Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου να είναι γερό σε όλη του ζωή!!! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!! Καλή ανάρρωση και σε εσένα!

Just now, happysmile είπε:

Παντα στα κρεββατακια εχετε βαλει εσεις?επισης εχετε βαλει αυτο που παιζει μουσικη πανω απτο κρεββατι?το φοβαμαι λιγο η αληθεια!!

Φυσικά βάζουμε πάντα στην κούνια. Για το παιχνίδι είναι προσωπικό ότι θέλει ο καθένας. Αν φοβάσαι μην το βάλεις μην δυσκολευεις με τέτοια διλληματα την ζωή σου Χαχαχ 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

Να σου ζησει κοριτσι μου να ειναι γερο και καλοτυχο!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Να σου ζήσει κοριτσάκι μου να είναι γερό σε όλη του ζωή!!! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!! Καλή ανάρρωση και σε εσένα!

Φυσικά βάζουμε πάντα στην κούνια. Για το παιχνίδι είναι προσωπικό ότι θέλει ο καθένας. Αν φοβάσαι μην το βάλεις μην δυσκολευεις με τέτοια διλληματα την ζωή σου Χαχαχ 

Χαχαχα εισαι θεα!

@Κωνσταντίνα16 να σου ζησει κοριτσι μου. Γερό κ καλοτυχο να ειναι παντα ο πριγκιπας σου!! 

Καλημερες κοριτσοπουλα!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ smile μου..έκανα κ.τ με επισκληριδιο σήμερα είμαι καλύτερα αλλά πονάω ακόμα.. υπομονή τι να κανω

Έκανες καίσαρικη εννοείς?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα το Σάββατο!! Πήγα για καρδιοτοκογραφο αλλά δυστυχώς έπρεπε να βγει ο μπέμπης δεν επερνε άλλο βάρος... γεννήθηκε 2.080 και είναι υγιέστατος αναπνέει μόνος του και είναι σε πυρέξακι.. κοριτσια είναι απλά τέλειος!!! Τέλεια συναισθήματα!!

Να σας ζήσει μια χαρά είναι καλέ θα γίνει θηρίο μην ανησυχείς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Παντα στα κρεββατακια εχετε βαλει εσεις?επισης εχετε βαλει αυτο που παιζει μουσικη πανω απτο κρεββατι?το φοβαμαι λιγο η αληθεια!!

Ναι έχω εχω βάλει κ το ένα κ το άλλο η μπεμπουλα λείπει από μέσα ακόμη κοιμάται στην καλαθουνα μας δίπλα μας. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Κωνσταντινα16 να σου ζήσει ο μπεμπακος, γέρος κ τυχερός να είναι!! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά. Τον παρακολουθούν λίγο αυτές τις μέρες στη ΜΕΝΝ η τον πήρες ήδη κοντά σου?? Κ η @fairy-mairy ίσως να έχει γεννήσει τώρα. Όλα καλά να πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Ναι έχω εχω βάλει κ το ένα κ το άλλο η μπεμπουλα λείπει από μέσα ακόμη κοιμάται στην καλαθουνα μας δίπλα μας. 

Αχαχαχα τα μορφοστολισες να την περιμενουν ε??κ γω καλαθουνα θα χω στην αρχη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Έκανε καμιά σας στις μηνιαίες εξετάσεις αίματος ποτέ για βιταμίνη d; 

@Κωνσταντίνα16 να σου ζήσει, υγιής και τυχερουλης να είναι!!!:)

Εγω εκανα καθε φορα την ηθελε ο ενδοκρινολογος μου 

  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αχαχαχα τα μορφοστολισες να την περιμενουν ε??κ γω καλαθουνα θα χω στην αρχη..

Πιστεύω στο εξάμηνο θα την βάλω δωμάτιο αλλά θέλω να αρχίσω να την βάζω μέσα στη μέρα. Εν τω μεταξύ χάνεται μέσα στην κούνια. Χαχαχα


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...