Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

24 π ειχα μ ειχαν πει αν πεσει 2μοναδες θ μπεις για μεταγγιση αρα για να μ κανανε δεν θα ειχε φτασει 22; δεν ξερω οταν τους ρωτουσα να μαθω μ λεγαν:εε ειναι χαμηλος ο αιματοκριτης κ η αιμοσφαιρινη μαζι!!!

 

Ολα θα πανε τελειαα μην αγχωνεσαι...πρωτο σου παιδακι;;;

Πω πω τόσο χαμηλά εε;; Και ήσουν καλά;εννοώ είχες ζαλάδες και τέτοια; Συγνώμη που ρωτάω άμα θες μου απαντάς μη σε φέρνω σε δύσκολη θέση


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , hrina είπε:

με το καλο να το δεχθείτε και το δικό σας το κορίτσι :-D Εσύ που μένεις.. Θεσσαλονίκη ?? εμείς Αθήνα και  κοίταγα ένα απο τα Λητώ στα 170 καλό μου φάνηκε αλλα το ψάχνω λίγο ακόμα όπως και το παρκοκρέβατο γιατί λέω να πάρω αυτό που έχει και ενσωματωμένη  αλλαξιέρα γιατί θα το έχω στο εξοχικό κυρίως. 

Εγώ αγοράκι έχω χαχαχα! Όπως οι περισσότερες! Αθήνα μένω αλλά από Θεσσαλονίκη τα παρήγγειλα μέσω ίντερνετ μαζί με συρταριερα μπες να δεις παιδουπολη λέγεται! Είναι κρίμα να πληρώνεις 100€ παραπάνω μόνο την μάρκα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Εγώ αγοράκι έχω χαχαχα! Όπως οι περισσότερες! Αθήνα μένω αλλά από Θεσσαλονίκη τα παρήγγειλα μέσω ίντερνετ μαζί με συρταριερα μπες να δεις παιδουπολη λέγεται! Είναι κρίμα να πληρώνεις 100€ παραπάνω μόνο την μάρκα 

σορρυ  μπερδεύτηκα μετά το είδα που είπες ο μικρός χόρευε 3 τη νύχτα... εμένα πάλι τεμπέλα τελείως, σπάνια κουνιέται.. και 2 φίλες μου αγόρι περιμένουν..χαμός φέτος.. Ευχαριστώ μπαίνω αμέσως να δώ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , hrina είπε:

σορρυ  μπερδεύτηκα μετά το είδα που είπες ο μικρός χόρευε 3 τη νύχτα... εμένα πάλι τεμπέλα τελείως, σπάνια κουνιέται.. και 2 φίλες μου αγόρι περιμένουν..χαμός φέτος.. Ευχαριστώ μπαίνω αμέσως να δώ

Μπες να δεις σου έστειλα το link

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Mar.da είπε:

Ναι!αυτο εχει σημασια!πως ειναι η μπεμπουλα?εγω ετρεχα σημερα με τη μικρη μου παιδιατρο:sad:.παλι κολλησε μια ιωση λαιμου και πρηστηκε ο αδενας της.

Μακαρι για ολες μας.πως εισαι εσυ κοριτσι σημερα?

Ωχ περαστικά ρε συ. Εεεε έχουμε λίγο γκρινιτσα δεν μου κοιμάται μες τη μέρα.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Και εγω καλε κανα δεκάρι κιλά έχω πάρει :mrgreen:

Ρωτηστε τον γιατρό για τον σίδηρο Feragluc συνηθως δεν αρνείται να αλλάξει σίδηρο αν δεν μας αρέσει. Δυο την ημέρα μου έχει πει να παιρνω αλλα εγω δεν το έχω και παιρνω ένα το αμελω σφάλμα μου.Σας εγγυώμαι ομως για την γεύση επειδή έχω πάρει αρκετούς έχω ιδέα. Είναι σε σκόνη πορτοκαλι χρωμα και το βάζω με λίγο νεράκι αν βαριέμαι με χυμο και το ρουφάω με το καλαμάκι:P @Dimitr@17 το hemafer παίρνεις; Αυτόν έπαιρνα τότε έχει γευση σοκολάτα υποτίθεται και έχει και με φυλλικό μαζί. Ότι θες το κανεις αν θες  το πιπιλας εγω το μασαγα κατευθείαν να μην καταλαβαίνω γεύση Χαχα.. Ασβέστιο παιρνω το Natecal D3 και αυτό τελειο με γεύση σαν μέντα δυόσμο κάτι τέτοιο σαν καραμέλα το πιπιλας και μυρίζει και ωραία πολύ η αναπνοή  μετά Χαχα 

Εγω κοριτσια εως τωρα εχω παρει 3 κιλα,ξεκινησα με 49 κιλα.μονο η κοιλιτσα φαινεται γιατι στο 4 λεει δειχνεις πιο γρηγορα παροτι δεν ειχε μεινει κοιλιτσα απο τις προηγουμενες εγκυμοσυνες.ο σιδηρος κι εμενα με πειραζει στο στομαχι εχω δοκιμασει τα παντα.το ασβεστιο το μπορω ευτυχως.οσο για τα κιλα μη σκατε τα μωρα μας θα φροντισουν να τα χασουμε γρηγορα:-D!εγω στην πρωτη πηρα 23 κιλα,ολοι με μπουκωναν οπως καταλαβατε και εγω εννοειτε πως ετρωγα ευχαριστα,σε 6 μηνες ημουν 55 κιλα.στις αλλες δυο πηρα 8 κιλα και τα εχασα αμεσως.τωρα στο μπεμπη θα δειξει.

1 ώρα πρίν, hrina είπε:

Κορίτσια καλησπέρα θα αποκτήσουμε και εμείς το 1ο μας μωράκι το Μάιο του 19 και είναι κοριτσάκι, τώρα ξεκίνησα να ασχολούμαι και εγω με το forum σιγά σιγά και μ'αρέσει αρκετά.

Με το καλό τα μωράκια σας...!!!

Με το καλο:)!!

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

Ωχ περαστικά ρε συ. Εεεε έχουμε λίγο γκρινιτσα δεν μου κοιμάται μες τη μέρα.

@Smile89ευχαριστω πολυ.το πρωτο τριμηνο ετσι ειναι,εχουν και τα πονακια τους τους λειπει και η κοιλιτσα της μαμας!!

@Κωνσταντίνα16πως εισαι κοριτσι?πηγες γιατρο?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχχαχα Κ εμενα ειχε η μικρη μετα απο ενα μηνα στον υπερηχο στον γιατρο μ ειχε ηδη εξαφανιστει!!! Αλλιως μ ειχαν πει φευγει μεχρι την γεννα!! Δεν ειναι τπτ

Εμένα στην Β επιπέδου μου είχαν βρει ότι έχει ένα μικρό ασβεστωμα στην καρδούλα αλλά μ είπαν ότι θα φύγει από μόνο του δεν είναι κάτι ανησυχητικό 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trelopitaki είπε:

Αχ ναιιιιι! Το ίδιο έκανα κι εγώ για να σκέφτομαι ότι πλησιάζει! Τα έχω πάρει σχεδόν όλα φαντάσου χάχα και πάλι τα κοιτάζω και λέω κι αν γίνει κάτι?... Σσσσσκατα στα μούτρα μου ούτε με ψυχίατρο δε χαλαρώνω εγώ! Μόνο όταν το πάρω στην αγκαλιά μου! 

Χεχαχα στην 30η εβδομαδα τα ειχα ΟΛΑΑΑΑΑ τελειωμεναα μεχρι κ το πιο μικρο της ρουχο(επιπλα λευκα ειδη φαρμακειο ρουχα προικα) ολα!!!! Την 32η ηταν πλυμμενα σιδερωμενα κ οι βαλιτσεςς ετοιμες!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χεχαχα στην 30η εβδομαδα τα ειχα ΟΛΑΑΑΑΑ τελειωμεναα μεχρι κ το πιο μικρο της ρουχο(επιπλα λευκα ειδη φαρμακειο ρουχα προικα) ολα!!!! Την 32η ηταν πλυμμενα σιδερωμενα κ οι βαλιτσεςς ετοιμες!!!

χαχαχα το ίδιο θα κάνω κι εγώ! εγω τα εχω φτιάξει στη συρταριέρα του και περιμένω να παω στις 30 εβδομαδες να ξεκινησω να πλένω γτ λεω αν το κανω απο τώρα μήπως χρειαστούν πάλι προς το τέλος! εχω και ενα θέμα με τα μικρόβια εγω.. εχω πάρει μέχρι και ταμπέλα για το καρότσι που γραφει μην αγγιζετε! κουλό αλλα έπρεπε χαχαχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Πω πω τόσο χαμηλά εε;; Και ήσουν καλά;εννοώ είχες ζαλάδες και τέτοια; Συγνώμη που ρωτάω άμα θες μου απαντάς μη σε φέρνω σε δύσκολη θέση

Οχι δεν με φερνεις καθολου σε δυσκολη θεση....κοιμηθηκε η μικρη κ κοιμηθηκα κ εγω διπλα της! Λοιπον ζαλαδες δεν ειχα ουτε κομαρες να φανταστεις το 24 απλα στην εξεταση αιματος το ειδα!!! Ομως το ειχα φτασει 29 οταν ομως στο νοσοκομειο επεσε πιο πολλη απο 24 ειχα μια δυσπνοια δεν μπορουσα νσ ανασανω νομιζα θα πεθανω ο αντρας μ τρομαξε,η μικρη δεν κλωτσουσε οπως αλλες φορες ηταν νωχελικη 2μερες κ ηρθαν μ πηραν αιμα να δουν τι γικεται κ μ εκαναν κατευθειαν μεταγγιση δεν το συζητησαμε καν φαντασου!!!! Ζαλαδες δεν ειχα!!

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμένα στην Β επιπέδου μου είχαν βρει ότι έχει ένα μικρό ασβεστωμα στην καρδούλα αλλά μ είπαν ότι θα φύγει από μόνο του δεν είναι κάτι ανησυχητικό 

Το ιδιο πραγμα το λεγομενο golf ball....φευγει πριν καν την γεννα!!!

πρίν από 3 λεπτά , Trelopitaki είπε:

χαχαχα το ίδιο θα κάνω κι εγώ! εγω τα εχω φτιάξει στη συρταριέρα του και περιμένω να παω στις 30 εβδομαδες να ξεκινησω να πλένω γτ λεω αν το κανω απο τώρα μήπως χρειαστούν πάλι προς το τέλος! εχω και ενα θέμα με τα μικρόβια εγω.. εχω πάρει μέχρι και ταμπέλα για το καρότσι που γραφει μην αγγιζετε! κουλό αλλα έπρεπε χαχαχ

Χαχαχαχαχ καποια μ θυμηζειςςς.....εγω ειχα παρει ειδικο κουτι αποθηκευσης ρουχων το αποστειρωσα και εβαλα εκει ρουχα φορμακια κορμακια γαντακια καλτουλες της!!! Να μην ακουμπανε την βαλιτσα χαχχαχαχ:mrgreen:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι δεν με φερνεις καθολου σε δυσκολη θεση....κοιμηθηκε η μικρη κ κοιμηθηκα κ εγω διπλα της! Λοιπον ζαλαδες δεν ειχα ουτε κομαρες να φανταστεις το 24 απλα στην εξεταση αιματος το ειδα!!! Ομως το ειχα φτασει 29 οταν ομως στο νοσοκομειο επεσε πιο πολλη απο 24 ειχα μια δυσπνοια δεν μπορουσα νσ ανασανω νομιζα θα πεθανω ο αντρας μ τρομαξε,η μικρη δεν κλωτσουσε οπως αλλες φορες ηταν νωχελικη 2μερες κ ηρθαν μ πηραν αιμα να δουν τι γικεται κ μ εκαναν κατευθειαν μεταγγιση δεν το συζητησαμε καν φαντασου!!!! Ζαλαδες δεν ειχα!!

Το ιδιο πραγμα το λεγομενο golf ball....φευγει πριν καν την γεννα!!!

Χαχαχαχαχ καποια μ θυμηζειςςς.....εγω ειχα παρει ειδικο κουτι αποθηκευσης ρουχων το αποστειρωσα και εβαλα εκει ρουχα φορμακια κορμακια γαντακια καλτουλες της!!! Να μην ακουμπανε την βαλιτσα χαχχαχαχ:mrgreen:

χαχαααα! αυτο σκεφτόμουν να κάνω κι εγώ! εχω εναν καλό φίλο γιατρο και  του ζητησα να μου στείλει πλαστικές θήκες που βαζουν τα αποστειρωμένα σεντονια του νοσοκομείου! θα μου στείλει αλλα πρώτα  με εβρισε και μου είπε να μου στείλει και κλίβανο να αποστειρώσω το πουλί του άντρα μου χαχαχαα

Just now, Trelopitaki είπε:

χαχαααα! αυτο σκεφτόμουν να κάνω κι εγώ! εχω εναν καλό φίλο γιατρο και  του ζητησα να μου στείλει πλαστικές θήκες που βαζουν τα αποστειρωμένα σεντονια του νοσοκομείου! θα μου στείλει αλλα πρώτα  με εβρισε και μου είπε να μου στείλει και κλίβανο να αποστειρώσω το πουλί του άντρα μου χαχαχαα

αν δε το έχεις κάνει ήδη λέει :-P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Trelopitaki είπε:

χαχαααα! αυτο σκεφτόμουν να κάνω κι εγώ! εχω εναν καλό φίλο γιατρο και  του ζητησα να μου στείλει πλαστικές θήκες που βαζουν τα αποστειρωμένα σεντονια του νοσοκομείου! θα μου στείλει αλλα πρώτα  με εβρισε και μου είπε να μου στείλει και κλίβανο να αποστειρώσω το πουλί του άντρα μου χαχαχαα

αν δε το έχεις κάνει ήδη λέει :-P

Χαχαχα εεε οχι κ κλιβανο ......εγω ημουν ετσι επειδη ηταν νεογεννητο τωρα ειμαι πιο κουλλλλ!!!:lol: 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμένα στην Β επιπέδου μου είχαν βρει ότι έχει ένα μικρό ασβεστωμα στην καρδούλα αλλά μ είπαν ότι θα φύγει από μόνο του δεν είναι κάτι ανησυχητικό 

Και του αδερφού μου η μικρή είχε 2 golf ball στην καρδουλα της αλλά εξαφανίστηκαν μετα και δεν είχε ουτε έχει κανένα απολύτως θέμα το κορίτσι μου!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχα εεε οχι κ κλιβανο ......εγω ημουν ετσι επειδη ηταν νεογεννητο τωρα ειμαι πιο κουλλλλ!!!:lol: 

μπα οχι εγω το είχα ανέκαθεν λογω του επαγγέλματος μου, ήμουν χρόνια βοηθός χειρουργου :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...