Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ δεν μπορώ να τα βλέπω αυτά μόνο κ μόνο στην ιδέα τρεμω

Όχι ρε δεν εδειχνε από κάτω από πίσω που έπαιρναν οι άντρες τους βασικά ένας γνωστός γιατρος που βγάζει γενικά βίντεο τις γέννες του. 

Τα παμπερς τελικά το 2 νούμερο έχει τα 240. Θα παρω το νούμερο 1 έχει 54τεμ. στα 10,26 είναι καλή τιμή; Δεν ξέρω δεν έχω κάνει έρευνα Χαχαχ Να παρω δυο τρία πακέτα να δοκιμάσω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όχι ρε δεν εδειχνε από κάτω από πίσω που έπαιρναν οι άντρες τους βασικά ένας γνωστός γιατρος που βγάζει γενικά βίντεο τις γέννες του. 

Τα παμπερς τελικά το 2 νούμερο έχει τα 240. Θα παρω το νούμερο 1 έχει 54τεμ. στα 10,26 είναι καλή τιμή; Δεν ξέρω δεν έχω κάνει έρευνα Χαχαχ Να παρω δυο τρία πακέτα να δοκιμάσω 

Μμμ κάτσε να ρίξω μια ματιά να σου πω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όχι ρε δεν εδειχνε από κάτω από πίσω που έπαιρναν οι άντρες τους βασικά ένας γνωστός γιατρος που βγάζει γενικά βίντεο τις γέννες του. 

Τα παμπερς τελικά το 2 νούμερο έχει τα 240. Θα παρω το νούμερο 1 έχει 54τεμ. στα 10,26 είναι καλή τιμή; Δεν ξέρω δεν έχω κάνει έρευνα Χαχαχ Να παρω δυο τρία πακέτα να δοκιμάσω 

Να σου συστησω το δικο μ διαδυκτυακο φαρμακειο εχει το ενα πακετο 54τεμ. Το ν1 6.61€ αν παρεις και μωρομαντηλα κ παμπερς συμφερει πολυυυ το καταστημα ειναι 24Pharmacydeals ριξε μια ματια αν θες....Απο εκει προμηθευομουν το ν1 το ν2 με τα μωρομαντηλα τα sensitive με το καπακι τα περνω απο τις Panes.gr κ τωρα π μπηκα να παραγγειλω βλεπω τιμη για το ν1 6.62€ ιδια τιμη με το ν2!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Ρε κοριτσακια σας ειχε πειραξει στην αρχη το σιδηρο εσας καθολου??με πιανει πονοκοιλος κ φουλ φουσκωμα απο χτες που το ξεκινησα!

Εμενα μου φερνει αναστατωση στο στομαχι και για κανα 2ωρο νιωθω περιεργα,το παιρνω ενα μηνα τωρα πρωι βραδυ.ελπιζω να το συνηθισω.ειναι μαζι με φιλισιν

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σου συστησω το δικο μ διαδυκτυακο φαρμακειο εχει το ενα πακετο 54τεμ. Το ν1 6.61€ αν παρεις και μωρομαντηλα κ παμπερς συμφερει πολυυυ το καταστημα ειναι 24Pharmacydeals ριξε μια ματια αν θες....Απο εκει προμηθευομουν το ν1 το ν2 με τα μωρομαντηλα τα sensitive με το καπακι τα περνω απο τις Panes.gr κ τωρα π μπηκα να παραγγειλω βλεπω τιμη για το ν1 6.62€ ιδια τιμη με το ν2!!!

Σε ευχαριστώ Βαλεντινα μου να είσαι καλα θα μπω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.

Να ρωτήσω ,είμαι 14w+4d.Αισθάνομαι τραβήγματα δεξιά -αριστερά και μια αίσθηση,πολυυυυυ ελαφριά αίσθηση πόνου κάτω,δλδ περισσοτερο σαν ένα βάρος χαμηλά-δεν ξέρω πως να το περιγράψω-και επίσης πονάει η μέση μου και εχω γουργουρισματα.Είναι φυσιολογικά όλα αυτά για την εβδομάδα που είμαι;

Επίσης ήθελα να ρωτήσω στον πρόσφατο μας υπέρηχο ο τράχηλος μετρηθηκε 31χιλ.Είναι καλά για την εβδομάδα που είμαι;

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.

Να ρωτήσω ,είμαι 14w+4d.Αισθάνομαι τραβήγματα δεξιά -αριστερά και μια αίσθηση όπως οταν περιμένουμε περίοδο,πολυυυυυ ελαφριά αίσθηση δλδ και επίσης πονάει η μέση μου.Είναι φυσιολογικά όλα αυτά για τις εβδομάδες μου;

Φυσιολογικοτατο μεγαλώνει η μητρα σου ανοίγει και η λεκάνη σιγά σιγά .. Όλα καλα μην φοβάσαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Φυσιολογικοτατο μεγαλώνει η μητρα σου ανοίγει και η λεκάνη σιγά σιγά .. Όλα καλα μην φοβάσαι 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,να είσαι καλά!

 

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φυσιολογικοτατο μεγαλώνει η μητρα σου ανοίγει και η λεκάνη σιγά σιγά .. Όλα καλα μην φοβάσαι 

Ο τράχηλος στον πρόσφατο μας υπέρηχο μετρηθηκε 31χιλ.Είναι καλά για την εβδομάδα που είμαι;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι.Εχω εντονο βηχα εδω και μερες εχω μιλησει με το γιατρο μου και μου εχει δωσει φυτικο σιροπι.Αλλα οσο βηχω απο την πιεση χανω ουρα.Το θεμα μου ειναι γινετε ολη μερα να χανω ουρα??Υπαρχει πιθανοτητα να σπασουν τα νερα και να μην το καταλαβω??Αλλαζω ποσες σερβιετες τη μερα.


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια καλησπέρα χαίρομαι που είστε όλες καλά..το μεσημέρι κατά τις 4 και ένιωσα σαν να έτρεχαν υγρά μίλησα με την γιατρό Μ είπε να το δούμε αν συνεχιστεί και αν ναι να πάω στο μαιευτήριο..σταμάτησε για κάποια ώρα και πριν πήγα τουαλέτα και αφού έκανα τσισα πάλι κάτι έτρεχε..σταμάτησε και μετά από δύο λεπτά ξανά άρχισε έτρεξε πάλι λίγο και μετά τέλος..τώρα έχω βάλει σερβιετα να δω αν βρέχεται...λέτε επειδή έχω πολύ αμνιακό να έσπασαν τα νερά και να χάνω λίγο λίγο;:confused:

πρίν από 6 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι.Εχω εντονο βηχα εδω και μερες εχω μιλησει με το γιατρο μου και μου εχει δωσει φυτικο σιροπι.Αλλα οσο βηχω απο την πιεση χανω ουρα.Το θεμα μου ειναι γινετε ολη μερα να χανω ουρα??Υπαρχει πιθανοτητα να σπασουν τα νερα και να μην το καταλαβω??Αλλαζω ποσες σερβιετες τη μερα.

Και εγώ φοβάμαι μην σπάσουν και δεν το καταλάβω 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσακια καλησπέρα χαίρομαι που είστε όλες καλά..το μεσημέρι κατά τις 4 και ένιωσα σαν να έτρεχαν υγρά μίλησα με την γιατρό Μ είπε να το δούμε αν συνεχιστεί και αν ναι να πάω στο μαιευτήριο..σταμάτησε για κάποια ώρα και πριν πήγα τουαλέτα και αφού έκανα τσισα πάλι κάτι έτρεχε..σταμάτησε και μετά από δύο λεπτά ξανά άρχισε έτρεξε πάλι λίγο και μετά τέλος..τώρα έχω βάλει σερβιετα να δω αν βρέχεται...λέτε επειδή έχω πολύ αμνιακό να έσπασαν τα νερά και να χάνω λίγο λίγο;:confused:

Και εγώ φοβάμαι μην σπάσουν και δεν το καταλάβω 

Αστα και γω αυτο φοβαμαι γιατι ολη μερα βηχω και χανω υγρα.βεβαια βλεπω οτι ειναι ουρα και μυριζουν σαν ουρα συγνωμη κιολαε αλλα ολη μερα??Ποσα εχω πια?Γιατι δεν κατουριεμαι κιολας συνεχεια.


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσακια καλησπέρα χαίρομαι που είστε όλες καλά..το μεσημέρι κατά τις 4 και ένιωσα σαν να έτρεχαν υγρά μίλησα με την γιατρό Μ είπε να το δούμε αν συνεχιστεί και αν ναι να πάω στο μαιευτήριο..σταμάτησε για κάποια ώρα και πριν πήγα τουαλέτα και αφού έκανα τσισα πάλι κάτι έτρεχε..σταμάτησε και μετά από δύο λεπτά ξανά άρχισε έτρεξε πάλι λίγο και μετά τέλος..τώρα έχω βάλει σερβιετα να δω αν βρέχεται...λέτε επειδή έχω πολύ αμνιακό να έσπασαν τα νερά και να χάνω λίγο λίγο;:confused:

Και εγώ φοβάμαι μην σπάσουν και δεν το καταλάβω 

Δε την ξαναπαιρνεις ενα τηλ? Μπορει κ να μην ειναι αλλα καλυτερα μιλα μαζι της πάλι 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Αστα και γω αυτο φοβαμαι γιατι ολη μερα βηχω και χανω υγρα.βεβαια βλεπω οτι ειναι ουρα και μυριζουν σαν ουρα συγνωμη κιολαε αλλα ολη μερα??Ποσα εχω πια?Γιατι δεν κατουριεμαι κιολας συνεχεια.

Κοίτα εγώ γενικά σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής έχω αυξημένα σε σημείο που κάποιες φορές έτρεχε στο πόδι μου..έχει θέμα με τα αμνιακα γενικά;

πρίν από 9 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε την ξαναπαιρνεις ενα τηλ? Μπορει κ να μην ειναι αλλα καλυτερα μιλα μαζι της πάλι 

Λέω να το δω και άλλο και αν συνεχίσει και το πρωί θα την πάρω... δεν θέλω να τρέχω πάλι τζάμπα αλλά είναι περίεργα τα υγρά..

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοίτα εγώ γενικά σε όλη την εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής έχω αυξημένα σε σημείο που κάποιες φορές έτρεχε στο πόδι μου..έχει θέμα με τα αμνιακα γενικά;

Οχι ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα.Το μωρο μονο μου λεει πως ειναι μεγαλο και εχει παρει θεση γιαυτο φοβαμαι λογω βηχα μη τρανταζετε και σπασουν τα νερα.Εσενα ετρεχαν αμνιακα??και τι εκανες?Τι σου ειπε η γιατρος σου?


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...