω γιατί με την αμνιο σου παίρνει αυτό που λέει η λέξη αμνιακό υγρό από τον σάκο και εξετάζει συγκεκριμένα πράγματα για το έμβρυο.Αυτο εννοω να την ρωτάς τα πάντα το να μην έχεις αμφιβολία καταλαβες; Και εγω ας πούμε που έχω αμφιβολία για το αν κάνει να πιω λίγο κρασί στην ουσία μου έχει ξεκαθαρίσει πως κάνει απλώς εγω δεν έχω ρωτήσει ότι θα ήθελα να ξέρω για να είμαι και ψυχολογικά σίγουρη καταλαβες τι λέω 

Κ εγώ από την μία αυτό σκέφτομουν αλλά Μ είπαν πως άμα έχει μολυνθεί το αμνιακό υγρό φαίνεται στην αμνιο..θα μάθω αύριο π έχω ραντεβου

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Έλα μου τι έγινε??? Μου ξέφυγε κάτι??χεχεχε :twisted:

Μπαστακωσου μάναμ!!!! ;):D:wub:

Ααααα εμένα θέλει να μπει....κι εγώ θέλω..... αρκεί να μην κοιτάξει από κάτω....χεχεχε. Μάλλον όμως δεν θα γίνει είμαι σε δημόσιο και από όσο ξέρω εδώ δεν τους αφήνουν....:(....θα δούμε!!!

Φάε τζατζίκι λέμε με μπόλικο σκόρδο στο 5 λεπτό θα βγεί που να αντέξει..... χεχεχε...που Σαι ρε γαμπρε???? Αεκτζη!!!! Καλά δεν λέω?

Κωνσταντίνα μου κοίτα θεωρώ πως αν ήταν να επηρεάσει το μωράκι σου θα σου έλεγε ναι, για εκείνη δεν είναι τίποτα αυτή η εξέταση. Από την στιγμή που δεν έχεις και κάποιο σύμπτωμα όλα καλά. Αν δεν είσαι ήσυχη η δεν νοιώθεις ασφάλεια με την γιατρό άλλαξε την. Με τον γιατρό πρέπει να αισθανόμαστε όσο το δυνατόν περισσότερη ασφάλεια γίνεται. Γιατί εμπιστοσύνη ούτε στον "κωλο" μας που λένε!!! :D sorry κιόλας!!!

Καλησπέρα!!!! Συγχαρητήρια!!!! Αχ μωρέ μου η μπουμπουκα σου. Πόσα γραμμάρια είναι;;

Η αλήθεια είναι πως την εμπιστεύομαι απλά μερικά πράγματα Μ κάνουν εντύπωση..ότι έχει πει γενικά έχει πέσει μέσα και είναι από τις καλύτερες γενικά..θα της πω να κάνουμε καλλιέργεια για να Μ φύγει από το μυαλό 

Χαχαχαχα ετσιιι:lol:

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Έχεις δίκιο .αύριο που θα πάω θα της πω να κάνουμε για να Μ φύγει κ εμένα το άγχος.σε ευχαριστω αγάπη .

 

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα αν θέλεις απάντησε Μ..κατάλαβες ότι σ έσπασαν τα νερά ή όχι;

Κ εγώ από την μία αυτό σκέφτομουν αλλά Μ είπαν πως άμα έχει μολυνθεί το αμνιακό υγρό φαίνεται στην αμνιο..θα μάθω αύριο π έχω ραντεβου

Η αλήθεια είναι πως την εμπιστεύομαι απλά μερικά πράγματα Μ κάνουν εντύπωση..ότι έχει πει γενικά έχει πέσει μέσα και είναι από τις καλύτερες γενικά..θα της πω να κάνουμε καλλιέργεια για να Μ φύγει από το μυαλό 

Χαχαχαχα ετσιιι:lol:

Πες τής κ πάλι κ θα δεις τι θα σού πει. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ μια πανεμορφη μπουμπου 3.200 η ωρα 1παρα 5 πριν 1ωρα σχεδον δηλαδη.....ολα καλα θα σας γραψω αυριο νεοτερα!!!! 

Με το καλο σε ολες....

Μπράβο κορίτσι μου! Να σου ζήσει!!! Γερή και τυχερή να είναι πάντα η μπουμπού σου!

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ μια πανεμορφη μπουμπου 3.200 η ωρα 1παρα 5 πριν 1ωρα σχεδον δηλαδη.....ολα καλα θα σας γραψω αυριο νεοτερα!!!! 

Με το καλο σε ολες....

 Να σου ζήσει!!! Γερή κ καλότυχη να είναι!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Να σου ζήσει!!! Γερή και τυχερή να είναι πάντα η μπουμπού σου!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!:wink:

Just now, Smile89 είπε:

 Να σου ζήσει!!! Γερή κ καλότυχη να είναι!!!

Ευχαριστω κοπελα μ!!! Με εναν πονο ευχομαι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεννησα κοριτσια μ μια πανεμορφη μπουμπου 3.200 η ωρα 1παρα 5 πριν 1ωρα σχεδον δηλαδη.....ολα καλα θα σας γραψω αυριο νεοτερα!!!! 

Με το καλο σε ολες....

Να σου ζησει γερη κ καλοτυχη να ειναι!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Έχεις δίκιο .αύριο που θα πάω θα της πω να κάνουμε για να Μ φύγει κ εμένα το άγχος.σε ευχαριστω αγάπη .

 

Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα αν θέλεις απάντησε Μ..κατάλαβες ότι σ έσπασαν τα νερά ή όχι;

Κ εγώ από την μία αυτό σκέφτομουν αλλά Μ είπαν πως άμα έχει μολυνθεί το αμνιακό υγρό φαίνεται στην αμνιο..θα μάθω αύριο π έχω ραντεβου

Η αλήθεια είναι πως την εμπιστεύομαι απλά μερικά πράγματα Μ κάνουν εντύπωση..ότι έχει πει γενικά έχει πέσει μέσα και είναι από τις καλύτερες γενικά..θα της πω να κάνουμε καλλιέργεια για να Μ φύγει από το μυαλό 

Χαχαχαχα ετσιιι:lol:

Εμενα εσπασαν κανονικα δεν ειχα απλα «διαρροη» οποτε ναι το καταλαβαινεις.Ειχε γινει μουσκεμα το παντελονι .Δεν υπαρχει περιπδωση να μη το καταλαβεις εκτος κι αν εχεις μικρη διαρροη και φευγουβ λιγο λιγο

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...