Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Μπράβο σας! Είναι μαχητής ο μικρούλης σου! Αντε μακάρι να μας γράφεις κάθε μέρα τόσο όμορφα νέα! Μανούλα να μιλάς στο μωρό σου και να του δίνεις δύναμη! Σε χρειάζεται! Μακάρι σύντομα να ξεκινήσει και το γαλατάκι σου! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπορεί να μην σου έχω γράψει μέχρι τώρα αλλά μπαίνω μόνο και μόνο για να δω νέα σας. Κάθε φορά που σε διαβάζω με πιάνουν τα κλάματα.  ποσό χάρηκα με τα νέα σας!! Θα προσευχηθω κι εγώ.  Όλα καλά να πάμε με το μωράκι σου και σύντομα να έρθει η μέρα που θα τον κρατάς στην αγκαλιά σου και θα του μιλάς!!

  • Μου αρέσει 2

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Κοριτσιααααααα το μωρό μου αντεδρασεεεεε κάτι σαν να άκουσαν οι γιατροί από το εντερακι του αλλά μου τα λέγαν με το τσιγκέλι αλλά αντέδρασε η ζωή μουυυυυ κάτι εδειξεεεεεε θα τρελαθώ γελάω μόνη μου!!!!!!!σημερα τους αγαπάω όλους είμαι πολύ χαρούμενη !!!!! Έγινε θαύμα κορίτσια μου έγινε θαύμα....ένα πρώτο εμπόδιο δείχνουμε να το ξεπερνάμε άντε να ενεργηθεί το μωρό μου να ξεκινήσουμε το γαλατάκι !!!! 

Μπράβο κορίτσι. Τι όμορφα νέα!Όλα θα πάνε καλά θα δεις πως όλα τα όμορφα τώρα ξεκινούν. Εύχομαι ένα αίσιο τέλος στην περιπέτεια σας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτελους καλα νεα...μπαινω συνεχεια απο το πρωι μηπως και εχεις καποιο νεο...μας ακουσε η Παναγιτσα μας...το εκανε το θαυμα...μακαρι οσο περνανε οι μερες να μας λες μονο ευχαριστα νεα...βρε τον μικρουλη πεισμα που εχει για να ζησει και να γνωρισει τη μαμα του...μπραβο του...και μπραβο και σε εσενα που εχεις μεσα σου τοση δυναμη..:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαρηκα παρα πολυ με τα νέα σου @thalia sim!!!! Ακούστηκαν οι προσεχές όλων μας..... οταν θα παρεις τον αντρα της ζωής σου αγκαλια να του δώσεις πολλα φιλακια στα πατουσακια του από όλες μας!! 

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Χαρηκα παρα πολυ με τα νέα σου @thalia sim!!!! Ακούστηκαν οι προσεχές όλων μας..... οταν θα παρεις τον αντρα της ζωής σου αγκαλια να του δώσεις πολλα φιλακια στα πατουσακια του από όλες μας!! 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ όλες σας!!!!σας έχω αγαπήσει τόσο πολύ όλες επειδή έχετε αγαπήσει και σεις το παιδί μου....έχουμε πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά μας κορίτσια μου....όλα καλά θα πάνε όλοι οι άγιοι είναι κοντά στον μικρό μαχητή μου και η Παναγίτσα έκανε το θαύμα της...

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Μπράβο σας! Είναι μαχητής ο μικρούλης σου! Αντε μακάρι να μας γράφεις κάθε μέρα τόσο όμορφα νέα! Μανούλα να μιλάς στο μωρό σου και να του δίνεις δύναμη! Σε χρειάζεται! Μακάρι σύντομα να ξεκινήσει και το γαλατάκι σου! 

Μακάρι μακάρι !!!!!αυριο θα πάω και θα του τα πω όλα!!!!θα του πω ποσο πολύ αγάπη παίρνει!

4 ώρες πρίν, izambella είπε:

Άρχισαν τα καλά νέα! !! Άντε να αρχίσει το γάλα σου να πάρει βάρος να φύγετε από εκεί μέσα! !!

Ναι ψυχή μου ναι!θα σου έστελνα μήνυμα τώρα αλλά μόλις είδα το σχόλιο σου!!!σε ευχαριστώ πολύ !!!!παρα πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

 

Ναι ψυχή μου ναι!θα σου έστελνα μήνυμα τώρα αλλά μόλις είδα το σχόλιο σου!!!σε ευχαριστώ πολύ !!!!παρα πολύ!!!

μην με ευχαριστείς , ημουν ΕΚΕΙ που εισαι ,στην ιδια θεση  ,σε νιώθω σε πονάω και σε καταλαβαίνω !!!
τον μονο που θα ευχαριστεις ειναι το παιδι σου ,που δινει τη μαχη του , 


περιμενω νεα !και αλλα  ευχαριστα νεα συντομα !!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Κοριτσιααααααα το μωρό μου αντεδρασεεεεε κάτι σαν να άκουσαν οι γιατροί από το εντερακι του αλλά μου τα λέγαν με το τσιγκέλι αλλά αντέδρασε η ζωή μουυυυυ κάτι εδειξεεεεεε θα τρελαθώ γελάω μόνη μου!!!!!!!σημερα τους αγαπάω όλους είμαι πολύ χαρούμενη !!!!! Έγινε θαύμα κορίτσια μου έγινε θαύμα....ένα πρώτο εμπόδιο δείχνουμε να το ξεπερνάμε άντε να ενεργηθεί το μωρό μου να ξεκινήσουμε το γαλατάκι !!!! 

Αχ αληθεια??? Ποσο μα ποσο χαρηκα!!!!! Δοξα τον θεο!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/8/2018 at 12:07 ΜΜ, Κελυ 32 είπε:

Αχ αληθεια??? Ποσο μα ποσο χαρηκα!!!!! Δοξα τον θεο!!!!! 

Βέβαια έχουμε πολύ πολύ πολύ δρόμο αλλά και μόνο που μου είπαν κάτι είναι πολύ για μένα!

On 17/8/2018 at 11:39 ΠΜ, Papaki@ είπε:

μπήκα να μάθω νέα για το μωράκι σου @thalia sim! πολύ χαίρομαι που διάβασα κάτι ευχάριστο!!! εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν και σύντομα σπίτι σας 

Μακάρι μακάρι!Μακαρι να είναι γερος δυνατός και όλο αυτό να είναι δοκιμασία...να μη μας αφήσει τίποτα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τα νέα  είναι ότι σήμερα είμαστε 830 γραμμάρια και συνεχίζουμε σταθερά....τα πνευμονακια ωριμάζουν σιγά σιγά και αργότερα θα βγούμε από την μηχανική υποστήριξη αν όλα πάνε καλά....το εντερακι σιγά σιγά αρχίζει να δείχνει κάτι αλλά μου είπαν ότι θέλει χρόνο! Αυτό που μας ανησυχεί τώρα είναι ο εγκέφαλος,δεν έχει γίνει κάποια εξέταση επάνω σε αυτό γιατί είναι με μηχανική υποστήριξη και δεν μπορεί να μετακινηθεί δυστηχως!....πριν 5 μερες μας έκανε δυο σπασμούς μόνο σε μια μέρα και ευτυχώς με αντισπασμοτικα η γιατρός είπε ότι δείχνει να ανταποκρίνεται ....υποψιάζονται ότι ίσως υπάρχει κάποια αιμορραγία...ίσως και όχι...αν δεν κάνουν υπέρηχο δεν μπορούν να ξέρουν...πιστεύω μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά!!!Μια γιατρός μου είπε ότι ο γιος μου δεν είναι απλά μαχητής...Μου είπε ότι είναι πυγμάχος και ότι τους έχει τρελάνει όλους εκεί!Φυσικα μετα τα θετικά νέα μου αραδειασε και σχετικά «όλα μπορούν να συμβούν και να είστε προετοιμασμένη και δεν ξέρουμε τι θα γίνει έχουμε παααρα πολύ δρόμο μπροστά μας και η ζωή είναι ωραία και θα κάνετε και αλλά παιδάκια και και και....» Δεν μπορώ να πω! Όλοι εκεί μου μιλάνε όμορφα....αλλά για να ακούσεις κάτι θετικό πρέπει να τους το βγάλεις με το τσιγκέλι!!!ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!Μας δίνει δύναμη η Παναγίτσα και ο αγιουλης μου που προσεύχομαι και δεν με έχει αφήσει μέχρι τώρα!!! Κοριτσάκια μου πιστεύω ότι όλα είναι γραμμένα και για κάποιο λόγο γίνονται!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...