Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Η γιατρός λέει ότι είναι βιώσιμο αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται μέσα στην μενν και πως αντιδρά το κάθε μωράκι.. σήμερα δεν μου το μέτρησε αλλά την προηγούμενη Τετάρτη ήταν 1312..

Από τις συσπασεις λογικά μου ειπε ότι στρεσαρεται

Να είναι γερό το μπεμπακι!! Όλα θα πάνε καλα θα το δεις ξεκουράσου εσυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Να είσαι καλά κοπέλα μου και εσύ ότι επιθυμείς!! Είμαι 30και5

Άσε έχω βαρεθεί να τρέχω στα μαιευτήρια

Just now, Beboula25 είπε:

Να είναι γερό το μπεμπακι!! Όλα θα πάνε καλα θα το δεις ξεκουράσου εσυ!

Σε ευχαριστώ μπεμπουλα μου.μακαρι να πάνε όλα καλά


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε έχω βαρεθεί να τρέχω στα μαιευτήρια

Σε ευχαριστώ μπεμπουλα μου.μακαρι να πάνε όλα καλά

Θα πανε να το πιστεύεις! Έχεις φάει μεγάλο στρες όλο αυτό το διάστημα και θα αποζημιωθεις μόλις τον πάρεις αγκαλίτσα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Να είσαι καλά κοπέλα μου και εσύ ότι επιθυμείς!! Είμαι 30και5

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Ψυχραιμία και θα πάνε όλα καλά!!Κάνε κ μια προσευχουλα κ αν μπορείς να το παλέψεις έστω να πας μέχρι τις 32 εβδομάδες με ηρεμία κ ξεκούραση.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Θα πανε να το πιστεύεις! Έχεις φάει μεγάλο στρες όλο αυτό το διάστημα και θα αποζημιωθεις μόλις τον πάρεις αγκαλίτσα 

Αχ το πιστεύεις ότι όλο αυτό λέω;χαλάλι του!! Αρκεί στο τέλος να πάνε όλα καλά τουλάχιστον


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ το πιστεύεις ότι όλο αυτό λέω;χαλάλι του!! Αρκεί στο τέλος να πάνε όλα καλά τουλάχιστον

Βέβαια χαλάλι του οπως λες να είναι γερό και όλα θα τα ξεχάσεις..Θα σε κάνει ο μπέμπης να τα ξεχάσεις με την αγαπη του για σένα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Trelopitaki είπε:

κι εμένα ελπίζω να μη μου μοιάσει στο ύψος!! απαπααα 

Χαχαχχα μην παμε διαγωνισμο ποια ειναι κοντυτερη θα χασεις!!

 

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μου είπε πως είναι 2.8 κ ότι με τέτοιο τράχηλο ανοίγει για πλάκα..επίσης έχω αρκετό αμνιακό..έχω 19 ενώ έπρεπε να είναι 12.. οπότε η μήτρα αντιλαμβάνεται μεγαλύτερη εβδομάδα κύησης και προκαλεί συσπασεις

Εγω παντως με τραχηλο 0.6 πηγε 4εβδομαδες ακριβως! Κ ειχα κ μια μικρουλα διαστολουλα.....ολα καλα θα πανε....απο τις συσπασεις εμενα μ ειχαν πει δεν στρεσαρεται το μωρο το ειχα ρωτησει εγω το ειχα απορια!!!

Κ εγω ειχα βαρεθει τα νοσοκομεια ασε...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Ψυχραιμία και θα πάνε όλα καλά!!Κάνε κ μια προσευχουλα κ αν μπορείς να το παλέψεις έστω να πας μέχρι τις 32 εβδομάδες με ηρεμία κ ξεκούραση.

Τον έχω τάξει κιόλας τον μικρό μου! Προσευχουλες κάνω γιατί πιστεύω πολύ και μου έχει δώσει δύναμη..από ξάπλα άλλο τπτ ένα με τον καναπέ μήνες τωρα:huh::razz::razz:

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Βέβαια χαλάλι του οπως λες να είναι γερό και όλα θα τα ξεχάσεις..Θα σε κάνει ο μπέμπης να τα ξεχάσεις με την αγαπη του για σένα!! 

Αχχ να περάσει ο καιρός να τον δω...τι ώρα που τα λες βρε μπεμπουλα μουυυυ


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Τον έχω τάξει κιόλας τον μικρό μου! Προσευχουλες κάνω γιατί πιστεύω πολύ και μου έχει δώσει δύναμη..από ξάπλα άλλο τπτ ένα με τον καναπέ μήνες τωρα:huh::razz::razz:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κοριτσάκι μου, σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!!!:x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχα μην παμε διαγωνισμο ποια ειναι κοντυτερη θα χασεις!!

 

Εγω παντως με τραχηλο 0.6 πηγε 4εβδομαδες ακριβως! Κ ειχα κ μια μικρουλα διαστολουλα.....ολα καλα θα πανε....απο τις συσπασεις εμενα μ ειχαν πει δεν στρεσαρεται το μωρο το ειχα ρωτησει εγω το ειχα απορια!!!

Κ εγω ειχα βαρεθει τα νοσοκομεια ασε...

Με.εξετασε δαχτυλικα και χωρίς να με ενοχλήσει πολύ γιατί μου λέει αν σε πειράζω εκεί συνέχεια πάει καηκαμε.. 

Είχες πρόωρες συσπασεις και εσύ;

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κοριτσάκι μου, σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!!!:x

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου να είσαι καλά!! :x :x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Με.εξετασε δαχτυλικα και χωρίς να με ενοχλήσει πολύ γιατί μου λέει αν σε πειράζω εκεί συνέχεια πάει καηκαμε.. 

Είχες πρόωρες συσπασεις και εσύ;

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου να είσαι καλά!! :x :x

Ναι αραιες διασπαρτες απο 14η στην 26η εγιναν ανα 15λεπτα στην 30η εγιναν ανα 5λεπτα και απο την 33η μεχρι το τελος της ειχα ανα 2λεπτα!!! Παντα επωδυνες! Ναι δεν πρεπει μα ενοχλειται η περιοχη κ εμενα με εξεταζαν απο κατω απο την 34η 3φορες την ημερα!

Για να δουν περαιτερω εξαλειψη ή διαστολη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια τώρα γύρισα από την γιατρό..λοιπόν ο μπέμπης κλασσικά τέρμα χαμηλά έχει λίγη βραδυκαδια που σημαίνει ότι στρεσαρεται και ο τράχηλος έχει έρθει προς τα εμπρός (έτσι μου το είπε) που σημαίνει ότι ετοιμάζεται για τοκετό γιατί η μήτρα έχει κάνει δουλειά δλδ τις συσπασεις..είναι μαλακός λέει και άμα έχω ποιο επώδυνες συσπασεις και συντονισμένες θα ανοίξει άνετα ..Μ κόβει από σημερα το σαλοσπιρ γιατί δεν ξέρουμε αν θα γεννήσω σύντομα οπότε πρέπει να είμαστε καλυμμένοι..όσο πάει τώρα 

Αυτα

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου θα δεις!!σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια:x.

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εγω με το καλό όταν ξεκινήσω πλύσιμο ένα καλό σίδερο και στην συρταριερα. Προς το τελος θα τα κάνω αυτά. Και στο σπίτι εννοείται γενική και καναπέδες πλύσιμο.

@ΦαιηΚατς που είσαι τι κανεις 

Καλά κοριτσάκι μου γλυκό! Εσύ; τι έγινε; εχασα κάτι ή απλα σου ελειψα;

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι αραιες διασπαρτες απο 14η στην 26η εγιναν ανα 15λεπτα στην 30η εγιναν ανα 5λεπτα και απο την 33η μεχρι το τελος της ειχα ανα 2λεπτα!!! Παντα επωδυνες! Ναι δεν πρεπει μα ενοχλειται η περιοχη κ εμενα με εξεταζαν απο κατω απο την 34η 3φορες την ημερα!

Για να δουν περαιτερω εξαλειψη ή διαστολη!

Κατάλαβα...άντε να δούμε..πολύ βιαστικός είναι πια..

πρίν από 3 λεπτά , Mar.da είπε:

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου θα δεις!!σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια:x.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!:x


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...