Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ούτε καν μην αγχώνεσαι και συνεχισε να κανεις σεξ με τον άντρα σου εφόσον φυσικά σας το επιτρέπει ο ντοκ. Το μπεμπακι δεν έχει πάντα τις ιδιες ορέξεις μπορεί να κοιμάται μπορεί να έχει γυρίσει μπρούμυτα για λίγο και δεν το καταλαβαίνεις. Εφόσον το νιώθεις μην ανησυχείς 

Λέτε Ε? Μου κάνει εντύπωση γιατί σταμάτησε από εκείνη την στιγμή ενώ μέχρι πριν ήταν όπως κάθε μέρα! Ο γιατρός δεν μας το έχει απαγορέψει κι εμείς προσεχαμε πολύ! Καλά μετά από αυτό βλέπω να το ξεχνάω το άθλημα δε ξαναπλησιαζω... Τσιγκινο βρακάκι θα φορέσω :sad:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Trelopitaki είπε:

Λέτε Ε? Μου κάνει εντύπωση γιατί σταμάτησε από εκείνη την στιγμή ενώ μέχρι πριν ήταν όπως κάθε μέρα! Ο γιατρός δεν μας το έχει απαγορέψει κι εμείς προσεχαμε πολύ! Καλά μετά από αυτό βλέπω να το ξεχνάω το άθλημα δε ξαναπλησιαζω... Τσιγκινο βρακάκι θα φορέσω :sad:

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει να κάνω σεξ ειδικά τώρα που το καταλαβαίνω συνέχεια..οχι ότι έχω και όρεξη.. Αλλά λέμε τώρα.. Αυτός ο άντρας μ έχει αγανακτήσει... Χάχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν έχω δοκιμάσει να κάνω σεξ ειδικά τώρα που το καταλαβαίνω συνέχεια..οχι ότι έχω και όρεξη.. Αλλά λέμε τώρα.. Αυτός ο άντρας μ έχει αγανακτήσει... Χάχα 

Μη το δοκιμάσεις άστο μετά νιώθεις τύψεις χάχα! Κι εγώ δεν είχα ορέξεις καθόλου αλλά τον τελευταίο μήνα έχω και τον διώχνω... Τώρα τέλος! Ας κάνει σόλο καριέρα χαχαα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Trelopitaki κάνε και για εμάς που δεν επιτρέπεται καλέ! Κοντεύουμε να γίνουμε αδελφάκια! Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Αδελφάκια χάχα! 26 είμαι! 

Just now, Trelopitaki είπε:

Αδελφάκια χάχα! 26 είμαι! 

Εσύ πόσο είσαι? Έχεις πολύ αποχή ακόμα? :tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Αααα! Κι εγώ για την ακρίβεια 25 και 5 είμαι! Αντε με το καλο! Αγοράκι η κοριτσάκι? 

Εγώ για την ακρίβεια είμαι 25 και.. Και έχω κοριτσάκι... Χιχι.. Εσύ αγόρι; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kpp83 είπε:

Γειά σας μανούλες! Είμαι λιώμα σήμερα, νυστάζω φοβερά!

@Mar.da όχι ότι μετανιώνω για τη ζωή μου, αλλά με συγκλονίζει ότι σχεδόν συνομιληκες έχουν ενήλικα παιδιά και εγώ θα κάνω το 1ο! Και νοιώθω και μπέμπα!

@Kpp83 για καθε γυναικα ερχεται σε διαφορετικο χρονο,φυσικα και δε θα μετανιωνεις για τη ζωη σου.οπως κι εγω το ιδιο.νιωθω πληρης και γεματη!γενικα ειμαι ανυσηχο ατομο και δε μ αρεσει να μενω στασιμη.καταφερα να τελειωσω τη σχολη μου,να δουλευω και ειμαι με τα παιδια μου.ο αντρας μου ειναι κι εκεινος ανθρωπος που δε σταματαει να προχωραει και οσο μπορουμε δεν αφηνουμε τη ρουτινα να μπει σπιτι μας.και ναι ειμαστε μπεμπες!!:grin:!!(ασε που μικροδειχνω,ειμαι μικροσωμη και οταν με βλεπουν με τις μεγαλες κορες δε το πιστευουν οτι ειμαι μαμα τους).εξαλλου ειμαστε οσο νιωθουμε:).

Με το καλο το μπουμπουκακι σου!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι Μ 

Ναι τις τελευταίες μέρες έχω όσο πάει είναι πιο έντονες οι συσπάσεις μου και οι πόνοι περιόδου..και εγώ πονάω αρκετά στην ουρά και στην μέση όταν με πιάνει..νιώθω πως πλησιάζει ο καιρός 

@Κωνσταντίνα16πως εισαι?στην πρωτη μου κορη μονο ειχα συσπασεις,εντονοι εγιναν την ημερα που γεννησα,ξεκινησε πονος στη μεση και ερχοταν χαμηλα στην κοιλια.ποτε εχεις πητ?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trelopitaki είπε:

Ααα να άλλη μια με κοριτσάκι! Με το κιάλι σας ψάχνουμε χάχα αγοράκι εγώ ναι όπως η πλειοψηφία! Στρατώνες θα είναι φέτος τα μαιευτήρια 8) 

Εγώ στις περισσότερες έχω δει κορίτσια χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

@Κωνσταντίνα16πως εισαι?στην πρωτη μου κορη μονο ειχα συσπασεις,εντονοι εγιναν την ημερα που γεννησα,ξεκινησε πονος στη μεση και ερχοταν χαμηλα στην κοιλια.ποτε εχεις πητ?

Καλησπέρα κορίτσι μου δεν ξέρω η αλήθεια είναι πως ειμαι:shock: έχω πονακια και συσπάσεις αλλά διάσπαρτες μέσα στην μερα..το απόγευμα γίνονται χειρότεροι και κρατάει μέχρι αργά τα ξημερώματα..την Τετάρτη έχω ραντεβού με την γιατρό και ελπίζω ο τράχηλος να έχει μείνει στάσιμος γτ δεν με βλέπω καλά..δεν μπορώ να καταλάβω μόνη αν έχει ανοίξει εε; Ρωτάω γτ έχω τσιμπήματα και σουβλιες κάτω ενώ πριν δεν ειχα


 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου δεν ξέρω η αλήθεια είναι πως ειμαι:shock: έχω πονακια και συσπάσεις αλλά διάσπαρτες μέσα στην μερα..το απόγευμα γίνονται χειρότεροι και κρατάει μέχρι αργά τα ξημερώματα..την Τετάρτη έχω ραντεβού με την γιατρό και ελπίζω ο τράχηλος να έχει μείνει στάσιμος γτ δεν με βλέπω καλά..δεν μπορώ να καταλάβω μόνη αν έχει ανοίξει εε; Ρωτάω γτ έχω τσιμπήματα και σουβλιες κάτω ενώ πριν δεν ειχα

Καλημερα πως εισαι? Εγω οταν ηρθε η ωρα μου κοβοταν η ανασα απο τους πονους ειδικα στη μεση ειναι πολυ εντονοι οι πονοι κ κοντα κοντα δε μοιαζουν με περιοδου τουλαχιστον σε μενα γιατι δε ποναγα στην περιοδο πολυ.δε μπορω να το εξηγησω φαντασου οτι δε μπορουσα ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε να ειμαι καθιστη.για τον τραχυλο δε νομιζω να το καταλαβεις μονη σου αλλα αν εχεις ανησυχία παρε τηλ τη γιατρο σου κ πεστης πως νιωθεις μηπως σε δει σημερα πιο πολυ για να χαλαρωσεις εσυ.


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...