Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ελα @Beboula25 μου..καλα ειμαο φουσκωνω ναι..εδω η μπεμπα ολη μερα με κλωτσαει κ κουνιεται...τη δευτερα εχω την εξεταση και θα μου κανει κ υπερηχο 3d...επιτελους να καταλαβω καπως πως θα ειναι οταν θα την δω απο κοντα..ψωνια δεν εχω κανει ακομα..αν και μια φιλη μου μου εχει δωσει ενα σωρο ρουχα παπουτσια απο το δικο τηε μωρακι..κουνια προς το παρον δεν θα αγορασω..ομως τα κουβερτακια κ.τα σεντονακια τα σκεφτομαι μερεε τωρα..εσυ απο που πηρες?

Σόρυ κορίτσια που πετάγομαι  τώρα έχει πολυ καλές εκπτώσεις παντού για τα βαριά πράγματα αξίζει να τα αγοράσετε τωρα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ελα @Beboula25 μου..καλα ειμαο φουσκωνω ναι..εδω η μπεμπα ολη μερα με κλωτσαει κ κουνιεται...τη δευτερα εχω την εξεταση και θα μου κανει κ υπερηχο 3d...επιτελους να καταλαβω καπως πως θα ειναι οταν θα την δω απο κοντα..ψωνια δεν εχω κανει ακομα..αν και μια φιλη μου μου εχει δωσει ενα σωρο ρουχα παπουτσια απο το δικο τηε μωρακι..κουνια προς το παρον δεν θα αγορασω..ομως τα κουβερτακια κ.τα σεντονακια τα σκεφτομαι μερεε τωρα..εσυ απο που πηρες?

Μπράβο η μπουμπου τέλεια μακάρι να σας κάνει κ την χάρη να δείτε μουτράκι! Κοιτα κ εγω δεν ξέρω αν τα έπαιρνα τώρα αλλα λόγω εκπτώσεων αξίζει καλύτερα να ξεκινήσω με τα πιο “βαρια” οπως κούνια κ καρότσι. Επίσης θέλω να είμαι ξέγνοιαστη από τα έξω ψώνια γιατί ποιος ξέρει μετά μπορεί να μην μπορώ τα τρεξίματα. Έχω ήδη τσεκάρει στο ιντερνετ τιμες κ προϊόντα. Θα ξεκινήσω με τα λητω επειδή είναι εκεί κ η ξαδερφη του άντρα μου. Θα δω διαφορα θα συγκρίνω κ βλέπουμε. Πηραμε σεντονακια  πετσετουλες μπουρνουζακι κ μια κουβερτούλα που μου άρεσε πολύ από την Παλαμαϊκη,γενικά ψωνίζω από εκεί με δόσεις κ εμπιστεύομαι την ποιότητα.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Μπράβο η μπουμπου τέλεια μακάρι να σας κάνει κ την χάρη να δείτε μουτράκι! Κοιτα κ εγω δεν ξέρω αν τα έπαιρνα τώρα αλλα λόγω εκπτώσεων αξίζει καλύτερα να ξεκινήσω με τα πιο “βαρια” οπως κούνια κ καρότσι. Επίσης θέλω να είμαι ξέγνοιαστη από τα έξω ψώνια γιατί ποιος ξέρει μετά μπορεί να μην μπορώ τα τρεξίματα. Έχω ήδη τσεκάρει στο ιντερνετ τιμες κ προϊόντα. Θα ξεκινήσω με τα λητω επειδή είναι εκεί κ η ξαδερφη του άντρα μου. Θα δω διαφορα θα συγκρίνω κ βλέπουμε. Πηραμε σεντονακια  πετσετουλες μπουρνουζακι κ μια κουβερτούλα που μου άρεσε πολύ από την Παλαμαϊκη,γενικά ψωνίζω από εκεί με δόσεις κ εμπιστεύομαι την ποιότητα.  

Κορίτσια αν θέλετε και για φαρμακείο να σας πω μια σελίδα με πολύ καλές τιμές. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Σόρυ κορίτσια που πετάγομαι  τώρα έχει πολυ καλές εκπτώσεις παντού για τα βαριά πράγματα αξίζει να τα αγοράσετε τωρα. 

Καλα κανεις κ πετάγεσαι. Αυτό είχα σκεφτεί από καιρό, να ξεκινήσουμε στις εκπτωσεις με αυτά που κοστίζουν παραπάνω.  

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κορίτσια αν θέλετε και για φαρμακείο να σας πω μια σελίδα με πολύ καλές τιμές. 

Για πες γιατί μπήκα εχθές σε ένα κ ήταν κάπως τσιμπημένο. Επίσης για το μωράκι δεν ξέρω ακριβως τι χρειάζομαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα κανεις κ πετάγεσαι. Αυτό είχα σκεφτεί από καιρό, να ξεκινήσουμε στις εκπτωσεις με αυτά που κοστίζουν παραπάνω.  

Για πες γιατί μπήκα εχθές σε ένα κ ήταν κάπως τσιμπημένο 

Dpharmachy για δες και σύγκρινε έχει πολύ καλές τιμές. Εγώ έτσι είχα πάρει το καρότσι συμφέρει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Dpharmachy για δες και σύγκρινε έχει πολύ καλές τιμές. Εγώ έτσι είχα πάρει το καρότσι συμφέρει. 

Θα μπω τώρα που κάθομαι να τσεκάρω κ σε ευχαριστωω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα!!! 

Μανουλες και μπεμπακια τι κάνετε;;

@Vasoth. πως πάτε κορίτσι μου; 

@Dimitr@17 τι κανεις φουσκωνεις; Την Δευτέρα έχεις το ραντεβού για την επιπέδου ε; Έχεις σκεφτεί για τα ψώνια σας ποτε θα ξεκινησεις; Μεθαύριο θα πάω να δω κούνια λίκνο καρότσι κτλ.Ηδη η μαμα μου έχει παραγγείλει σεντονάκια κουβερτακι και εμείς ένα σετ που άρεσε του μπαμπα Χαχα..

Παμε καλα απο βαρος αν κ δεν ετρωγε αυτες τις μερες απο σημερα την ξεκινησαν ειμαστε 1480γρ κ απο το οξυγονο παμε καλα της δοκιμασαν τα μυτακια κ δειχνει να τα καταφερνει αρκετα καλα αυτα προς το παρον απο τα ματακια ακομα δε ξερουμε τπτ απο βδομαδα θα τη κοιταξουν 

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Παμε καλα απο βαρος αν κ δεν ετρωγε αυτες τις μερες απο σημερα την ξεκινησαν ειμαστε 1480γρ κ απο το οξυγονο παμε καλα της δοκιμασαν τα μυτακια κ δειχνει να τα καταφερνει αρκετα καλα αυτα προς το παρον απο τα ματακια ακομα δε ξερουμε τπτ απο βδομαδα θα τη κοιταξουν 

Να είναι όλα καλα το κοριτσάκι το δυνατό να είναι πάντα καλα να τα ξεπεράσει όλα.. ❤️

Link to comment
Share on other sites

On 16/1/2019 at 6:53 ΠΜ, Elpida88 είπε:

Καλημερα κοριτσάκια μου....γέννησα χτες στις 9 το πρωί με φυσιολογικό τοκετό...ευτυχώς ολα έγιναν γρήγορα και ήταν εύκολη αυτή τη φορά η γέννα....αν και γεννήθηκε στις 36 και 4  μέρες είναι 3100.επισης πολύ γκρινιαρουλης και μας τρέχει από τώρα...το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι από την ώρα που γεννηΘηκε χτες το πρωί έχω βήχα και φοβάμαι να μην τον κολλήσω....ζήτησα μασκουλα να βαζω όταν τον έχω αγκαλιά η τον θηλάζω....

Να σας ζήσει!!!! Γέρος κ καλότυχος να είναι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Παμε καλα απο βαρος αν κ δεν ετρωγε αυτες τις μερες απο σημερα την ξεκινησαν ειμαστε 1480γρ κ απο το οξυγονο παμε καλα της δοκιμασαν τα μυτακια κ δειχνει να τα καταφερνει αρκετα καλα αυτα προς το παρον απο τα ματακια ακομα δε ξερουμε τπτ απο βδομαδα θα τη κοιταξουν 

Μπράβο Βάσω. Σας αφήνουν να τη βλέπετε από κοντά? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Ναι εδω μας αφηνουν κ τη βλεπουμε κ την αγγιζουμε!

Ωραία! Νομίζω ότι και για τη μικρή θα είναι πολύ ωραία που μπορεί να σε νιώσει!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On Tue Jan 15 2019 at 5:17 ΜΜ, happysmile είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου.λοιπον κοντευω να παθω εγκεφαλικο ζυγιστηκα.....υποψιν ειμαι 13βδομαδα κ θεμα δυσκοιλιοτητας (ΕΒΑΛΑ 6 ΚΙΛΑ!!).ακουσατε ακουσατε ειμαι σε πανικο δεν τρωω τοσο πολυ δεν ξερω τι γντ!τι να κανω?

Σίγουρα δεν τρως;χεχε;ξέρεις η λιγούρες είναι συχνό φαινόμενο.γιατι κ εγώ στην αρχή έτρωγα λίγο από όλα.κ από τότε που έμεινα έγκυος έχω θέμα δυσκοιλιότητας.φταει ο σίδηρος.κ τώρα είμαι 7 μηνών  έχω πάρει 7-8 κιλά κ φαντάσου προσέχω τι τρώω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Μαράκι μαρακι είπε:

Σίγουρα δεν τρως;χεχε;ξέρεις η λιγούρες είναι συχνό φαινόμενο.γιατι κ εγώ στην αρχή έτρωγα λίγο από όλα.κ από τότε που έμεινα έγκυος έχω θέμα δυσκοιλιότητας.φταει ο σίδηρος.κ τώρα είμαι 7 μηνών  έχω πάρει 7-8 κιλά κ φαντάσου προσέχω τι τρώω.

7 μηνων 7 κιλα εισαι τελεια νομιζω.Αυτο που χω καταλαβει με τα κιλα ρε κοριτσια ειναι οτι ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και εχει διαφορετικες αναγκες.οκ δεν ειπαμε να τρωμε χωρις σταματημο αλλα αν πεινας δε θα κανεις και διαιτα τωρα.Θελει προσοχη στο τι τρως νομιζω

Link to comment
Share on other sites

On Tue Jan 15 2019 at 5:17 ΜΜ, happysmile είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου.λοιπον κοντευω να παθω εγκεφαλικο ζυγιστηκα.....υποψιν ειμαι 13βδομαδα κ θεμα δυσκοιλιοτητας (ΕΒΑΛΑ 6 ΚΙΛΑ!!).ακουσατε ακουσατε ειμαι σε πανικο δεν τρωω τοσο πολυ δεν ξερω τι γντ!τι να κανω?

Σίγουρα δεν τρως;χεχε;ξέρεις η λιγούρες είναι συχνό φαινόμενο.γιατι κ εγώ στην αρχή έτρωγα λίγο από όλα.κ από τότε που έμεινα έγκυος έχω θέμα δυσκοιλιότητας.φταει ο σίδηρος.κ τώρα είμαι 7 μηνών  έχω πάρει 7-8 κιλά κ φαντάσου προσέχω τι τρώω.

 

 

πρίν από 3 λεπτά , marian84 είπε:

7 μηνων 7 κιλα εισαι τελεια νομιζω.Αυτο που χω καταλαβει με τα κιλα ρε κοριτσια ειναι οτι ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και εχει διαφορετικες αναγκες.οκ δεν ειπαμε να τρωμε χωρις σταματημο αλλα αν πεινας δε θα κανεις και διαιτα τωρα.Θελει προσοχη στο τι τρως νομιζω

Ναι σίγουρα αν πεινάς θα φας κ εγώ ξεκίνησα με 48-49 κιλά.στην αρχή έτρωγα κ χωρίς λόγο.αλλα από όταν μου είπε ο γιατρός ότι δεν πρέπει να πάρω πολλά κιλά για να μπορέσω εύκολα να γεννήσω,περιοριστικά λίγο.αλλα αν πεινάω θα φαω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...