Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

On 18/12/2018 at 11:23 ΠΜ, Dimitr@17 είπε:

Ναι αμε φτου φτου. Ολα καλα...σε εναν μηνα θα παω παλι να.με.δει..πιστεύω τοτε θα μου πει για την β επιπεδου εσυ εχεις κλεισει?τωρα την αλλη βδομαδα θα κανω κατι εξετασεις κ θα τους τις στειλω να τις.δει

Μπράβο αγαπη πολύ χαίρομαι! Την Πέμπτη έχω ραντεβού και β’επιπεδου σε ένα μήνα και κάτι.  

On 18/12/2018 at 12:29 ΜΜ, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Καλημέρα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο αγαπη πολύ χαίρομαι! Την Πέμπτη έχω ραντεβού και β’επιπεδου σε ένα μήνα και κάτι.  

Καλημέρα!!

Καλημερα κοριτσι πολύ κρύο σήμερα!!! με το καλό οι εξετάσεις!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2018 at 1:17 ΜΜ, Alex. Arap είπε:

Καλημερα κοριτσι πολύ κρύο σήμερα!!! με το καλό οι εξετάσεις!!! 

Πολύ κρύο και φυσάει. Μου αρέσει αυτός ο καιρός ταιριαζει και με τα Χριστούγεννα. Σε ευχαριστώ πολύ, ανυπομονώ να τον δω και να ειναι όλα καλα γιατί ένα μήνα αναρωτιέμαι και του φωνάζω είσαι καλα είσαι εδώ;; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! 

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Πολύ κρύο και φυσάει. Μου αρέσει αυτός ο καιρός ταιριαζει και με τα Χριστούγεννα. Σε ευχαριστώ πολύ, ανυπομονώ να τον δω και να ειναι όλα καλα γιατί ένα μήνα αναρωτιέμαι και του φωνάζω είσαι καλα είσαι εδώ;; 

Χαχαχαχα, τρελομανα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πολύ κρύο και φυσάει. Μου αρέσει αυτός ο καιρός ταιριαζει και με τα Χριστούγεννα. Σε ευχαριστώ πολύ, ανυπομονώ να τον δω και να ειναι όλα καλα γιατί ένα μήνα αναρωτιέμαι και του φωνάζω είσαι καλα είσαι εδώ;; 

Ωραιος καιρός άμα έχεις και τζάκι να κάθε σε σπίτι όμως όχι να βγενεις για δουλειές. Μια χαρά θα είναι το μωράκι. Το ξέρω ανηπομονης να το δεις στον υπέρυχο έτσι έκανα και εγώ ωραία αίσθηση!!!!! 

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

Χαχαχαχα, τρελομανα! 

Καλημερα κοριτσι γυμναστηκες σήμερα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 18/12/2018 at 1:24 ΜΜ, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! 

Χαχαχαχα, τρελομανα! 

Καλημέρα!! Ναι νανουλα σκουντάω την κοιλιά κ μιλάω μωρακι είσαι εδώ κουνησου :lol: 

Τι κανεις εσυ πως νιώθεις μέρα με την ημέρα; 

On 18/12/2018 at 1:30 ΜΜ, Alex. Arap είπε:

Ωραιος καιρός άμα έχεις και τζάκι να κάθε σε σπίτι όμως όχι να βγενεις για δουλειές. Μια χαρά θα είναι το μωράκι. Το ξέρω ανηπομονης να το δεις στον υπέρυχο έτσι έκανα και εγώ ωραία αίσθηση!!!!! 

Καλημερα κοριτσι γυμναστηκες σήμερα; 

Ναι όντως για βολτα ας πούμε ομως εβγαινα δεν με πειράζει το κρύο. Τζάκι έχουμε αλλα δεν το έχουμε ανάψει ακόμη γιατί αυτός που το έβαλε με έχει φρικάρει. Ότι την πρώτη φορά δεν θα βλέπουμε από την μαυρίλα τον καπνό που θα βγάλει κ πως μέχρι το βράδυ θα μυρίζει το σπίτι. Έχω ξανά ανάψει βέβαια καινούργιο και ναι έβγαλε όντως μαύρο ντουμάνι για αρκετή ώρα αλλα δεν ήταν κ το χαλι που λέει αυτός. Και του λέω επειδή είμαι εγκυος κ δεν θέλω να το εισπνεύσω θα μπορούσες να έρθεις; Μεταξυ μας τώρα του το είπα γιατί ειναι υποχρεωμενος να έρθει εάν του το ζητησεις αφού αυτος το έφτιαξε. Μπορεί να θέλω να μου δείξει κάτι. Και μου λέει δύσκολο! Ούτε εγω καταρχάς το ανάβω το αποφεύγω!:shock: Καλε πάμε καλα;; Ο τζακας δεν ανάβει το τζάκι φοβάται τον καπνό;; Φαντάζομαι τι δουλειά γα έχει κάνει κ τρελαίνομαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Ναι νανουλα σκουντάω την κοιλιά κ μιλάω μωρακι είσαι εδώ κουνησου :lol: 

Τι κανεις εσυ πως νιώθεις μέρα με την ημέρα; 

Ναι όντως για βολτα ας πούμε ομως εβγαινα δεν με πειράζει το κρύο. Τζάκι έχουμε αλλα δεν το έχουμε ανάψει ακόμη γιατί αυτός που το έβαλε με έχει φρικάρει. Ότι την πρώτη φορά δεν θα βλέπουμε από την μαυρίλα τον καπνό που θα βγάλει κ πως μέχρι το βράδυ θα μυρίζει το σπίτι. Έχω ξανά ανάψει βέβαια καινούργιο και ναι έβγαλε όντως μαύρο ντουμάνι για αρκετή ώρα αλλα δεν ήταν κ το χαλι που λέει αυτός. Και του λέω επειδή είμαι εγκυος κ δεν θέλω να το εισπνεύσω θα μπορούσες να έρθεις; Μεταξυ μας τώρα του το είπα γιατί ειναι υποχρεωμενος να έρθει εάν του το ζητησεις αφού αυτος το έφτιαξε. Μπορεί να θέλω να μου δείξει κάτι. Και μου λέει δύσκολο! Ούτε εγω καταρχάς το ανάβω το αποφεύγω!:shock: Καλε πάμε καλα;; Ο τζακας δεν ανάβει το τζάκι φοβάται τον καπνό;; Φαντάζομαι τι δουλειά γα έχει κάνει κ τρελαίνομαι 

Για βόλτα είναι καλά ο καιρός δεν θα με πείραζε καμια αραχωβα Μέτσοβο ελάτη ωραία θα ταν. Άστο τότε καλύτερα μην κάνει κανένα μπαμ και γίνουν όλα μαύρα το πάθαμε με της αδελφής μου να τους λέω έχει παντού καπνό όχι ιδέα σου είναι Μετα βγήκαμε έξω και ξανά μπήκαμε και δεν μπορούσες να πάρεις ανάσα. Πρέπει να έρθει αυτός να το δει μήπως έχει πουθενά διαρροή καπνού  μήπως έχει γίνει τίποτα λάθος. Εσύ μην το ανάψεις μόνη σου έχεις και το μπεμπε στη κοιλίτσα σου μην μπουκωσεις και δεν ξέρεις τι να κάνεις άστο. Ούτε εγώ το έχω ανάψει μου είπαν ότι δεν κάνει για το μωρό θα πάμε αύριο παιδίατρο και θα την ρωτήσω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ωραιος καιρός άμα έχεις και τζάκι να κάθε σε σπίτι όμως όχι να βγενεις για δουλειές. Μια χαρά θα είναι το μωράκι. Το ξέρω ανηπομονης να το δεις στον υπέρυχο έτσι έκανα και εγώ ωραία αίσθηση!!!!! 

Καλημερα κοριτσι γυμναστηκες σήμερα; 

Καλημεεερα!! 

Ρε συ φιλη ασε με, ποναω σαν να με εχουν δειρει. Εχω πιαστει παντου. Εδω πονανε οι προσαγωγοι μου που ειχα ξεχασει οτι εχω. Καλε εχω προσαγωγους χαχαχα

Τι λεει η μικρουλα σου? Εσυ τι κανεις?

 

πρίν από 25 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Ναι νανουλα σκουντάω την κοιλιά κ μιλάω μωρακι είσαι εδώ κουνησου :lol: 

Τι κανεις εσυ πως νιώθεις μέρα με την ημέρα; 

Ναι όντως για βολτα ας πούμε ομως εβγαινα δεν με πειράζει το κρύο. Τζάκι έχουμε αλλα δεν το έχουμε ανάψει ακόμη γιατί αυτός που το έβαλε με έχει φρικάρει. Ότι την πρώτη φορά δεν θα βλέπουμε από την μαυρίλα τον καπνό που θα βγάλει κ πως μέχρι το βράδυ θα μυρίζει το σπίτι. Έχω ξανά ανάψει βέβαια καινούργιο και ναι έβγαλε όντως μαύρο ντουμάνι για αρκετή ώρα αλλα δεν ήταν κ το χαλι που λέει αυτός. Και του λέω επειδή είμαι εγκυος κ δεν θέλω να το εισπνεύσω θα μπορούσες να έρθεις; Μεταξυ μας τώρα του το είπα γιατί ειναι υποχρεωμενος να έρθει εάν του το ζητησεις αφού αυτος το έφτιαξε. Μπορεί να θέλω να μου δείξει κάτι. Και μου λέει δύσκολο! Ούτε εγω καταρχάς το ανάβω το αποφεύγω!:shock: Καλε πάμε καλα;; Ο τζακας δεν ανάβει το τζάκι φοβάται τον καπνό;; Φαντάζομαι τι δουλειά γα έχει κάνει κ τρελαίνομαι 

Αχαχαχαχαχαχα. Καλα αυτο με το "τουκ τουκ " στην κοιλια και το "εισαι εδω" νομιζω το χουμε περασει οι περισσοτερες. Εγω επειδη ελεγα μηπως δεν ακουει, ηχογραφουσα τη φωνη μου στο κινητο και μετα το εβαζα στην κοιλια γυρω γυρω γιατι ελεγα δεν μπορει, καπου θα το πετυχω το αυτι του, χαχαχαχαχαχα. 

Για τον τζακα, κλαιω! Δεν γινεται να το αναψει ο συζυγος καποια στιγμη που θα εισαι καπου? Πχ να πας μεχρι μια φιλη σου για καφε. 

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Για βόλτα είναι καλά ο καιρός δεν θα με πείραζε καμια αραχωβα Μέτσοβο ελάτη ωραία θα ταν. Άστο τότε καλύτερα μην κάνει κανένα μπαμ και γίνουν όλα μαύρα το πάθαμε με της αδελφής μου να τους λέω έχει παντού καπνό όχι ιδέα σου είναι Μετα βγήκαμε έξω και ξανά μπήκαμε και δεν μπορούσες να πάρεις ανάσα. Πρέπει να έρθει αυτός να το δει μήπως έχει πουθενά διαρροή καπνού  μήπως έχει γίνει τίποτα λάθος. Εσύ μην το ανάψεις μόνη σου έχεις και το μπεμπε στη κοιλίτσα σου μην μπουκωσεις και δεν ξέρεις τι να κάνεις άστο. Ούτε εγώ το έχω ανάψει μου είπαν ότι δεν κάνει για το μωρό θα πάμε αύριο παιδίατρο και θα την ρωτήσω. 

Αχ ελατη, περτουλι, ειχαμε παει προπερσι με τον αντρα και ηταν ονειρικα. Ποσο θα θελα κ γω να μουν καπου εκει τωρα, να χαζευω το χιονακι. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2018 at 2:12 ΜΜ, nanoula90 είπε:

Καλημεεερα!! 

Ρε συ φιλη ασε με, ποναω σαν να με εχουν δειρει. Εχω πιαστει παντου. Εδω πονανε οι προσαγωγοι μου που ειχα ξεχασει οτι εχω. Καλε εχω προσαγωγους χαχαχα

Τι λεει η μικρουλα σου? Εσυ τι κανεις?

 

Αχαχαχαχαχαχα. Καλα αυτο με το "τουκ τουκ " στην κοιλια και το "εισαι εδω" νομιζω το χουμε περασει οι περισσοτερες. Εγω επειδη ελεγα μηπως δεν ακουει, ηχογραφουσα τη φωνη μου στο κινητο και μετα το εβαζα στην κοιλια γυρω γυρω γιατι ελεγα δεν μπορει, καπου θα το πετυχω το αυτι του, χαχαχαχαχαχα. 

Για τον τζακα, κλαιω! Δεν γινεται να το αναψει ο συζυγος καποια στιγμη που θα εισαι καπου? Πχ να πας μεχρι μια φιλη σου για καφε. 

Αχ ελατη, περτουλι, ειχαμε παει προπερσι με τον αντρα και ηταν ονειρικα. Ποσο θα θελα κ γω να μουν καπου εκει τωρα, να χαζευω το χιονακι. 

Χαχαχαχα λες εμενα τρελό μάνα αλλα ναιιιι είμαι! Έπρεπε να σε τραβάνε βίντεο Χαχαχα!

 Και εγω θα ήθελα πολύ να είμαι στο Καρπενήσι κορίτσια το λατρεύω δεν υπάρχει η ομορφια που έχει.Πέρυσι είχαμε κάνει Χριστούγεννα στο Ναύπλιο τα δυο μας και ήταν μια χαρά παρα πολύ κόσμος κ πολύ ωραία μαγαζάκια έχουν φτιάξει και τόσο ωραίο το δωμάτιο που μείναμε. 

@Alex. Arap Χαχαχ ναι προς τα εκεί μια βολτούλα!! 

Θα το ανάψει κ βλέπουμε.Ειναι ενεργειακό δεν ξέρω τι διαφορα θα έχουμε θα δούμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος κάποια στιγμή που συζητάγαμε για θηλαστρα νομίζω είχες προτείνει κάποιο. Θυμάμαι σωστά?

Κοριτσια μ καλησπερα ειμαι στο νοσοκομειο θα γεννησω σημερα το αργοτερο μ ειπαν αυριο το πρωι....

Ειμαι πολυυυ συγκινημενη!!!! Ναι της medela εχω παρει εχω ακουσει οτι ειναι καλο!!!

Ειμαι με εισαγωγη μ βαλανε την φλεβα κ σε λιγο θα μ κανουν κλισμα....

Με το καλο σε ολες σας κοριτσια!!!

  • Μου αρέσει 5

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/12/2018 at 2:50 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα ειμαι στο νοσοκομειο θα γεννησω σημερα το αργοτερο μ ειπαν αυριο το πρωι....

Ειμαι πολυυυ συγκινημενη!!!! Ναι της medela εχω παρει εχω ακουσει οτι ειναι καλο!!!

Ειμαι με εισαγωγη μ βαλανε την φλεβα κ σε λιγο θα μ κανουν κλισμα....

Με το καλο σε ολες σας κοριτσια!!!

Βαλεντίνα μου καλή ήρθε η ευλογημένη ώρα!!! Με έναν πόνο κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείτε την κορούλα σας!!!❤️ 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Βαλεντίνα μου καλή ήρθε η ευλογημένη ώρα!!! Με έναν πόνο κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείτε την κορούλα σας!!!❤️ 

Ευχαριστω κοπελα μ....με το καλο κ σε σενα!!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα ειμαι στο νοσοκομειο θα γεννησω σημερα το αργοτερο μ ειπαν αυριο το πρωι....

Ειμαι πολυυυ συγκινημενη!!!! Ναι της medela εχω παρει εχω ακουσει οτι ειναι καλο!!!

Ειμαι με εισαγωγη μ βαλανε την φλεβα κ σε λιγο θα μ κανουν κλισμα....

Με το καλο σε ολες σας κοριτσια!!!

Με το καλό! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2018 at 3:16 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχαριστω κοπελα μ....με το καλο κ σε σενα!!!:wub:

Να είσαι καλα αγαπη μου σε ευχαριστώ παρα πολύ! Συγκινήθηκα θυμαμαι από την αρχή που μπηκες στην ομάδα και τα γλυκα σου λογια και η υποστήριξη σε όλες μας.. Και τώρα γεννάς και με το καλό κ εγω περιμένω να έρθει αυτή η ώρα.. Θα είσαι πολύ γλυκιά μανούλα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια μ καλησπερα ειμαι στο νοσοκομειο θα γεννησω σημερα το αργοτερο μ ειπαν αυριο το πρωι....

Ειμαι πολυυυ συγκινημενη!!!! Ναι της medela εχω παρει εχω ακουσει οτι ειναι καλο!!!

Ειμαι με εισαγωγη μ βαλανε την φλεβα κ σε λιγο θα μ κανουν κλισμα....

Με το καλο σε ολες σας κοριτσια!!!

Αχ με το καλοοοοο!!!!!! Αναμένουμε νεακια!!!! 

Καλησπέρα τρελοκόριτσο!!!! 

Διάβασα για Περτούλι, Ελάτη, Καρπενήσι.....σταματηστεεεεεεε θέλω να πάωωωωω πάλι!!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...