Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Καλά κοριτσάκι μου γλυκό! Εσύ; τι έγινε; εχασα κάτι ή απλα σου ελειψα;

Όλα καλα! Μου ελειψες!! Τι κάνει η ομάδα εκεί πως είστε;; Τι καιρό σας κάνει χαμός; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κατάλαβα...άντε να δούμε..πολύ βιαστικός είναι πια..

 

Ναι τα μπεμπεκια μας ειναι βιαστικα βεβαια εμενα μετα παραβολευτηκε 39κ3 σε 4μερες εμπαινα στον 10ο....ανεκδοτο ειχα καταντησει!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Όλα καλα! Μου ελειψες!! Τι κάνει η ομάδα εκεί πως είστε;; Τι καιρό σας κάνει χαμός; 

Η ομάδα καλά! Μου τα ζητάνε οι Τζιχαντιστες απο τη μια και οι Ταλιμπάν απο την αλλη και δεν ξέρω που να τα δώσω! Χαμό κανει, αέρα και κρυο μπόλικο! Εγώ Βέγγος, κλασσικά! Θέλω να κοιμηθώ 3 μηνες ανάσκελα, 3 μήνες μπρούμυτα και απο 1 μήνα σε κάθε πλάι για να πω οτι ξεκουραστηκα!

  • Χαχα 6

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Η ομάδα καλά! Μου τα ζητάνε οι Τζιχαντιστες απο τη μια και οι Ταλιμπάν απο την αλλη και δεν ξέρω που να τα δώσω! Χαμό κανει, αέρα και κρυο μπόλικο! Εγώ Βέγγος, κλασσικά! Θέλω να κοιμηθώ 3 μηνες ανάσκελα, 3 μήνες μπρούμυτα και απο 1 μήνα σε κάθε πλάι για να πω οτι ξεκουραστηκα!

Αυτό το μπρούμυτα πόσο μου έχει λείψει δεν λέγεται... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αυτό το μπρούμυτα πόσο μου έχει λείψει δεν λέγεται... 

Ααααααχχχχχ!!!!! Ήταν το μονο που με χαλαγε απίστευτα στην εγκυμοσύνη! Αλλά δεν θα το πιστεψεις τι είχε κανει ο γιος μου στη παραλία που με άκουσε να λέω οτι μου έχει λείψει να ξαπλωσω μπρούμυτα! Έσκαψε μια τρύπα μεγάλη για να ξαπλωσω μπρούμυτα και να βάλω την κοιλιά εκεί μέσα!!! Μόλις μου το είπε ελιωσα στο γέλιο!!!

  • Χαχα 5

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Η ομάδα καλά! Μου τα ζητάνε οι Τζιχαντιστες απο τη μια και οι Ταλιμπάν απο την αλλη και δεν ξέρω που να τα δώσω! Χαμό κανει, αέρα και κρυο μπόλικο! Εγώ Βέγγος, κλασσικά! Θέλω να κοιμηθώ 3 μηνες ανάσκελα, 3 μήνες μπρούμυτα και απο 1 μήνα σε κάθε πλάι για να πω οτι ξεκουραστηκα!

Χαχαχαα εε τι γίνεται πρέπει να το σκεφτουμε καλα που θα τα στειλεις εκτός αν τα δώσεις ένα εκεί ένα αλλου να έχουμε ενναλακτικη!!:lol: 

Υπνο θέλεις ρε αγαπη πωπω σοβαρά τώρα το ξέρεις πως αυτό το οχτάμηνο αργεί πολυυυυ Χαχαχ

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτό το μπρούμυτα πόσο μου έχει λείψει δεν λέγεται... 

Ωωω ναιιιι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Ααααααχχχχχ!!!!! Ήταν το μονο που με χαλαγε απίστευτα στην εγκυμοσύνη! Αλλά δεν θα το πιστεψεις τι είχε κανει ο γιος μου στη παραλία που με άκουσε να λέω οτι μου έχει λείψει να ξαπλωσω μπρούμυτα! Έσκαψε μια τρύπα μεγάλη για να ξαπλωσω μπρούμυτα και να βάλω την κοιλιά εκεί μέσα!!! Μόλις μου το είπε ελιωσα στο γέλιο!!!

Ε μα πραγματικά μόνο μπρούμυτα ευχαριστιεσαι τον ύπνο με αγκαλιά το μαξιλάρι και τα πόδια ανοιχτά το ένα πάνω το άλλο κατω... Τώρα συνέχεια αλλάζω πλευρό γτ πιάνομαι... 

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαα εε τι γίνεται πρέπει να το σκεφτουμε καλα που θα τα στειλεις εκτός αν τα δώσεις ένα εκεί ένα αλλου να έχουμε ενναλακτικη!!:lol: 

Υπνο θέλεις ρε αγαπη πωπω σοβαρά τώρα το ξέρεις πως αυτό το οχτάμηνο αργεί πολυυυυ Χαχαχ

Ωωω ναιιιι

Υπομονή μπεμπουλα μου άραγε μετά την γεννα ποτέ θα μπορούμε να κάτσουμε μπρούμυτα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ε μα πραγματικά μόνο μπρούμυτα ευχαριστιεσαι τον ύπνο με αγκαλιά το μαξιλάρι και τα πόδια ανοιχτά το ένα πάνω το άλλο κατω... Τώρα συνέχεια αλλάζω πλευρό γτ πιάνομαι... 

Καλε ίδια ακριβως κοιμόμαστε και τώρα δεν τη παλεύω στριφογυρναω κ πιάνεται κ ο κωλος μου στο πλαι χααααχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλε ίδια ακριβως κοιμόμαστε και τώρα δεν τη παλεύω στριφογυρναω κ πιάνεται κ ο κωλος μου στο πλαι χααααχα

Ε μα θα ανοίξουν οι γοφοί μου στο τέλος.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαα εε τι γίνεται πρέπει να το σκεφτουμε καλα που θα τα στειλεις εκτός αν τα δώσεις ένα εκεί ένα αλλου να έχουμε ενναλακτικη!!:lol: 

Υπνο θέλεις ρε αγαπη πωπω σοβαρά τώρα το ξέρεις πως αυτό το οχτάμηνο αργεί πολυυυυ Χαχαχ

Ωωω ναιιιι

Μάλλον έτσι θα το κάνω για να μην μείνει κανεις παραπονεμενος! Αν το ξέρω λέει;;;; μέχρι ν φτασει ο Μπέμπης τουλάχιστον 3 χρονων δεν με βλέπω να κοιμάμαι σαν άνθρωπος!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να σας πω την αμαρτιουλα μου εγω οκ πρώτα το μωρό μου σκέφτομαι να είναι καλα να μας πάνε όλα καλα και μετά ομως το δεύτερο που σκέφτομαι ότι θέλω να τα κάνω όλα π...να Χαχαχ να βγω να πιω να καπνίσω και να κάνω σεξ αυτό με τα σχοινιά και τις μάσκες :lol:Χαχαχα 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχαααχα ε μααα.. Τι λες εσυ μετά γτ να μην μπορούμε μπρούμυτα για την κοιλάρα; 

Ξέρω και εγώ;; καλά κοιλαρα θα έχω σίγουρα κ αφού γεννήσω.. Αλλά επιτρέπεται κατευθείαν;;; μακάρι.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε μα πραγματικά μόνο μπρούμυτα ευχαριστιεσαι τον ύπνο με αγκαλιά το μαξιλάρι και τα πόδια ανοιχτά το ένα πάνω το άλλο κατω... Τώρα συνέχεια αλλάζω πλευρό γτ πιάνομαι... 

Υπομονή μπεμπουλα μου άραγε μετά την γεννα ποτέ θα μπορούμε να κάτσουμε μπρούμυτα; 

Εγώ που γέννησα με καισαρική την δεύτερη μέρα έβαλα μαξιλάρι και γυρισα σχεδόν μπρούμυτα! Πως κανεις τώρα που βάζεις στο πλάι και χαζογυρνας; λίγο περισσότερο! Άνετα μπρούμυτα κορίτσια λίγο μετα τις 20 μέρες αλλά αν θηλαζεις παλι δεν μπορείς γιατι πατιεται το βυζι! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι τα μπεμπεκια μας ειναι βιαστικα βεβαια εμενα μετα παραβολευτηκε 39κ3 σε 4μερες εμπαινα στον 10ο....ανεκδοτο ειχα καταντησει!!!

Χαχαχα κοίτα εδώ..ενώ είχες τόσες συσπασεις δεν έλεγε να βγει μετά..μακάρι και εμένα να γίνει έτσι..

Να ρωτήσω κάτι γιατί έχω αγχωθει.. επειδή Μ έβαλε χέρι η γιατρός παίζει να μου σπάσουν τα νερά ή να ανοίξει τώρα ο τράχηλος;;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...