Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , loyloy είπε:

Το 3 πηρα και του ειναξ ισα ισα.τωρα σε κανα μηνα θα χρειαστει αλλα ρουχα.του orchestra που ειναξ στενη φορμα.απο τα h&m του πηρα τα 2-4 και ειναξ ανετα ακομα.τωρα για νεογέννητα μη παρεις μωρε.αντε παρε 3 να υπαρχουν.εγω παντβς για νεογέννητο δεν του βαλα.δεν του εκαναν.βγηκε και μεγαλος 3490

'Ισως πάρω 1-2 για νεογέννητα θα δώ, θα πάρω κυρίως 0-3

να σε ρωτήσω και κάτι άλλο εσύ γενικά στην εγκυμοσύνη πόσο αιματοκρίτη είχες;

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , Marina 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρονιά να έχουμε κ με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας όσες δεν έχουμε γεννήσει.Σε λίγο θα πάω στο γιατρό για την β επιπέδου ευχήθητε μου να είναι όλα καλά

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου! Ολα να πανε τελεια!

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

'Ισως πάρω 1-2 για νεογέννητα θα δώ, θα πάρω κυρίως 0-3

να σε ρωτήσω και κάτι άλλο εσύ γενικά στην εγκυμοσύνη πόσο αιματοκρίτη είχες;

 

Εμενα του κακομοιρη του ειναι ολα μεγαλα. Δεν πηρα βεβαια για νεογεννητο, και αν πηρα δεν τα βρισκω, δεν εχω ιδεα τι εχω παρει τελος παντων χαχα, αλλα παντως τα 0-3 η αλλιως τα 62 cm οπως λενε του ειναι μεγαλα, αλλα πιστευω καλυτερα. Γιατι θα τα εχει για καιρο. Θα σου προτεινα ωστοσο να παρεις και καποια φορμακια κοντομανικα μαλλον, για νεογεννητο, ωστε να αγκαλιαζει το σωματακι καλυτερα. 

@Smile89 φιλεναδα κοντευεις??? Αχ αχ αχ αγχωνομαι εγω για σενα τωρα! Ποτε εχουμε γιατρο να μας πει κατι νεοτερο?? Εσυ πως νιωθεις? Καμια συσπασουλα εχουμε? Καμια βλεννη? Κανενα πονακι?? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου! Ολα να πανε τελεια!

Εμενα του κακομοιρη του ειναι ολα μεγαλα. Δεν πηρα βεβαια για νεογεννητο, και αν πηρα δεν τα βρισκω, δεν εχω ιδεα τι εχω παρει τελος παντων χαχα, αλλα παντως τα 0-3 η αλλιως τα 62 cm οπως λενε του ειναι μεγαλα, αλλα πιστευω καλυτερα. Γιατι θα τα εχει για καιρο. Θα σου προτεινα ωστοσο να παρεις και καποια φορμακια κοντομανικα μαλλον, για νεογεννητο, ωστε να αγκαλιαζει το σωματακι καλυτερα. 

@Smile89 φιλεναδα κοντευεις??? Αχ αχ αχ αγχωνομαι εγω για σενα τωρα! Ποτε εχουμε γιατρο να μας πει κατι νεοτερο?? Εσυ πως νιωθεις? Καμια συσπασουλα εχουμε? Καμια βλεννη? Κανενα πονακι?? 

σ ευχαριστώ πολύ nanoula μου να είσαι καλά κ να σου ζήσει το μωράκι σου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , fairy-mary είπε:

'Ισως πάρω 1-2 για νεογέννητα θα δώ, θα πάρω κυρίως 0-3

να σε ρωτήσω και κάτι άλλο εσύ γενικά στην εγκυμοσύνη πόσο αιματοκρίτη είχες;

 

Κοριτσάκι μου, μην πάρεις 0-3! Χαμένα θα σου πάνε! Είναι μια σταλιτσα! Καλύτερα να είναι ένα τσικ μεγαλύτερα παρά να τα φορέσει μια φορά και μετά να τα βάλεις στην άκρη... Ειδικά από τα orchestra το 0-3 είναι για υπερβολικά μικρό! Τώρα αν έχεις την οικονομική δυνατότητα και θέλεις πάρε και 0-3... ;)


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , fairy-mary είπε:

'Ισως πάρω 1-2 για νεογέννητα θα δώ, θα πάρω κυρίως 0-3

να σε ρωτήσω και κάτι άλλο εσύ γενικά στην εγκυμοσύνη πόσο αιματοκρίτη είχες;

 

Μεχρι 30 εφτασε και επαιρνσ 3 φορες τη μερα σίδηρο. Δες εκατοστά στα ρουχα.μη παρεις κατω απι 60.60 με 62 κοιτα να γράφουν 

πρίν από 25 λεπτά , Marina 2 είπε:

σ ευχαριστώ πολύ nanoula μου να είσαι καλά κ να σου ζήσει το μωράκι σου

Καλα Αποτελέσματα να χεις.ολα καλα θα πανε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια.Καινουργια χρονια και επανερχομαι δριμυτερη.Ευχαριστω ολα τα κοριτσακια για τις ευχες τους .Καλη χρονια να εχουμε με πολλα γερα μπεμπακια. Χρονια πολλα σε οσες γιορταζανε χτες.Alex να σας ζησει η νεοφωτιστη.Ο μικρος μου ειναι καλα και μου χαριζει πολυ χαρα αλλα με κανει να λαχταραω κι αλλο μπεμπακι.Ελπιζω μεσα στο 2019 να εχω παλι ευχαριστα γεγονοτα

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σου εύχομαι το 2019 να σου φέρει αυτό που επιθυμείς. Πολύ στεναχωρηθηκα για το μωράκι σου αλλά δεν μπορουσα να γράψω τίποτα σόρυ δεν είμαι καλή σε αυτά στεναχωριέμαι πάρα πολυ. Να σε καλά να χαίρεσε το παιδακι σου και θα έρθει και το επομενω σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marina 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρονιά να έχουμε κ με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας όσες δεν έχουμε γεννήσει.Σε λίγο θα πάω στο γιατρό για την β επιπέδου ευχήθητε μου να είναι όλα καλά

Καλησπερα κοριτσακι μου.Ολα καλα θα ναι

πρίν από 8 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σου εύχομαι το 2019 να σου φέρει αυτό που επιθυμείς. Πολύ στεναχωρηθηκα για το μωράκι σου αλλά δεν μπορουσα να γράψω τίποτα σόρυ δεν είμαι καλή σε αυτά στεναχωριέμαι πάρα πολυ. Να σε καλά να χαίρεσε το παιδακι σου και θα έρθει και το επομενω σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! 

Δεν πειραζει κοριτσι μου καταλαβαινω.Τετοιες στιγμες τι να πει κανεις..Σε ευχαριστω για τις ευχες σου.Η ζωηρουλα σου τι κανει;Ο δικος μου τραβαει τα παντα.Εχω μαζεψει καρεδες και μπιμπελο γιατι δεν αφηνει τιποτα.Ασε που ανοιγει συρταρια και ολα εξω


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακι μου.Ολα καλα θα ναι

Δεν πειραζει κοριτσι μου καταλαβαινω.Τετοιες στιγμες τι να πει κανεις..Σε ευχαριστω για τις ευχες σου.Η ζωηρουλα σου τι κανει;Ο δικος μου τραβαει τα παντα.Εχω μαζεψει καρεδες και μπιμπελο γιατι δεν αφηνει τιποτα.Ασε που ανοιγει συρταρια και ολα εξω

Μπούσουλα ει πιάνεται σηκώνεται όλα μαζί μας εσκασε και το δοντακι χαμως ησυχία δεν εχει τώρα είμαστε στο κρεβάτι ανεβαίνει πάνω μου σηκώνεται φεύγει έρχετε πάλι κολο δεν έχει. Είναι να κάνουνε παρέα τα μικρα μας να ανακαινησουνε το σπίτι!!! 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Μπούσουλα ει πιάνεται σηκώνεται όλα μαζί μας εσκασε και το δοντακι χαμως ησυχία δεν εχει τώρα είμαστε στο κρεβάτι ανεβαίνει πάνω μου σηκώνεται φεύγει έρχετε πάλι κολο δεν έχει. Είναι να κάνουνε παρέα τα μικρα μας να ανακαινησουνε το σπίτι!!! 

 

Εσκασε και δοντακι;Μπραβο μεγαλωνει το ζουζουνακι.Οντως ολα μαζι.Ασε δεν τον προλαβαινω.Πριν ανοιξε το συρταρι,εβγαλε ενα βρακι της μανας μου και μολις του ειπα τι κανεις αρχισε να το κουναει και να γελαει..χαχα ..Τι πλακα εχουν..Οχι μονο ανακαινιση αν τα βαλουμε μαζι θα το γκρεμισουν το σπιτι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Λογικό το βρίσκω το άγχος,

Φυσιολογικά δε πας εσύ;

αντε σε λίγο θα έχεις αγκαλίτσα το μπεμπάκι σου!

ναι τα εσωτερικά λέω...

βασικά δε ξέρω ακριβώς τι πρέπει να ψωνίσω γιατι τέλος Απρίλη είναι μια μεταβατική περίοδος αλλά θεωρώ ότι τα εσωτερικά θα τα χρειαστώ όπως και να έχει!

 

Ναι φυσιολογικά. Κοίτα εγώ έχω πολύ λίγα 0-3 μεγαλώνουν αμέσως. Στην θέση σου θα έπαιρνα πολύ λίγα 0-3 κοντομάνικα εσωτερικά και μακριμανικο εσωτερικά. Τα υπόλοιπα μεγαλύτερα νούμερα. 

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου! Ολα να πανε τελεια!

Εμενα του κακομοιρη του ειναι ολα μεγαλα. Δεν πηρα βεβαια για νεογεννητο, και αν πηρα δεν τα βρισκω, δεν εχω ιδεα τι εχω παρει τελος παντων χαχα, αλλα παντως τα 0-3 η αλλιως τα 62 cm οπως λενε του ειναι μεγαλα, αλλα πιστευω καλυτερα. Γιατι θα τα εχει για καιρο. Θα σου προτεινα ωστοσο να παρεις και καποια φορμακια κοντομανικα μαλλον, για νεογεννητο, ωστε να αγκαλιαζει το σωματακι καλυτερα. 

@Smile89 φιλεναδα κοντευεις??? Αχ αχ αχ αγχωνομαι εγω για σενα τωρα! Ποτε εχουμε γιατρο να μας πει κατι νεοτερο?? Εσυ πως νιωθεις? Καμια συσπασουλα εχουμε? Καμια βλεννη? Κανενα πονακι?? 

Πολύ λίγα Πονακια. Πάρα πολλά υγρά όμως σε σημείο που τρομάζω. Είχα λίγη βλέννη προχθές. Γιατρό έχω μεθαύριο στη 13:00αααχ

2 ώρες πρίν, Marina 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή χρονιά να έχουμε κ με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας όσες δεν έχουμε γεννήσει.Σε λίγο θα πάω στο γιατρό για την β επιπέδου ευχήθητε μου να είναι όλα καλά

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Εσκασε και δοντακι;Μπραβο μεγαλωνει το ζουζουνακι.Οντως ολα μαζι.Ασε δεν τον προλαβαινω.Πριν ανοιξε το συρταρι,εβγαλε ενα βρακι της μανας μου και μολις του ειπα τι κανεις αρχισε να το κουναει και να γελαει..χαχα ..Τι πλακα εχουν..Οχι μονο ανακαινιση αν τα βαλουμε μαζι θα το γκρεμισουν το σπιτι

Εσκασε και άσε όταν την θηλαζω δεν ξέρω τι κάνει και με πονάει. Αστα είναι μια γλυκά τα μπεμπακια μας για δάγκωμα κάνουν ζαβολιες αλλά σου έρχετε να τα φας. Θα το κάνουν πλήρες ανακαίνιση γκρεμισμα και από την αρχή!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εσκασε και άσε όταν την θηλαζω δεν ξέρω τι κάνει και με πονάει. Αστα είναι μια γλυκά τα μπεμπακια μας για δάγκωμα κάνουν ζαβολιες αλλά σου έρχετε να τα φας. Θα το κάνουν πλήρες ανακαίνιση γκρεμισμα και από την αρχή!!! 

Σταματησα το θηλασμο πριν βγαλει δοντακια οποτε δεν ξερω πως ειναι παντως οταν του βαζω αλοιφουλα στα ουλα δαγκωνει και ειναι πολυ κοφτερα ασε που η μανα μου του εδωσε ψωμι στο χερι κι εκοψε ολοκληρο κομματι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια όλα καλά μας είπε ο γιατρός η μπεμπα μου είναι 523γρ κ μας είπε ότι θα είναι κ ψιλή αχ κοριτσάκια μου έφυγε το αχγος της β επιπέδου τώρα ηρεμησα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...