Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα πως εισαι? Εγω οταν ηρθε η ωρα μου κοβοταν η ανασα απο τους πονους ειδικα στη μεση ειναι πολυ εντονοι οι πονοι κ κοντα κοντα δε μοιαζουν με περιοδου τουλαχιστον σε μενα γιατι δε ποναγα στην περιοδο πολυ.δε μπορω να το εξηγησω φαντασου οτι δε μπορουσα ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι ουτε να ειμαι καθιστη.για τον τραχυλο δε νομιζω να το καταλαβεις μονη σου αλλα αν εχεις ανησυχία παρε τηλ τη γιατρο σου κ πεστης πως νιωθεις μηπως σε δει σημερα πιο πολυ για να χαλαρωσεις εσυ.

Τα ίδια και σήμερα..εννοώ 4-5 μέρες πριν φτάσεις για τον τοκετό είχαν διάφορα οι συσπάσεις;σε ένταση και συχνότητα; 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχ το φανταζεσαι;;; οχι αυτος ο τομεας ας μεινει ιδιος ολα τα υπολοιπα θα αλλαξουν!!!!

ασε καημένη!!! καλύτερα η μαμή αν κρίνω απο την μαία που είχα.... γι αυτο εφυγα τρέχοντας χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

@Κωνσταντίνα16 καλημερα!μονες δε νομιζω οτι μπορουμε να το καταλαβουμε,συνηθες φαινομενο οι συσπασεις και τα πονακια νωριτερα.σε τι συχνοτητα σου συμβαινει?δηλ ανα 4 ωρες πχ?αν ηταν ο γιατρος σου θα σε ειχε δει νωριτερα οποτε λογικα δε συντρεχει λογος ανυσηχιας ασε που αυριο θα το δειτε ετσι κι αλλιως.μεχρι ποτε περιμενεις?

Καλημερα κοριτσια!!!πως ειστε σημερα?

Εγω εχω σηκωθει με ενα κεφαλι σα καρπουζι:shock:,λες κι εχω πιει ενα βαρελι κρασι...

Μπορεί να κάνω και ανά 7 λεπτό μετά δεκάλεπτο δεκαπένταλεπτο και μετά πάλι 7 λεπτό.απλα είναι κοντά η μία με την άλλη..αύριο έχω γιατρό να δούμε τράχηλο γιατί όσο έχω συσπάσεις κονταινει δυστυχώς


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τα ίδια και σήμερα..εννοώ 4-5 μέρες πριν φτάσεις για τον τοκετό είχαν διάφορα οι συσπάσεις;σε ένταση και συχνότητα; 

Εμενα οχι εγιναν εντονες πολυ κ πρωτη φορα που ενιωσα πονο οταν μπηκα νοσοκ αλλα με τν ορο μειωθηκαν κ δε ποναγα ουτε ειχα μετα εμενα με επιασαν παλι πονοι τη μερα που γεννησα αλλα μη συγκρινεις γιατι εγιναν ολα γρηγορα σε μενα για τραχυλο δε μπορω να σου πω γιατι ειχα τον πεσσο.ενημερωσε μας αυριο που θα πας τι θα σου πει.

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 Σφιγγει η κοιλια σε ενα σημειο ή ολοκληρη και νιωθεις δυσφορια για λιγα δευτερολεπτα βεβαια σε μενα ηταν αλλιως εσφιγγε οληηηη η κοιλια πονουσε ταυτοχρονα κ η μεση κ η κοιλια κ μ κοβοταν η ανασα κ δεν κρατουσε δευτερολεπτα αλλα 1με2 λεπτα! Καταλαβαινεις οτι δεν ειναι το μωρο π κουνιεται ή κλωτσαει!

Και πότε συμβαίνει αυτό; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και πότε συμβαίνει αυτό; 

Δημητρούλα μου τι έγινε νιώθεις τίποτα ή απλά να ξέρεις; 

Οντως κοριτσια για πείτε μας @ΒαλεντιναΧρηστος όταν λες σφίγγεται κάνει γρομπο να το πω έτσι; Φουσκώνει ας πούμε το σημείο;  Και προφανως κραταει πάνω από λεπτό; 

πρίν από 31 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μπορεί να κάνω και ανά 7 λεπτό μετά δεκάλεπτο δεκαπένταλεπτο και μετά πάλι 7 λεπτό.απλα είναι κοντά η μία με την άλλη..αύριο έχω γιατρό να δούμε τράχηλο γιατί όσο έχω συσπάσεις κονταινει δυστυχώς

@Κωνσταντίνα16 περιμενουμε νέα σου να είναι όλα καλα κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δημητρούλα μου τι έγινε νιώθεις τίποτα ή απλά να ξέρεις; 

Οντως κοριτσια για πείτε μας @ΒαλεντιναΧρηστος όταν λες σφίγγεται κάνει γρομπο να το πω έτσι; Φουσκώνει ας πούμε το σημείο;  Και προφανως κραταει πάνω από λεπτό; 

@Κωνσταντίνα16 περιμενουμε νέα σου να είναι όλα καλα κορίτσι μου!

Όχι δεν νιώθω κατι αλλά να ξέρω αν μου συμβεί τι είναι... Προς το παρόν νιώθω σαν να στριγιγυρναει κ να με κλωτσαει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μπορεί να κάνω και ανά 7 λεπτό μετά δεκάλεπτο δεκαπένταλεπτο και μετά πάλι 7 λεπτό.απλα είναι κοντά η μία με την άλλη..αύριο έχω γιατρό να δούμε τράχηλο γιατί όσο έχω συσπάσεις κονταινει δυστυχώς

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου θα δεις,ειμαι σιγουρη αυριο θα μας εχεις καλα νεα!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και πότε συμβαίνει αυτό; 

 

πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δημητρούλα μου τι έγινε νιώθεις τίποτα ή απλά να ξέρεις; 

Οντως κοριτσια για πείτε μας @ΒαλεντιναΧρηστος όταν λες σφίγγεται κάνει γρομπο να το πω έτσι; Φουσκώνει ας πούμε το σημείο;  Και προφανως κραταει πάνω από λεπτό; 

@Κωνσταντίνα16 περιμενουμε νέα σου να είναι όλα καλα κορίτσι μου!

Αυτο μπορει να συμβαινει απο πολλη νωρις μεχρι κ μονο στο τριτο τριμηνο π ειναι κ το φυσιολογικο εγω ας πουμε ειχα απο 16η εβδομαδα λιγες διασπαρτες κ οχι επωδυνες κ εκανα καρουμπαλο σε ενα σημειο δεξια απο τον αφαλο κ κρατουσε λιγα δευτερολεπτα απο την 26η κ μετα κ μεχδι το τελος π εξηγω κ πιο πανω τι ειχα κ ανα τι συχνοτητα εσφιγγε ολη η κοιλια με πονο κ κρατουσε 1 με 1μιση λεπτο ....

 

πρίν από 55 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μπορεί να κάνω και ανά 7 λεπτό μετά δεκάλεπτο δεκαπένταλεπτο και μετά πάλι 7 λεπτό.απλα είναι κοντά η μία με την άλλη..αύριο έχω γιατρό να δούμε τράχηλο γιατί όσο έχω συσπάσεις κονταινει δυστυχώς

Μην ανχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια εισαι κ στην τελικη ευθεια εξαλλου κ θα εχεις συσπασεις ετοιμαζεται κ η μητρα....κ ο τραχηλος ως ενα σημειο λογικο ειναι να κοντενει γτ βαραινει κ το μωρο κ πιεζει! Εγω να δεις ποσο κοντα τις ειχα ανα 15λεπτο απο την 26η ανα 5λεπτο απο την 30η εως την 34η και απο κει μεχρι το τελος ανα 2λεπτο σταθερες με πονο! Κ ολα πηγαν καλα κ γεννησα 39κ3 ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους γιατρους π ξεραν το ιστορικο μ δεν το πιστευε π εφτασα 39κ με τραχηλο μισο εκ απο την 34η!

1 hour ago, Trelopitaki είπε:

ασε καημένη!!! καλύτερα η μαμή αν κρίνω απο την μαία που είχα.... γι αυτο εφυγα τρέχοντας χαχαχαχα 

Τοσο ασχημα εε;;;; εγω δεν ειχα μαια ατην διαρκεια της εγκημοσυνης παρα μονο οταν γεννησα στο νοσοκομειο κ ηταν ολες τους καταπληκτικες να φανταστεις εφυγα απο τον γιατρο μ στον 8ο και ευτυχως πηγαινα για παρακολουθηση κ στο νοσοκομειο δημοσιο απο την αρχη σε οποιον γιατρο τυχαινε κ ευτυχως ηταν συνεχεια ο ιδιος αυτος δηλαδη π εχω τωρα μετα την γεννα κ με παρακολουθει στο ιατρειο του... μονο την μερα της γεννας δεν ειχε εφημερια αστειο....τελικα ειχε εφημερια ο διευθυντης της μαιευτικης αλλα με ξεγεννησε μια ειδικευομενη χρυσαφι υπο το βλεμμα του διευθυντη κ ολα ηταν ΤΕΛΕΙΑ! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Αυτο μπορει να συμβαινει απο πολλη νωρις μεχρι κ μονο στο τριτο τριμηνο π ειναι κ το φυσιολογικο εγω ας πουμε ειχα απο 16η εβδομαδα λιγες διασπαρτες κ οχι επωδυνες κ εκανα καρουμπαλο σε ενα σημειο δεξια απο τον αφαλο κ κρατουσε λιγα δευτερολεπτα απο την 26η κ μετα κ μεχδι το τελος π εξηγω κ πιο πανω τι ειχα κ ανα τι συχνοτητα εσφιγγε ολη η κοιλια με πονο κ κρατουσε 1 με 1μιση λεπτο ....

 

Μην ανχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια εισαι κ στην τελικη ευθεια εξαλλου κ θα εχεις συσπασεις ετοιμαζεται κ η μητρα....κ ο τραχηλος ως ενα σημειο λογικο ειναι να κοντενει γτ βαραινει κ το μωρο κ πιεζει! Εγω να δεις ποσο κοντα τις ειχα ανα 15λεπτο απο την 26η ανα 5λεπτο απο την 30η εως την 34η και απο κει μεχρι το τελος ανα 2λεπτο σταθερες με πονο! Κ ολα πηγαν καλα κ γεννησα 39κ3 ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους γιατρους π ξεραν το ιστορικο μ δεν το πιστευε π εφτασα 39κ με τραχηλο μισο εκ απο την 34η!

Τοσο ασχημα εε;;;; εγω δεν ειχα μαια ατην διαρκεια της εγκημοσυνης παρα μονο οταν γεννησα στο νοσοκομειο κ ηταν ολες τους καταπληκτικες να φανταστεις εφυγα απο τον γιατρο μ στον 8ο και ευτυχως πηγαινα για παρακολουθηση κ στο νοσοκομειο δημοσιο απο την αρχη σε οποιον γιατρο τυχαινε κ ευτυχως ηταν συνεχεια ο ιδιος αυτος δηλαδη π εχω τωρα μετα την γεννα κ με παρακολουθει στο ιατρειο του... μονο την μερα της γεννας δεν ειχε εφημερια αστειο....τελικα ειχε εφημερια ο διευθυντης της μαιευτικης αλλα με ξεγεννησε μια ειδικευομενη χρυσαφι υπο το βλεμμα του διευθυντη κ ολα ηταν ΤΕΛΕΙΑ! 

ετσι δημόσιο και πάλι δημόσιο απο αυτα που εχω ακουσει! εγω πήγαινα σε φίρμα και καλά και μου είχε μια μαία μέσα που την είχε βάλει και γενικό δερβένακα αυτός μονο ηπέρυχο μου έκανε και βιαζόταν να με ξεπετάξει μη του τρώω και τον χρόνο! η υποτίθεται μαία ξεχνούσε να μου γράψει τις μισές εξετάσεις ξεχνούσε να μου γράψει πότε σίδηρο πότε μαγνήσιο , πηγαινα στο νοσοκομείο να κανω τις εξετάσεις ξεχνούσε να μου αφήσει τις συνταγογραφήσεις να τις παρω.. της έλεγα οτι έχω πόνο στην ουρήθρα τα πρωινά και ουτε καν κατάλαβε οτι εχω ασυμπτωματική ουρολοιμωξη, μου έλεγε δεν είναι τίποτα μέχρι που το έψαξα στο ιντερνετ και το καταλαβα να φανταστεις ... τρελές καταστάσεις κι ετσι μετα απο αυτο αποφάσισα να αλλαξω και να παω σε δημόσιο νοσοκομείο συγκεκριμένα Αρεταίειο αν εισαι απο Αθήνα και έχεις ακουστά μου είπαν οτι ειναι πολύ καλό νοσοκομείο 

υπέρηχο*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Vasoth. είπε:

Εμενα οχι εγιναν εντονες πολυ κ πρωτη φορα που ενιωσα πονο οταν μπηκα νοσοκ αλλα με τν ορο μειωθηκαν κ δε ποναγα ουτε ειχα μετα εμενα με επιασαν παλι πονοι τη μερα που γεννησα αλλα μη συγκρινεις γιατι εγιναν ολα γρηγορα σε μενα για τραχυλο δε μπορω να σου πω γιατι ειχα τον πεσσο.ενημερωσε μας αυριο που θα πας τι θα σου πει.

Εντάξει κορίτσι Μ σε ευχαριστώ πολύ!

πρίν από 54 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δημητρούλα μου τι έγινε νιώθεις τίποτα ή απλά να ξέρεις; 

Οντως κοριτσια για πείτε μας @ΒαλεντιναΧρηστος όταν λες σφίγγεται κάνει γρομπο να το πω έτσι; Φουσκώνει ας πούμε το σημείο;  Και προφανως κραταει πάνω από λεπτό; 

@Κωνσταντίνα16 περιμενουμε νέα σου να είναι όλα καλα κορίτσι μου!

Ευχαριστώ κοριτσακι μου

πρίν από 39 λεπτά , Mar.da είπε:

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου θα δεις,ειμαι σιγουρη αυριο θα μας εχεις καλα νεα!!

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ!

πρίν από 26 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Αυτο μπορει να συμβαινει απο πολλη νωρις μεχρι κ μονο στο τριτο τριμηνο π ειναι κ το φυσιολογικο εγω ας πουμε ειχα απο 16η εβδομαδα λιγες διασπαρτες κ οχι επωδυνες κ εκανα καρουμπαλο σε ενα σημειο δεξια απο τον αφαλο κ κρατουσε λιγα δευτερολεπτα απο την 26η κ μετα κ μεχδι το τελος π εξηγω κ πιο πανω τι ειχα κ ανα τι συχνοτητα εσφιγγε ολη η κοιλια με πονο κ κρατουσε 1 με 1μιση λεπτο ....

 

Μην ανχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια εισαι κ στην τελικη ευθεια εξαλλου κ θα εχεις συσπασεις ετοιμαζεται κ η μητρα....κ ο τραχηλος ως ενα σημειο λογικο ειναι να κοντενει γτ βαραινει κ το μωρο κ πιεζει! Εγω να δεις ποσο κοντα τις ειχα ανα 15λεπτο απο την 26η ανα 5λεπτο απο την 30η εως την 34η και απο κει μεχρι το τελος ανα 2λεπτο σταθερες με πονο! Κ ολα πηγαν καλα κ γεννησα 39κ3 ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους γιατρους π ξεραν το ιστορικο μ δεν το πιστευε π εφτασα 39κ με τραχηλο μισο εκ απο την 34η!

Τοσο ασχημα εε;;;; εγω δεν ειχα μαια ατην διαρκεια της εγκημοσυνης παρα μονο οταν γεννησα στο νοσοκομειο κ ηταν ολες τους καταπληκτικες να φανταστεις εφυγα απο τον γιατρο μ στον 8ο και ευτυχως πηγαινα για παρακολουθηση κ στο νοσοκομειο δημοσιο απο την αρχη σε οποιον γιατρο τυχαινε κ ευτυχως ηταν συνεχεια ο ιδιος αυτος δηλαδη π εχω τωρα μετα την γεννα κ με παρακολουθει στο ιατρειο του... μονο την μερα της γεννας δεν ειχε εφημερια αστειο....τελικα ειχε εφημερια ο διευθυντης της μαιευτικης αλλα με ξεγεννησε μια ειδικευομενη χρυσαφι υπο το βλεμμα του διευθυντη κ ολα ηταν ΤΕΛΕΙΑ! 

Εγώ δυστυχώς έχω έντονες συσπάσεις και πολλές από την 15 εβδομάδα και είχα νοσηλευτεί κιόλας..δεν υποχωρουν ούτε μειώνονται δυστυχώς..έχω και αρκετό αμνιακό και αυτό δεν βοηθάει..η μήτρα αντιλαμβάνεται ότι είμαι σε πολύ μεγαλύτερη εβδομαδα..και από την αρχή δυστυχώς έχουμε φόβο για πρόωρο τοκετό


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Όχι δεν νιώθω κατι αλλά να ξέρω αν μου συμβεί τι είναι... Προς το παρόν νιώθω σαν να στριγιγυρναει κ να με κλωτσαει

Ναι τα σκατουλια Χαχαχ ρε συ δεν νιώθεις περίεργα που κουνιέται μέσα σου αυτή η αίσθηση 

πρίν από 34 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Αυτο μπορει να συμβαινει απο πολλη νωρις μεχρι κ μονο στο τριτο τριμηνο π ειναι κ το φυσιολογικο εγω ας πουμε ειχα απο 16η εβδομαδα λιγες διασπαρτες κ οχι επωδυνες κ εκανα καρουμπαλο σε ενα σημειο δεξια απο τον αφαλο κ κρατουσε λιγα δευτερολεπτα απο την 26η κ μετα κ μεχδι το τελος π εξηγω κ πιο πανω τι ειχα κ ανα τι συχνοτητα εσφιγγε ολη η κοιλια με πονο κ κρατουσε 1 με 1μιση λεπτο ....

 

Μην ανχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια εισαι κ στην τελικη ευθεια εξαλλου κ θα εχεις συσπασεις ετοιμαζεται κ η μητρα....κ ο τραχηλος ως ενα σημειο λογικο ειναι να κοντενει γτ βαραινει κ το μωρο κ πιεζει! Εγω να δεις ποσο κοντα τις ειχα ανα 15λεπτο απο την 26η ανα 5λεπτο απο την 30η εως την 34η και απο κει μεχρι το τελος ανα 2λεπτο σταθερες με πονο! Κ ολα πηγαν καλα κ γεννησα 39κ3 ΚΑΝΕΝΑΣ απο τους γιατρους π ξεραν το ιστορικο μ δεν το πιστευε π εφτασα 39κ με τραχηλο μισο εκ απο την 34η!

Τοσο ασχημα εε;;;; εγω δεν ειχα μαια ατην διαρκεια της εγκημοσυνης παρα μονο οταν γεννησα στο νοσοκομειο κ ηταν ολες τους καταπληκτικες να φανταστεις εφυγα απο τον γιατρο μ στον 8ο και ευτυχως πηγαινα για παρακολουθηση κ στο νοσοκομειο δημοσιο απο την αρχη σε οποιον γιατρο τυχαινε κ ευτυχως ηταν συνεχεια ο ιδιος αυτος δηλαδη π εχω τωρα μετα την γεννα κ με παρακολουθει στο ιατρειο του... μονο την μερα της γεννας δεν ειχε εφημερια αστειο....τελικα ειχε εφημερια ο διευθυντης της μαιευτικης αλλα με ξεγεννησε μια ειδικευομενη χρυσαφι υπο το βλεμμα του διευθυντη κ ολα ηταν ΤΕΛΕΙΑ! 

Ευχαριστώ για την πληροφορία αν και τόσο καιρό με εσας που τα διάβαζα έχω καταλάβει πάνω κάτω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Εντάξει κορίτσι Μ σε ευχαριστώ πολύ!

Ευχαριστώ κοριτσακι μου

Μακάρι σε ευχαριστώ πολύ!

Εγώ δυστυχώς έχω έντονες συσπάσεις και πολλές από την 15 εβδομάδα και είχα νοσηλευτεί κιόλας..δεν υποχωρουν ούτε μειώνονται δυστυχώς..έχω και αρκετό αμνιακό και αυτό δεν βοηθάει..η μήτρα αντιλαμβάνεται ότι είμαι σε πολύ μεγαλύτερη εβδομαδα..και από την αρχή δυστυχώς έχουμε φόβο για πρόωρο τοκετό

Εισαι σε καλη εβδομαδα ειδικα αν πιασεις το μαξιλαρακι των 32 ειναι ακομα καλυτερα....υπομονη ολα θα πανε καλα εχε πιστη!!!

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι τα σκατουλια Χαχαχ ρε συ δεν νιώθεις περίεργα που κουνιέται μέσα σου αυτή η αίσθηση 

Ευχαριστώ για την πληροφορία αν και τόσο καιρό με εσας που τα διάβαζα έχω καταλάβει πάνω κάτω 

Χαχαχα ναι στα σαραβαλα του Δεκεμβριου αστα να πανε ολες απο κατι ειχαμε!!!! Περασμενα ξεχασμενα!!!

 

πρίν από 21 λεπτά , Trelopitaki είπε:

ετσι δημόσιο και πάλι δημόσιο απο αυτα που εχω ακουσει! εγω πήγαινα σε φίρμα και καλά και μου είχε μια μαία μέσα που την είχε βάλει και γενικό δερβένακα αυτός μονο ηπέρυχο μου έκανε και βιαζόταν να με ξεπετάξει μη του τρώω και τον χρόνο! η υποτίθεται μαία ξεχνούσε να μου γράψει τις μισές εξετάσεις ξεχνούσε να μου γράψει πότε σίδηρο πότε μαγνήσιο , πηγαινα στο νοσοκομείο να κανω τις εξετάσεις ξεχνούσε να μου αφήσει τις συνταγογραφήσεις να τις παρω.. της έλεγα οτι έχω πόνο στην ουρήθρα τα πρωινά και ουτε καν κατάλαβε οτι εχω ασυμπτωματική ουρολοιμωξη, μου έλεγε δεν είναι τίποτα μέχρι που το έψαξα στο ιντερνετ και το καταλαβα να φανταστεις ... τρελές καταστάσεις κι ετσι μετα απο αυτο αποφάσισα να αλλαξω και να παω σε δημόσιο νοσοκομείο συγκεκριμένα Αρεταίειο αν εισαι απο Αθήνα και έχεις ακουστά μου είπαν οτι ειναι πολύ καλό νοσοκομείο 

υπέρηχο*

Πω πω μιλαμε ηλιθιοι ολοιιι!!! Ποσο με εκνευριζουννννν καλυτερα τοτε εκει π θα πας....σε δημοσιο θα γεννησεις;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εισαι σε καλη εβδομαδα ειδικα αν πιασεις το μαξιλαρακι των 32 ειναι ακομα καλυτερα....υπομονη ολα θα πανε καλα εχε πιστη!!!

Χαχαχα ναι στα σαραβαλα του Δεκεμβριου αστα να πανε ολες απο κατι ειχαμε!!!! Περασμενα ξεχασμενα!!!

 

Πω πω μιλαμε ηλιθιοι ολοιιι!!! Ποσο με εκνευριζουννννν καλυτερα τοτε εκει π θα πας....σε δημοσιο θα γεννησεις;;;

ναι στο Αρεταίειο,  μου πρότειναν εναν πολύ καλό γιατρό απο εκεί , θα τον συναντήσω την άλλη Τετάρτη και θα μάθω περισσότερα! μια μικρή αγωνία την έχω αλλα τουλάχιστον γλίτωσα απο τα χέρια της καρακάξας ξεχνάει! αυτή θα ξέχναγε και το μωρό μου πουθενά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εισαι σε καλη εβδομαδα ειδικα αν πιασεις το μαξιλαρακι των 32 ειναι ακομα καλυτερα....υπομονη ολα θα πανε καλα εχε πιστη!!!

Χαχαχα ναι στα σαραβαλα του Δεκεμβριου αστα να πανε ολες απο κατι ειχαμε!!!! Περασμενα ξεχασμενα!!!

 

Πω πω μιλαμε ηλιθιοι ολοιιι!!! Ποσο με εκνευριζουννννν καλυτερα τοτε εκει π θα πας....σε δημοσιο θα γεννησεις;;;

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μακάρι αν και αυτές τις μέρες νιώθω περίεργα δλδ νομίζω ότι πλησιάζει η ώρα τι να πω θα δείξει ο καιρος


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...