Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλησπερα κοριτσια πως πατε? Ετοιμαζεστε βλεπω ολες σιγα σιγα!! @Κωνσταντίνα16 με τη vasclor δε νομιζω να δεις αποτελεσμα εμενα δε μου εκανε κατι κ την επαιρνα απτην αρχη της εγκυμοσύνης για αλλο λογο αλλα για να στην εδωσε κατι θα ξερει εμενα με επιαναν μονο κατι υποθετα κ τα τοκολυτικα κ τελος ο ορος σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Εμεις παμε καλυτερα αντεδρασε αυτη τη φορα η μικρη με την κορτιζονη κ της εχουν μειωσει αρκετα το οξυγονο κ αν συνεχισει ετσι θα της αλλαξουν αναπνευστηρα μας ειπαν εχουμε φτασει τα 1140γρ κ τρωμε 18γρ ανα δύο ωρες πλεον τα υπολοιπα σταθερα προς το παρον!

Χαίρομαι πάρα πολύ που η μικρή σου μαχητρια πάει τέλεια και σύντομα θα την έχεις σπίτι...

Εγώ δυστυχώς πάω στο μαιευτήριο για ορό γιατί έχω συσπάσεις πάλι συχνές και με πονάνε....

  • Λυπημένη/-ος 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαίρομαι πάρα πολύ που η μικρή σου μαχητρια πάει τέλεια και σύντομα θα την έχεις σπίτι...

Εγώ δυστυχώς πάω στο μαιευτήριο για ορό γιατί έχω συσπάσεις πάλι συχνές και με πονάνε....

Πηγαινε να σου βαλουν ορο θα ηρεμισεις θα δεις θα μειωθουν ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι! 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Χαίρομαι πάρα πολύ που η μικρή σου μαχητρια πάει τέλεια και σύντομα θα την έχεις σπίτι...

Εγώ δυστυχώς πάω στο μαιευτήριο για ορό γιατί έχω συσπάσεις πάλι συχνές και με πονάνε....

Κωνσταντινα μου πως ειναι αυτες οι συσπασεις που εχεις?Πονανε οπως οι πονοι περιοδου η ειναι πετρωματα? Ο τραχηλος σου πως ειναι?

Να μην ανησυχεις,θα σου δωσουνε το φαρμακο θα σε παρακολουθουνε και ολα θα πανε μια χαρα θα το δεις


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλησπερα κοριτσια πως πατε? Ετοιμαζεστε βλεπω ολες σιγα σιγα!! @Κωνσταντίνα16 με τη vasclor δε νομιζω να δεις αποτελεσμα εμενα δε μου εκανε κατι κ την επαιρνα απτην αρχη της εγκυμοσύνης για αλλο λογο αλλα για να στην εδωσε κατι θα ξερει εμενα με επιαναν μονο κατι υποθετα κ τα τοκολυτικα κ τελος ο ορος σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Εμεις παμε καλυτερα αντεδρασε αυτη τη φορα η μικρη με την κορτιζονη κ της εχουν μειωσει αρκετα το οξυγονο κ αν συνεχισει ετσι θα της αλλαξουν αναπνευστηρα μας ειπαν εχουμε φτασει τα 1140γρ κ τρωμε 18γρ ανα δύο ωρες πλεον τα υπολοιπα σταθερα προς το παρον!

Μπράβο το κορίτσι όλο και καλύτερα! 

@Nicol_ μου αν σου πω ότι τα θεωρώ περιττά ψώνια αυτά; Από πυτζαμες με κουμπάκια τις βρίσκω μια χαρά και από ρούχα πάλι υπάρχουν ωραίες μπλούζες με κουμπιά είτε ζακέτες είτε πουκάμισα όλα αυτά τα μοντέρνα ξέρεις τι εννοω είτε ωραιες φόρμες αθλητικές με φερμουάρ για το πρωι. Στην έξοδο αν χρειαστεί θα σκεπάζω το σημείο οποτε για αυτό δεν θα σκεφτομουν ρούχα θηλασμού, μόνο τα σουτιέν. Έχεις βρει κάτι που να σε ενδιαφέρει; Βασικά θα κοιτάξω τώρα κ εγω από περίεργεια :mrgreen:

@Κωνσταντίνα16 καλύτερα εκεί θα είσαι πιο ήρεμη πιστεύω και όλα καλα να πάνε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κωνσταντινα μου πως ειναι αυτες οι συσπασεις που εχεις?Πονανε οπως οι πονοι περιοδου η ειναι πετρωματα? Ο τραχηλος σου πως ειναι?

Να μην ανησυχεις,θα σου δωσουνε το φαρμακο θα σε παρακολουθουνε και ολα θα πανε μια χαρα θα το δεις

Πετρώνει όλη η κοιλιά Μ με πόνο και πόνο στην μέση..θα το ελέγξουν λογικά και τώρα που θα πάω..ουφφ

πρίν από 32 λεπτά , Vasoth. είπε:

Πηγαινε να σου βαλουν ορο θα ηρεμισεις θα δεις θα μειωθουν ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι! 

Ευχαριστώ κοπέλα μου!

πρίν από 15 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο το κορίτσι όλο και καλύτερα! 

@Nicol_ μου αν σου πω ότι τα θεωρώ περιττά ψώνια αυτά; Από πυτζαμες με κουμπάκια τις βρίσκω μια χαρά και από ρούχα πάλι υπάρχουν ωραίες μπλούζες με κουμπιά είτε ζακέτες είτε πουκάμισα όλα αυτά τα μοντέρνα ξέρεις τι εννοω είτε ωραιες φόρμες αθλητικές με φερμουάρ για το πρωι. Στην έξοδο αν χρειαστεί θα σκεπάζω το σημείο οποτε για αυτό δεν θα σκεφτομουν ρούχα θηλασμού, μόνο τα σουτιέν. Έχεις βρει κάτι που να σε ενδιαφέρει; Βασικά θα κοιτάξω τώρα κ εγω από περίεργεια :mrgreen:

@Κωνσταντίνα16 καλύτερα εκεί θα είσαι πιο ήρεμη πιστεύω και όλα καλα να πάνε!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο το κορίτσι όλο και καλύτερα! 

@Nicol_ μου αν σου πω ότι τα θεωρώ περιττά ψώνια αυτά; Από πυτζαμες με κουμπάκια τις βρίσκω μια χαρά και από ρούχα πάλι υπάρχουν ωραίες μπλούζες με κουμπιά είτε ζακέτες είτε πουκάμισα όλα αυτά τα μοντέρνα ξέρεις τι εννοω είτε ωραιες φόρμες αθλητικές με φερμουάρ για το πρωι. Στην έξοδο αν χρειαστεί θα σκεπάζω το σημείο οποτε για αυτό δεν θα σκεφτομουν ρούχα θηλασμού, μόνο τα σουτιέν. Έχεις βρει κάτι που να σε ενδιαφέρει; Βασικά θα κοιτάξω τώρα κ εγω από περίεργεια :mrgreen:

@Κωνσταντίνα16 καλύτερα εκεί θα είσαι πιο ήρεμη πιστεύω και όλα καλα να πάνε!

Εχεις δικιο για πιτζαμες με κουμπια απλες δεν το σκεφτηκα καθολου η χαζη.Γιατι η αληθεια ειναι οτι τα ρουχα θηλασμου τα εχουν πολυ πιο ακριβα χωρις ιδιαιτερο λογο. Οποτε με ενα χαλαρο φανελακι με ραντουλες απο μεσα φανταζομαι δεν θα δυσκολευομαστε. Σουτιεν θηλασμου θα παρω σιγοουρα απο h&m εχει μεγαλη ποικιλια. Ωραια ευχαριστω beboula μου εδωσες ωραια ιδεα για πιτζαμουλες  :D

 

πρίν από 23 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Πετρώνει όλη η κοιλιά Μ με πόνο και πόνο στην μέση..θα το ελέγξουν λογικά και τώρα που θα πάω..ουφφ

Ευχαριστώ κοπέλα μου!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά!!

Κωνσταντινα μου οπως σου ειχα πει ξανα εμενα πετρωνει η κοιλια μου απο πολυ νωρις και αυτο δεν μου δημιουργησε ποτε θεμα. Ο γυναικολογος μου δεν ανησυχησε ποτε για αυτες τις συσπασεις ουτε καν τωρα που εχουν αυξηθει. Μιλαμε για πετρωμα σε ολη την κοιλια σε καθημερινη βαση. Οποτε μην ανησυχεις γιατι μπορει προληπτικα η γυναικολογος σου να θελει να σε παρακολουθει και να σου δινει αγωγη,αυτο δεν σημαινει οτι θα γινει κατι κακο. Πολλες κοπελες εδω ειχαν συσπασεις και εφτασαν κανονικα μεχρι το τελος. Να εισαι θετικη και να μη στεναχωριεσαι. Εγω πιστευω οτι ολα ειναι καλα και μεχρι ενα σημειο ειναι και φυσικο να υπαρχουν και καποιες συσπασεις. Μεγαλωνει η μητρα και προετοιμαζεται κιολας 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Καλησπερα κοριτσια πως πατε? Ετοιμαζεστε βλεπω ολες σιγα σιγα!! @Κωνσταντίνα16 με τη vasclor δε νομιζω να δεις αποτελεσμα εμενα δε μου εκανε κατι κ την επαιρνα απτην αρχη της εγκυμοσύνης για αλλο λογο αλλα για να στην εδωσε κατι θα ξερει εμενα με επιαναν μονο κατι υποθετα κ τα τοκολυτικα κ τελος ο ορος σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Εμεις παμε καλυτερα αντεδρασε αυτη τη φορα η μικρη με την κορτιζονη κ της εχουν μειωσει αρκετα το οξυγονο κ αν συνεχισει ετσι θα της αλλαξουν αναπνευστηρα μας ειπαν εχουμε φτασει τα 1140γρ κ τρωμε 18γρ ανα δύο ωρες πλεον τα υπολοιπα σταθερα προς το παρον!

Μπραβο το αστερι μας.συνεχιζει δυναμικα!

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εχεις δικιο για πιτζαμες με κουμπια απλες δεν το σκεφτηκα καθολου η χαζη.Γιατι η αληθεια ειναι οτι τα ρουχα θηλασμου τα εχουν πολυ πιο ακριβα χωρις ιδιαιτερο λογο. Οποτε με ενα χαλαρο φανελακι με ραντουλες απο μεσα φανταζομαι δεν θα δυσκολευομαστε. Σουτιεν θηλασμου θα παρω σιγοουρα απο h&m εχει μεγαλη ποικιλια. Ωραια ευχαριστω beboula μου εδωσες ωραια ιδεα για πιτζαμουλες  :D

 

Κωνσταντινα μου οπως σου ειχα πει ξανα εμενα πετρωνει η κοιλια μου απο πολυ νωρις και αυτο δεν μου δημιουργησε ποτε θεμα. Ο γυναικολογος μου δεν ανησυχησε ποτε για αυτες τις συσπασεις ουτε καν τωρα που εχουν αυξηθει. Μιλαμε για πετρωμα σε ολη την κοιλια σε καθημερινη βαση. Οποτε μην ανησυχεις γιατι μπορει προληπτικα η γυναικολογος σου να θελει να σε παρακολουθει και να σου δινει αγωγη,αυτο δεν σημαινει οτι θα γινει κατι κακο. Πολλες κοπελες εδω ειχαν συσπασεις και εφτασαν κανονικα μεχρι το τελος. Να εισαι θετικη και να μη στεναχωριεσαι. Εγω πιστευω οτι ολα ειναι καλα και μεχρι ενα σημειο ειναι και φυσικο να υπαρχουν και καποιες συσπασεις. Μεγαλωνει η μητρα και προετοιμαζεται κιολας 

Απο h&m πηρα απλες πυτζαμες με κουμπάκια .οχι θηλασμού καλέ να τις πληρωσεις χρυσες.εχει και πουκαμθσες νυχτικα.πηρα και 2 φανελακια θηλασμού απο κει.με εχουν βολεψει.

πρίν από 49 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Πετρώνει όλη η κοιλιά Μ με πόνο και πόνο στην μέση..θα το ελέγξουν λογικά και τώρα που θα πάω..ουφφ

Ευχαριστώ κοπέλα μου!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά!!

Πήγαινε να σου βαλουν ορο κσι να ηρεμησεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Μπραβο το αστερι μας.συνεχιζει δυναμικα!

Απο h&m πηρα απλες πυτζαμες με κουμπάκια .οχι θηλασμού καλέ να τις πληρωσεις χρυσες.εχει και πουκαμθσες νυχτικα.πηρα και 2 φανελακια θηλασμού απο κει.με εχουν βολεψει.

Πήγαινε να σου βαλουν ορο κσι να ηρεμησεις.

Ναι loyloy μου ετσι θα κανω και εγω ευχαριστω! :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εχεις δικιο για πιτζαμες με κουμπια απλες δεν το σκεφτηκα καθολου η χαζη.Γιατι η αληθεια ειναι οτι τα ρουχα θηλασμου τα εχουν πολυ πιο ακριβα χωρις ιδιαιτερο λογο. Οποτε με ενα χαλαρο φανελακι με ραντουλες απο μεσα φανταζομαι δεν θα δυσκολευομαστε. Σουτιεν θηλασμου θα παρω σιγοουρα απο h&m εχει μεγαλη ποικιλια. Ωραια ευχαριστω beboula μου εδωσες ωραια ιδεα για πιτζαμουλες  :D

 

Κωνσταντινα μου οπως σου ειχα πει ξανα εμενα πετρωνει η κοιλια μου απο πολυ νωρις και αυτο δεν μου δημιουργησε ποτε θεμα. Ο γυναικολογος μου δεν ανησυχησε ποτε για αυτες τις συσπασεις ουτε καν τωρα που εχουν αυξηθει. Μιλαμε για πετρωμα σε ολη την κοιλια σε καθημερινη βαση. Οποτε μην ανησυχεις γιατι μπορει προληπτικα η γυναικολογος σου να θελει να σε παρακολουθει και να σου δινει αγωγη,αυτο δεν σημαινει οτι θα γινει κατι κακο. Πολλες κοπελες εδω ειχαν συσπασεις και εφτασαν κανονικα μεχρι το τελος. Να εισαι θετικη και να μη στεναχωριεσαι. Εγω πιστευω οτι ολα ειναι καλα και μεχρι ενα σημειο ειναι και φυσικο να υπαρχουν και καποιες συσπασεις. Μεγαλωνει η μητρα και προετοιμαζεται κιολας 

Τέλεια τα σουτιέν του ένα πήρα για δοκιμή και το πλένω να το ξανά βάλω τόσο πολύ με βολεύει είναι απαλο δεν με πιέζει οπως τα κανονικά. Μόνο στα μεγέθη μπερδεύομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Vasoth. είπε:

Καλημερα κοριτσια τι κανετε? Εγω παω για την καμπυλη σημερα να δουμε πως θα βγει

@Κωνσταντίνα16 πως εισαι? 

Καλημέρα, καλα αποτελέσματα να έχεις!

@Κωνσταντίνα16 να τους το πεις  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια..Βάσω Μ καλά αποτελέσματα.. από.συσπασεις είμαι εντάξει αλλά Μ έχει προκαλέσει ο ορός ταχυπαλμια τρέμουλο και αδυναμια

ευχαριστώ! Λογικό είναι αλλα πες τους το εγώ είχα κάνει εμετο νυστικη σε εχουν έτσι? 

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα, καλα αποτελέσματα να έχεις!

@Κωνσταντίνα16 να τους το πεις  

ευχαριστώ πολύ τώρα ήπια τη βλακεια κ περιμένω εσύ όλα καλα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

ευχαριστώ! Λογικό είναι αλλα πες τους το εγώ είχα κάνει εμετο νυστικη σε εχουν έτσι? 

ευχαριστώ πολύ τώρα ήπια τη βλακεια κ περιμένω εσύ όλα καλα?

Βαρετό εκεί τόση ώρα...Γιατί κανεις έλεγχο είχες γενικοτερα θέμα ή μόνο στην εγκυμοσυνη; 

 Καλα είμαι, έχω και εγω αιματολογικές που έχω αμελήσει.Αύριο θα με πάει ο άντρας μου αλλιως εγω ακόμη θα πηγαινα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Βαρετό εκεί τόση ώρα...Γιατί κανεις έλεγχο είχες γενικοτερα θέμα ή μόνο στην εγκυμοσυνη; 

 Καλα είμαι, έχω και εγω αιματολογικές που έχω αμελήσει.Αύριο θα με πάει ο άντρας μου αλλιως εγω ακόμη θα πηγαινα. 

αστο βαρετά στην εγκυμοσύνη ήμουν στα όρια κ έκανα διατροφή κ μετρήσεις κ μόλις γέννησα μου είπε να σταματήσω τη διατροφή κ στις 40 περίπου μέρες να πάω για καμπύλη δίωρη ν δούμε πως είναι αν κ εχτες το βραδυ μετά από πιτιγυρο που μετρηθηκα ετσι να δω ποσο ειναι είχα 101 χαμηλό  με τόσα γλυκα που έχω φαειαυτες τις μερες ενώ στην εγκυμοσύνη με διατροφή αν έτρωγα μια πίτα πήγαινε στο 160 θα δούμε τώρα. Μη τις αμελεις τις εξετάσεις σου άσε που τώρα λήγουν τα παραπεμπτικά στις 10 μερες σε κάποιες εξετάσεις τα αλλαξανε 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...