Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια..

Τι κάνετε πως περάσατε; Εμάς μας βγήκε ξινη η μέρα. Ο άντρας μου με τρομερη ημικρανία που μετά την βολτα και το φαγητό χειροτέρεψε και εγω ξαφνικα κατέληξα να τα βγάζω, δυο φορες. Ο ενας νταντευε τον άλλο. Τέλος δεν με πάει η Καθαρα Δευτέρα από πέρυσι που έπαθα δηλητηρίαση και τα έβγαζα για τρεις ώρες. Είχα πάθει  θλάση στα πλευρά από την τόση πίεση με τους εμετούς. Ελπίζω να ισιώσουμε και να μην μας πάει έτσι και σήμερα. 

Περαστικα αγαπη μου.ξεκουρασου σήμερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 34 λεπτά , Skinoth είπε:

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι κ να μου πείτε αν ισχύει....αν ακούσεις την καρδιά του μωρού σε πρώιμο στάδιο μειώνονται οι πιθανότητες αποβολής;

Αυτή είναι μια ερώτηση που δεν μπορεί καμία μας να σου δώσει με σιγουριά... Καθώς γιατροί δεν είμαστε.. Να μην αγχώνεσαι κ όλα καλά θα πάνε με το σπορακι σου.. Πότε άκουσες καρδιά; Κ η αδ μ άκουσε πολύ νωρις η αλήθεια ειναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτή είναι μια ερώτηση που δεν μπορεί καμία μας να σου δώσει με σιγουριά... Καθώς γιατροί δεν είμαστε.. Να μην αγχώνεσαι κ όλα καλά θα πάνε με το σπορακι σου.. Πότε άκουσες καρδιά; Κ η αδ μ άκουσε πολύ νωρις η αλήθεια ειναι

Είμαι στην 6 εβδομάδα κ την προηγούμενη εβδομάδα που έκανα κολπικό υπέρηχο δεν ακούσαμε κάτι ... σήμερα θα πάω στον γιατρό πάλι ...μου είχε πει ότι την επόμενη φορά λογικά θα ακούσουμε οπότε σήμερα περιμένω με αγωνία

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Skinoth είπε:

Είμαι στην 6 εβδομάδα κ την προηγούμενη εβδομάδα που έκανα κολπικό υπέρηχο δεν ακούσαμε κάτι ... σήμερα θα πάω στον γιατρό πάλι ...μου είχε πει ότι την επόμενη φορά λογικά θα ακούσουμε οπότε σήμερα περιμένω με αγωνία

 

Εε λογικό να μην άκουσες καλέ.. Οι περισσότερες ακούμε καρδούλα 6 7 βδομαδων.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Skinoth είπε:

Είμαι στην 6 εβδομάδα κ την προηγούμενη εβδομάδα που έκανα κολπικό υπέρηχο δεν ακούσαμε κάτι ... σήμερα θα πάω στον γιατρό πάλι ...μου είχε πει ότι την επόμενη φορά λογικά θα ακούσουμε οπότε σήμερα περιμένω με αγωνία

 

Εύχομαι να είναι όλα καλα και να απολαύσεις τη μαγική στιγμή που θα ακούσεις την καρδούλα :x

κι εγώ σε επίσκεψη την 7η βδομάδα άκουσα καρδούλα!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Εύχομαι να είναι όλα καλα και να απολαύσεις τη μαγική στιγμή που θα ακούσεις την καρδούλα :x

κι εγώ σε επίσκεψη την 7η βδομάδα άκουσα καρδούλα!

Βάσω μου σε πια εβδομάδα είσαι εσύ;;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Χαχα χα Ε μα ένα ξεματιασμα το χρειάζομαι και δεν ξέρω κιόλας να ξεματιαζω... Ουφ πρώτη μέρα π δεν δουλεύω και το έχω ρίξει στις δουλειές του σπιτιού... Εσείς τι κάνετε;;; 

Περαστικά του! Και εσυ μην παρα κουράζεσαι χαλαρά έχεις μερες. Και εμενα είχε άδεια και έτσι πήγαμε μαζί στο σούπερ και γενικά χουχουλι σήμερα ψιλό βρέχει κιολας. Ποτε πας για υπέρηχο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Ειμαι καινούργια. Περιμένω την μπεμπουλα μου Ιούνιο:) .Όμως προέκυψε ένα θεματάκι και θέλω τα φώτα σας αν καμία γνωρίζει. Ο γιατρός είδε κάτι στο τεστ Παπ. Σε προηγούμενο τεστ Παπ που είχε κάνει το 2016 βγήκε θετικό..όπου έκανα καλλιέργεια και βιοψία και βρέθηκε ότι έχω χαμηλού βαθμού lgsil .Ο γιατρός μου τότε μου είπε να μην κάνουμε τίποτα και να το ελέγχω με συχνά τεστ Παπ. Έτσι και έγινε. Έκτοτε κανένα άλλο τεστ Παπ δεν βγήκε θετικό..εως ότου έμεινα έγκυος ! Και τώρα βλέπουμε κάποιες αλλοιώσεις.  Σήμερα θα πάρω και τα αποτελέσματα του Παπ και είμαι να σκάσω...έτυχε σε καμία να βγει θετικό Παπ στην εγκυμοσύνη; συγνωμη για το σεντόνι ..

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια..

Τι κάνετε πως περάσατε; Εμάς μας βγήκε ξινη η μέρα. Ο άντρας μου με τρομερη ημικρανία που μετά την βολτα και το φαγητό χειροτέρεψε και εγω ξαφνικα κατέληξα να τα βγάζω, δυο φορες. Ο ενας νταντευε τον άλλο. Τέλος δεν με πάει η Καθαρα Δευτέρα από πέρυσι που έπαθα δηλητηρίαση και τα έβγαζα για τρεις ώρες. Είχα πάθει  θλάση στα πλευρά από την τόση πίεση με τους εμετούς. Ελπίζω να ισιώσουμε και να μην μας πάει έτσι και σήμερα. 

Έλα ρε !!! Τι έπαθες? Πώς είσαι τώρα?? Του χρόνου καθαροδευτερα με το αντράκι σου!!! Θα έχει ξεπεταχτεί κιόλας!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χριστίνα92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ειμαι καινούργια. Περιμένω την μπεμπουλα μου Ιούνιο:) .Όμως προέκυψε ένα θεματάκι και θέλω τα φώτα σας αν καμία γνωρίζει. Ο γιατρός είδε κάτι στο τεστ Παπ. Σε προηγούμενο τεστ Παπ που είχε κάνει το 2016 βγήκε θετικό..όπου έκανα καλλιέργεια και βιοψία και βρέθηκε ότι έχω χαμηλού βαθμού lgsil .Ο γιατρός μου τότε μου είπε να μην κάνουμε τίποτα και να το ελέγχω με συχνά τεστ Παπ. Έτσι και έγινε. Έκτοτε κανένα άλλο τεστ Παπ δεν βγήκε θετικό..εως ότου έμεινα έγκυος ! Και τώρα βλέπουμε κάποιες αλλοιώσεις.  Σήμερα θα πάρω και τα αποτελέσματα του Παπ και είμαι να σκάσω...έτυχε σε καμία να βγει θετικό Παπ στην εγκυμοσύνη; συγνωμη για το σεντόνι 

με το καλό να έρθει η μπαμπούλα σας!!!!

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω, είμαι άσχετη με ιατρικά και δεν έχω ξανακούσει κάτι παρόμοιο!! Να ακούς τον γιατρό σου!!

ολα ναπάνε καλά εύχομαι

:x:x:x

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Έλα ρε !!! Τι έπαθες? Πώς είσαι τώρα?? Του χρόνου καθαροδευτερα με το αντράκι σου!!! Θα έχει ξεπεταχτεί κιόλας!!

Έτσι ναιιι! Και εσένα η κορακλα σου θα αμολάει καλούμπα του χρόνου Χαχα! Καλύτερα είμαι αλλα δεν ξανά τρώω θαλασσινά μέχρι να γεννησω.Που γενικοτερα τα λατρεύω αλλα μου έπεσαν βαρια μάλλον. Θυμήθηκα το πρώτο τρίμηνο τέτοιο πράγμα.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...