Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Μικρή είσαι!!! Μαρεσει πολύ αυτό !!! Θα βολταρεις με τις κόρες!!!

Ναι! Ειναι παρα πολυ ωραια γιατι ειμαστε κοντα και τους αρεσει που εχουν μικρη μαμα.συνειδητα εγινα μικρη μαμα,με υπεροχο συζυγο και χωρις να σταματησουμε να απολαμβανουμε πραγματα λογω των παιδιων.αν θελει κανεις ολα τα κανει!τωρα με τον μικρο θα εχουμε ενα χασμα αλλα αφου ηταν να ρθει.....θα το καταφερουμε:x.εσυ πως πας με τη μπεμπουλα?ειναι ησυχη?

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Vassia13 είπε:

Αυτό μου είπε και ο γιατρός! Βέβαια ελπίζω να μην την κάνω και αυτό το μήνα να γίνει αυτό που περιμένουμε!!! 

Στο εύχομαι κορίτσι μου!!!

2 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Γεια κοριτσια!!μετα απο 11 χρονια θα γινω 4 φορα μαμα:x!!αν και απροσμενο χαρηκαμε πολυ.ειμαι 13 εβδομαδων.ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!!!Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μας!!!!:x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια με το καλό όλα!! Και εγω είχα στις αρχές καφέ υγρα και όλα μια χαρά!  Μπαίνω στον 7ο δόξα τω Θεο και περιμένω και εγω αγοράκι:wub::D

Για τικερακι αν και δεν έχω βάλει ένας τροπος είναι να πατήσεις επάνω σε κάποιας κοπέλας να σε βάλει μέσα και να φτιαξεις το δικό σου. 

Με το καλο ο μπεμπης σου!!!

  • Ευχαριστώ 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!

@palmoira μου κοριτσι μου με το καλοο!! Ποσο χαιρομαι για σενα που εφτασε επιτελους η στιγμη να κρατησεις την κορακλα σου αγκαλια!!! Ολα να πανε τελεια αγαπη μου

πρίν από 22 λεπτά , Mar.da είπε:

Ναι! Ειναι παρα πολυ ωραια γιατι ειμαστε κοντα και τους αρεσει που εχουν μικρη μαμα.συνειδητα εγινα μικρη μαμα,με υπεροχο συζυγο και χωρις να σταματησουμε να απολαμβανουμε πραγματα λογω των παιδιων.αν θελει κανεις ολα τα κανει!τωρα με τον μικρο θα εχουμε ενα χασμα αλλα αφου ηταν να ρθει.....θα το καταφερουμε:x.εσυ πως πας με τη μπεμπουλα?ειναι ησυχη?

Με το καλο κοπελα μου!! Ποσο τελειο που εισαι μια μικρη μαμα με τοσα παιδια!!! Μπραβο σου!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!

@palmoira μου κοριτσι μου με το καλοο!! Ποσο χαιρομαι για σενα που εφτασε επιτελους η στιγμη να κρατησεις την κορακλα σου αγκαλια!!! Ολα να πανε τελεια αγαπη μου

Με το καλο κοπελα μου!! Ποσο τελειο που εισαι μια μικρη μαμα με τοσα παιδια!!! Μπραβο σου!

Ευχαριστω nanoula 90!!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Mar.da είπε:

Ναι! Ειναι παρα πολυ ωραια γιατι ειμαστε κοντα και τους αρεσει που εχουν μικρη μαμα.συνειδητα εγινα μικρη μαμα,με υπεροχο συζυγο και χωρις να σταματησουμε να απολαμβανουμε πραγματα λογω των παιδιων.αν θελει κανεις ολα τα κανει!τωρα με τον μικρο θα εχουμε ενα χασμα αλλα αφου ηταν να ρθει.....θα το καταφερουμε:x.εσυ πως πας με τη μπεμπουλα?ειναι ησυχη?

Ποσο μου αρέσουν αυτα που λες!! Μπραβο σου και σου ευχομαι με το καλο και το αγορακι σου και να χαιρεσαι τις κορες σου!!! Και εμεις ειμαστε 4 αδερφια και πραγματικα ειναι οτι καλυτερο.. εγω ειμαι η μικροτερη και ειναι πολυ ομορφο να εχεις μεγαλυτερα αδερφια να σε προσεχουν και να πεφτει ολη η αγαπη τους πανω σου!! Τους εχω πολυ αδυναμία οπως και αυτοι σε εμενα και εύχομαι και εγω να καταφέρω να κανω μεγαλη οικογενεια!! Μπραβο σου και ολα να σου πανε καλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Ναι! Ειναι παρα πολυ ωραια γιατι ειμαστε κοντα και τους αρεσει που εχουν μικρη μαμα.συνειδητα εγινα μικρη μαμα,με υπεροχο συζυγο και χωρις να σταματησουμε να απολαμβανουμε πραγματα λογω των παιδιων.αν θελει κανεις ολα τα κανει!τωρα με τον μικρο θα εχουμε ενα χασμα αλλα αφου ηταν να ρθει.....θα το καταφερουμε:x.εσυ πως πας με τη μπεμπουλα?ειναι ησυχη?

Μπράβο!! Πολύ μου αρέσουν τέτοιες οικογένειες ειλικρινά!!

Καλά τα πάμε γνωριζόμαστε ακόμη έννοειται χαχαχα. Κοίτα σε σχέση με αυτά που ακούω, είναι ήσυχο παιδάκι θα λέγα.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπράβο!! Πολύ μου αρέσουν τέτοιες οικογένειες ειλικρινά!!

Καλά τα πάμε γνωριζόμαστε ακόμη έννοειται χαχαχα. Κοίτα σε σχέση με αυτά που ακούω, είναι ήσυχο παιδάκι θα λέγα.

Ποπο!!δεν ειναι το πιο ωραιο συναισθημα??οσα και σα να κανεις παντα ειναι σαν την πρωτη φορα!!ειναι και μικρουλι ακομα μωρε:x.

πρίν από 55 λεπτά , Sol_10 είπε:

Ποσο μου αρέσουν αυτα που λες!! Μπραβο σου και σου ευχομαι με το καλο και το αγορακι σου και να χαιρεσαι τις κορες σου!!! Και εμεις ειμαστε 4 αδερφια και πραγματικα ειναι οτι καλυτερο.. εγω ειμαι η μικροτερη και ειναι πολυ ομορφο να εχεις μεγαλυτερα αδερφια να σε προσεχουν και να πεφτει ολη η αγαπη τους πανω σου!! Τους εχω πολυ αδυναμία οπως και αυτοι σε εμενα και εύχομαι και εγω να καταφέρω να κανω μεγαλη οικογενεια!! Μπραβο σου και ολα να σου πανε καλα!!

@Sol_10ηδη μου λενε,μαμα να ξερεις μονο για να τον θηλασεις θα τον παιρνεις:-D.η μεγαλη σπουδαζει και απο τωρα σκεφτεται πως θα το αποχωριστει.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τι έπαθες? 

Πονάς όχι αστεία!!! εμένα δεν έμοιαζαν με πόνους περιόδου. Πονούσα πίσω στην ουρά πολύ. 

Καλησπέρα κορίτσι Μ 

Ναι τις τελευταίες μέρες έχω όσο πάει είναι πιο έντονες οι συσπάσεις μου και οι πόνοι περιόδου..και εγώ πονάω αρκετά στην ουρά και στην μέση όταν με πιάνει..νιώθω πως πλησιάζει ο καιρός 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Mar.da είπε:

Ποπο!!δεν ειναι το πιο ωραιο συναισθημα??οσα και σα να κανεις παντα ειναι σαν την πρωτη φορα!!ειναι και μικρουλι ακομα μωρε:x.

@Sol_10ηδη μου λενε,μαμα να ξερεις μονο για να τον θηλασεις θα τον παιρνεις:-D.η μεγαλη σπουδαζει και απο τωρα σκεφτεται πως θα το αποχωριστει.

Χαχαχα θα χεις βοηθεια και ειναι πολυ καλο αυτο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Mar.da είπε:

Ποπο!!δεν ειναι το πιο ωραιο συναισθημα??οσα και σα να κανεις παντα ειναι σαν την πρωτη φορα!!ειναι και μικρουλι ακομα μωρε:x.

@Sol_10ηδη μου λενε,μαμα να ξερεις μονο για να τον θηλασεις θα τον παιρνεις:-D.η μεγαλη σπουδαζει και απο τωρα σκεφτεται πως θα το αποχωριστει.

Ναι είναι ότι πιο όμορφο!!

 

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι Μ 

Ναι τις τελευταίες μέρες έχω όσο πάει είναι πιο έντονες οι συσπάσεις μου και οι πόνοι περιόδου..και εγώ πονάω αρκετά στην ουρά και στην μέση όταν με πιάνει..νιώθω πως πλησιάζει ο καιρός 

Εύχομαι να γίνει ότι είναι καλύτερο

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανούλες! Είμαι λιώμα σήμερα, νυστάζω φοβερά!

@Mar.da όχι ότι μετανιώνω για τη ζωή μου, αλλά με συγκλονίζει ότι σχεδόν συνομιληκες έχουν ενήλικα παιδιά και εγώ θα κάνω το 1ο! Και νοιώθω και μπέμπα!

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκιααα! Sos! Θέλω να κάνω μια ερώτηση που μπορεί να είναι και χαζή αλλά ανησυχώ λιγάκι! Το μεσημέρι έκανα σεξ@κι με τον άντρα μου μετά από πολύυυυ καιρό γιατί είχα ξαφνικά μια διάθεση τέλος πάντων.. Και ενώ γενικά το μπεμπακι μου είναι πολύ ζωηρό και δε σταματάει δευτερόλεπτο, από εκείνη την στιγμή δε κουνιέται και πολύ ρίχνει καμιά κλωτσίτσα που και που αλλά καμία σχέση με τις κλακέτες που χορεύει κάθε λεπτό! Λέτε να τρόμαξε η κάτι να του έκανα κακό? Γενικά δεν έγινε καμία απότομη κίνηση προσεχαμε πάρα πολύ! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκιααα! Sos! Θέλω να κάνω μια ερώτηση που μπορεί να είναι και χαζή αλλά ανησυχώ λιγάκι! Το μεσημέρι έκανα σεξ@κι με τον άντρα μου μετά από πολύυυυ καιρό γιατί είχα ξαφνικά μια διάθεση τέλος πάντων.. Και ενώ γενικά το μπεμπακι μου είναι πολύ ζωηρό και δε σταματάει δευτερόλεπτο, από εκείνη την στιγμή δε κουνιέται και πολύ ρίχνει καμιά κλωτσίτσα που και που αλλά καμία σχέση με τις κλακέτες που χορεύει κάθε λεπτό! Λέτε να τρόμαξε η κάτι να του έκανα κακό? Γενικά δεν έγινε καμία απότομη κίνηση προσεχαμε πάρα πολύ! 

 

 

Ούτε καν μην αγχώνεσαι και συνεχισε να κανεις σεξ με τον άντρα σου εφόσον φυσικά σας το επιτρέπει ο ντοκ. Το μπεμπακι δεν έχει πάντα τις ιδιες ορέξεις μπορεί να κοιμάται μπορεί να έχει γυρίσει μπρούμυτα για λίγο και δεν το καταλαβαίνεις. Εφόσον το νιώθεις μην ανησυχείς 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...