Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , thalia sim είπε:

Ποσο πολύ σας ευχαριστώ κορίτσια μου!!!!Εγω δυστηχως δεν μπορώ να πάω στην εκκλησία ενώ ήθελα τόσο Μα τόσο πολύ να πάω όμως ο πάτερ της γειτονιά δεν με αφήνει να πάω ήθελα να ξενυχτεισω να προσευχηθώ για το παιδί μου να γίνει καλά....όμως δεν με αφήνει ...ίσως πάω αύριο το πρωί....

Συγγνώμη αλλα τι πάει να πει δεν σε αφήνει?? Αν το νιωθεις κοριτσι μου, να πας!!! Για αυτο υπάρχει η πιστη, για τις δύσκολες στιγμές να μας δινει δυναμη και όχι να μας βάζει κανονες

  • Μου αρέσει 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λέει ότι δεν το επιτρέπει ο θεός...Γιαυτο έκανε της 40 ημέρες για την γυναίκα....καλύτερα μου λέει βάλε στην τηλεόραση να ακούσεις την λειτουργία και κάνε την προσευχή σου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , thalia sim είπε:

Λέει ότι δεν το επιτρέπει ο θεός...Γιαυτο έκανε της 40 ημέρες για την γυναίκα....καλύτερα μου λέει βάλε στην τηλεόραση να ακούσεις την λειτουργία και κάνε την προσευχή σου 

Καρδουλα μου δεν νομίζω οτι ισχύει κατι τέτοιο, να ξέρεις όμως πώς οπου και να είσαι η Παναγια θα ακούσει την προσευχή σου. Ο Θεός ειναι παντου. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@thalia sim να πας σε άλλο ναό , είναι πολύ περίεργο αυτό που σου είπε ο ιερέας.  Να πας κορίτσι μου και να προσευχηθείς! Να κάνεις ότι νιώθεις και ότι αισθάνεσαι! Η προσευχή μας είναι με τον μαχητή σου και μαζί σου ... Η Παναγίτσα να κάνει το θαύμα της! 

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, thalia sim είπε:

Θα πάω στην εκκλησία κορίτσια και θα μείνω όλη νύχτα ....θα καθίσω εκεί στην λειτουργία...μέσα στο ναό και το πρωί θα γυρίσω στο σπίτι...

Γλυκιά ψυχούλα ένα θα σου πω σήμερα τα αστεράκια μου πήγαν για μπάνιο με τον παππού και ενώ η θάλασσα ήταν μια χαρά ξαφνικά ξεκίνησαν ρεύματα και τράβηξαν τα κορίτσια και τον παππού μέσα όσο προσπαθούσαν να βγουν τόσο τους τραβούσε μέσα πνιγοντουσταν ευτυχώς ένα μεγαλοσωμος άντρας τους έβγαλε έξω σώθηκαν από θαύμα ετσι προσεύχομαι για τον μαχητή σου να παλέψει με τα κύματα και πιάσει στεριά στην δικη σου αγκαλιά. ☺

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, thalia sim είπε:

Θα πάω στην εκκλησία κορίτσια και θα μείνω όλη νύχτα ....θα καθίσω εκεί στην λειτουργία...μέσα στο ναό και το πρωί θα γυρίσω στο σπίτι...

Και πολύ καλά θα κάνεις κοπέλα μου... Η πίστη υπάρχει για να παίρνει ο άνθρωπος δυναμη στα δύσκολα... Να πας σε άλλο ναο.. 

Καλη δύναμη εύχομαι στην οικογένεια σου και ολα να πανε κατευχην και να γίνει το καλύτερο για το παιδακι σου... 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καμια εξέλιξη ακόμα....17 μερες τώρα χτυπάμε πίσω !!!!η ψυχή μου είναι 20 ημερών και αυτή η ηλίθια ΝΕΚ δεν λέει να περάσει!!!!!!θα σκάσω!!!πιστευα ότι σήμερα θα ακούσω καλά νέα!!!!θα κάνει η Παναγίτσα το θαύμα...χθες το απόγευμα πήγα στις εικόνες του σπιτιού και παρακάλεσα τόσο πολύ !που πίστεψα ότι σήμερα κάτι καλό θα ακούσω!Ας ελπίσω ότι το απόγευμα θα ακούσω κάτι καλό!ευχομαι να ακούσω κάτι καλό Θεέ μου!!!!Ολα τα έχει δημιουργήσει αυτή η ΝΕΚ όλα όλα όλα!!!!!το μωρό μου δεν ανταποκρίνεται στην αγωγή!!!13 μερες τώρα δεν ανταποκρίνεται !!!πως θα περάσει όλο αυτό...θα περάσει ? Δεν ξέρω τι θα γίνει....χρόνια πολλά κορίτσια μου σε όλες!Σημερα είναι μεγάλη γιορτή!Σημερα είναι της Παναγίας...είναι το Πάσχα του καλοκαιριού....Ας κάνει το θαύμα της....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, όπως φαίνεται θα πρέπει να κανείς κουράγιο και να έχεις υπομονή για μεγάλο διάστημα...

Εχε πίστη και οτι έχει αποφασίσει Εκείνος αυτό θα γίνει...

Ευχομαι απο την καρδιά μου, μέρα που είναι σήμερα, να γίνει το θαύμα και να πάνε όλα καλά για τον μικρούλη σου και για εσάς.

Η σκέψη μου και η προσευχή μου είναι μαζί σου.

  • Ευχαριστώ 1

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι η παναγία να σας βοηθήσει και να ξεπεράσει το μωράκι σου όλες τις δυσκολίες και τον Γολγοθά που έχει μπροστά του... κουράγιο κοπέλα μου.. σήμερα διάβασα για σενα και το μωράκι σου, ευχομαι μια μέρα να γράφεις σε μια άλλη μανούλα και να δίνεις κουράγιο και να περιγράφεις πόσο δυνατός ήταν ο γιος σου 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, thalia sim είπε:

Κοριτσιααααααα το μωρό μου αντεδρασεεεεε κάτι σαν να άκουσαν οι γιατροί από το εντερακι του αλλά μου τα λέγαν με το τσιγκέλι αλλά αντέδρασε η ζωή μουυυυυ κάτι εδειξεεεεεε θα τρελαθώ γελάω μόνη μου!!!!!!!σημερα τους αγαπάω όλους είμαι πολύ χαρούμενη !!!!! Έγινε θαύμα κορίτσια μου έγινε θαύμα....ένα πρώτο εμπόδιο δείχνουμε να το ξεπερνάμε άντε να ενεργηθεί το μωρό μου να ξεκινήσουμε το γαλατάκι !!!! 

Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα με το που διάβασα τα νέα σου.. είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά.. άντεξε πάρα πολλές μέρες το μωράκι σου κ αυτό σημαίνει ότι είναι μαχητής κ θα τα ξεπεράσει όλα τα προβλήματα. Εσύ να έχεις κουράγιο κ όταν περάσουν κάνα 2 μήνες θα χαρώ να πεις ότι τον πήρατε σπίτι κ είναι υγιές!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο χάρηκα με τα νέα σου! Σε σκεφτόμουνα κι έλεγα, δεν μπορεί μετά από μερικές μέρες τα πράγματα θα αρχίσουν να φτιάχνουν! Από εδώ και πέρα, εύχομαι ο μικρός σου μαχητής να κάνει μικρά αλλά πάνω από όλα σταθερά βήματα! Αυτό πρέπει να σε ενδιαφέρει πάνω από όλα. Φαντάσου μπήκα από τη δουλειά να σου γράψω. Περίμενα πώς και πώς να ακούσω ότι υπάρχει θετική εξέλιξη. Με το καλό να σταθεροποιηθεί και η αναπνοή του και όταν πάρει βάρος να τον πάρεις και αγκαλίτσα. Σας φιλώ όλους γλυκά και σας έχω στη σκέψη μου. 

Κάθε φορά με συγκινείς και τώρα είμαι στη δουλειά και δεν είναι να με πιάνουν τα ζουμιά!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , thalia sim είπε:

Κοριτσιααααααα το μωρό μου αντεδρασεεεεε κάτι σαν να άκουσαν οι γιατροί από το εντερακι του αλλά μου τα λέγαν με το τσιγκέλι αλλά αντέδρασε η ζωή μουυυυυ κάτι εδειξεεεεεε θα τρελαθώ γελάω μόνη μου!!!!!!!σημερα τους αγαπάω όλους είμαι πολύ χαρούμενη !!!!! Έγινε θαύμα κορίτσια μου έγινε θαύμα....ένα πρώτο εμπόδιο δείχνουμε να το ξεπερνάμε άντε να ενεργηθεί το μωρό μου να ξεκινήσουμε το γαλατάκι !!!! 

Αχ κοριτσι μου!! Μακαρι οι προσευχες μας να εισακουστηκαν!!!! Ετσι αγαπη μου γλυκια να σαι αισιοδοξη και χαρουμενη, ο μαχητης σου θα τα καταφερει!! Ειναι αντρακι δυνατο κ θα τα ξεπερασει ολα. Να σαι δυνατη και θα τα καταφερετε!!! Ποσο χαρηκα δεν το φανταζεσαι!!! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Mamaofthree είπε:

Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο χάρηκα με τα νέα σου! Σε σκεφτόμουνα κι έλεγα, δεν μπορεί μετά από μερικές μέρες τα πράγματα θα αρχίσουν να φτιάχνουν! Από εδώ και πέρα, εύχομαι ο μικρός σου μαχητής να κάνει μικρά αλλά πάνω από όλα σταθερά βήματα! Αυτό πρέπει να σε ενδιαφέρει πάνω από όλα. Φαντάσου μπήκα από τη δουλειά να σου γράψω. Περίμενα πώς και πώς να ακούσω ότι υπάρχει θετική εξέλιξη. Με το καλό να σταθεροποιηθεί και η αναπνοή του και όταν πάρει βάρος να τον πάρεις και αγκαλίτσα. Σας φιλώ όλους γλυκά και σας έχω στη σκέψη μου. 

Κάθε φορά με συγκινείς και τώρα είμαι στη δουλειά και δεν είναι να με πιάνουν τα ζουμιά!

 

Ναι ψυχή μου όλα καλά θα μας πάνε όλα όλα όλα ο θεός μας βοηθάει και είναι δίπλα μας!!!!ξερω ποσο πολύ χαρήκατε είπα δεν θα πω εδώ στους γύρω ακόμα κάτι αλλά σε σας δεν άντεξα με την πρώτη μόλις μπήκα σπίτι σκέφτηκα ότι εδώ θα το γράψω!!!!!ειμαι σίγουρη ότι χαρήκατε όλες όλες!!!!αντε να βγάλουμε την παροχέτευση να ξεκινήσουμε τον αγώνα με τον μαχητή μου!!!!

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ κοριτσι μου!! Μακαρι οι προσευχες μας να εισακουστηκαν!!!! Ετσι αγαπη μου γλυκια να σαι αισιοδοξη και χαρουμενη, ο μαχητης σου θα τα καταφερει!! Ειναι αντρακι δυνατο κ θα τα ξεπερασει ολα. Να σαι δυνατη και θα τα καταφερετε!!! Ποσο χαρηκα δεν το φανταζεσαι!!! 

Ναι κοριτσάκι μου θα τα καταφέρει ο γιος μου!!!Παλευει για την ζωή του και θα νικήσει!!!!!και τώρα θα προσευχόμαστε ακόμα πιο πολύ!!!!Σας ευχαριστώ παρα πολύ για τις προσευχές που κάνετε και σεις!!!δεν ξέρω τι να γράψω το μόνο που ξέρω ότι μετα από τοσες μερες αιώνιας αναμονής πήραμε κάτι θετικό !!!βεβαια με το τσιγκέλι αλλά πήραμε κάτι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...