Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

 

Εγώ λέω για το νούμερο 1 που είναι για νεογέννητα που είναι για 3 έως 5 κιλα

Το νουμερο 1 ειναι για 2-5κιλα 

Και το νουμερο 2 για 3-6 εγω τωρα της εβαλα το 2 κ ειναι ανετο το 1 πιστευω θα χρειαστειτε εκτος κ αν βγαλετε κανα μωρο γιγας!!! Εμενα γενμηθηκε 3.200λ φορουσαμε το 1μεχρι πριν 10μερες

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 43 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Το σαιτ λέγεται premium life.gr είναι στο Αιγάλεω αυτό και έχει 2,5 μεταφορικά αν πληρώσεις με αντικαταβολή από εκεί πήρα κ το biooil που είναι για τις ραγαδες

Εγώ λέω για το νούμερο 1 που είναι για νεογέννητα που είναι για 3 έως 5 κιλα

Ευχαριστώ θα το δω τώρα. Και εγω το bio oil έχω και μου έδωσαν από το φαρμακείο να δοκιμάσω κα λιντης frezyderm καλό κ αυτό 

πρίν από 41 λεπτά , Kpp83 είπε:

Σημειώνω και εγώ! Τα jumbo είναι αξιόπιστα σε ποιότητα?

Νομίζω έχει και τα επώνυμα αν είδα καλα εννοω μπιμπερό πιπίλες κ τέτοια. Έχω δει στα motherbaby και μου άρεσαν τα φτιάχνουν εκεί κιολας είναι η βιοτεχνία θα δω και αλλου και θα καταλήξω. 

πρίν από 32 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πεταγομαι κ εγω! Εγω την πλειοψηφια απο κει της τα πηρα φορμακια κορμακια.....βγηκαν με μια απλη λεξη ΦΟ ΒΕ ΡΑ δεν το περιμεναααα!!!:wink:

Κ φυσικα πανακια σελτεδακια κουβερρουλες ολα απο εκει!

Αλήθεια; Πάντως είχα πάει πρόσφατα δεν είδα βρεφικά εννοω δεν στάθηκα είχα πάει για αλλα κ από ότι είδα σε πυτζαμακια για εμάς δλδ και γενικά τέτοια είχαν ωραία ποιότητα για τζάμπο μια χαρα.Κοριτσια εγω έχω ευχαριστηθεί τα εσώρουχα του τα κάτω κυριως Χαχαχ βγάζω ταμπελάκι και είναι σούπερ δεν καταλαβαίνεις από που είναι χεχε κ έχω κάποια που είναι ετών παρακαλώ :P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έτσι ναι οι περισσότερες το καναμε. Τετοιες στιγμές που ψάχνεις απαντήσεις ή και παρηγοριά.. Η προσευχή σου και η ελπίδα είναι η δύναμη σου. Φτάνει η ώρα έχω αγωνία και περιμένω τα νέα που εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι χαρμόσυνα!! Να ξέρεις θα περιμένω πάνω από το κινητό!

Δεν τον ρωτάω αγαπη μου προφανως δεν μπορούν να μας πουν πλέον. 

Πηρα από έπιπλα ένα σετ κούνια συρταριερα και έχει ένα σαν βιβλιοθήκη. Λίκνο για να κοιμάται δίπλα στο κρεβάτι και καρότσι χωρίς το πορτ μπεμπε, θα μου δώσουν. Και εγω δυο κουβερτάκια το ένα όχι ψιλό αλλα μου άρεσε και ήταν οικονομικό. Ένα σεντονάκι γιατί περιμένω εκεί που τα παιρνω καινούργιο κατάλογο. Ρουχαλάκια αργότερα . Θέλω μπανακι, κάνα μπιμπερό έναν βραστήρα,πανες αγκαλιάς, σελτεδακια,ένα στωματακι καλό για το λίκνο και όλα αυτα τα συναφή. Ριλαξ,γυμναστήριο κτλ τα αφήνω προς το παρόν γιατί πολλοί θα μας ρωτήσουν για τέτοιο δώρο οποτε τα βλέπουμε. Για εμενα θέλω σουτιέν θηλασμού γτ πήρα ένα και το έχω βολευτεί απίστευτα και πράγματα μου για το μαιευτήριο. Και αλλα πολλά.. Αν τα μαζέψεις όλα είναι αρκετά για αυτό θέλω ένα ένα να τα τελειώνω. Πρώτα ο Θεός τον Μάιο θέλω να είμαι χαλαρή. 

Τωρα που θα κάτσεις θα ξεκινησεις και εσυ 

Ολα καλα μπεμπουλα μου!!! Ανελπιστα καλα, ειχα προετοιμαστει για το χειροτερο, οσο γινοταν...και μου λεει ολα καλα μεγαλωσε πολυ! Αχ ειμαι τοσο χαρουμενη! Μου εγραψε απειρες εξετασεις και μου ειπε σε ενα μηνα να ξαναπαω, πολυ δεν ειναι; 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ θα το δω τώρα. Και εγω το bio oil έχω και μου έδωσαν από το φαρμακείο να δοκιμάσω κα λιντης frezyderm καλό κ αυτό 

Νομίζω έχει και τα επώνυμα αν είδα καλα εννοω μπιμπερό πιπίλες κ τέτοια. Έχω δει στα motherbaby και μου άρεσαν τα φτιάχνουν εκεί κιολας είναι η βιοτεχνία θα δω και αλλου και θα καταλήξω. 

Αλήθεια; Πάντως είχα πάει πρόσφατα δεν είδα βρεφικά εννοω δεν στάθηκα είχα πάει για αλλα κ από ότι είδα σε πυτζαμακια για εμάς δλδ και γενικά τέτοια είχαν ωραία ποιότητα για τζάμπο μια χαρα.Κοριτσια εγω έχω ευχαριστηθεί τα εσώρουχα του τα κάτω κυριως Χαχαχ βγάζω ταμπελάκι και είναι σούπερ δεν καταλαβαίνεις από που είναι χεχε κ έχω κάποια που είναι ετών παρακαλώ :P

Καμια μαμα εννοειται δεν θα επερνε στο παιδι της κατι μη ποιοτικο.....και ομως μ βγηκαν εξαιρετικα κ οικονομικα τα εμπιστευτηκα και αποζημιωθηκα βεβαια εγω τα ειχα παραγγειλει ολα απο το ιντερνετ γτ τοτε στο καταστημα της πολης μ δεν ειχε τπτ...κ τα δικα μ ρουχα π χρειαστηκα στο μαιευτηριο κ εσωρουχα σουτιεν θηλασμου βρακακια πετσετες κλπ ολα απο τα τζαμπο 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ολα καλα μπεμπουλα μου!!! Ανελπιστα καλα, ειχα προετοιμαστει για το χειροτερο, οσο γινοταν...και μου λεει ολα καλα μεγαλωσε πολυ! Αχ ειμαι τοσο χαρουμενη! Μου εγραψε απειρες εξετασεις και μου ειπε σε ενα μηνα να ξαναπαω, πολυ δεν ειναι; 

Ελααααα αγαπη μουυ ποσο χαίρομαι!! Μπράβο το νινακι συγχαρητήρια!!! Ήθελε τον χρόνο του το ψυχουλακι ❤️❤️❤️ Όχι δεν είναι πολύ τόσο θα είμαι το διάστημα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ελααααα αγαπη μουυ ποσο χαίρομαι!! Μπράβο το νινακι συγχαρητήρια!!! Ήθελε τον χρόνο του το ψυχουλακι ❤️❤️❤️ Όχι δεν είναι πολύ τόσο θα είμαι το διάστημα! 

Ναι μωρε, πηρε τα πανω του..150 παλμους ειχε και ειμαστε και ολοκληρο 1.08 εκατοστα!αμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καμια μαμα εννοειται δεν θα επερνε στο παιδι της κατι μη ποιοτικο.....και ομως μ βγηκαν εξαιρετικα κ οικονομικα τα εμπιστευτηκα και αποζημιωθηκα βεβαια εγω τα ειχα παραγγειλει ολα απο το ιντερνετ γτ τοτε στο καταστημα της πολης μ δεν ειχε τπτ...κ τα δικα μ ρουχα π χρειαστηκα στο μαιευτηριο κ εσωρουχα σουτιεν θηλασμου βρακακια πετσετες κλπ ολα απο τα τζαμπο 

Ε βέβαια αγαπη όλες το καλύτερο θελουμε και ειλικρινά υπάρχουν τόσα πολλά όμορφα και καλα σε ποιότητα που δεν είναι φίρμα και είναι υπέροχα. 

πρίν από 5 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι μωρε, πηρε τα πανω του..150 παλμους ειχε και ειμαστε και ολοκληρο 1.08 εκατοστα!αμε!

Ουυυ ρε το μωρό όντως μεγάλωσε πολύ! Για αγόρι λέω κοπελια μου:mrgreen:έτσι έμπνευση από την αρχή το είχα να ξέρεις για να δούμε. Κάνε και τις εξετασεις σου και όλα μια χαρά μπράβο κουκλίτσα μου Κοιτα να ηρεμήσεις να το ευχαριστηθεις!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Ε βέβαια αγαπη όλες το καλύτερο θελουμε και ειλικρινά υπάρχουν τόσα πολλά όμορφα και καλα σε ποιότητα που δεν είναι φίρμα και είναι υπέροχα. 

Ουυυ ρε το μωρό όντως μεγάλωσε πολύ! Για αγόρι λέω κοπέλια μου:mrgreen:έτσι έμπνευση από την αρχή το είχα να ξέρεις για αν δούμε. Κάνε και τις εξετασεις σου και όλα μια χαρά μπράβο κουκλίτσα μου Κοιτα να ηρεμήσεις να το ευχαριστηθεις!

Λες;; η πεθερα μου ειδε αγορι στον υπνο της επισης η αδερφη μου εχει παραγγειλει κοριτσι για να παιζει με το δικο της που ειναι εγκυος κ αυτη! Χααχ γερα να ειναι ολα τα παιδακια κ ό,τι να ναι φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Jennak83 είπε:

Λες;; η πεθερα μου ειδε αγορι στον υπνο της επισης η αδερφη μου εχει παραγγειλει κοριτσι για να παιζει με το δικο της που ειναι εγκυος κ αυτη! Χααχ γερα να ειναι ολα τα παιδακια κ ό,τι να ναι φυσικα!

Θα έχεις κ εσυ το δικό σου προαίσθημα σε λίγο.. Εννοείται γερά να είναι πάνω από όλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Θα έχεις κ εσυ το δικό σου προαίσθημα σε λίγο.. Εννοείται γερά να είναι πάνω από όλα!

Εμένα πάντως βγήκε το προαίσθημα που ειχα.. Χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ολα καλα μπεμπουλα μου!!! Ανελπιστα καλα, ειχα προετοιμαστει για το χειροτερο, οσο γινοταν...και μου λεει ολα καλα μεγαλωσε πολυ! Αχ ειμαι τοσο χαρουμενη! Μου εγραψε απειρες εξετασεις και μου ειπε σε ενα μηνα να ξαναπαω, πολυ δεν ειναι; 

Μπράβο ρε κοριτσάκι μου!!!!!Σε είχα έννοια!!!! Μπράβο!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι μωρε, πηρε τα πανω του..150 παλμους ειχε και ειμαστε και ολοκληρο 1.08 εκατοστα!αμε!

Ειδες π στο ειπα;;;; μπραβο ηρεμησε τωρα κ απολαυση αυτην την διαδρομη!!!

πρίν από 48 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ε βέβαια αγαπη όλες το καλύτερο θελουμε και ειλικρινά υπάρχουν τόσα πολλά όμορφα και καλα σε ποιότητα που δεν είναι φίρμα και είναι υπέροχα. 

Ουυυ ρε το μωρό όντως μεγάλωσε πολύ! Για αγόρι λέω κοπελια μου:mrgreen:έτσι έμπνευση από την αρχή το είχα να ξέρεις για να δούμε. Κάνε και τις εξετασεις σου και όλα μια χαρά μπράβο κουκλίτσα μου Κοιτα να ηρεμήσεις να το ευχαριστηθεις!

Ετσι ακριβως κοπελα μ..πρακτικοτητα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ολα καλα μπεμπουλα μου!!! Ανελπιστα καλα, ειχα προετοιμαστει για το χειροτερο, οσο γινοταν...και μου λεει ολα καλα μεγαλωσε πολυ! Αχ ειμαι τοσο χαρουμενη! Μου εγραψε απειρες εξετασεις και μου ειπε σε ενα μηνα να ξαναπαω, πολυ δεν ειναι; 

Μπράβο ρε κοριτσάκι μου!!!!!Σε είχα έννοια!!!! Μπράβο!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια!!Τι κάνετε?? Έχουμε κανένα νέο από την @palmoira???

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Θυμαμαι ναι! Και εμενα :D Σήμερα έβλεπα τοκετούς.. εντάξει το κλάμα κορόμηλο 

Εγώ δεν μπορώ να τα βλέπω αυτά μόνο κ μόνο στην ιδέα τρεμω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...