Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Κορίτσι μου Καλημέρα! Αυτό που έχω να σου πω εγώ από παρόμοια εμπειρία είναι ότι η αδερφή μου γέννησε 25 και 5 εβδομάδων κ 730 γραμμάρια... κοριτσάκι.. σήμερα είναι 2 χρονών χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα! Έχεις σίγουρα δρόμο μπροστά σου αλλά με πίστη κ υπομονή όλα θα πάνε τέλεια για το μικρούλη ήρωα! Εγγυημένα! Μη σε τρομάζει τίποτα! Αφού ξεπέρασε το πρώτο 48 αωρο που λένε, η θέληση κ του θεού κ του μικρού είναι μεγάλες! Εμας 4 μιση μήνες  έκατσε στη μενν.. όλα θα πάνε τέλεια να το θυμάσαι! Μην ακούς τίποτα! Εσένα, τη θέληση του μικρού κ την προσευχή σου μόνο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα Θαλεια! χαζευα στο φορουμ και επεσα στο θεμα σου, διαβασα ολη την εξελειξη του μικρου σου και ευχομαι και προσευχομαι να πανε ολα καλα και να γυρησει συντομα στο σπιτι σας και την αγκαλια σας! Υπομονη σε εσενα μανουλα! Θα μπαινω να μαθαινω νεα! 

  • Μου αρέσει 1

oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Hope.M είπε:

Κορίτσι μου Καλημέρα! Αυτό που έχω να σου πω εγώ από παρόμοια εμπειρία είναι ότι η αδερφή μου γέννησε 25 και 5 εβδομάδων κ 730 γραμμάρια... κοριτσάκι.. σήμερα είναι 2 χρονών χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα! Έχεις σίγουρα δρόμο μπροστά σου αλλά με πίστη κ υπομονή όλα θα πάνε τέλεια για το μικρούλη ήρωα! Εγγυημένα! Μη σε τρομάζει τίποτα! Αφού ξεπέρασε το πρώτο 48 αωρο που λένε, η θέληση κ του θεού κ του μικρού είναι μεγάλες! Εμας 4 μιση μήνες  έκατσε στη μενν.. όλα θα πάνε τέλεια να το θυμάσαι! Μην ακούς τίποτα! Εσένα, τη θέληση του μικρού κ την προσευχή σου μόνο!

25 και 6 γέννησα εγώ 750 γραμμάρια τον πρίγκηπα μου ....Ποση δύναμη μου δίνεις ποση ποση ποση....Θα τους διαψεύσουμε όλους και θα βγούμε νικητές!!!Μονο να ξεπεράσουμε αυτά τα τρία σοβαρά προβλήματα που αντιμετωπίζουμε και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!!Ο γιος μου δείχνει ότι θέλει να ζήσει!

πρίν από 38 λεπτά , Linaki2012 είπε:

Καλησπερα Θαλεια! χαζευα στο φορουμ και επεσα στο θεμα σου, διαβασα ολη την εξελειξη του μικρου σου και ευχομαι και προσευχομαι να πανε ολα καλα και να γυρησει συντομα στο σπιτι σας και την αγκαλια σας! Υπομονη σε εσενα μανουλα! Θα μπαινω να μαθαινω νεα! 

Σε ευχαριστώ παρα παρα πολύ κορίτσι μου άλλη μια προσευχουλα είναι σημαντική για μας!!!απο όλες αυτές που γίνονται μια σίγουρα θα εισακουστεί!!!πιστη και υπομονή !!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακι μου! μπαινω καθε μερα στο φορουμ για να μαθαινω τα νεα του μικρου σου πριγκιπα. ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα να ειναι στην αγκαλιτσα σου!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Σήμερα κορίτσια μου είχε ορθάνοιχτα και τα δυο του ματάκια και νομίζω με κοίταξε, τα κράτησε για 15-20 δευτερόλεπτα ανοιχτά,Ποση χαρά πήρα,Α περιγραπτη!!!!!νόμιζα ότι όλος ο κόσμος είναι δικός μου...Τον χάιδεψα στην πατούσα του...αυτή την φορά δεν αντέδρασε όμως ήταν καλά! Δεν με άφησαν για πολύ για περίπου δέκα λεπτά με άφησαν(είχαν περιστατικό) του έλεγα ότι περιμένω πως και πως την μέρα που θα τον φιλήσω...Στην ενημέρωση η γιατρός μου είπε ότι είμαστε στην ίδια κατάσταση...προς το παρών δεν υπάρχει εξέλιξη όμως θα περιμένουμε είναι υπό παρακολούθηση κάθε μέρα πηγαίνει πρωί απόγευμα και τον βλέπει η παιδοχειρουργός.επισης με τα πνευμονακια μου είπαν ότι  ενώ έχει ξεφύγει από εκείνη την τόσο σοβαρή κατάσταση που ήταν και έχει σταθεροποιηθεί κάπως ακόμα δεν μπορεί να αποσυνδεθεί έχει εξάρτηση από το μηχάνημα χρειάζεται δηλαδή ακόμα το βοηθητικό οξυγόνο το έχει ανάγκη...Εγκεφαλικά δεν ξέρουμε ακόμα τι γίνεται...Αύριο θα ξαναπάω στην ζωή μου!!!Το νιωθω ότι του κάνω καλό!!Νιωθει την μανούλα του....Κορίτσια μου είστε τόσο καλές οοοολες δεν ξέρω πως να σας ανταποδώσω όλο αυτό που κάνετε, Αν ήμουν μόνη μου σε όλο αυτό νομίζω ότι θα πέθαινα!!! Θα βαρεθείτε να ακούτε την λέξη ευχαριστώ νομίζω στο τέλος.

Έχεις μια τεράστια αγκαλιά απο ευχές προσευχές και αγάπη από όλες μας για το παλικαράκι σου και για σένα που δεν περιμένει πίστεψε το ούτε ένα ευχαριστώ μόνο ένα θαύμα ζητάμε να γίνει για τον γιόκα σου γλυκιά μας.Είμαστε εδώ η μία για την άλλη να φωτίσουμε με τις εμπειρίες με τις γνώσεις και την θετική ενέργεια η καθεμιά μας την ζωή της άλλης.Ο πόνος γινεται πιο γλυκός όταν τον μοιράζεσαι .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Διασωληνωμένος είναι...Έχουν μειωθεί βέβαια παρα πολύ οι ανάγκες του αλλά δεν είναι ακόμα έτοιμος για cpap...Αλλάξαμε μια αγωγή για τα πνευμονακια και στις επόμενες ημέρες θα δοκιμάσουμε να αποσυνδεθούμε..αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι βαριά η κατάσταση και με τα πνευμονία αλλά τουλάχιστον έχει σταθεροποιηθεί ...Θέλει πίστη κορίτσια μου και θα πάνε όλα καλά!!!

καλο οτι θα κανετε προσπάθεια να αποσυνδεθεί και εχει βελτιωθεί η κατασταση με τα πνευμόνια !με βαρος πως παει ?
δεν θυμαμαι αν σε ειχα ρωτήσει σου ειχαν κανει κορτιζόνη οσο νοσηλεύσουν?πριν γεννήσεις ?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

25 και 6 γέννησα εγώ 750 γραμμάρια τον πρίγκηπα μου ....Ποση δύναμη μου δίνεις ποση ποση ποση....Θα τους διαψεύσουμε όλους και θα βγούμε νικητές!!!Μονο να ξεπεράσουμε αυτά τα τρία σοβαρά προβλήματα που αντιμετωπίζουμε και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!!Ο γιος μου δείχνει ότι θέλει να ζήσει!

Σε ευχαριστώ παρα παρα πολύ κορίτσι μου άλλη μια προσευχουλα είναι σημαντική για μας!!!απο όλες αυτές που γίνονται μια σίγουρα θα εισακουστεί!!!πιστη και υπομονή !!!

Όλα θα ξεπεραστούν στο λέω! Μέρα που περνάει δεν ξαναπερναει και είναι και προς όφελος για τον μικρούλη ήρωα!!! Θα μαθαίνω νέα σου θα διαβάζω και να θυμάσαι 2 πραγματα: πίστη και θετική ψυχολογια!η θέληση αυτών των ηρώων είναι μεγαλύτερη και άπιαστη μπροστά σε οτιδήποτε που φαίνεται δύσκολο ιατρικά...εγω είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια... θα προσεύχομαι κ ας μη σε γνωρίζω...απλά σε νιώθω απόλυτα...πίστη και θετική ενέργεια και ψυχολογια!!!

Και να προσθέσω τώρα γιατί διάβαζα το παραπάνω, ακριβώς όπως εμάς είσαστε...έτσι κ μεις ήμασταν.. θυμάμαι ένας γιατρός ελεγε:- σταθερά είναι.. τα ίδια.. 

Κάθε μέρα αυτό.. ως που τον Ρωτήσαμε :-ναι βρε γιατρε αλλα παλι αυτο το σταθερα? Παλι αυτο το ιδια? Περιμεναμε με αγωνια καποια εξελιξη..κ μας ειπε:- το σταθερά να μη σας φοβίζει ποτέ...ας πάει κ 2 μήνες έτσι η κατάσταση.αν είναι σταθερά και τα ίδια να μη φοβάστε...σημαίνει ότι δέχεται όλα αυτά το μωρό και μεγαλώνει με την ησυχία του μέσα στην μονάδα...

Κ μας μας είχαν πει για τον εγκέφαλο...μη σ ανυσηχει τίποτα..  2 χρονών και ήρθε και ισορροπισε με αλλά 2χρονα...στα 2 τα χρόνια ας το πούμε κ καλά εμφανισιακά αρχίζουν να είναι ίδια με την ηλικία τους..όσο για νοητικά...άστο...είναι απίστευτη...την πέρασαν από πολλούς γιατρούς για τσεκαπ κ μας είπαν πάρτε την κ μην την ξαναφερετε.. δε  χρειάζεται καν..το παιδί είναι καλύτερο από τα άλλα της σειράς του..και ισχύει αυτό για την εξυπνάδα των πρόωρων.. στο λέω.. θα το δεις στην πορεία...

Κ μάς είχε οξυγόνο όπως λες..3 μηνες περίπου..  και όλο καλωδιακα.. και ξέρω πως είναι Γιατί μπήκα στη θέση της αδερφής μου μέσα στη μονάδα και την είδα τη δικιά μας..Οπότε να ξέρεις ότι σε νιώθει σίγουρα και στο ξαναλέω ότι η θέληση τους είναι τεράστια! Δε στο λέω για να σε χαϊδέψω τα αυτιά.. απλά επειδή το περάσαμε από 1ο χέρι και το βιώσαμε πολύ καλα! Κ αλλά μωράκια εκεί μέσα που είδα στην ίδια περίπτωση, όλα τα πήγαν τέλεια.. με το χρόνο τους το καθένα ανάλογα πόσο ήθελε για να ξεπεταχτεί κ να μπορεί μόνο του..Οπότε σου λέω.. να θυμάσαι ότι πάλι εδώ θα μιλάμε και θα μου λες τα επόμενα καλά νέα... καλό βράδυ κοπέλα μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, izambella είπε:

καλο οτι θα κανετε προσπάθεια να αποσυνδεθεί και εχει βελτιωθεί η κατασταση με τα πνευμόνια !με βαρος πως παει ?
δεν θυμαμαι αν σε ειχα ρωτήσει σου ειχαν κανει κορτιζόνη οσο νοσηλεύσουν?πριν γεννήσεις ?

Με βάρος αγάπη μου γεννηθήκαμε 750 φτάσαμε τα 650 και από κει και πέρα αυξομειώνεται χωρίς φυσικά να πίνει γαλατάκι από μένα, σήμερα για παράδειγμα μου είπαν 840 πριν 3 μερες ήταν 790 πριν 7 μερες ήταν 870....εγώ λέω κι αυτά που βάζουμε χωρίς να πίνουμε γαλατάκι Θεέ μου κάτι είναι κι αυτό !!αλλα θα μου πεις ότι όσο περνάνε οι μερες σημαίνει ότι ωριμάζοντας τα όργανα και πως μεγαλώνει 

2 ώρες πρίν, Hope.M είπε:

Όλα θα ξεπεραστούν στο λέω! Μέρα που περνάει δεν ξαναπερναει και είναι και προς όφελος για τον μικρούλη ήρωα!!! Θα μαθαίνω νέα σου θα διαβάζω και να θυμάσαι 2 πραγματα: πίστη και θετική ψυχολογια!η θέληση αυτών των ηρώων είναι μεγαλύτερη και άπιαστη μπροστά σε οτιδήποτε που φαίνεται δύσκολο ιατρικά...εγω είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια... θα προσεύχομαι κ ας μη σε γνωρίζω...απλά σε νιώθω απόλυτα...πίστη και θετική ενέργεια και ψυχολογια!!!

Και να προσθέσω τώρα γιατί διάβαζα το παραπάνω, ακριβώς όπως εμάς είσαστε...έτσι κ μεις ήμασταν.. θυμάμαι ένας γιατρός ελεγε:- σταθερά είναι.. τα ίδια.. 

Κάθε μέρα αυτό.. ως που τον Ρωτήσαμε :-ναι βρε γιατρε αλλα παλι αυτο το σταθερα? Παλι αυτο το ιδια? Περιμεναμε με αγωνια καποια εξελιξη..κ μας ειπε:- το σταθερά να μη σας φοβίζει ποτέ...ας πάει κ 2 μήνες έτσι η κατάσταση.αν είναι σταθερά και τα ίδια να μη φοβάστε...σημαίνει ότι δέχεται όλα αυτά το μωρό και μεγαλώνει με την ησυχία του μέσα στην μονάδα...

Κ μας μας είχαν πει για τον εγκέφαλο...μη σ ανυσηχει τίποτα..  2 χρονών και ήρθε και ισορροπισε με αλλά 2χρονα...στα 2 τα χρόνια ας το πούμε κ καλά εμφανισιακά αρχίζουν να είναι ίδια με την ηλικία τους..όσο για νοητικά...άστο...είναι απίστευτη...την πέρασαν από πολλούς γιατρούς για τσεκαπ κ μας είπαν πάρτε την κ μην την ξαναφερετε.. δε  χρειάζεται καν..το παιδί είναι καλύτερο από τα άλλα της σειράς του..και ισχύει αυτό για την εξυπνάδα των πρόωρων.. στο λέω.. θα το δεις στην πορεία...

Κ μάς είχε οξυγόνο όπως λες..3 μηνες περίπου..  και όλο καλωδιακα.. και ξέρω πως είναι Γιατί μπήκα στη θέση της αδερφής μου μέσα στη μονάδα και την είδα τη δικιά μας..Οπότε να ξέρεις ότι σε νιώθει σίγουρα και στο ξαναλέω ότι η θέληση τους είναι τεράστια! Δε στο λέω για να σε χαϊδέψω τα αυτιά.. απλά επειδή το περάσαμε από 1ο χέρι και το βιώσαμε πολύ καλα! Κ αλλά μωράκια εκεί μέσα που είδα στην ίδια περίπτωση, όλα τα πήγαν τέλεια.. με το χρόνο τους το καθένα ανάλογα πόσο ήθελε για να ξεπεταχτεί κ να μπορεί μόνο του..Οπότε σου λέω.. να θυμάσαι ότι πάλι εδώ θα μιλάμε και θα μου λες τα επόμενα καλά νέα... καλό βράδυ κοπέλα μου...

Αυτό λέω κ γω ότι είναι ήρωες!!!!!Μακαρι να μην ξαναβιωσει καμια κοπέλα την ΜΕΝΝ .....το σχόλιο σου μου έδωσε τρομερή χαρά!!!εχω πολύ πίστη μέσα μου κορίτσι μου μακάρι να τα φέρει έτσι ο θεουλης μας να πάνε όλα καλά!!!εγωωω θα σας ενημερώνω συνέχεια αύριο θα ξαναπάω κορίτσια μου !! 

Ααασε το τι μου έχουν πει μέχρι τώρα!!!!!Ας μην τα θυμάμαι,,όλα καλά θα πάνε καλό βράδυ κορίτσια μου ! Ευχαριστώ και πάλι !!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@izambella κορτιζονες πρόλαβα έκανα ένα σχήμα στην 24 εβδομάδα δηλαδή 24 και 1 και μετά μου έκαναν μια μόνο ένεση 4 ώρες πριν γεννήσω και ήμουν 25 κ 5 αλλά που να δράσει? Αυτές οι ενέσεις θέλουν δύο μέρες για να κάνουν δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, xara11 είπε:

καλησπερα κοριτσακι μου! μπαινω καθε μερα στο φορουμ για να μαθαινω τα νεα του μικρου σου πριγκιπα. ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα να ειναι στην αγκαλιτσα σου!  

Μακάρι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@thalia sim συγγνώμη κορίτσι μου, αλλά δεν μπορούν να κάνουν ΗΕΓ στο μωράκι σου εκει που βρίσκεται? Υπάρχουν και φορητοί εγκεφαλογράφοι... Οπως επίσης και φορητά μηχανήματα για υπερηχο που γινεται στο κεφαλάκι τόσο μικρών μωρών... Με υπέρηχο θα μπορούν να δουν αν υπάρχει αιμορραγία... Μήπως να τους πίεζες και εσύ λίγο?

Συγγνώμη αν σε αγχώνω, αλλά επειδή εργάζομαι στο χώρο στα λέω...

Ελπίζω το βράυ να έχεις ακόμα καλύτερα νεάκια να μας πεις!!! Αν και να ξέρεις, πως και το "σταθερό", σε τέτοιες καταστάσεις είναι θετικό επίσης!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν καλημέρα κορίτσια μου τα νέα μας σήμερα είναι πως υπάρχει μια πολύ μικρή εξέλιξη με την κοιλίτσα του αλλά ακόμα δεν έχει κάνει κακακια περιμένουμε να λειτουργήσει το έντερο όμως μου είπαν ότι θέλει πολύ πολύ πολύ δρόμο ακόμα και πως το παμε πολύ συντηρητικά γιατί είναι ανώριμο το εντερακι του μικρού μου...Μου είπαν να είμαι επιφυλακτικη και απλά να περιμενω.

@anemoni1989 Εξήγησε μου τι είναι το ΗΕΓ δεν γνωρίζω πολλά πράγματα και φυσικά θέλω να τα μάθω η κάθε πληροφορία για μένα είναι σημαντική!!!Και μη μου ζητάς συγνώμη για τίποτα . Υπέρηχος υπάρχει στον κάτω όροφο του νοσοκομείου που περιμένουν οι γιατροί να τον ανεβάσουν και να τον αποστειρωσουν για να γίνει η εξέταση στον μικρό έχω ρωτήσει και έχω εν μέρη πολύ προσεκτικά πίεση για το πότε θα ξέρω τι συμβαίνει στο κεφάλι του παιδιού μου και μου έχουν πει σχεδόν οι περισσότεροι γιατροί ότι αυτό θα γίνει απλά για να βγάλουν αυτοί διάγνωση ότι ας πούμε θα είναι βοηθητικό η θεραπεία που παίρνει είναι αυτή που του δίνεται τώρα και δεν θα αλλάξει

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , thalia sim είπε:

Λοιπόν καλημέρα κορίτσια μου τα νέα μας σήμερα είναι πως υπάρχει μια πολύ μικρή εξέλιξη με την κοιλίτσα του αλλά ακόμα δεν έχει κάνει κακακια περιμένουμε να λειτουργήσει το έντερο όμως μου είπαν ότι θέλει πολύ πολύ πολύ δρόμο ακόμα και πως το παμε πολύ συντηρητικά γιατί είναι ανώριμο το εντερακι του μικρού μου...Μου είπαν να είμαι επιφυλακτικη και απλά να περιμενω.

@anemoni1989 Εξήγησε μου τι είναι το ΗΕΓ δεν γνωρίζω πολλά πράγματα και φυσικά θέλω να τα μάθω η κάθε πληροφορία για μένα είναι σημαντική!!!Και μη μου ζητάς συγνώμη για τίποτα . Υπέρηχος υπάρχει στον κάτω όροφο του νοσοκομείου που περιμένουν οι γιατροί να τον ανεβάσουν και να τον αποστειρωσουν για να γίνει η εξέταση στον μικρό έχω ρωτήσει και έχω εν μέρη πολύ προσεκτικά πίεση για το πότε θα ξέρω τι συμβαίνει στο κεφάλι του παιδιού μου και μου έχουν πει σχεδόν οι περισσότεροι γιατροί ότι αυτό θα γίνει απλά για να βγάλουν αυτοί διάγνωση ότι ας πούμε θα είναι βοηθητικό η θεραπεία που παίρνει είναι αυτή που του δίνεται τώρα και δεν θα αλλάξει

 

Συγγνώμη, το έγραψα κωδικοποιημένα... Είναι το Ηλεκτροεγκεφαλογράφημα... Βλέπουν τα μαγνητικά κύμματα του εγκεφάλου, αν υπάρχουν αλλοιώσεις, αν γίνονται σπασμοί κλπ... Φυσικά αυτοί γνωρίζοντας το ιστορικό του μπεμπάκου σου μπορούν να κρίνουν καλύτερα, απλα μου έκανε εντυπωση που δεν είχε αναφερθεί κάτι σχετικό και για αυτό πήρα το θάρρος να ρωτήσω!

Είναι πολύ σημαντικό πάντως που έχετε έστω και μικρή εξέλιξη με το εντεράκι του!!! Μπράβο!!! Ο μπόμπιρας είναι μαχητής!!!! Οταν μεγαλώσει να τον γράψεις kick boxing!!! Μόνο κάτι τέτοιο θα του αρμόζει!!! :)

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μας έχει βάλει σε όλους τα γυαλιά!!! Σήμερα κορίτσι μου θα ρωτήσω γι'αυτό που μου λες.Σπασμους μας έχει κάνει δύο φορές πριν από 15 μέρες περίπου,ειχε κάνει μια φορά το πρωί και μια φορά το απόγευμα από τότε δίνετε αγωγή και δεν έχει ξανακάνει τιποτα.... Ευτυχώς Παναγία μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , thalia sim είπε:

Μας έχει βάλει σε όλους τα γυαλιά!!! Σήμερα κορίτσι μου θα ρωτήσω γι'αυτό που μου λες.Σπασμους μας έχει κάνει δύο φορές πριν από 15 μέρες περίπου,ειχε κάνει μια φορά το πρωί και μια φορά το απόγευμα από τότε δίνετε αγωγή και δεν έχει ξανακάνει τιποτα.... Ευτυχώς Παναγία μου!!!

το θυμαμαι και για αυτο μου έκανε εντυπωση που δεν ανεφερες κατι για εγκεφαλογραφημα και γι αυτό πήρα το θαρρος να ρωτήσω....

Εχε πίστη στο παιδάκι σου κούκλα μου... Και εσύ και ο άντρας σου να του μιλάτε και να είστε σίγουροι πως αυτός σας ακούει!!!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...