Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Εγώ βάζω αμυγδαλέλαιο apivita και ο θεός βοηθός! Αν και απ ότι μου είπε και η γιατρός περισσότερο σημαντική είναι η εσωτερική ενυδάτωση (νερόοοο!!!!) και ο τύπος του δέρματος.

@Beboula25  αυτή η κρέμα που λες της frezyderm έλεγα κι εγώ να την πάρω γιατί καλά τα λάδια αλλά νιώθω κάθε φορά ότι θα με βάλουν σε τηγάνι για μαγείρεμα :razz:.. λες είναι καλή/κάνει την ίδια δουλειά με τα λάδια; 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εγώ βάζω αμυγδαλέλαιο apivita και ο θεός βοηθός! Αν και απ ότι μου είπε και η γιατρός περισσότερο σημαντική είναι η εσωτερική ενυδάτωση (νερόοοο!!!!) και ο τύπος του δέρματος.

@Beboula25  αυτή η κρέμα που λες της frezyderm έλεγα κι εγώ να την πάρω γιατί καλά τα λάδια αλλά νιώθω κάθε φορά ότι θα με βάλουν σε τηγάνι για μαγείρεμα :razz:.. λες είναι καλή/κάνει την ίδια δουλειά με τα λάδια; 

Ε ναι μέχρι να απορροφηθεί η λιπαρότητα θέλει ώρες φαντάσου εχθές έβαλα στο στηθος το βράδυ μετά το μπάνιο και χαράματα στον ύπνο μου έπιασα κ ήμουν λαδωμένη Χαχα.. Μια χαρά και το αμυγδαλέλαιο κ επισης λένε κάνει καλό και στα μαλλάκια. 

Μου την σύστησε η φαρμακοποιός και μου έδωσε δείγματα. Όντως είναι καλή το βλέπεις κ την άλλη μέρα στο δέρμα σου ότι κραταει την απαλότητα. Οπως λέει κ η γιατρος και όλοι οι γιατροί δλδ σημασια έχει το δέρμα κ ο οργανισμός.Τα καλλυντικά είναι μια ενίσχυση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα!!!! :)

τι κάνατε σήμερα; Εμείς είμαστε ησυχουλιδες!!!  αυτές οι συσπάσεις που λέτε ποτέ ξεκινούν; χαμπάρι δεν έχω πάρει...

Μπορει να μη τις καταλαβεις και ποτε!στο πρώτο μου δε ενιωσα ποτε σύσπαση.ουτε καν στον μήνα μου δεν ειχα που πηγαίναμε για καρδιοτοκογραφο.αλλες τις νιώθουν 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Κορίτσια σήμερα ζυγιστηκα κ σοκαριστηκα.. Είμαι 31η εβδομάδα κ έβαλα 13 κιλά. Σε 7 εβδομάδες που θα γεννήσω μπορώ να πάρω μόνο 2 κιλά αν αρχίσω να προσέχω λίγο??

Δυσκολα κοπελα μ τον τελευταιο μηνα βαζεις πολλα!!!εγω να φαντσστεις εβαζα 1κιλο σε 5μερες χωρις να τρωω πολυ βασικα ποτε μ δεν ετρωγα πολυ!!!! Γεννησα +18 κιλα....κ εφυγα 3μερες μετα απο το μαιευτηριο μονο 8κιλα+ τα οποια μεσα σε 30μερες εκαν φτερα δυστηχως! Ειμαι παλι στα ιδια προ εγκυμοσυνης 45κιλα με τα βιας!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δυσκολα κοπελα μ τον τελευταιο μηνα βαζεις πολλα!!!εγω να φαντσστεις εβαζα 1κιλο σε 5μερες χωρις να τρωω πολυ βασικα ποτε μ δεν ετρωγα πολυ!!!! Γεννησα +18 κιλα....κ εφυγα 3μερες μετα απο το μαιευτηριο μονο 8κιλα+ τα οποια μεσα σε 30μερες εκαν φτερα δυστηχως! Ειμαι παλι στα ιδια προ εγκυμοσυνης 45κιλα με τα βιας!

Πραγματικα σε ζηλευω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχα Εγω θα ηθελα 5-7κιλακια να μεινουν η αληθεια ειναι!!!!

Αχαχαχαχα!!αγαπη ξεκινησα 62 ειμαι 71 σταματα..θες να σ στειλω μου περισσεύουν??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αχαχαχαχα!!αγαπη ξεκινησα 62 ειμαι 71 σταματα..θες να σ στειλω μου περισσεύουν??

Ναι φυσικα στειλεεεε..... εγω ξεκινησα 42μισο γεννησα 60μισο κ εξαφανιστηκαν,,,με το ζορι απο οτι σκεφτομαι τωρα κρατησα 1κ μετα παλεψα να βαλω αλλο 1μιση! Απαισια κιλα εκει π δεν τα θελουν πανε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι φυσικα στειλεεεε..... εγω ξεκινησα 42μισο γεννησα 60μισο κ εξαφανιστηκαν,,,με το ζορι απο οτι σκεφτομαι τωρα κρατησα 1κ μετα παλεψα να βαλω αλλο 1μιση! Απαισια κιλα εκει π δεν τα θελουν πανε!!!

Εγω δεν προσεχω καθολου η αληθεια ειναι ...αλλα σοκαριστηκα κ λεω δν γινεται να παρω αλλα τοσα κ βαλε .επομενως απο σημερα τρωω σωστα τα γευματα κ κανα φρουτακι ενδιαμεσο να ξαναζυγιστω σε μια βδομαδα μπας κ φυγει τπτ η να μεινω εκει σταθερη.ειδωμεν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happysmile είπε:

Εγω δεν προσεχω καθολου η αληθεια ειναι ...αλλα σοκαριστηκα κ λεω δν γινεται να παρω αλλα τοσα κ βαλε .επομενως απο σημερα τρωω σωστα τα γευματα κ κανα φρουτακι ενδιαμεσο να ξαναζυγιστω σε μια βδομαδα μπας κ φυγει τπτ η να μεινω εκει σταθερη.ειδωμεν!!!

Εγω ετρωγα οοοοοοτι σαχλαμαρα να ναι ολη την ωρα! Γλυκα θες γυρους θες κλαμπ σαντουιτς τα ψωφουσα!!!! Γαριδακια πατατακια οτι βαζει ο νους σου!!!! Δεν προσεξαα ΠΟΤΕ.... ελα μωρε 9κιλακια εβαλες! Σε ποια εβδομαδα εισαι ν σ πω εγω ποσα ειχα βαλει στην εβδομαδα σ!!;;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω ετρωγα οοοοοοτι σαχλαμαρα να ναι ολη την ωρα! Γλυκα θες γυρους θες κλαμπ σαντουιτς τα ψωφουσα!!!! Γαριδακια πατατακια οτι βαζει ο νους σου!!!! Δεν προσεξαα ΠΟΤΕ.... ελα μωρε 9κιλακια εβαλες! Σε ποια εβδομαδα εισαι ν σ πω εγω ποσα ειχα βαλει στην εβδομαδα σ!!;;;

22.....με τροπο πες μου ξεχασες τις πιτσες π εγω τρωω τηγανιτά φουλ καρμποναρες..αλλα μαρεσει που σοκαριστηκα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

22.....με τροπο πες μου ξεχασες τις πιτσες π εγω τρωω τηγανιτά φουλ καρμποναρες..αλλα μαρεσει που σοκαριστηκα χαχαχα

Χαχαχαχαχα 23η εβδομαδα ειχα βαλει οσο εσυ τωρα....σιγα την διαφορα!!

Ελαααα μωρε το ζηταει το νινι τρωγε τρωγε!!!!! Ακομα μ λειπει το σαβουριασμα,,,, τωρα τρωω σε 2λεπτα ορθια με τν μικρη αγγαλια!!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

22.....με τροπο πες μου ξεχασες τις πιτσες π εγω τρωω τηγανιτά φουλ καρμποναρες..αλλα μαρεσει που σοκαριστηκα χαχαχα

Χαχα εσυ παλι καλα τα τρως ολα αυτα κ εβαλες ..εγω π τρωω προσεκτικά εβαλα 8 κιλα απο τον αέρα τι να πω...αν έτρωγα ολα αυτα οχι 8 αλλα 118 θα έβαζα...χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κορες χρησιμοποιησε καμμια το bio oil?το περιμενω σημερα να ρθει.γτ βλεπω να γινομαι αστρολογικος χαρτης απτις ραγαδες..χοχο..

Ναι εγώ το χρησιμοποιώ αρκετό καιρό. Βέβαια ξεχνάω να το βάλω κάθε μέρα. Καλό είναι και έχει ωραία μυρωδιά.. Και εγω έχω κάνει κάποιες στο στήθος αλλά μόλις βάζω συνέχεια κρέμα κάπως υποχωρουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...