Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ μπεμπουλα..άστα ένα μόνιμο άγχος πια..μην γεννήσω πρόωρα μην σπάσουν τα νερά μην ξανά νοσηλευτώ..άντε να περνάει ο καιροοοοοοος..εσύ πόσο είσαι τώρα;

Σε ευχαριστώ πολύ!! Σου εύχομαι και εγω λοιπόν να μην είναι τίποτα που δεν θα είναι θα το δεις..

Καλημερα κωνσταντινα μου πως παει?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αυτό δεν το ξέρω καθόλου γλυκουλα μου ο γιατρος τι σου είπε; Αν δεν είπε κάτι σημαίνει πως είναι μια χαρά 

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ πολύ που απάντησες!

Ηθελα και την εμπειρία όσων κοριτσιών γνωρίζουν.Κορίτσια καλημέρα! Είμαι 14w+5d,στις αρχές εβδομάδας μετρήσαμε τράχηλο 31χιλ.Είμαι καλά πιστεύετε για την εβδομάδα μου;

Ευχαριστώ,καλό σ/κ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια καλό Σ/Κ να έχουμε! Εγω έχω ξυπνησει από τα ξημερώματα κάνω πρόβες Χαχα 

Καλημεραααα... Καλό σκ σε όλες αν κ πάλι έχει χάλια καιρό.. Αμάν... Γτ μπεμπουλα μ σε έπιασε να κάνεις πρόβες; κοιμήσου τώρα γτ μετά ποιος ξέρει αν θα μπρεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μουουου!!!! Καλο σκ να εχουμε!!! Τι κανετε?? 

πρίν από 6 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ πολύ που απάντησες!

Ηθελα και την εμπειρία όσων κοριτσιών γνωρίζουν.Κορίτσια καλημέρα! Είμαι 14w+5d,στις αρχές εβδομάδας μετρήσαμε τράχηλο 31χιλ.Είμαι καλά πιστεύετε για την εβδομάδα μου;

Ευχαριστώ,καλό σ/κ!

Καλημερα κοριτσι μου. Μια χαρα ειναι ο τραχηλος. Να ξερεις οτι δεν εχει και πολλη μεγαλη σημασια ποσο ειναι. Το θεμα ειναι να μενει σταθερος στην πορεια και μονο προς το τελος να αρχισει να εξαλειφεται. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλημεραααα... Καλό σκ σε όλες αν κ πάλι έχει χάλια καιρό.. Αμάν... Γτ μπεμπουλα μ σε έπιασε να κάνεις πρόβες; κοιμήσου τώρα γτ μετά ποιος ξέρει αν θα μπρεις

Δουλεύεις σήμερα; Περίεργος καιρός αρκετό κρύο αλλα μάλλον θα φτιάξει σιγά σιγά.. 

Ξυπναω παρα πολύ νωρις με τα σκοτάδια αλλα κ μέσα στη νύχτα. Δεν ξέρω γιατί 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μουουου!!!! Καλο σκ να εχουμε!!! Τι κανετε?? 

Καλημερα κοριτσι μου. Μια χαρα ειναι ο τραχηλος. Να ξερεις οτι δεν εχει και πολλη μεγαλη σημασια ποσο ειναι. Το θεμα ειναι να μενει σταθερος στην πορεια και μονο προς το τελος να αρχισει να εξαλειφεται. 

Καλημέρα,ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση! Εμένα μου το έκαναν ολόκληρο θέμα στην αυχενικη,ότι δλδ αν είναι μικρός ο τράχηλος εξ'αρχής είναι επίφοβο για πρόωρο τοκετό ,έξω από εδώ.Αφού τον μέτρησε και μετά μου λέει ααααα σουπερ είσαι.Στους επόμενους υπέρηχους από την Αυχενική είναι σταθερός στα 30-31χιλ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου,ευχαριστώ πολύ που απάντησες!

Ηθελα και την εμπειρία όσων κοριτσιών γνωρίζουν.Κορίτσια καλημέρα! Είμαι 14w+5d,στις αρχές εβδομάδας μετρήσαμε τράχηλο 31χιλ.Είμαι καλά πιστεύετε για την εβδομάδα μου;

Ευχαριστώ,καλό σ/κ!

Καλημέρα!!!!οπως σοτ ειπε η νανουλα.παντως εμενα απο την ατχενικη διαφανεια τοσο ηταν 31 και εφτασα 39+4 και με συσπασεις.Μη το σκέφτεσαι καν ολα καλα ειναι.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έχεις δίκιο βρε καρδούλα αλλα θα δεις θα πάνε όλα καλα το πιστεύω. Θα περάσει ο καιρός και θα γίνουν όλα οπως πρέπει. 

Μπηκα στον 7ο και εγω μην νομίζεις ξεκίνησα να ψιλό αγχώνομαι να σκέφτομαι. Φυσιολογικό είναι βέβαια.

 

Καλημέρα μπεμπουλα μου..μακάρι αυτό λέω συνέχεια... τουλάχιστον να φύγει και ο Φλεβάρης και ας γίνει ότι θέλει


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Beboula25 είπε:

Δουλεύεις σήμερα; Περίεργος καιρός αρκετό κρύο αλλα μάλλον θα φτιάξει σιγά σιγά.. 

Ξυπναω παρα πολύ νωρις με τα σκοτάδια αλλα κ μέσα στη νύχτα. Δεν ξέρω γιατί 

Εγώ ξυπνάω το βράδυ για τουαλέτα κλασσικά.. Όταν φεύγει ο άντρας μ για δουλειά κ μετά ξαναπεφτω όπως σήμερα.. Ναι δουλεύω.. Το μεσημεράκι στις 2

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα κωνσταντινα μου πως παει?

Καλημέρα Βάσω μου..νομίζω είμαι καλύτερα..απλα έχω πονακια τπτ αλλο

10 ώρες πρίν, ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Σευχαριστω πολυ!!Μακαρι να μην ειναι τιποτα!Απλα απορω τοσο μεγαλη ποσοτητα ουρων εχω και δε παιρνω χαμπαρι??χαχα

Καλημέρα κορίτσι Μ πως είσαι; μίλησες με τον γιατρό;

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ ξυπνάω το βράδυ για τουαλέτα κλασσικά.. Όταν φεύγει ο άντρας μ για δουλειά κ μετά ξαναπεφτω όπως σήμερα.. Ναι δουλεύω.. Το μεσημεράκι στις 2

Και εγω ρε συ πολλες φορες και στο τέλος ξυπνάω από αυτό καταλαβες; 

πρίν από 13 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα μπεμπουλα μου..μακάρι αυτό λέω συνέχεια... τουλάχιστον να φύγει και ο Φλεβάρης και ας γίνει ότι θέλει

Καλημέρααα! Φεύγει ο Φλεβάρης ένα τσουπ και τελείωσε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εγω ρε συ πολλες φορες και στο τέλος ξυπνάω από αυτό καταλαβες; 

Καλημέρααα! Φεύγει ο Φλεβάρης ένα τσουπ και τελείωσε 

Μας έχει ταράξει αυτός ο Φλεβάρης για να μην πω τπτ αλλο.. Αντε να περάσει να σταματήσω από την δουλειά.. Επίσης άσχετο αλλά αυτές τις μέρες όταν πάω τουαλέτα βλέπω υγρά είναι φυσιολογικό; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , 4shinediamonds είπε:

Καλημέρα,ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση! Εμένα μου το έκαναν ολόκληρο θέμα στην αυχενικη,ότι δλδ αν είναι μικρός ο τράχηλος εξ'αρχής είναι επίφοβο για πρόωρο τοκετό ,έξω από εδώ.Αφού τον μέτρησε και μετά μου λέει ααααα σουπερ είσαι.Στους επόμενους υπέρηχους από την Αυχενική είναι σταθερός στα 30-31χιλ.

Οταν λενε μικρος ή κοντος τραχηλος εννοουν κατω απο 28 χιλ. Εγω πχ ξεκινησα καλα, δεν θυμαμαι ποσο ηταν στην αυχενικη, αλλα μετα μου κοντυνε και πηγε στα 22χιλ και εκει ναι υπηρχε φοβος για προωρο τοκετο και πηραμε καποια μετρα με τον γιατρο, αλλα κι ομως ουτε προωρο τοκετο ειχα ουτε τπτ. Γεννησα μια χαρα στον μηνα μου 38+4. Οποτε μην αγχωνεσαι. Μια χαρα ειναι η μετρηση σου. 

  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...