Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αυτός ας με τρέχει όσο θέλει! Καλα δεν λέω Φαίη μου;;:wub:

Έτσι ακριβώς! Για χάρη τους τα πάντα όλα!!!! Αν όχι για αυτά, για ποιον τότε;;;;;

On 30/12/2018 at 7:47 ΜΜ, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια και μπεμπακια.Ελπιζω ολοι να ειστε καλα.Εχω 2 μερες να μπω και τα νεα μου δεν ειναι ευχαριστα.Το εμβρυακι μας δεν τα καταφερε.Παλινδρομησε στις 9 περιπου βδομαδες.Παρασκευη βραδυ απεβαλα μονη μου.Τυχαιο γεγονος.Ευτυχως εχω το μπεμπη μου και παιρνω δυναμη.Ξερω οτι δεν ηταν προγραμματισμενη εγκυμοσυνη ομως ειχα ενθουσιαστει πολυ .

Κοριτσακι μου καλό, τώρα το είδα! Λυπάμαι πολύ αγάπη... Ελπίζω το 2019 να σου φέρει ένα γερό μωράκι! Υγεία και ευτυχία και όλα θα πάνε καλά!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και πολλά πολλά μωράκια!

@Vasoth. να χαίρεσαι το όνομα σου, σύντομα σπίτι σου με το μωράκι σου!

οι υπόλοιπες τι κάνετε;

@Smile89 κοντεύεις; πως είσαι;

κορίτσια να ρωτήσω για αρχή τα εσωρουχάκια που πήρατε για τα μωρά είναι 0-3 ή για 1-2 μηνών;

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Έτσι ακριβώς! Για χάρη τους τα πάντα όλα!!!! Αν όχι για αυτά, για ποιον τότε;;;;;

Κοριτσακι μου καλό, τώρα το είδα! Λυπάμαι πολύ αγάπη... Ελπίζω το 2019 να σου φέρει ένα γερό μωράκι! Υγεία και ευτυχία και όλα θα πάνε καλά!

Γεια σου αγαπούλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Καινουργια χρονια και επανερχομαι δριμυτερη.Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια για τις ευχες τους .Καλη χρονια να εχουμε με πολλα γερα μπεμπακια. Χρονια πολλα σε οσες γιορταζανε χτες.Alex να σας ζησει η νεοφωτιστη.Ο μικρος μου ειναι καλα και μου χαριζει πολυ χαρα αλλα με κανει να λαχταραω κι αλλο μπεμπακι.Ελπιζω μεσα στο 2019 να εχω παλι ευχαριστα γεγονοτα

  • Μου αρέσει 5

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

❤️ Πως είσαι όλα καλα; 

Καλά κοριτσακι μου, έχουμε μπει στη φάση των δοντιών και έχουμε λίγο μιρλα αλλά εντάξει, ήρεμα πραγματακια ακόμη! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με υγεία και πολλά πολλά μωράκια!

@Vasoth. να χαίρεσαι το όνομα σου, σύντομα σπίτι σου με το μωράκι σου!

οι υπόλοιπες τι κάνετε;

@Smile89 κοντεύεις; πως είσαι;

κορίτσια να ρωτήσω για αρχή τα εσωρουχάκια που πήρατε για τα μωρά είναι 0-3 ή για 1-2 μηνών;

Κοντεύω ναι, αναμονή και ψιλό άγχος. 

Εννοείς τα φορμακια τα εσωτερικά? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Κοντεύω ναι, αναμονή και ψιλό άγχος. 

Εννοείς τα φορμακια τα εσωτερικά? 

Λογικό το βρίσκω το άγχος,

Φυσιολογικά δε πας εσύ;

αντε σε λίγο θα έχεις αγκαλίτσα το μπεμπάκι σου!

ναι τα εσωτερικά λέω...

βασικά δε ξέρω ακριβώς τι πρέπει να ψωνίσω γιατι τέλος Απρίλη είναι μια μεταβατική περίοδος αλλά θεωρώ ότι τα εσωτερικά θα τα χρειαστώ όπως και να έχει!

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Καλά κοριτσακι μου, έχουμε μπει στη φάση των δοντιών και έχουμε λίγο μιρλα αλλά εντάξει, ήρεμα πραγματακια ακόμη! 

Αα το μωράκι υπομονή το καλό μου.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αα το μωράκι υπομονή το καλό μου.. 

Μέχρι στιγμής το περνάει αξιοπρεπεστατα το γλυκούλη μου! Ελπίζω να μην έχουμε δράματα αργότερα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μέχρι στιγμής το περνάει αξιοπρεπεστατα το γλυκούλη μου! Ελπίζω να μην έχουμε δράματα αργότερα!

Είναι κυριος το αντρακι το ομορφο! Τώρα εντάξει αν ξεφύγει λίγο μετά δεν πειράζει δίκιο θα έχει άλλωστε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Beboula25 είπε:

Είναι κυριος το αντρακι το ομορφο! Τώρα εντάξει αν ξεφύγει λίγο μετά δεν πειράζει δίκιο θα έχει άλλωστε! 

Πιστεύω ότι τα παιδιά δεν έχουν μνήμες από αυτή την ηλικία εξαιτίας των πόνων που περνάνε! Φυσικά και το δικαιούται να ξεφύγει! Γι'αυτό είπα μέχρι στιγμής... ;)

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, fairy-mary είπε:

Λογικό το βρίσκω το άγχος,

Φυσιολογικά δε πας εσύ;

αντε σε λίγο θα έχεις αγκαλίτσα το μπεμπάκι σου!

ναι τα εσωτερικά λέω...

βασικά δε ξέρω ακριβώς τι πρέπει να ψωνίσω γιατι τέλος Απρίλη είναι μια μεταβατική περίοδος αλλά θεωρώ ότι τα εσωτερικά θα τα χρειαστώ όπως και να έχει!

 

Το 3 πηρα και του ειναξ ισα ισα.τωρα σε κανα μηνα θα χρειαστει αλλα ρουχα.του orchestra που ειναξ στενη φορμα.απο τα h&m του πηρα τα 2-4 και ειναξ ανετα ακομα.τωρα για νεογέννητα μη παρεις μωρε.αντε παρε 3 να υπαρχουν.εγω παντβς για νεογέννητο δεν του βαλα.δεν του εκαναν.βγηκε και μεγαλος 3490

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρονιά να έχουμε κ με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας όσες δεν έχουμε γεννήσει.Σε λίγο θα πάω στο γιατρό για την β επιπέδου ευχήθητε μου να είναι όλα καλά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...