Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, δεν σου έχω ξαναγράψει αλλά παρακολουθω με αγωνία το θέμα σου... Εγώ θα ήθελα να προτείνω κάτι γιατί η στήριξη δεν έχει όρια. Με μια ελάχιστη βοήθεια από όλες μας ίσως ο μαχητής σου είχε τη δυνατότητα για κάτι που τώρα δεν έχει! Επειδή ξέρω τι πάει να πει να θες να κάνεις πράγματα για το παιδί σου και να μην μπορείς προτείνω λοιπόν να ανοίξουμε ένα καινούργιο θέμα και όποιος θέλει να μπορεί να προσφέρει έστω και το ελάχιστο. Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις, το λέω με την καλύτερη των προθέσεων...

Αγαπη με προλαβες!!! Εννοείται και νεο θεμα και σελιδα στο facebook να κανουμε!!!! 

1 hour ago, Angelmummy είπε:

Δεν ξέρω τι να γράψω Με έχετε συγκινήσει Απίστευτα!!!!!

Ψάχνω από το πρωί να μάθω τιμή για τον κύριο Σταύρακα

Αλήθεια κορίτσια θα με βοηθήσετε? Δεν ξέρω τι να σκεφτώ από το πρωί έχει τρελαθεί και εχει κολλήσει το μυαλό μου έχω μιλήσει με δεν ξέρω και γω ποσους γιατρούς και το μόνο που κάνω είναι μετά από τα τηλεφωνήματα να πελαγωνω και να κλαίω ....Παίρνω τηλέφωνα στο χαμόγελο παίρνω τηλέφωνα στον Σταύρακα παίρνω τηλέφωνα στη Λάρισα παίρνω τηλέφωνα σε όλους τους οφθαλμίατρους και ο έναε μετά τον άλλον με παραπέμπουν σε γιατρούς που έχω ήδη μιλήσει και μου έχουν πει όλοι τα ίδια ! Δεν είναι για μας τέτοια χειρουργεία! Μα καλά τόσο μα τόσο σοβαρό είναι??πόσα ακόμα θα περάσει το μωράκι μου ??? Εμείς ?? Εμείς δεν περνάμε τίποτα....Αυτός είναι που παλεύει και μας έχει βάλει όλους τα γυαλιά!

Όσο για την βοήθεια  @ΦαιηΚατς δεν ξέρω τι να πω ! Φυσικά και δεν παρεξηγώ γιατί δεν ψαχνω τα χρήματα για άλλο λόγο ....τα ψάχνω για να πάω το παιδί μου εκεί που είναι καλύτερα...γιατί η κάθε μανούλα αυτό ψάχνει για το δικό της παιδί ....Αύριο περιμένω από τον κύριο Σταύρακα να μου βγάλει ένα κοστολογιο για την επέμβαση και την κλινική...περιμένω και τηλέφωνο από το χαμόγελο του παιδιού...Αν δεν μπορέσω να μαζέψω όλο το ποσό θα ζητήσω από όπου μπορώ χρήματα ....Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλη σας την στήριξη και την αγάπη!!!

Αγαπη μου μας πεις για το κοστος. Εννοείται και θα βοηθησουμε αμεσα!! 

  • Μου αρέσει 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα @Angelmummy εχω διαβασει και διαβαζω αυτα π γραφεις απο την αρχη ανελειπως μεχρι τωρα.....δεν εγραψα γιατι δεν ειχα κατι να πω χαιρομαι απιστευτα οταν πατε καλα κ παρακολουθω τα νεα σας για τον μικρο σας μαχητη.....παλευει πολλη ο ηρωας σας πραγματικα μας εχει βαλει ολους τα γυαλια ειναι ενα πολυ δυνατο παιδι και ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερει....τωρα λοιπον βρηκα ενα λογο για να γραψω εγω θα προτεινα γιατι δεν εχω facebook π ειπαν τα κοριτσια παραπανω αν θες φυσικα κ εσυ να μας βαλεις εδω εναν λογαριασμο τραπεζης για εμας που θελουμε να βοηθησουμε αλλα απο social media δεν το εχουμε....σκεψου το κ πραξε οπως νιωθεις.....ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην κ ο Θεουλης να βαλει το χερι του οπως παντα!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Αγαπη με προλαβες!!! Εννοείται και νεο θεμα και σελιδα στο facebook να κανουμε!!!! 

Αγαπη μου μας πεις για το κοστος. Εννοείται και θα βοηθησουμε αμεσα!! 

Εγώ φεις δεν έχω, μπορείς να το κάνεις εσύ αν σου είναι εύκολο. Μόλις μάθουμε το κόστος λοιπόν να μας δώσει η Θάλεια 1-2 λογαριασμούς για διευκόλυνση και ο καθένας ας βάζει ότι του περισσεύει... Πιστεύω κάτι θα καταφέρουμε! Γιατί ρε φίλε είναι άδικο αυτό το πλασματακι να δίνει τέτοια μάχη τόσο καιρό και εμείς για τα κωλοχρηματα ( συγγνώμη κιολας!) να τον αφησουμε χωρίς βοήθεια! Είναι θεωρώ το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για αυτό το αγγελούδι!

14 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Δεν ξέρω τι να γράψω Με έχετε συγκινήσει Απίστευτα!!!!!

Ψάχνω από το πρωί να μάθω τιμή για τον κύριο Σταύρακα

Αλήθεια κορίτσια θα με βοηθήσετε? Δεν ξέρω τι να σκεφτώ από το πρωί έχει τρελαθεί και εχει κολλήσει το μυαλό μου έχω μιλήσει με δεν ξέρω και γω ποσους γιατρούς και το μόνο που κάνω είναι μετά από τα τηλεφωνήματα να πελαγωνω και να κλαίω ....Παίρνω τηλέφωνα στο χαμόγελο παίρνω τηλέφωνα στον Σταύρακα παίρνω τηλέφωνα στη Λάρισα παίρνω τηλέφωνα σε όλους τους οφθαλμίατρους και ο έναε μετά τον άλλον με παραπέμπουν σε γιατρούς που έχω ήδη μιλήσει και μου έχουν πει όλοι τα ίδια ! Δεν είναι για μας τέτοια χειρουργεία! Μα καλά τόσο μα τόσο σοβαρό είναι??πόσα ακόμα θα περάσει το μωράκι μου ??? Εμείς ?? Εμείς δεν περνάμε τίποτα....Αυτός είναι που παλεύει και μας έχει βάλει όλους τα γυαλιά!

Όσο για την βοήθεια  @ΦαιηΚατς δεν ξέρω τι να πω ! Φυσικά και δεν παρεξηγώ γιατί δεν ψαχνω τα χρήματα για άλλο λόγο ....τα ψάχνω για να πάω το παιδί μου εκεί που είναι καλύτερα...γιατί η κάθε μανούλα αυτό ψάχνει για το δικό της παιδί ....Αύριο περιμένω από τον κύριο Σταύρακα να μου βγάλει ένα κοστολογιο για την επέμβαση και την κλινική...περιμένω και τηλέφωνο από το χαμόγελο του παιδιού...Αν δεν μπορέσω να μαζέψω όλο το ποσό θα ζητήσω από όπου μπορώ χρήματα ....Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλη σας την στήριξη και την αγάπη!!!

Κοριτσι μου γλυκό είναι μεγάλη η δύναμη σου και η δύναμη του παιδιού σου! Είναι ένα αγγελούδι και θα το βοηθήσουν όλοι πιστεύω άλλος λίγο και άλλος πολύ γιατί όλοι εδώ μέσα καταλαβαίνουν... Μόλις μάθεις ενημέρωσε μας και θα πραξουμε αναλόγως! Να είσαι δυνατή και να μην το βάλεις κάτω, όλα θα γίνουν! Σου στέλνω μια σφιχτή αγκαλιά και ένα μεγάλο φιλί στο αγγελούδι σου 

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ φεις δεν έχω, μπορείς να το κάνεις εσύ αν σου είναι εύκολο. Μόλις μάθουμε το κόστος λοιπόν να μας δώσει η Θάλεια 1-2 λογαριασμούς για διευκόλυνση και ο καθένας ας βάζει ότι του περισσεύει... Πιστεύω κάτι θα καταφέρουμε! Γιατί ρε φίλε είναι άδικο αυτό το πλασματακι να δίνει τέτοια να η τόσο καιρό και εμείς για τα κωλοχρηματα ( συγγνώμη κιολας!) να τον αφησουμε χωρίς βοήθεια! Είναι θεωρώ το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε για αυτό το αγγελούδι!

Κοριτσι μου γλυκό είναι μεγάλη η δύναμη σου και η δύναμη του παιδιού σου! Είναι ένα αγγελούδι και θα το βοηθήσουν όλοι πιστεύω άλλος λίγο και άλλος πολύ γιατί όλοι εδώ μέσα καταλαβαίνουν... Μόλις μάθεις ενημέρωσε μας και θα πραξουμε αναλόγως! Να είσαι δυνατή και να μην το βάλεις κάτω, όλα θα γίνουν! Σου στέλνω μια σφιχτή αγκαλιά και ένα μεγάλο φιλί στο αγγελούδι σου 

Εννοείται ξεκιναμε απο δω κ συνεχίζουμε!!! Ας αποφασισει πρωτα η μαμα του μαχητη μας και το φτιαχνουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Εννοείται ξεκιναμε απο δω κ συνεχίζουμε!!! Ας αποφασισει πρωτα η μαμα του μαχητη μας και το φτιαχνουμε!!! 

Εννοείται! Τα πάντα για τα αγγελούδια μας! Τα πάντα όμως!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πριν μπούμε στην διαδικασία να μαζεψουμε λεφτά πρέπει να ξέρετε ότι πρέπει να γίνει μια διαδικασία γιατί αλλιώς τίθεται θέμα με την τράπεζα. Το λέω γιατί πριν κάποιο καιρό σε γνωστή γνωστής μου μαζεύτηκαν χρήματα για το παιδάκι της και μετά έγινε ολόκληρο θέμα και έπρεπε να επιστραφούν τα χρήματα...δεν θυμάμαι ακριβώς... Οπότε πριν γίνει οποιαδήποτε διαδικασία καλό θα ήταν να ρωτήσει η Θάλεια την τράπεζα της για το ποια διαδικασία πρέπει να τηρηθεί...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Κορίτσια πριν μπούμε στην διαδικασία να μαζεψουμε λεφτά πρέπει να ξέρετε ότι πρέπει να γίνει μια διαδικασία γιατί αλλιώς τίθεται θέμα με την τράπεζα. Το λέω γιατί πριν κάποιο καιρό σε γνωστή γνωστής μου μαζεύτηκαν χρήματα για το παιδάκι της και μετά έγινε ολόκληρο θέμα και έπρεπε να επιστραφούν τα χρήματα...δεν θυμάμαι ακριβώς... Οπότε πριν γίνει οποιαδήποτε διαδικασία καλό θα ήταν να ρωτήσει η Θάλεια την τράπεζα της για το ποια διαδικασία πρέπει να τηρηθεί...

Αααα δεν το ξεραμε!!. Οποτε ωραια πληροφορία κι αυτη ωστε να γίνουν ολα σωστα!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου γλυκο ειναι ολα αυτα τα δυσκολα κ τα οικονομικα δεν βοηθουν.σε καταλαβαινω απολυτα κ εγω μια απο τα ιδια.τα οικονομικα ανυπαρκτα.θα σε βοηθησουμε ομως καρδουλα μου γτ ετσι πρεπει.ο μικρος σου παλευει ακομα κ ειναι εδω οποτε μια μικρη βοηθεια γ αυτο το πλασμα μπορουμε να την δωσουμε.ειλικρινα θα προσπαθησω να μαζεψω καποια χρηματα κ απο γνωστους κ συγγενεις.απλα κοριτσια αυτο που ειπε μια κοπελα πιο πανω για την τραπεζα χρειαζεται καποια διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Δεν ξέρω τι να γράψω Με έχετε συγκινήσει Απίστευτα!!!!!

Ψάχνω από το πρωί να μάθω τιμή για τον κύριο Σταύρακα

Αλήθεια κορίτσια θα με βοηθήσετε? Δεν ξέρω τι να σκεφτώ από το πρωί έχει τρελαθεί και εχει κολλήσει το μυαλό μου έχω μιλήσει με δεν ξέρω και γω ποσους γιατρούς και το μόνο που κάνω είναι μετά από τα τηλεφωνήματα να πελαγωνω και να κλαίω ....Παίρνω τηλέφωνα στο χαμόγελο παίρνω τηλέφωνα στον Σταύρακα παίρνω τηλέφωνα στη Λάρισα παίρνω τηλέφωνα σε όλους τους οφθαλμίατρους και ο έναε μετά τον άλλον με παραπέμπουν σε γιατρούς που έχω ήδη μιλήσει και μου έχουν πει όλοι τα ίδια ! Δεν είναι για μας τέτοια χειρουργεία! Μα καλά τόσο μα τόσο σοβαρό είναι??πόσα ακόμα θα περάσει το μωράκι μου ??? Εμείς ?? Εμείς δεν περνάμε τίποτα....Αυτός είναι που παλεύει και μας έχει βάλει όλους τα γυαλιά!

Όσο για την βοήθεια  @ΦαιηΚατς δεν ξέρω τι να πω ! Φυσικά και δεν παρεξηγώ γιατί δεν ψαχνω τα χρήματα για άλλο λόγο ....τα ψάχνω για να πάω το παιδί μου εκεί που είναι καλύτερα...γιατί η κάθε μανούλα αυτό ψάχνει για το δικό της παιδί ....Αύριο περιμένω από τον κύριο Σταύρακα να μου βγάλει ένα κοστολογιο για την επέμβαση και την κλινική...περιμένω και τηλέφωνο από το χαμόγελο του παιδιού...Αν δεν μπορέσω να μαζέψω όλο το ποσό θα ζητήσω από όπου μπορώ χρήματα ....Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για όλη σας την στήριξη και την αγάπη!!!

αν θα πατε λαρισα μιλα μου , θα ερθω να σε βρω να μην εισαι μονη σου , και φαγητο και τα παντα εδω ειμαι , για το οικονομικο μη φοβασαι , κατι θα κανουμε ,οτι μπορει ο καθενας και οσο μπορει , μη φοβασαι ολα θα πανε καλα!  
το ιασω θεσσαλιας πηρε πισω την αδεια για την ΜΕΝΝ οποτε λογικά η ασφάλεια καλύπτει τα έξοδα και εχεις μονο τα ιατρικα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρακολουθω το θεμα σου και ευχομαι ολόψυχα να ξεπερασει ολα του τα προβληματα το αγορακι σου και να γινει ενας υπεροχος και υγιής άνθρωπος.

Ειναι τοσο κριμα που μαζι με ολο σου το αγχος και τον πονο σου εχεις να σκεφτεσαι και το οικονομικο ζητημα...αλλα οπως ειπε μια κοπελα παραπανω πρεπει να ακολουθηθει μια συγκεκριμενη διαδικασια για τον τραπεζικο λογαριασμο και δεν ξερω αν ο χρονος λογω του επειγοντος της εγχειρησης επαρκει. Απευθυνσου σε ολες τις οργανωσεις και φιλανθρωπικα ιδρυματα που ισως μπορουν να εξασφαλισουν αμεσα μια λυση, αλλα μην απορριπτεις αμεσως και το δημοσιο νοσοκομειο. Μπορει η συγκεκριμενη γιατρος να ειναι η καλυτερη για την περιπτωση του μικρουλη σου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες σας !!!! Διάβασα τα μηνύματα σας το πρωί και βουρκωσα έκλαψα και συγκινήθηκα....Από το πρωί ξανά άρχισα να μιλάω με γιατρούς σε κλινικές σε νοσοκομεία σε ιδιωτικά σε ΟΛΑ για την περίπτωση μας όλοι μου λένε ότι τέτοια χειρουργεία μόνο Αμερική και Αγγλία.. και μάλιστα Εάν είναι να χειρουργηθεί εδώ να πάει στον κύριο Σταύρακα.

Επικοινώνησα με τον Σταύρακα και μου είπε ότι ο ίδιος του ίσως να μην μου πάρει και τίποτα....Μου είπε ότι το χειρουργείο μπορεί να γίνει στο Γαία και η αίθουσα παίρνει 600 ευρώ τώρα για τα λεφτά τις Νοσηλείας πρέπει να μιλήσουν οι νεογνολογοι από ότι γνωρίζει μόνο η μέρα της νοσηλείας κοστίζει 300 ευρώ περίπου χωριά τα φάρμακα και οι εξετάσεις που θα χρειαστούν στην κλινική. Μου είπε ότι ο ΕΟΠΥΥ δυστυχώς δεν με καλύπτει και του είπα για εσάς και για το χαμόγελο. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΡΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ. Και μου είπε ότι το δύσκολο σε αυτό το θέμα είναι η διακομιδή μετά πήρα στο χαμόγελο και μου είπαν ότι αυτοί αναλαμβάνουν διακομιδή αλλά δεν αναλαμβάνουν έξοδα νοσηλείας. Κορίτσια τι να κάνω ??? Ενώ είχα πει θα πάμε Λάρισα ξεφνικα όλοι όσοι πήρα σήμερα μου είπαν ότι στην Λάρισα η Ανδρουδη δεν έχει ειδικότητα για αμφιβληστροειδοπαθεια. Τώρα μόλις μίλησα με τον Σταύρακα και μου είπε δέχομαι το μωρο και έχω κάνει τέτοια χειρουργεία ξανά ....Αχ κορίτσια φοβάμαι πάρα πολύ ο χρόνος μας πιέζει τόσο πολύ ....μέχρι την Κυριακή πρέπει να έχει γίνει ήδη το χειρουργείο... Τι να κάνω δεν έχω ιδέα δεν ξέρω είμαι σε τρομερή απόγνωση....Να φύγω Λάρισα ? Να κάνω αυτό που μου λένε από Αλεξανδρούπολη??? Η να φύγω στο Γαία που αναλαμβάνει το μωρό ο Σταύρακας...

Για την κυρία Ανδρουδη ενώ διάβασα ένα απίστευτα καλό βιογραφικό,δεν βρήκα καμία μανούλα που να έχει εμπειρία από Ανδρουδη...και έμαθα και πως είναι Φιλοχρηματη...Για τον κύριο Σταύρακα από την άλλη ενώ άκουσα τα Καλύτερα και πως είναι έμπειρος γιατρός είναι τα χρήματα που σκέφτομαι και η ταλαιπωρία του μωρού...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σε όλες σας !!!! Διάβασα τα μηνύματα σας το πρωί και βουρκωσα έκλαψα και συγκινήθηκα....Από το πρωί ξανά άρχισα να μιλάω με γιατρούς σε κλινικές σε νοσοκομεία σε ιδιωτικά σε ΟΛΑ για την περίπτωση μας όλοι μου λένε ότι τέτοια χειρουργεία μόνο Αμερική και Αγγλία.. και μάλιστα Εάν είναι να χειρουργηθεί εδώ να πάει στον κύριο Σταύρακα.

Επικοινώνησα με τον Σταύρακα και μου είπε ότι ο ίδιος του ίσως να μην μου πάρει και τίποτα....Μου είπε ότι το χειρουργείο μπορεί να γίνει στο Γαία και η αίθουσα παίρνει 600 ευρώ τώρα για τα λεφτά τις Νοσηλείας πρέπει να μιλήσουν οι νεογνολογοι από ότι γνωρίζει μόνο η μέρα της νοσηλείας κοστίζει 300 ευρώ περίπου χωριά τα φάρμακα και οι εξετάσεις που θα χρειαστούν στην κλινική. Μου είπε ότι ο ΕΟΠΥΥ δυστυχώς δεν με καλύπτει και του είπα για εσάς και για το χαμόγελο. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΡΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ. Και μου είπε ότι το δύσκολο σε αυτό το θέμα είναι η διακομιδή μετά πήρα στο χαμόγελο και μου είπαν ότι αυτοί αναλαμβάνουν διακομιδή αλλά δεν αναλαμβάνουν έξοδα νοσηλείας. Κορίτσια τι να κάνω ??? Ενώ είχα πει θα πάμε Λάρισα ξεφνικα όλοι όσοι πήρα σήμερα μου είπαν ότι στην Λάρισα η Ανδρουδη δεν έχει ειδικότητα για αμφιβληστροειδοπαθεια. Τώρα μόλις μίλησα με τον Σταύρακα και μου είπε δέχομαι το μωρο και έχω κάνει τέτοια χειρουργεία ξανά ....Αχ κορίτσια φοβάμαι πάρα πολύ ο χρόνος μας πιέζει τόσο πολύ ....μέχρι την Κυριακή πρέπει να έχει γίνει ήδη το χειρουργείο... Τι να κάνω δεν έχω ιδέα δεν ξέρω είμαι σε τρομερή απόγνωση....Να φύγω Λάρισα ? Να κάνω αυτό που μου λένε από Αλεξανδρούπολη??? Η να φύγω στο Γαία που αναλαμβάνει το μωρό ο Σταύρακας...

Για την κυρία Ανδρουδη ενώ διάβασα ένα απίστευτα καλό βιογραφικό,δεν βρήκα καμία μανούλα που να έχει εμπειρία από Ανδρουδη...και έμαθα και πως είναι Φιλοχρηματη...Για τον κύριο Σταύρακα από την άλλη ενώ άκουσα τα Καλύτερα και πως είναι έμπειρος γιατρός είναι τα χρήματα που σκέφτομαι και η ταλαιπωρία του μωρού...

Θάλεια μου καλησπέρα.  Μπορεί να μη σου γράφω  συχνά,  αλλά κάθε μέρα μπαίνω  να μάθω νέα σου κ τι κάνει το αντράκι μας.

απ όσα λες τώρα,  έχεις βρει τρόπο να σου μεταφέρουν το παιδί στο Γαία,  ο σταυρουδης δε ζήτησε χρήματα,  οπότε τα έξοδα θα είναι 300 την ημέρα + φάρμακα,  σε περίπτωση που αποφασίσεις να πάτε σε αυτόν. 

εμείς θα σε στηρίξουμε όσο μπορούμε,  και ψυχολογικά κ έμπρακτα.  ρώτησε για άνοιγμα λογαριασμού όπως είπαν τα κορίτσια.  είμαστε πολλές κ είμαστε δίπλα σας. 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

Θάλεια μου αν πρέπει να γίνει το χειρουργείο μέχρι την Κυριακή πρέπει να ενεργήσεις άμεσα. Κ αν ο συγκεκριμένος γιατρός έχει κάνει κ αλλά τέτοια χειρουργεία να τον προτιμήσεις. Να πας πρωί πρωί σε τράπεζα για να ρωτήσεις διαδικασία. Ελπίζω στο φόρουμ να είμαστε αρκετοί για να μαζέψεις τα λεφτά που χρειάζεσαι κ να μην χρεωθείς. Πάντως εγώ στη θέση σου ίσως κοιτούσα να βγει το θέμα κ στη δημοσιότητα πχ Τατιάνα που πολλές φορές βλέπω αντίστοιχα θέματα ώστε να το δουν ακόμα περισσότεροι κ να μαζέψεις λεφτά ακόμα κ για Αγγλία..

Link to comment
Share on other sites

Θάλεια δεν είσαι μόνη σου..... Ειμαστε πολλές, δεν φαντάζεσαι πόσες μπαίνουν, διαβάζουν, συμπονουν και το περνάνε μαζί σου, χωρίς να εκφράζονται με λόγια.... Ούτε εγώ σου είχα ξαναγράψει, ο λόγος που το κάνω είναι για να δεις ότι ΔΕΝ ΕΊΣΑΙ ΜΟΝΗ .... Η ιδέα για να βγει το θέμα στη δημοσιότητα δεν είναι κακή, είναι όμως κάτι πολύ προσωπικό, σκέψου το, πρέπει όμως να γινει άμεσα.... Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλες μαζί και πρώτη απ όλες εσύ..... Ειμαστε εδώ για σενα και το αγγελούδι σου.... 

  • Μου αρέσει 2

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...