Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ,όσες φορές και να πω ευχαριστώ δεν θα είναι αρκετές.Εχω τόσα πολλά να σας πω! Σήμερα πήγα πάλι και είδα τον πρίγκηπα μου του ακουμπούσα το ποδαράκι και από αντίδραση το έπαιρνε εγώ ξανά το ακουμπούσα αυτός πάλι το μάζευε μετα τεντωνοταν κουνούσε τα χέρια του....τον χάζευα και γελούσα.... Μέχρι που πήγα στην ενημέρωση,κάθε φορά και διαφορετική γιατρός η σημερινή με τρέλανε...Μιλούσε και έλεγε είναι πολύ πολύ πολύ βαρύ περιστατικό και είναι πολύ πολύ πρόωρω και ανώριμο και όλα συμβαίνουν λόγο την προωροτητας και δεν ξέρουμε τι θα γίνει με το παιδί Αν θα ζήσει Αν θα φύγει αν θα έχει προβλήματα Αν θα είναι ανάπηρος Αν αν αν αν αν αν αν......και καταλαβαίνω ότι είσαι μανούλα και είσαι τόσο μικρή και ανησυχείς και είναι λογικό όμως η ζωή δεν τελειώνει εδώ και θα κανεις κι αλλά παιδάκια και θα δεις και και και και και και....Δεν θα σχολιάσω τίποτα απλα...Η Παναγια μας είναι μεγάλη!!!!! Ότι κι αν ζητήσεις στο κάνει...Αφηνόμαστε εκεί για ότι κι αν  γιατί !!!και όλα θα πάνε καλά....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ,όσες φορές και να πω ευχαριστώ δεν θα είναι αρκετές.Εχω τόσα πολλά να σας πω! Σήμερα πήγα πάλι και είδα τον πρίγκηπα μου του ακουμπούσα το ποδαράκι και από αντίδραση το έπαιρνε εγώ ξανά το ακουμπούσα αυτός πάλι το μάζευε μετα τεντωνοταν κουνούσε τα χέρια του....τον χάζευα και γελούσα.... Μέχρι που πήγα στην ενημέρωση,κάθε φορά και διαφορετική γιατρός η σημερινή με τρέλανε...Μιλούσε και έλεγε είναι πολύ πολύ πολύ βαρύ περιστατικό και είναι πολύ πολύ πρόωρω και ανώριμο και όλα συμβαίνουν λόγο την προωροτητας και δεν ξέρουμε τι θα γίνει με το παιδί Αν θα ζήσει Αν θα φύγει αν θα έχει προβλήματα Αν θα είναι ανάπηρος Αν αν αν αν αν αν αν......και καταλαβαίνω ότι είσαι μανούλα και είσαι τόσο μικρή και ανησυχείς και είναι λογικό όμως η ζωή δεν τελειώνει εδώ και θα κανεις κι αλλά παιδάκια και θα δεις και και και και και και....Δεν θα σχολιάσω τίποτα απλα...Η Παναγια μας είναι μεγάλη!!!!! Ότι κι αν ζητήσεις στο κάνει...Αφηνόμαστε εκεί για ότι κι αν  γιατί !!!και όλα θα πάνε καλά....

αχ θαλεια μην ακους ! με τρελανε και εμενα μια οταν ειχα το παιδι στη μενν και τις απαγορευσανε να με ενημερώσει ξανα  για να μην την δείρω, ολα καλα θα πανε. θα το ξεπερασει , εδω ζουν παιδακια  22 εβδομαδων και ειναι μια χαρα , που ειχαν ενα  σωρό προβλήματα μεσα. αστην  να λεει θα την διαψεύσει ο μπόμπιρας! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ,όσες φορές και να πω ευχαριστώ δεν θα είναι αρκετές.Εχω τόσα πολλά να σας πω! Σήμερα πήγα πάλι και είδα τον πρίγκηπα μου του ακουμπούσα το ποδαράκι και από αντίδραση το έπαιρνε εγώ ξανά το ακουμπούσα αυτός πάλι το μάζευε μετα τεντωνοταν κουνούσε τα χέρια του....τον χάζευα και γελούσα.... Μέχρι που πήγα στην ενημέρωση,κάθε φορά και διαφορετική γιατρός η σημερινή με τρέλανε...Μιλούσε και έλεγε είναι πολύ πολύ πολύ βαρύ περιστατικό και είναι πολύ πολύ πρόωρω και ανώριμο και όλα συμβαίνουν λόγο την προωροτητας και δεν ξέρουμε τι θα γίνει με το παιδί Αν θα ζήσει Αν θα φύγει αν θα έχει προβλήματα Αν θα είναι ανάπηρος Αν αν αν αν αν αν αν......και καταλαβαίνω ότι είσαι μανούλα και είσαι τόσο μικρή και ανησυχείς και είναι λογικό όμως η ζωή δεν τελειώνει εδώ και θα κανεις κι αλλά παιδάκια και θα δεις και και και και και και....Δεν θα σχολιάσω τίποτα απλα...Η Παναγια μας είναι μεγάλη!!!!! Ότι κι αν ζητήσεις στο κάνει...Αφηνόμαστε εκεί για ότι κι αν  γιατί !!!και όλα θα πάνε καλά....

@thalia sim και πως θα ειναι αναπηρος μωρη πατζαβουρα επρεπε να της πεις αφου το παιδι τεντωνει και μαζευει τα ποδια γαμωτο το στομα τους ελεος βριζω και δημοσιως τι ειναι το δικο μου παιδι πες της ο σουπερμαν και μπορει και κουναει τα ποδια ελεος μου γιναν ολοι Θεοι δεν θα καθορισουν αυτοι τι θα γινει εγω βλεπω βελτιωση το γλυκο μου το αγορακι σου ειπα θα εχεις καλα νεα θα δεις θα προσευχομαι εγω και ολες μας εδω και ασε αυτους να μπαλαλανε βλακειες

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , giotitsa είπε:

@thalia sim και πως θα ειναι αναπηρος μωρη πατζαβουρα επρεπε να της πεις αφου το παιδι τεντωνει και μαζευει τα ποδια γαμωτο το στομα τους ελεος βριζω και δημοσιως τι ειναι το δικο μου παιδι πες της ο σουπερμαν και μπορει και κουναει τα ποδια ελεος μου γιναν ολοι Θεοι δεν θα καθορισουν αυτοι τι θα γινει εγω βλεπω βελτιωση το γλυκο μου το αγορακι σου ειπα θα εχεις καλα νεα θα δεις θα προσευχομαι εγω και ολες μας εδω και ασε αυτους να μπαλαλανε βλακειες

@giotitsa πες τα! είναι δυνατόν να μιλάνε με τέτοιο τρόπο σε μια μανα που αγωνια για το παιδί της; και τι θα πει θα κάνεις άλλο είσαι νέα;! υποτίθεται αυτό σε παρηγορεί;;; εμένα προσωπικά μου ανέβαζε το αίμα στο κεφάλι.  έχω χάσει  παιδάκι ( καμία σχέση με τη περιπτωση της Θάλειας) και ήταν τόσο αναίσθητοι οι γιατροί.. @thalia sim κλείνε τα αυτιά σου σε τέτοια σχόλια.  να έχεις πίστη στην Παναγία. και να σε κλωτσάει κάθε μέρα πιο πολυ και πιο δυνατά όταν τον επισκέπτεσαι τον μικρο σου πρίγκιπα 

  • Μου αρέσει 2

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , bella32 είπε:

@giotitsa πες τα! είναι δυνατόν να μιλάνε με τέτοιο τρόπο σε μια μανα που αγωνια για το παιδί της; και τι θα πει θα κάνεις άλλο είσαι νέα;! υποτίθεται αυτό σε παρηγορεί;;; εμένα προσωπικά μου ανέβαζε το αίμα στο κεφάλι.  έχω χάσει  παιδάκι ( καμία σχέση με τη περιπτωση της Θάλειας) και ήταν τόσο αναίσθητοι οι γιατροί.. @thalia sim κλείνε τα αυτιά σου σε τέτοια σχόλια.  να έχεις πίστη στην Παναγία. και να σε κλωτσάει κάθε μέρα πιο πολυ και πιο δυνατά όταν τον επισκέπτεσαι τον μικρο σου πρίγκιπα 

@bella32 ε μα δεν μπορω μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι θα ελεγα και αλλα αλλα ειμαι σε δημοσιο σαιτ δεν ειναι Θεοι ελεος ουτε θα πουν αυτοι τι θα γινει και τι οχι και εγω χασει παιδι γλυκια μου ειναι οτι χειροτερο αλλα εδω μιλαμε οτι το παιδι ειναι ζωντανο και παλευει και αυτοι το καταδικαζουν οχου μωρε δεν φτανει το αγχος της κοπελας και ποσο ψυχικη δυναμη εχει εχει και αυτους πανω απο το κεφαλι τους να της λενε Π@ του Κ@ τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου εγώ της είπα ότι το παιδί μου θα τα καταφέρει και θα είναι μια χαρά! 

Ναι εκείνη την ώρα τρελάθηκα δεν συγχύστηκα καθόλου....ένιωσα όμως να κόβεται η καρδιά μου...Δυο ώρες αργότερα σκέφτηκα πως ότι κι αν γίνει εγώ θα το αντιμετωπίσω και δε φοβάμαι τίποτα!

Και να σας πω ότι κάθε μέρα που περνάει είναι ένα στοίχημα που κερδίζει το παιδί μου....πριν 6 ημέρες έφεραν ένα μωράκι 26 εβδομαδων δίπλα στον γιο μου και παρηγορούσα την μητέρα του μωρού ενώ το μωρό είχε σοβαρό πρόβλημα με τα πνευμονακια του...χθες κορίτσια μου το μωρό δεν υπήρχε εκεί δίπλα...στεναχωρέθηκα πολύ εχθές...

Οτι κι Αν γίνει θα τα καταφέρουμε είτε με προβλήματα είτε χωρίς! Γιατί αν ήταν να φύγει και ο δικός μου θα έφευγε όλα εκείνα τα βραδια που μου έλεγαν στο τηλέφωνο είναι πολύ βαριά είναι βαριά η κατάσταση είναι βαριά δεν ξέρουμε πως θα πάει η νύχτα δεν ξέρουμε τι θα γίνει...σήμερα θα ξαναπάω κορίτσια μου...το βραδάκι θα σας ενημερώσω για όλα ! Σας φιλώ και σας αγαπώ όλες !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , thalia sim είπε:

Κορίτσια μου εγώ της είπα ότι το παιδί μου θα τα καταφέρει και θα είναι μια χαρά! 

Ναι εκείνη την ώρα τρελάθηκα δεν συγχύστηκα καθόλου....ένιωσα όμως να κόβεται η καρδιά μου...Δυο ώρες αργότερα σκέφτηκα πως ότι κι αν γίνει εγώ θα το αντιμετωπίσω και δε φοβάμαι τίποτα!

Και να σας πω ότι κάθε μέρα που περνάει είναι ένα στοίχημα που κερδίζει το παιδί μου....πριν 6 ημέρες έφεραν ένα μωράκι 26 εβδομαδων δίπλα στον γιο μου και παρηγορούσα την μητέρα του μωρού ενώ το μωρό είχε σοβαρό πρόβλημα με τα πνευμονακια του...χθες κορίτσια μου το μωρό δεν υπήρχε εκεί δίπλα...στεναχωρέθηκα πολύ εχθές...

Οτι κι Αν γίνει θα τα καταφέρουμε είτε με προβλήματα είτε χωρίς! Γιατί αν ήταν να φύγει και ο δικός μου θα έφευγε όλα εκείνα τα βραδια που μου έλεγαν στο τηλέφωνο είναι πολύ βαριά είναι βαριά η κατάσταση είναι βαριά δεν ξέρουμε πως θα πάει η νύχτα δεν ξέρουμε τι θα γίνει...σήμερα θα ξαναπάω κορίτσια μου...το βραδάκι θα σας ενημερώσω για όλα ! Σας φιλώ και σας αγαπώ όλες !

Το καμαρι σου θα τα καταφερει. Ειμαστε σιγουρες για αυτο. Εχει αγγελακια που το προστατευουν. Μην σκεφτεσαι τπτ αλλο. Δυστυχως καποια αγγελακια επιλεγουν να παρουν μερικα πλασματακια μαζι τους γιατι η ζωη τους στη γη θα ταν επωδυνη. Του γιου σου ομως οχι. Τον προστατευουν και τον προοριζουν για αυτον τον κοσμο γιατι ειναι δυνατος και μαχητης και θα τα καταφερει να τα ξεπερασει ολα. Καθε μερα κ πιο δυνατος θα γινεται. Κ με τους γιατρους θα μπορεσετε σε λιγες ημερες να το βοηθησετε κ να κανει τις απαραιτητες εξετασεις για να φυγετε απο κει. Ειναι θεμα ημερων, θα το δεις κοριτσι μου. Μην πεφτεις, ο γιος σου ειναι αληθινος υπερηρωας!! Παει κοντρα σε ολους τους γιατρους και τους δηθεν γνωστες. Παει κοντρα σε ολα και στο τελος θα μιλανε ολοι για εναν μαχητη απο τους λιγους που τα καταφερε κ πηγε στο σπιτι του υγιεστατος!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπη μου.καταλαβαινω ακριβως τι περνας κ οσο κ αν σου φαινεται αδυνατο εσυ πρεπει να πιστεψεις πως ολα θα πανε καλα.ο πυγμαχος σου με την βοηθεια του θεουλη κ της παναγιτσας επιβιωνει καθημερινα παλευοντας ολα αυτα που αυτη η " γιατρος" σου λεει ελαφρα τη καρδια οτι ισως δεν τα καταφερει.θελει να ζησει το παιδι σου απο οτι βλεπεις αν δεν ηθελε δεν θα αντιδρουσε μερες τωρα.μην την ακους εσυ το μωρο σου ειναι δυνατο κ παλευει.παλευεις κ εσυ μαζι του.εχε δυναμη καρδια μου κ πιστη κ ολα θα πανε καλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ,όσες φορές και να πω ευχαριστώ δεν θα είναι αρκετές.Εχω τόσα πολλά να σας πω! Σήμερα πήγα πάλι και είδα τον πρίγκηπα μου του ακουμπούσα το ποδαράκι και από αντίδραση το έπαιρνε εγώ ξανά το ακουμπούσα αυτός πάλι το μάζευε μετα τεντωνοταν κουνούσε τα χέρια του....τον χάζευα και γελούσα.... Μέχρι που πήγα στην ενημέρωση,κάθε φορά και διαφορετική γιατρός η σημερινή με τρέλανε...Μιλούσε και έλεγε είναι πολύ πολύ πολύ βαρύ περιστατικό και είναι πολύ πολύ πρόωρω και ανώριμο και όλα συμβαίνουν λόγο την προωροτητας και δεν ξέρουμε τι θα γίνει με το παιδί Αν θα ζήσει Αν θα φύγει αν θα έχει προβλήματα Αν θα είναι ανάπηρος Αν αν αν αν αν αν αν......και καταλαβαίνω ότι είσαι μανούλα και είσαι τόσο μικρή και ανησυχείς και είναι λογικό όμως η ζωή δεν τελειώνει εδώ και θα κανεις κι αλλά παιδάκια και θα δεις και και και και και και....Δεν θα σχολιάσω τίποτα απλα...Η Παναγια μας είναι μεγάλη!!!!! Ότι κι αν ζητήσεις στο κάνει...Αφηνόμαστε εκεί για ότι κι αν  γιατί !!!και όλα θα πάνε καλά....

Καταλαβαίνω πως η ενημέρωση από μέρους των γιατρών είναι ένα δύσκολο κομμάτι όταν αφορά τέτοιες περιπτώσεις όπου είναι αναγκασμένοι να απαντήσουν με ειλικρίνεια όμως τι δόση αναισθησίας ήταν αυτή από μέρους της;Μην χάνεις όμως γλυκιά μας τον στόχο σου η θέση σου είναι δίπλα στο μικρό σου παλικαράκι που παλεύει και θα τα καταφέρει μαζί θα τα καταφέρετε γενναίο μας κορίτσι. Η Παναγίτσα μας να είναι κοντά σας και κάθε πόνο να τον κάνει γιατρειά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο, καθημερινα περιμενω τα νεα σου για το μικρο σου μαχητη. Μην ακους κανενα! Μιλα του, τραγουδα του κ θα δεις ποση δυναμη θα παιρνει απο τη φωνουλα σου που την ακουγε τοσους μηνες μεσα απο την κοιλιτσα σου. Καθε βαρδια ενημερωσης θα σου λεει τα δικα της. Σημειωσεις της προηγουμενης βαρδιας απο χαρτια. Ο μικρος ομως τους εχει ηδη διαψευσει αφου κραταει γερα τοσες μερες! Η Παναγια ειναι μαζι του. Καθε μερα που περναει ειναι ενα βημα πιο κοντα στην αγκαλιτσα σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα κορίτσια μου είχε ορθάνοιχτα και τα δυο του ματάκια και νομίζω με κοίταξε, τα κράτησε για 15-20 δευτερόλεπτα ανοιχτά,Ποση χαρά πήρα,Α περιγραπτη!!!!!νόμιζα ότι όλος ο κόσμος είναι δικός μου...Τον χάιδεψα στην πατούσα του...αυτή την φορά δεν αντέδρασε όμως ήταν καλά! Δεν με άφησαν για πολύ για περίπου δέκα λεπτά με άφησαν(είχαν περιστατικό) του έλεγα ότι περιμένω πως και πως την μέρα που θα τον φιλήσω...Στην ενημέρωση η γιατρός μου είπε ότι είμαστε στην ίδια κατάσταση...προς το παρών δεν υπάρχει εξέλιξη όμως θα περιμένουμε είναι υπό παρακολούθηση κάθε μέρα πηγαίνει πρωί απόγευμα και τον βλέπει η παιδοχειρουργός.επισης με τα πνευμονακια μου είπαν ότι  ενώ έχει ξεφύγει από εκείνη την τόσο σοβαρή κατάσταση που ήταν και έχει σταθεροποιηθεί κάπως ακόμα δεν μπορεί να αποσυνδεθεί έχει εξάρτηση από το μηχάνημα χρειάζεται δηλαδή ακόμα το βοηθητικό οξυγόνο το έχει ανάγκη...Εγκεφαλικά δεν ξέρουμε ακόμα τι γίνεται...Αύριο θα ξαναπάω στην ζωή μου!!!Το νιωθω ότι του κάνω καλό!!Νιωθει την μανούλα του....Κορίτσια μου είστε τόσο καλές οοοολες δεν ξέρω πως να σας ανταποδώσω όλο αυτό που κάνετε, Αν ήμουν μόνη μου σε όλο αυτό νομίζω ότι θα πέθαινα!!! Θα βαρεθείτε να ακούτε την λέξη ευχαριστώ νομίζω στο τέλος.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Σήμερα κορίτσια μου είχε ορθάνοιχτα και τα δυο του ματάκια και νομίζω με κοίταξε, τα κράτησε για 15-20 δευτερόλεπτα ανοιχτά,Ποση χαρά πήρα,Α περιγραπτη!!!!!νόμιζα ότι όλος ο κόσμος είναι δικός μου...Τον χάιδεψα στην πατούσα του...αυτή την φορά δεν αντέδρασε όμως ήταν καλά! Δεν με άφησαν για πολύ για περίπου δέκα λεπτά με άφησαν(είχαν περιστατικό) του έλεγα ότι περιμένω πως και πως την μέρα που θα τον φιλήσω...Στην ενημέρωση η γιατρός μου είπε ότι είμαστε στην ίδια κατάσταση...προς το παρών δεν υπάρχει εξέλιξη όμως θα περιμένουμε είναι υπό παρακολούθηση κάθε μέρα πηγαίνει πρωί απόγευμα και τον βλέπει η παιδοχειρουργός.επισης με τα πνευμονακια μου είπαν ότι  ενώ έχει ξεφύγει από εκείνη την τόσο σοβαρή κατάσταση που ήταν και έχει σταθεροποιηθεί κάπως ακόμα δεν μπορεί να αποσυνδεθεί έχει εξάρτηση από το μηχάνημα χρειάζεται δηλαδή ακόμα το βοηθητικό οξυγόνο το έχει ανάγκη...Εγκεφαλικά δεν ξέρουμε ακόμα τι γίνεται...Αύριο θα ξαναπάω στην ζωή μου!!!Το νιωθω ότι του κάνω καλό!!Νιωθει την μανούλα του....Κορίτσια μου είστε τόσο καλές οοοολες δεν ξέρω πως να σας ανταποδώσω όλο αυτό που κάνετε, Αν ήμουν μόνη μου σε όλο αυτό νομίζω ότι θα πέθαινα!!! Θα βαρεθείτε να ακούτε την λέξη ευχαριστώ νομίζω στο τέλος.

Μην την ξανα πεις αυτή την λέξη αγαπη!!! Φιλακια στα πατουσακια του πριγκιππα!!!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Σήμερα κορίτσια μου είχε ορθάνοιχτα και τα δυο του ματάκια και νομίζω με κοίταξε, τα κράτησε για 15-20 δευτερόλεπτα ανοιχτά,Ποση χαρά πήρα,Α περιγραπτη!!!!!νόμιζα ότι όλος ο κόσμος είναι δικός μου...Τον χάιδεψα στην πατούσα του...αυτή την φορά δεν αντέδρασε όμως ήταν καλά! Δεν με άφησαν για πολύ για περίπου δέκα λεπτά με άφησαν(είχαν περιστατικό) του έλεγα ότι περιμένω πως και πως την μέρα που θα τον φιλήσω...Στην ενημέρωση η γιατρός μου είπε ότι είμαστε στην ίδια κατάσταση...προς το παρών δεν υπάρχει εξέλιξη όμως θα περιμένουμε είναι υπό παρακολούθηση κάθε μέρα πηγαίνει πρωί απόγευμα και τον βλέπει η παιδοχειρουργός.επισης με τα πνευμονακια μου είπαν ότι  ενώ έχει ξεφύγει από εκείνη την τόσο σοβαρή κατάσταση που ήταν και έχει σταθεροποιηθεί κάπως ακόμα δεν μπορεί να αποσυνδεθεί έχει εξάρτηση από το μηχάνημα χρειάζεται δηλαδή ακόμα το βοηθητικό οξυγόνο το έχει ανάγκη...Εγκεφαλικά δεν ξέρουμε ακόμα τι γίνεται...Αύριο θα ξαναπάω στην ζωή μου!!!Το νιωθω ότι του κάνω καλό!!Νιωθει την μανούλα του....Κορίτσια μου είστε τόσο καλές οοοολες δεν ξέρω πως να σας ανταποδώσω όλο αυτό που κάνετε, Αν ήμουν μόνη μου σε όλο αυτό νομίζω ότι θα πέθαινα!!! Θα βαρεθείτε να ακούτε την λέξη ευχαριστώ νομίζω στο τέλος.

Κοριτσακι μου γλυκο ο θεος να το προσεχει το παιδακι σου να ειναι γερο! Και σε εσενα να δινει κουραγιο να αντεχεις αυτο το αγχος! 

Η παναγια να το ευλογησει το παλικαρακι σου να.γινει ενας λεβεντης υγιεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Διασωληνωμένος είναι...Έχουν μειωθεί βέβαια παρα πολύ οι ανάγκες του αλλά δεν είναι ακόμα έτοιμος για cpap...Αλλάξαμε μια αγωγή για τα πνευμονακια και στις επόμενες ημέρες θα δοκιμάσουμε να αποσυνδεθούμε..αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι βαριά η κατάσταση και με τα πνευμονία αλλά τουλάχιστον έχει σταθεροποιηθεί ...Θέλει πίστη κορίτσια μου και θα πάνε όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...