Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Ria@90 είπε:

Emena m edwsan imerominia 26 Iouniou.. Anupomonw ola na pane kala na erthei me to kalo na einai ugeies einai i moni mou euxi enoia gi auton ton xrono tpt den zitaw parapanw!!!Oles mas na upodextoume ta mpempakia mas me ugeiaaaa!!!! Menw Irlandia edw k 2 xronia alla mallon tha gennisoume ellada prwta o theos!!!k tha meinoume gurw ston xrono na eimaste me ola ta agapimena mas proswpa na to zisoume etsi. :D esu apo pou eisai??

Ιρλανδια ε?? Ααχ πρεπει να ειναι πολυ ομορφα,δεν εχω πάει βεβαια,οτι εχω δει στις ταινίες χαχα..μου αρεσουν πολυ οι βορειες χώρες και ταξιδεύουμε συχνα με τον αντρα μου οπότε μπορουμε. Εγω μενω Θεσσαλονίκη. 

Καλοκαιρινο θα ειναι το μπεμπακι σου λοιπον με το καλο ευχομαι! Ολα καλα θα πάνε και σε λιγους μήνες θα τα κραταμε στην αγκαλια μας και θα μιλαμε για κολικους και αϋπνίες :) 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι είμαι στη βοιωτια τι πόλη την λενε θηβα. Ωχ μωρέ το γλυκό μου περαστικά του. Τι πήρε ο ύπνος τώρα. Εχθές με τρέλανε όλο να περπατάμε ήθελε πέρα δώθε συνέχεια να την βαζω κάτω Τιποτα αυτή εκεί να πιάνετε όπου βρει άστα θα έχω πολύ τρέξιμο τώρα φοβαμε μην χτυπήσει πουθενά αφού κάνει όλο ζαβολιες!!! 

Τι ωραια χιονι.Εμεις μαλλον ουτε φετος θα δουμε.Ασε ετσι και καταλαβουν οτι μπορουν να σηκωθουν δεν βαζουν κωλο κατω.Θελει προσοχη τωρα ναι.Εμας εχει χτυπησει δυο τρεις φορες ευτυχως οχι πολυ

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ιρλανδια ε?? Ααχ πρεπει να ειναι πολυ ομορφα,δεν εχω πάει βεβαια,οτι εχω δει στις ταινίες χαχα..μου αρεσουν πολυ οι βορειες χώρες και ταξιδεύουμε συχνα με τον αντρα μου οπότε μπορουμε. Εγω μενω Θεσσαλονίκη. 

Καλοκαιρινο θα ειναι το μπεμπακι σου λοιπον με το καλο ευχομαι! Ολα καλα θα πάνε και σε λιγους μήνες θα τα κραταμε στην αγκαλια μας και θα μιλαμε για κολικους και αϋπνίες :) 

Ανυπομονεις;Μην ακους αυτα που λεμε για την ταλαιπωρια.Λιγο ειναι στην αρχη.Σιγουρα τα μωρακια μας το αξιζουν και μολις ξεπεταχτουν λιγο ειναι τρελα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hellooo girls. 

@Κωνσταντίνα16 κοριτσι μου τι να πω! Τωρα τα διαβασα, να εισαι ηρεμη αγαπη μου και ολα θα πανε καλα. Μηπως να ρωτησεις τη γιατρο σου, να σου γραψει χαπια για τις συσπασεις?? Επειδη κ γω ειχα στην εβδομαδα που εισαι, θα σου πω να σαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα! Πολλες κοπελες το παθαινουν, οι λογοι αγνωστοι πολλες φορες. Εσυ να ξεκουραζεσαι και να μην κανεις τπτ που να σε επιβαρυνει. 

@Alex. Arapτοσο κοντα απο αθηνα και χιονιζει?? Καλε φερτε λιγο και δω σε μας χιονακι να δεσει το σκηνικο να αποτρελαθωωω!!! 

Αχ τα μπεμπακια μας, αξιζουν ολη την κουραση του κοσμου. Τον ταιζα και αποκοιμηθηκε στην αγκαλια μου, δεν τον μετακινω γιατι θα ξυπνησει, τον χαζευω και λιωνω λεμε! Ολα τα αξιζουν, συμφωνω με την @Comet

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ιρλανδια ε?? Ααχ πρεπει να ειναι πολυ ομορφα,δεν εχω πάει βεβαια,οτι εχω δει στις ταινίες χαχα..μου αρεσουν πολυ οι βορειες χώρες και ταξιδεύουμε συχνα με τον αντρα μου οπότε μπορουμε. Εγω μενω Θεσσαλονίκη. 

Καλοκαιρινο θα ειναι το μπεμπακι σου λοιπον με το καλο ευχομαι! Ολα καλα θα πάνε και σε λιγους μήνες θα τα κραταμε στην αγκαλια μας και θα μιλαμε για κολικους και αϋπνίες :) 

Nai einai omorfi i fush an eksaireis tin kathimerini vroxi haha!!K egw apo thessaloniki eimai <3 k m leipe afantasta polu!!Opws ta les tha suzitame alla meta <3 haha!!!Pou tha genniseis?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Τι ωραια χιονι.Εμεις μαλλον ουτε φετος θα δουμε.Ασε ετσι και καταλαβουν οτι μπορουν να σηκωθουν δεν βαζουν κωλο κατω.Θελει προσοχη τωρα ναι.Εμας εχει χτυπησει δυο τρεις φορες ευτυχως οχι πολυ

Ανυπομονεις;Μην ακους αυτα που λεμε για την ταλαιπωρια.Λιγο ειναι στην αρχη.Σιγουρα τα μωρακια μας το αξιζουν και μολις ξεπεταχτουν λιγο ειναι τρελα

Εμενα δεν μ αρέσει το χιόνι γιατί στη πόλη μας κλείνουν οι δρόμοι ο δήμαρχος μονο για τους ψήφους είναι για τίποτα άλλο. Θα την προσέχω γιατί δεν ξέρει τι  κάνει συφουνας είναι!!! 

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Hellooo girls. 

@Κωνσταντίνα16 κοριτσι μου τι να πω! Τωρα τα διαβασα, να εισαι ηρεμη αγαπη μου και ολα θα πανε καλα. Μηπως να ρωτησεις τη γιατρο σου, να σου γραψει χαπια για τις συσπασεις?? Επειδη κ γω ειχα στην εβδομαδα που εισαι, θα σου πω να σαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα! Πολλες κοπελες το παθαινουν, οι λογοι αγνωστοι πολλες φορες. Εσυ να ξεκουραζεσαι και να μην κανεις τπτ που να σε επιβαρυνει. 

@Alex. Arapτοσο κοντα απο αθηνα και χιονιζει?? Καλε φερτε λιγο και δω σε μας χιονακι να δεσει το σκηνικο να αποτρελαθωωω!!! 

Αχ τα μπεμπακια μας, αξιζουν ολη την κουραση του κοσμου. Τον ταιζα και αποκοιμηθηκε στην αγκαλια μου, δεν τον μετακινω γιατι θα ξυπνησει, τον χαζευω και λιωνω λεμε! Ολα τα αξιζουν, συμφωνω με την @Comet

Καλημέρα θα στο στείλω όλο το χιόνι δεν το θέλω. Ναι μας πιάνει το άτιμο. Αχ το γλυκό μου κρατάτω αγκαλίτσα είναι υπέροχα τα μωράκια τα αγαπώ!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Comet είπε:

Τι ωραια χιονι.Εμεις μαλλον ουτε φετος θα δουμε.Ασε ετσι και καταλαβουν οτι μπορουν να σηκωθουν δεν βαζουν κωλο κατω.Θελει προσοχη τωρα ναι.Εμας εχει χτυπησει δυο τρεις φορες ευτυχως οχι πολυ

Ανυπομονεις;Μην ακους αυτα που λεμε για την ταλαιπωρια.Λιγο ειναι στην αρχη.Σιγουρα τα μωρακια μας το αξιζουν και μολις ξεπεταχτουν λιγο ειναι τρελα

Ξέρω οτι θα εχει ταλαιπωρία στην αρχη comet μου,το περιμενω αλλα δεν πειράζει ετσι ειναι αυτά. Εγω ανυπομονω να περάσει ο καιρος και να δω το μπεμπακι μου ❤ 

πρίν από 8 λεπτά , Ria@90 είπε:

Nai einai omorfi i fush an eksaireis tin kathimerini vroxi haha!!K egw apo thessaloniki eimai <3 k m leipe afantasta polu!!Opws ta les tha suzitame alla meta <3 haha!!!Pou tha genniseis?

Λογικο να σου λειπει,αλλα αφου θα γεννησεις εδω θα ερθεις συντομα και θα τη χορτασεις.Εγω απο την αλλη εχω βαρεθει την τσιμεντιλα,το θορυβο και την κίνηση. Χαχα αλλα ενταξεί οτι δεν εχεις σου λειπει ειναι η αλήθεια.  

Εγω θα γεννήσω στο γενεσις εκεί ειναι ο γιατρος μου. Εσυ αποφασισες που? Εχεις βεβαια αρκετο χρονο μπροστα σου

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Hellooo girls. 

@Κωνσταντίνα16 κοριτσι μου τι να πω! Τωρα τα διαβασα, να εισαι ηρεμη αγαπη μου και ολα θα πανε καλα. Μηπως να ρωτησεις τη γιατρο σου, να σου γραψει χαπια για τις συσπασεις?? Επειδη κ γω ειχα στην εβδομαδα που εισαι, θα σου πω να σαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα! Πολλες κοπελες το παθαινουν, οι λογοι αγνωστοι πολλες φορες. Εσυ να ξεκουραζεσαι και να μην κανεις τπτ που να σε επιβαρυνει. 

@Alex. Arapτοσο κοντα απο αθηνα και χιονιζει?? Καλε φερτε λιγο και δω σε μας χιονακι να δεσει το σκηνικο να αποτρελαθωωω!!! 

Αχ τα μπεμπακια μας, αξιζουν ολη την κουραση του κοσμου. Τον ταιζα και αποκοιμηθηκε στην αγκαλια μου, δεν τον μετακινω γιατι θα ξυπνησει, τον χαζευω και λιωνω λεμε! Ολα τα αξιζουν, συμφωνω με την @Comet

Καλημέρα στη Μις αισιοδοξία και θετικότητα :mrgreen:

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ξέρω οτι θα εχει ταλαιπωρία στην αρχη comet μου,το περιμενω αλλα δεν πειράζει ετσι ειναι αυτά. Εγω ανυπομονω να περάσει ο καιρος και να δω το μπεμπακι μου ❤ 

Λογικο να σου λειπει,αλλα αφου θα γεννησεις εδω θα ερθεις συντομα και θα τη χορτασεις.Εγω απο την αλλη εχω βαρεθει την τσιμεντιλα,το θορυβο και την κίνηση. Χαχα αλλα ενταξεί οτι δεν εχεις σου λειπει ειναι η αλήθεια.  

Εγω θα γεννήσω στο γενεσις εκεί ειναι ο γιατρος μου. Εσυ αποφασισες που? Εχεις βεβαια αρκετο χρονο μπροστα σου

Καλημέρα στη Μις αισιοδοξία και θετικότητα :mrgreen:

Exw mia polu kali gunaikologo-maia thessaloniki tin empisteuomai tufla den kserw me poia kliniki sunergazetai dioti pote den xreiastike na mathw. Wstoso twra telh Martiou p tha erthoume tha prepei na ta kanonisw ola auta.... Exw akousei ta kalutera gia to Genesis pantws.!!!Episis exw duo polu kontina m ksadelfia giatrous sto Papagewrgiou k me parase ap to mualo na gennisw k ekei na pw tn alitheia.. Tha doumeee prwta o theos...Polu xairomai pou vrika auto to forum me kanate na niwsw polu kalutera :D

Just now, Ria@90 είπε:

Exw mia polu kali gunaikologo-maia thessaloniki tin empisteuomai tufla den kserw me poia kliniki sunergazetai dioti pote den xreiastike na mathw. Wstoso twra telh Martiou p tha erthoume tha prepei na ta kanonisw ola auta.... Exw akousei ta kalutera gia to Genesis pantws.!!!Episis exw duo polu kontina m ksadelfia giatrous sto Papagewrgiou k me parase ap to mualo na gennisw k ekei na pw tn alitheia.. Tha doumeee prwta o theos...Polu xairomai pou vrika auto to forum me kanate na niwsw polu kalutera :D

Eiste oles me polu thetiki energeia!!!!na ste kala re koritsia!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , nanoula90 είπε:

Hellooo girls. 

@Κωνσταντίνα16 κοριτσι μου τι να πω! Τωρα τα διαβασα, να εισαι ηρεμη αγαπη μου και ολα θα πανε καλα. Μηπως να ρωτησεις τη γιατρο σου, να σου γραψει χαπια για τις συσπασεις?? Επειδη κ γω ειχα στην εβδομαδα που εισαι, θα σου πω να σαι ηρεμη και ολα θα πανε καλα! Πολλες κοπελες το παθαινουν, οι λογοι αγνωστοι πολλες φορες. Εσυ να ξεκουραζεσαι και να μην κανεις τπτ που να σε επιβαρυνει. 

@Alex. Arapτοσο κοντα απο αθηνα και χιονιζει?? Καλε φερτε λιγο και δω σε μας χιονακι να δεσει το σκηνικο να αποτρελαθωωω!!! 

Αχ τα μπεμπακια μας, αξιζουν ολη την κουραση του κοσμου. Τον ταιζα και αποκοιμηθηκε στην αγκαλια μου, δεν τον μετακινω γιατι θα ξυπνησει, τον χαζευω και λιωνω λεμε! Ολα τα αξιζουν, συμφωνω με την @Comet

Τι κάνεις νανουλα μου; Πως πάει με το μπεμπεκι;

Σε ευχαριστώ κορίτσι μ τώρα άρχισαν πάλι λίγο οι συσπάσεις δυστυχώς και έχω κάνει και δύο αρκετά έντονες περιμένω απάντηση από την γιατρό για το τι θα κάνουμε..προς το παρόν είμαι ξάπλα συνεχεια


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι κάνεις νανουλα μου; Πως πάει με το μπεμπεκι;

Σε ευχαριστώ κορίτσι μ τώρα άρχισαν πάλι λίγο οι συσπάσεις δυστυχώς και έχω κάνει και δύο αρκετά έντονες περιμένω απάντηση από την γιατρό για το τι θα κάνουμε..προς το παρόν είμαι ξάπλα συνεχεια

Καλα ειμαστε εμεις, ειναι η μαϊμου μου, μονιμως πανω μου. 

Αγαπη μου σου κανανε μηπως καμια καλλιεργεια κολπικου υγρου? Να αποκλεισουν το ενδεχομενο μικροβιου?? Εμενα με ειχαν βοηθησει τα χαπια τοτε, λεγονται adalat αλλα επειδη ειναι σε ελλειψη την ιδια δουλεια κανανε και τα glopir. Ρωτα τη γιατρο μηπως να τα ξεκινησεις, ειναι για να χαλαρωνει η μητρα και να μην συσπαται. Να σκεφτεσαι θετικα κοριτσακι μου, σου ξαναλεω οτι πολλες ειχαμε θεματα με τις συσπασεις. Ολα θα πανε καλα, θα το δεις

πρίν από 23 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ξέρω οτι θα εχει ταλαιπωρία στην αρχη comet μου,το περιμενω αλλα δεν πειράζει ετσι ειναι αυτά. Εγω ανυπομονω να περάσει ο καιρος και να δω το μπεμπακι μου ❤ 

Λογικο να σου λειπει,αλλα αφου θα γεννησεις εδω θα ερθεις συντομα και θα τη χορτασεις.Εγω απο την αλλη εχω βαρεθει την τσιμεντιλα,το θορυβο και την κίνηση. Χαχα αλλα ενταξεί οτι δεν εχεις σου λειπει ειναι η αλήθεια.  

Εγω θα γεννήσω στο γενεσις εκεί ειναι ο γιατρος μου. Εσυ αποφασισες που? Εχεις βεβαια αρκετο χρονο μπροστα σου

Καλημέρα στη Μις αισιοδοξία και θετικότητα :mrgreen:

Ασεεεε αγαπη μου, εχω την κουραση μου εχω και τον αντρα που ειναι κουκουρουκου. Το παιδι δεν καθεται πουθενα, μα πουθενα περα απο την αγκαλια μου. Εχω δοκιμασει τα παντα. Και μου λεει:

 ασε ρε που δεν καθεται το παιδι με κανεναν αλλον, παρα μονο με σενα. Να, θα τον παρω τωρα μεσα στο δωματιο και θα κοιμηθουμε αγκαλια οι δυο μας, δεν σε εχουμε αναγκη. 

Εεε, δεν περασαν, 1 λεπτο?? 2 λεπτα?? 3 θα ταν υπερβολη να πω. Βγαινει απο το δωματιο με το μωρο κατακοκκινο απο τα νευρα και την τσιριδα που ριχνει και μου λεει, δεν νυσταζουμε μαλλον τωρα μαμα μας, αστο για αλλη φορα. <_<

Κανω εγω μια ωρα να τον ηρεμησω και καταφερνει ο μπαμπας μας να τον κανει εξαλλο σε χρονο dt! 

  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονιά σε όλες με υγεία,αγάπη και όλα τα καλά του κόσμου!Εύχομαι τα μπέμπακια σας να είναι γερά και τυχερά! Εγώ έχω ακόμη ένα μήνα!Δεν ξέρω πως πέρασε ο καιρος!Η μικρούλα ζυγίζει 2400 περίπου και θέλω τόσο να την πάρω αγκαλίτσα.Απο χθες ωστόσο έχει αρχίσει και πονάει λίγο η κοιλιά μου όταν κάθομαι (συνεχίζω να δούλευω).Ελπίζω να πάνε όλα καλα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Ria@90 είπε:

Exw mia polu kali gunaikologo-maia thessaloniki tin empisteuomai tufla den kserw me poia kliniki sunergazetai dioti pote den xreiastike na mathw. Wstoso twra telh Martiou p tha erthoume tha prepei na ta kanonisw ola auta.... Exw akousei ta kalutera gia to Genesis pantws.!!!Episis exw duo polu kontina m ksadelfia giatrous sto Papagewrgiou k me parase ap to mualo na gennisw k ekei na pw tn alitheia.. Tha doumeee prwta o theos...Polu xairomai pou vrika auto to forum me kanate na niwsw polu kalutera :D

Eiste oles me polu thetiki energeia!!!!na ste kala re koritsia!!!!

Χαιρομαι που μας βρηκες και χαιρομαι που μαζευτηκαμε ολες εδω να μοιραζομαστε αυτά που μας απασχολουνε :) ειμαστε πολυ ωραια παρεα ειναι η αληθεια χεχε :mrgreen:

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα ειμαστε εμεις, ειναι η μαϊμου μου, μονιμως πανω μου. 

Αγαπη μου σου κανανε μηπως καμια καλλιεργεια κολπικου υγρου? Να αποκλεισουν το ενδεχομενο μικροβιου?? Εμενα με ειχαν βοηθησει τα χαπια τοτε, λεγονται adalat αλλα επειδη ειναι σε ελλειψη την ιδια δουλεια κανανε και τα glopir. Ρωτα τη γιατρο μηπως να τα ξεκινησεις, ειναι για να χαλαρωνει η μητρα και να μην συσπαται. Να σκεφτεσαι θετικα κοριτσακι μου, σου ξαναλεω οτι πολλες ειχαμε θεματα με τις συσπασεις. Ολα θα πανε καλα, θα το δεις

Ασεεεε αγαπη μου, εχω την κουραση μου εχω και τον αντρα που ειναι κουκουρουκου. Το παιδι δεν καθεται πουθενα, μα πουθενα περα απο την αγκαλια μου. Εχω δοκιμασει τα παντα. Και μου λεει:

 ασε ρε που δεν καθεται το παιδι με κανεναν αλλον, παρα μονο με σενα. Να, θα τον παρω τωρα μεσα στο δωματιο και θα κοιμηθουμε αγκαλια οι δυο μας, δεν σε εχουμε αναγκη. 

Εεε, δεν περασαν, 1 λεπτο?? 2 λεπτα?? 3 θα ταν υπερβολη να πω. Βγαινει απο το δωματιο με το μωρο κατακοκκινο απο τα νευρα και την τσιριδα που ριχνει και μου λεει, δεν νυσταζουμε μαλλον τωρα μαμα μας, αστο για αλλη φορα. <_<

Κανω εγω μια ωρα να τον ηρεμησω και καταφερνει ο μπαμπας μας να τον κανει εξαλλο σε χρονο dt! 

Αχαχαχ πες του τη μυρωδια της μαμας θέλει στην παρουσα φαση τι να κανουμε. Σιγα σιγα θα αρχίσει να κάθεται και στον μπαμπα του ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Isida είπε:

Καλη χρονιά σε όλες με υγεία,αγάπη και όλα τα καλά του κόσμου!Εύχομαι τα μπέμπακια σας να είναι γερά και τυχερά! Εγώ έχω ακόμη ένα μήνα!Δεν ξέρω πως πέρασε ο καιρος!Η μικρούλα ζυγίζει 2400 περίπου και θέλω τόσο να την πάρω αγκαλίτσα.Απο χθες ωστόσο έχει αρχίσει και πονάει λίγο η κοιλιά μου όταν κάθομαι (συνεχίζω να δούλευω).Ελπίζω να πάνε όλα καλα.

Kali xronia kai kalws na dexteis to koritsaki sou!!!!!Kai egw sunexizw na douleuw.Egw exw polu kairo mprosta mouuuu vevaia :D k egw epeidi i douleia eina grafeiou exw themataki me tn mesi m ponaei apo to polu kathiso k sunexws propsathw na perpataw gia na pernaei... :p

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα ειμαστε εμεις, ειναι η μαϊμου μου, μονιμως πανω μου. 

Αγαπη μου σου κανανε μηπως καμια καλλιεργεια κολπικου υγρου? Να αποκλεισουν το ενδεχομενο μικροβιου?? Εμενα με ειχαν βοηθησει τα χαπια τοτε, λεγονται adalat αλλα επειδη ειναι σε ελλειψη την ιδια δουλεια κανανε και τα glopir. Ρωτα τη γιατρο μηπως να τα ξεκινησεις, ειναι για να χαλαρωνει η μητρα και να μην συσπαται. Να σκεφτεσαι θετικα κοριτσακι μου, σου ξαναλεω οτι πολλες ειχαμε θεματα με τις συσπασεις. Ολα θα πανε καλα, θα το δεις

Ασεεεε αγαπη μου, εχω την κουραση μου εχω και τον αντρα που ειναι κουκουρουκου. Το παιδι δεν καθεται πουθενα, μα πουθενα περα απο την αγκαλια μου. Εχω δοκιμασει τα παντα. Και μου λεει:

 ασε ρε που δεν καθεται το παιδι με κανεναν αλλον, παρα μονο με σενα. Να, θα τον παρω τωρα μεσα στο δωματιο και θα κοιμηθουμε αγκαλια οι δυο μας, δεν σε εχουμε αναγκη. 

Εεε, δεν περασαν, 1 λεπτο?? 2 λεπτα?? 3 θα ταν υπερβολη να πω. Βγαινει απο το δωματιο με το μωρο κατακοκκινο απο τα νευρα και την τσιριδα που ριχνει και μου λεει, δεν νυσταζουμε μαλλον τωρα μαμα μας, αστο για αλλη φορα. <_<

Κανω εγω μια ωρα να τον ηρεμησω και καταφερνει ο μπαμπας μας να τον κανει εξαλλο σε χρονο dt! 

Τι τέλεια που έχεις την μικρούλα σου ανυπομονώ και εγω!! Όχι το μόνο που Μ έκαναν εχθές είναι καλλιέργεια ούρων για να δουν για μικρόβιο..μου είπε να ξεκινήσω την βασκλορ την κολπική και βλέπουμε αλλιώς μου είπε αν δεν σταματήσουν θα με στείλει στο μαιευτήριο για σχήμα έτσι το ειπε

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι τέλεια που έχεις την μικρούλα σου ανυπομονώ και εγω!! Όχι το μόνο που Μ έκαναν εχθές είναι καλλιέργεια ούρων για να δουν για μικρόβιο..μου είπε να ξεκινήσω την βασκλορ την κολπική και βλέπουμε αλλιώς μου είπε αν δεν σταματήσουν θα με στείλει στο μαιευτήριο για σχήμα έτσι το ειπε

Για κάποιο λόγο η αυτόματη έγραψε την μικρούλα σου..τον μικρούλη σου ήθελα να πω συγγνώμη


 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια πως πατε? Ετοιμαζεστε βλεπω ολες σιγα σιγα!! @Κωνσταντίνα16 με τη vasclor δε νομιζω να δεις αποτελεσμα εμενα δε μου εκανε κατι κ την επαιρνα απτην αρχη της εγκυμοσύνης για αλλο λογο αλλα για να στην εδωσε κατι θα ξερει εμενα με επιαναν μονο κατι υποθετα κ τα τοκολυτικα κ τελος ο ορος σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Εμεις παμε καλυτερα αντεδρασε αυτη τη φορα η μικρη με την κορτιζονη κ της εχουν μειωσει αρκετα το οξυγονο κ αν συνεχισει ετσι θα της αλλαξουν αναπνευστηρα μας ειπαν εχουμε φτασει τα 1140γρ κ τρωμε 18γρ ανα δύο ωρες πλεον τα υπολοιπα σταθερα προς το παρον!

  • Μου αρέσει 10

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...