Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μόνο αυτό ήθελα να τονίσω ότι είναι σε εσενα το θέμα εννοω αν πονας πολύ.Αν είναι ανεκτός δεν νομίζω να κάνει κακό. Αν έχεις ανησυχία να ρωτησεις τον γιατρό καλύτερα γιατί εγω δεν έχω ιδέα μην σου λέω χαζομάρες δλδ. 

Μπα όχι δεν πονάω απλά έλεγα μήπως δεν κάνει λόγω του μικρού τσιμπήματος! Ευχαριστώ πολύ πάντως :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Τι κάνετε??

@Beboula25 με το καλό η β επιπέδου!!!Οι υπόλοιπες πως είστε??

Ευχαριστώ πολύ αγαπη! εσυ τι κανεις πως πας όλα εντάξει;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, mama16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνουν οι μανουλες που γέννησαν ήδη? @Κωνσταντινα16 είσαι καλύτερα από συσπάσεις? @Vasoth η μικρούλα σου τι κάνει? @Beboula25 αύριο έχεις β επιπέδου? Εσύ Δημητρα17 σήμερα??? (Δεν θυμάμαι ακριβώς  πώς γράφεις  το όνομα σου). Όλα καλά να πάνε. Εγώ έχω την Πέμπτη κ ανυπομονώ. 

Να ρωτήσω κοριτσια, όσες από εσάς έχετε κάποιες τριχουλες στην κοιλιά τις βγάζετε στην εγκυμοσύνη? Εγώ προ εγκυμοσύνης τις έβγαζα με τσιμπιδακι φρυδιών, τώρα επιτρέπεται? Δεν τις έχω βγάλει ακόμα αλλά θέλω. Μια άλλη κοπέλα που είχα ρωτήσει τις ξυρίζει αλλά φοβάμαι έτσι να μην πυκνώσουν κ μαυρίσουν όλες!

 

Καλησπέρα καλύτερα είμαι δόξα τον Θεό!! Εσύ τι κανεις πως πας; Εγώ που είμαι μελαχρινή και έχω τριχουλες έκανα αποτρίχωση αλλά πλέον η γιατρός μου το έχει απαγορεύσει λόγω συσπάσεων οπότε βάζω ξυραφάκι..δεν έχω δει αλλαγή στην τρίχα η αλήθεια είναι..και έχω βάλει και ξυραφάκι χρόνια πριν που ούτε τότε πύκνωσαν ή έγιναν πιο χοντρές...


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ πολύ αγαπη! εσυ τι κανεις πως πας όλα εντάξει;;

Εγώ αύριο το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να ακούσουμε κ καρδιά κ να δουμε αν όλα πάνε καλά!Άντε γιατί 2 εβδομάδες τώρα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κοριτσια μ..  με θέλετε στην παρέα σας???? ειμαι νεα μανουλα....κάποιες με ξέρουν κάποιες οχι...Είμαι από εξωσωματικη κ το όνειρο μ έγινε πραγματικότητα μετα απο 9 χρονια.σας φιλω ολες κ να έχετε υγεία αγάπη κ καλοτυχα μπεμπακια......

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ..  με θέλετε στην παρέα σας???? ειμαι νεα μανουλα....κάποιες με ξέρουν κάποιες οχι...Είμαι από εξωσωματικη κ το όνειρο μ έγινε πραγματικότητα μετα απο 9 χρονια.σας φιλω ολες κ να έχετε υγεία αγάπη κ καλοτυχα μπεμπακια......

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!Με το καλό!!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!Με το καλό!!!!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!!

σε ευχαριστω Κατερινάκι μ γλυκό....μεθαύριο θα ακούσεις τον πιο ωραίο χτύπο της ζωη σ...ετοιμασου κ συ μανουλα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω Κατερινάκι μ γλυκό....μεθαύριο θα ακούσεις τον πιο ωραίο χτύπο της ζωη σ...ετοιμασου κ συ μανουλα....

Μακάρι κοριτσάκι μου!!!Να πάνε όλα καλά για όλες τις κοπέλες!!! Πολύ χάρηκα για σένα!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ..  με θέλετε στην παρέα σας???? ειμαι νεα μανουλα....κάποιες με ξέρουν κάποιες οχι...Είμαι από εξωσωματικη κ το όνειρο μ έγινε πραγματικότητα μετα απο 9 χρονια.σας φιλω ολες κ να έχετε υγεία αγάπη κ καλοτυχα μπεμπακια......

Συγχαρητήρια κορίτσι, Πολυ χάρηκα!!!!

Το team τι κανει????


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι, Πολυ χάρηκα!!!!

Το team τι κανει????

Καλά κοριτσάκι μου!!Περιμένω αύριο το απόγευμα να πάω στο γιατρό!!Αχ μακάρι να είναι όλα καλά!! Πάντως έχω αρκετά συμπτώματα!! Εσύ πως είσαι??Η μπεμπουλα??


 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerina 88 είπε:

Εγώ αύριο το απόγευμα θα πάω στο γιατρό να ακούσουμε κ καρδιά κ να δουμε αν όλα πάνε καλά!Άντε γιατί 2 εβδομάδες τώρα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!

Όλα καλα θα είναι με το καλό κορίτσι μου !!

@Rafaelatarzan συγχαρηστηριααα καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όλα καλα θα είναι με το καλό κορίτσι μου !!

@Rafaelatarzan συγχαρηστηριααα καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Koritsia kalispera. Ime 23 xrono k prospathw m tn andra m edo k ena xrono na kanoume pedaki. Exo akanonisto kiklo logo tis polikistikes. Tis teleftes 3 meres niotho arketo fouskoma stin kilia. Niotho kati san nekatomata k to aisthima t emetou.iparxi pithanotita n ime egkios i ine ali mia paresthisi? Exo 1 evdomada kathisterisi

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Καλά κοριτσάκι μου!!Περιμένω αύριο το απόγευμα να πάω στο γιατρό!!Αχ μακάρι να είναι όλα καλά!! Πάντως έχω αρκετά συμπτώματα!! Εσύ πως είσαι??Η μπεμπουλα??

Μια χαρά είναι το ψυχουλακι μου. Είναι ήρεμο κ υπομονετικό παιδάκι. 

Εγώ υποφέρω από πόνο στον κόκκυγα. Άστα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...