Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Αχ ναιιιιι! Το ίδιο έκανα κι εγώ για να σκέφτομαι ότι πλησιάζει! Τα έχω πάρει σχεδόν όλα φαντάσου χάχα και πάλι τα κοιτάζω και λέω κι αν γίνει κάτι?... Σσσσσκατα στα μούτρα μου ούτε με ψυχίατρο δε χαλαρώνω εγώ! Μόνο όταν το πάρω στην αγκαλιά μου! 

Σε ποιά εβδομάδα είσαι και τα ψώνισες όλα??σορρυ αλλα δνε έχω καταφέρει να διαβάσω απο την αρχή :oops::grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Όντως σε αυτό κοριτσάκι μου έχεις δίκιο! Θυμάμαι την ίδια ενόχληση την είχα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη αλλά εμφανίστηκε κάπου στις 17 εβδομάδες, τώρα εμφανίστηκε πιο νωρίς.Και εξαναφανιστηκε τότε από μόνη της, νομίζω δεν πρέπει να ανησυχώ γιατί την προηγούμενη εβδομάδα είδαμε με τον γιατρό κ τον τράχηλο κ όλα ήταν μια χαρά.

Έτσι μπράβο να είσαι ήρεμη να το απολαμβάνεις. Όσο και να φρικαρα με τους εμετούς και τις ναυτιες άλλο τόσο το χαίρομαι. Μας προσέχουν όλοι καταρχήν χαχαχ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Χαχα είμαι στην 26η! Εσύ? 

Και εγώ.....και λύσαγα να παω να ψωνίσω μόλις με αφησε ο γιατρός πήγα πηρα καρότσι κουνια αλλαξιέρα καθισμα αυτοκινητου και τωρα έχω επαναπαυθεί και σκεφτομαι οτι πρεπει να παω και για τα υπολοιπα σιγα σιγα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , hrina είπε:

Και εγώ.....και λύσαγα να παω να ψωνίσω μόλις με αφησε ο γιατρός πήγα πηρα καρότσι κουνια αλλαξιέρα καθισμα αυτοκινητου και τωρα έχω επαναπαυθεί και σκεφτομαι οτι πρεπει να παω και για τα υπολοιπα σιγα σιγα 

Αντε με το καλοοο! Τι έχεις αγοράκι η κοριτσάκι? Εγώ φαντάσου έχω πάρει μέχρι και παρκοκρεβατο.. Μου λείπουν ακόμα πράγματα αλλά μη φανταστείς πολλά κάποια έξτρα φορμακια κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έτσι μπράβο να είσαι ήρεμη να το απολαμβάνεις. Όσο και να φρικαρα με τους εμετούς και τις ναυτιες άλλο τόσο το χαίρομαι. Μας προσέχουν όλοι καταρχήν χαχαχ 

Χαχαχα έλα ντε!!!Τον έχω τρελάνει τον άνδρα μου, με προσέχει πολύ κ χθες γυρνάω κ του λέω θέλω να φάω φράουλες κ ροδάκινα κ με κοιτάει κ μου λέει δεν έχει αυτή την εποχή που να πάω να τα βρω!χαχαχα

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Αντε με το καλοοο! Τι έχεις αγοράκι η κοριτσάκι? Εγώ φαντάσου έχω πάρει μέχρι και παρκοκρεβατο.. Μου λείπουν ακόμα πράγματα αλλά μη φανταστείς πολλά κάποια έξτρα φορμακια κλπ

Κοριτσάκι εσύ? εμείς λέμε τώρα για λίκνο και παρκοκρέβατο αλλα κάποια στιγμή πρεπει να πάρουμε και κανένα ρουχαλάκι.... 

Just now, Kpp83 είπε:

@Trelopitaki @hrina με τρομάζετε και εσείς. Δεν έχω ψωνίσει απολύτως τίποτα. Φοβάμαι και μου φαίνεται πολύ μακριά...

μην αγχόνεσαι έχεις καιρό έτσι λέω και εγώ στον εαυτό μου μέχρι να φτάσει η ώρα που δε θα έχω :P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Trelopitaki @hrina με τρομάζετε και εσείς. Δεν έχω ψωνίσει απολύτως τίποτα. Φοβάμαι και μου φαίνεται πολύ μακριά...

Χαχα πόσο είσαι? 

πρίν από 5 λεπτά , hrina είπε:

Κοριτσάκι εσύ? εμείς λέμε τώρα για λίκνο και παρκοκρέβατο αλλα κάποια στιγμή πρεπει να πάρουμε και κανένα ρουχαλάκι.... 

μην αγχόνεσαι έχεις καιρό έτσι λέω και εγώ στον εαυτό μου μέχρι να φτάσει η ώρα που δε θα έχω :P

Κοριτσάκιιιι αντε σπάνια ακούω για κοριτσάκια φέτος λίκνο πήρα ένα πολύ καλό! Από ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που έχει φθηνά και καλά πράγματα! Το ίσο λίκνο το βρήκα 150 εδώ 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τέλος καλό όλα καλά οπότε!!!

Ναι!αυτο εχει σημασια!πως ειναι η μπεμπουλα?εγω ετρεχα σημερα με τη μικρη μου παιδιατρο:sad:.παλι κολλησε μια ιωση λαιμου και πρηστηκε ο αδενας της.

14 ώρες πρίν, Trelopitaki είπε:

Α ναι είπες σε ιδιωτικό 1200! Εγώ κατάλαβα λάθος! Το παν είναι ο γιατρός εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη ταλαιπωρηθείς καθόλου! 

Μακαρι για ολες μας.πως εισαι εσυ κοριτσι σημερα?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Χαχα πόσο είσαι? 

Κοριτσάκιιιι αντε σπάνια ακούω για κοριτσάκια φέτος λίκνο πήρα ένα πολύ καλό! Από ένα κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που έχει φθηνά και καλά πράγματα! Το ίσο λίκνο το βρήκα 150 εδώ 

Ίδιο *

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Συγνωμη σε δημοσιο κ ζηταν κ ταριφα???στο δικο μας νοσοκομειο νησι βεβαια δινεις οτι θες κ αν θες!!εχω σοκαριστει κ με την ταλαιπωρια σου!!ντροπη του!

Ναι και φυσικα ημουν πιο μικρη φοβομουν ν αλλαξω γιατρο και τα εδωσα.ας ειναι καλα τα παιδακια μας και αυτα περνανε.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mar.da είπε:

Ναι!αυτο εχει σημασια!πως ειναι η μπεμπουλα?εγω ετρεχα σημερα με τη μικρη μου παιδιατρο:sad:.παλι κολλησε μια ιωση λαιμου και πρηστηκε ο αδενας της.

Μακαρι για ολες μας.πως εισαι εσυ κοριτσι σημερα?

Καλά μωρέ η βαρεμάρα με έχει φάει και έχει και σκατοκαιρο και δε μπορώ να πάω να περπατήσω λίγο να πάρω κάνα βιβλίο έτσι να περάσει η ώρα τώρα μου! Χόρευε και ο μικρός στις 3 τα ξημερώματα μέχρι που έφαγα κάτι και ηρέμησε χαχαχα ρε τον σπόρο γέλαγα μόνη μου σα την τρελή τη νύχτα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ίδιο *

με το καλο να το δεχθείτε και το δικό σας  :-D Εσύ που μένεις.. Θεσσαλονίκη ?? εμείς Αθήνα και  κοίταγα ένα απο τα Λητώ στα 170 καλό μου φάνηκε αλλα το ψάχνω λίγο ακόμα όπως και το παρκοκρέβατο γιατί λέω να πάρω αυτό που έχει και ενσωματωμένη  αλλαξιέρα γιατί θα το έχω στο εξοχικό κυρίως. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...