Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Έτσι ναιιι! Και εσένα η κορακλα σου θα αμολάει καλούμπα του χρόνου Χαχα! Καλύτερα είμαι αλλα δεν ξανά τρώω θαλασσινά μέχρι να γεννησω.Που γενικοτερα τα λατρεύω αλλα μου έπεσαν βαρια μάλλον. Θυμήθηκα το πρώτο τρίμηνο τέτοιο πράγμα.  

Τι έφαγες βρε!???


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Τι έφαγες βρε!???

Χταποδάκι,γαρίδες σαγανάκι,καλαμαράκια τηγανητά,καραβιδοψυχα από θαλλασινα αυτά μόνο. Δεν τα αντέχω τι να πω έχουμε ξανά φάει εκεί για να πω οτι ήταν κάτι χαλασμένο  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χταποδάκι,γαρίδες σαγανάκι,καλαμαράκια τηγανητά,καραβιδοψυχα από θαλλασινα αυτά μόνο. Δεν τα αντέχω τι να πω έχουμε ξανά φάει εκεί για να πω οτι ήταν κάτι χαλασμένο  

Τι να πω ρε παιδί μου. Τώρα είστε οκ!??


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

26+ είμαι!

έκανα καμπύλη σακχάρου εγω τωρα και ήταν καλή ευτυχώς!

Μπράβο ρε κοπέλα μου....χίλια μπράβο!!!μακάρι να φτάσουμε όλες στους μήνες σου κ να έχουμε το ίδιο καλές εξετάσεις όπως εσυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

με το καλό να έρθει η μπαμπούλα σας!!!!

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω, είμαι άσχετη με ιατρικά και δεν έχω ξανακούσει κάτι παρόμοιο!! Να ακούς τον γιατρό σου!!

ολα ναπάνε καλά εύχομαι

:x:x:x

Ευχαριστώ πολύ ! Προσπαθώ απλά αν έχω κάτι θα πρέπει να κάνω καισαρική και η αλήθεια είναι ότι δεν θα ήθελα να.με πάει καισαρικη  ετσι απερίσκεπτα! Μόνο αν συντρέχει σοβαρός λόγος!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Περαστικά του! Και εσυ μην παρα κουράζεσαι χαλαρά έχεις μερες. Και εμενα είχε άδεια και έτσι πήγαμε μαζί στο σούπερ και γενικά χουχουλι σήμερα ψιλό βρέχει κιολας. Ποτε πας για υπέρηχο; 

Την Πέμπτη δλδ μεθαύριο... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Χριστίνα92 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ! Προσπαθώ απλά αν έχω κάτι θα πρέπει να κάνω καισαρική και η αλήθεια είναι ότι δεν θα ήθελα να.με πάει καισαρικη  ετσι απερίσκεπτα! Μόνο αν συντρέχει σοβαρός λόγος!

Καλά μέχρι να έρθει εκείνη η στιγμή καμία δεν ξέρει με ποιόν τρόπο τελικά θα γεννήσει! Κι εγώ για φυσιολογικό πάω και θέλω αλλά ποτέ δεν ξέρεις!! Υπάρχουν πολλοί παράγοντες που παίζουν ρόλο, σίγουρα ένας από αυτούς είναι να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου!

Στο τέλος σημασία έχει να γεννηθούν καλά τα μωράκια μας, μην αγχώνεσαι :)

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 11/3/2019 at 1:44 ΜΜ, Alex1989 είπε:

Και γω μια απ τα ίδια.  Το μόνο που σκέφτομαι είναι το μωράκι που θα κρατάμε αγκαλιά μας σε λίγες μέρες.  Να είναι γερό κ δυνατό και όλα τα άλλα θα ξεχαστουν σε μια στιγμή. 

Ακριβως!!! Αντε να περασουν οι μερεεεεςςς!!! 

Iq4wp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Κορίτσια;;;; πως βάζετε από κάτω αυτό το χαριτωμένο (το Lilypie) που  λέει πόσες εβδομάδες είστε, πόσο είναι το μωρό κλπ;;; 

Καλησπερα κ απο μενα πατησε επανω σε αυτο κ θα σε παει σε μια σελιδα εκει το φτιαχνεις οπως σου αρεσει κ μετα το βαζεις στην υπογραφη σου 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Sol_10 είπε:

Καλησπερα...εγω στην 5η εβδομαδα εβγαλα αυτα τα καφε υγρα και τα ειχα για 2 εβδομαδες! Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τπτ πολλες γυναικες το εχουν...απλα κανε οτι σου λεει ο γιατρος σου και θα πανε ολα καλα.καλη τελειομηνη κυηση σου ευχομαι!

Iq4wp2.png

Σε ευχαριστώ πολύ sol...τι σου είχε πει να κάνεις ο γιατρός;;;;

Να σας πω κ το άλλο....με το θέμα της τουαλέτας πως πάτε εσείς στις πρώτες εβδομάδες σας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...