Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Μαράκι μαρακι είπε:

Σίγουρα δεν τρως;χεχε;ξέρεις η λιγούρες είναι συχνό φαινόμενο.γιατι κ εγώ στην αρχή έτρωγα λίγο από όλα.κ από τότε που έμεινα έγκυος έχω θέμα δυσκοιλιότητας.φταει ο σίδηρος.κ τώρα είμαι 7 μηνών  έχω πάρει 7-8 κιλά κ φαντάσου προσέχω τι τρώω.

 

 

Ναι σίγουρα αν πεινάς θα φας κ εγώ ξεκίνησα με 48-49 κιλά.στην αρχή έτρωγα κ χωρίς λόγο.αλλα από όταν μου είπε ο γιατρός ότι δεν πρέπει να πάρω πολλά κιλά για να μπορέσω εύκολα να γεννήσω,περιοριστικά λίγο.αλλα αν πεινάω θα φαω.

Και γω 47-48 ξεκινησα.Γι αυτο τρωγαμε πολυ στην αρχη.Ηταν πολυ λιγα τα κιλα μας.Εγω εχει 2-3βδομ που δε πειναω τοσο πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , marian84 είπε:

Και γω 47-48 ξεκινησα.Γι αυτο τρωγαμε πολυ στην αρχη.Ηταν πολυ λιγα τα κιλα μας.Εγω εχει 2-3βδομ που δε πειναω τοσο πολυ

Δεν την βγαζω κ λαχανικα στις αρχες ετρωγα αρκετα κ γλυκα αλμυρα εκοψα κ το τσιγαρο αλλα πλεον οχι!!το καλο ειναι οτι εδω κ τρεις βδομαδες δεν εβαλα ξανα ευχομαι μεχρι την επομενη επισκεψη δλδ να μην ξαναβαλω..

Link to comment
Share on other sites

Τσιγάρο;ούτε καν.θα το έκοβα σίγουρα.βασικα από όλα τρώω.με μετρό.αλμυρα όχι πολλά γιατί φοβάμαι το αλάτι.στο φαγητό βάζω ελάχιστο.απο τον 5 μήνα τρώω όπως έτρωγα κ πριν την εγκυμοσύνη.αλλα αν λιγουρευτο κάτι δεν θα το αρνηθώ.

Ναι.στα river στον Κηφισό.το prenatal.κ γενικά αν μπεις κ ψάξεις mall κ καταστήματα που έχουν σίγουρα θα σου βγαλει.βασικα στα περισσότερα εχει.Vasoth.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια οσες εισαστε αθηνα ξερετε αν υπαρχει στο mall μαγαζι με βρεφικα καροτσια κουνιες κτλ? 

Βασω μου για το mall δεν ειμαι πολυ σιγουρη. Πιθανον να εχει κανα δυο καταστηματα αλλα δεν ξερω αν εχει την ποικιλια που θες. Για εξοπλισμο δωματιου καλυτερα να πηγαινες στο Περιστερι στον Κηφισο που ειναι στην σειρα το Λητω, το Ηρα, το mothercare και το kiddo. Και μπορεις να τα συνδυασεις να ριξεις σε ολα μια ματια γιατι ειναι διπλα το ενα στο αλλο στη σειρα και εχουν ολα οσα  χρειαζεται για τη βολτα και για το βρεφικο δωματιο

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Μαράκι μαρακι είπε:

Τσιγάρο;ούτε καν.θα το έκοβα σίγουρα.βασικα από όλα τρώω.με μετρό.αλμυρα όχι πολλά γιατί φοβάμαι το αλάτι.στο φαγητό βάζω ελάχιστο.απο τον 5 μήνα τρώω όπως έτρωγα κ πριν την εγκυμοσύνη.αλλα αν λιγουρευτο κάτι δεν θα το αρνηθώ.

Ναι.στα river στον Κηφισό.το prenatal.κ γενικά αν μπεις κ ψάξεις mall κ καταστήματα που έχουν σίγουρα θα σου βγαλει.βασικα στα περισσότερα εχει.Vasoth.

Οχι σε μπερδεψα δεν καπνιζω στο πλεον οχι πηγαινε στο δεν τρωω πολυ!!εφυγεωαυτη η ταση λιγουρας και γιαυτο δεν βαζω πλεον 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Βασω μου για το mall δεν ειμαι πολυ σιγουρη. Πιθανον να εχει κανα δυο καταστηματα αλλα δεν ξερω αν εχει την ποικιλια που θες. Για εξοπλισμο δωματιου καλυτερα να πηγαινες στο Περιστερι στον Κηφισο που ειναι στην σειρα το Λητω, το Ηρα, το mothercare και το kiddo. Και μπορεις να τα συνδυασεις να ριξεις σε ολα μια ματια γιατι ειναι διπλα το ενα στο αλλο στη σειρα και εχουν ολα οσα  χρειαζεται για τη βολτα και για το βρεφικο δωματιο

Ευχαριστω δε θελω ακομα να παρω τπτ φοβαμαι απλα να ριξω μια ματια σε καποια πραγματα που εχω δει στο ιντερνετ απο κοντα πιο πολυ για καροτσι θελω να δω μεγεθος κτλ


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ευχαριστω δε θελω ακομα να παρω τπτ φοβαμαι απλα να ριξω μια ματια σε καποια πραγματα που εχω δει στο ιντερνετ απο κοντα πιο πολυ για καροτσι θελω να δω μεγεθος κτλ

Καταλαβαινω αγαπη μου .. Αν πεταχτεις στο mall ριξε μια ματια, μπορει να εχει κατι. Αλλιως και στον Κηφισο να κατεβετε, εστω οπως λες απλα να τα δεις απο κοντα αυτα που εχεις υποψιν. Εγω σου λεω πως σιγουρα θα σου χρειαστουν πολλα για την μικρη σου και θα τα χαρειτε και οι δυο σας πολυ! Αλλα καταλαβαινω τι λες. Να μας τη φιλησεις την μικρη σου!!!

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/1/2019 at 12:56 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Θα μπω τώρα που κάθομαι να τσεκάρω κ σε ευχαριστωω! 

 

On 18/1/2019 at 12:56 ΜΜ, Beboula25 είπε:

Θα μπω τώρα που κάθομαι να τσεκάρω κ σε ευχαριστωω! 

Το είδες το φαρμακείο από τιμές πως της είδες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 44 λεπτά , Alex. Arap είπε:

 

Το είδες το φαρμακείο από τιμές πως της είδες; 

Το είδα ναι εχουν και στο fb.Βασικα δεν κοίταξα πολλά συγκεκριμένα της mustella τα προϊόντα ήθελα να δω και είναι ίδια με άλλο που είχα κοιτάξει αλλα θα δω και αλλα γιατί τελικά αφοσιώθηκα στο βρεφικό δωμάτιο.Αυριο θα πάω για τις πρωτες ματιές 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Το είδα ναι εχουν και στο fb.Βασικα δεν κοίταξα πολλά συγκεκριμένα της mustella τα προϊόντα ήθελα να δω και είναι ίδια με άλλο που είχα κοιτάξει αλλα θα δω και αλλα γιατί τελικά αφοσιώθηκα στο βρεφικό δωμάτιο.Αυριο θα πάω για τις πρωτες ματιές 

Καλημέρα κορίτσι μπράβο πολύ ωραία φτιάξε το δωμάτιο για το νινακι σου!!!! Έχει και εκπτώσεις σήμερα που είναι ανοιχτά. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι μπράβο πολύ ωραία φτιάξε το δωμάτιο για το νινακι σου!!!! Έχει και εκπτώσεις σήμερα που είναι ανοιχτά. 

Καλημέρα κορίτσι μου τι κανεις πως είσαι; 

Ναι κάνω σήμερα την πρώτη εξόρμηση. Να σου κάνω μια ερώτηση αν δεν σε κουράζω; Μου κάνει λίγο κλικ το πολυμορφικό κρεββάτι από την άποψη πως θα το έχει λίγα χρόνια κ έχω δει πολύ όμορφα με ωραία ράφια μοντέρνα χρώματα και σε καλες τιμες. Τι λες; 

@ΦαιηΚατς εσυ μου είχες πει για αυτό;  

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου τι κανεις πως είσαι; 

Ναι κάνω σήμερα την πρώτη εξόρμηση. Να σου κάνω μια ερώτηση αν δεν σε κουράζω; Μου κάνει λίγο κλικ το πολυμορφικό κρεββάτι από την άποψη πως θα το έχει λίγα χρόνια κ έχω δει πολύ όμορφα με ωραία ράφια μοντέρνα χρώματα και σε καλες τιμες. Τι λες; 

@ΦαιηΚατς εσυ μου είχες πει για αυτό;  

@Beboula25 σε παρακολουθώ κ χαιρομαι με την χαρα σ....παναγια μ ξεκινάς.....τι όμορφα που ειναι.....σ ευχομαι μεσα απο την ψυχή κ σενα αλλα κ της @Dimitr@17 να κρατάτε τα μωράκια σε λιγο καιρο υγιείς....κ σε όλες τις κοπέλες βεβαια που ειναι εδώ μέσα.....Φιλάκια ρουφηκτα στις πετακτες κοιλιτσες σας.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου τι κανεις πως είσαι; 

Ναι κάνω σήμερα την πρώτη εξόρμηση. Να σου κάνω μια ερώτηση αν δεν σε κουράζω; Μου κάνει λίγο κλικ το πολυμορφικό κρεββάτι από την άποψη πως θα το έχει λίγα χρόνια κ έχω δει πολύ όμορφα με ωραία ράφια μοντέρνα χρώματα και σε καλες τιμες. Τι λες; 

@ΦαιηΚατς εσυ μου είχες πει για αυτό;  

Μια χαρά εδώ με την μικρούλα προσπαθώ να την κοιμησω αλλά κάνει κόλπα. Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει τώρα λογικά δεν θα την έχεις την κουνια δίπλα σου στο κρεβάτι;Νομίζω αυτό είναι μεγαλο και βαρύ θα σε βολέψει καμία κοπέλα δεν έχει να μας πει γνώμη; οτι δεις να είναι εύκολο στη χρήσει και να ρυθμίζετε το στρώμα πάνω κάτω γιατί εμένα δεν ρυθμιζοτανε και της κάναμε πατέντα κόντευε να πεσει από κάτω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...