Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Beboula25 ο γιατρός μου επέμενε να μη βάλω θήλαστρο. Κάνε ενα μασαζ στο στήθος μετά από ζεστο ντους και ζητά τους λαχανοφυλλα να σε ανακουφίσουν!

Μετά κατά το θηλασμό μασάζ στα πετρωμενα σημεία :)

Εγω πάντως αν δεν επαιρνα τοτε το θηλαστρο θα ειχα παθεο μάστιτιδα. Εοχαν πετρώσει πολυ κ παλευα στο μπανιο κ δεν μπορουσα να βγαλω. Με βοηθουσε κ αντρας μου κ τιποτα. Τρεχαμε 12 το βράδυ να βρουμε θηλαστρο και ευτυχως με εσωσε. Η παιδίατρος μου ειχε πει να το κανω κ το χρησιμοποιησα λιγο τελικα. Το λεω σαν εναλλακτική αν δεν μπορείτε να βγάλετε με το χερι

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια οι μανούλες έχετε αν αντιπροτείνει στα κοχύλια;;; Σταζω σε όλο το σπίτι, στο κρεβάτι, μόλις σκύβω στο μπέμπη... Υπάρχουν χωρίς τις καταραμενες τρυπούλες;

Φοβαμαι τα επιθέματα γιατί αν εξαιρέσεις την. ενοχλητική παρενέργεια δεν έχω κανένα πόνο από το θηλασμό.


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Κορίτσια οι μανούλες έχετε αν αντιπροτείνει στα κοχύλια;;; Σταζω σε όλο το σπίτι, στο κρεβάτι, μόλις σκύβω στο μπέμπη... Υπάρχουν χωρίς τις καταραμενες τρυπούλες;

Φοβαμαι τα επιθέματα γιατί αν εξαιρέσεις την. ενοχλητική παρενέργεια δεν έχω κανένα πόνο από το θηλασμό.

Μας έδειξαν στα μαθήματα θηλασμου ότι υπάρχουν και άλλα κοχύλια που κάνουν συλλογή και είναι για την περίπτωση σου. 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kpp83 είπε:

Κορίτσια οι μανούλες έχετε αν αντιπροτείνει στα κοχύλια;;; Σταζω σε όλο το σπίτι, στο κρεβάτι, μόλις σκύβω στο μπέμπη... Υπάρχουν χωρίς τις καταραμενες τρυπούλες;

Φοβαμαι τα επιθέματα γιατί αν εξαιρέσεις την. ενοχλητική παρενέργεια δεν έχω κανένα πόνο από το θηλασμό.

Τα επιθεματα γιατι τα φοβασαι?? Δοκιμασε τα και θα δεις οτι ειναι πολυ πρακτικα και αναγκαια τον πρωτο καιρο! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Τα επιθεματα γιατι τα φοβασαι?? Δοκιμασε τα και θα δεις οτι ειναι πολυ πρακτικα και αναγκαια τον πρωτο καιρο! 

Ρε συμπεθέρα κι εγώ με το συμπεθερο τόσο είμαστε μαζί δέκα χρόνια ένα μήνα και δέκα μέρες.... τίποτα τυχαίο.....χαχαχα


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Καλημέρα!!!Για να σας ρωτησω κοριτσαρες τι γίνεται με τα σκατοκουνουπα δυτικου Νείλου φέτος???ελειπα τα προηγούμενα χρονια οποτε καταλαβαίνετε πως δεν εχω ιδεα...θα αλλαξω σιτες θα βαλω κουνουπιέρα για το μωρο...αλλα τώρα επειδη ημουν εξω χθες βραδυ ειδα πολλα κ παιζει κ να με τσιμπησε κ κανενα λιγο ανασφαλής νιωθω με αυτο το θεμα κ για το μωρο μολις γεννηθεί...προϊόντα αραγε κανει να χρησιμοποιούμε θα ρωτησω κ γιατρο εννοείται....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Ρε συμπεθέρα κι εγώ με το συμπεθερο τόσο είμαστε μαζί δέκα χρόνια ένα μήνα και δέκα μέρες.... τίποτα τυχαίο.....χαχαχα

Αχαχαχαχα, ωωω σου χει φαει κ σενα τα καλυτερα σου χρονια, ε??? 

 

Just now, Ria@90 είπε:

Καλημέρα Καλημέρα!!!Για να σας ρωτησω κοριτσαρες τι γίνεται με τα σκατοκουνουπα δυτικου Νείλου φέτος???ελειπα τα προηγούμενα χρονια οποτε καταλαβαίνετε πως δεν εχω ιδεα...θα αλλαξω σιτες θα βαλω κουνουπιέρα για το μωρο...αλλα τώρα επειδη ημουν εξω χθες βραδυ ειδα πολλα κ παιζει κ να με τσιμπησε κ κανενα λιγο ανασφαλής νιωθω με αυτο το θεμα κ για το μωρο μολις γεννηθεί...προϊόντα αραγε κανει να χρησιμοποιούμε θα ρωτησω κ γιατρο εννοείται....

Καλημερα. Ναι κοριτσι, ρωτα καλυτερα τον παιδιατρο που θα σας παρακολουθει. Νομιζω οτι θα μπορεις να βαλεις αυτα τα αυτοκολλητακια, πανω στο καροτσι, στο λικνο, ή στα ρουχα του. 

 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχα, ωωω σου χει φαει κ σενα τα καλυτερα σου χρονια, ε??? 

 

Καλημερα. Ναι κοριτσι, ρωτα καλυτερα τον παιδιατρο που θα σας παρακολουθει. Νομιζω οτι θα μπορεις να βαλεις αυτα τα αυτοκολλητακια, πανω στο καροτσι, στο λικνο, ή στα ρουχα του. 

 

Την επόμενη  φορα θα  ρωτησω σιγουρα αν ειναι να αγορασω να βαλω στη καλαθουνα του καροτσιι κλπ...για τις εγκύους ειναι εξίσου ανησυχητικό???γιατι μενω σε μια περιοχη που το κουνούπι παει σύννεφο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria@90 είπε:

Την επόμενη  φορα θα  ρωτησω σιγουρα αν ειναι να αγορασω να βαλω στη καλαθουνα του καροτσιι κλπ...για τις εγκύους ειναι εξίσου ανησυχητικό???γιατι μενω σε μια περιοχη που το κουνούπι παει σύννεφο!!!!!

Για σενα μπορεις να βαζεις και κρεμα κριλεν. Εγω περισυ πασαλειφομουν με κρεμα! 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Για σενα μπορεις να βαζεις και κρεμα κριλεν. Εγω περισυ πασαλειφομουν με κρεμα! 

Ευχαριστώ πολυ κοριτσι μ μαλλον θα παω φαρμακειο να προμηθευτώ σμρ γτ δεν παλεύεται η κατσταση.. χθες με τσιμπησαν κανα δυο κ τωρα τριγυρνάει στο μυαλο μου μηπως κ ηταν ξες τα μολυσμένα χαχαχαχαχα ξεκιναει η παρανοια χαχχαα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Krilen και πριν και το afternip για αφού σε τσιμπήσει.

Ειναι συμβατά με την εγκυμοσύνη ετσι?θα ρωτησω κ τη γιατρό απλα ξες απο χθες εμφανιστηκαν πολλά κουνούπια εχει ακομη κ στο σπιτι....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...