Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

Δεν σου έχω ξαναγράψει ,αλλά όταν διάβασα την ιστορία σου πόνεσα κ έκλαψα πολύ. 

Αύριο είναι μεγάλη γιορτή κ σας εύχομαι να γίνει και σε σας το θαύμα σας. Αυτός ο μικρούλης να βγει νικητής. Έχετε τις ευχές μου,την αγάπη μου κ την αγκαλιά μου.


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

Ειναι στις προσευχες μου απο την ημερα που εγραψες για πρωτη φορα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχα νεα!!!!!! Το παιδι σου ηρθε για να μεινει κοριτσι μου!αυριο ειναι η γιορτη των Αρχαγγελων Μιχαηλ κ Γαυριηλ.ειναι αορατες μορφες που στελνει ο Θεος στους ανθρωπους οταν χρειαζονται βοηθεια.ειμαι σιγουρη οτι κ αυριο θα ειναι διπλα στο μικρο σου μαχητη κ θα τον βοηθησουν γτ ειναι μια αγνη ψυχη που παλευει για τη ζωη χωρις να την ξερει καν!!!ευχομαι ολα να πανε καλα.αν κ ειμαι σιγουρη οτι θα πανε καλα γτ ο μικρος τους εχει διαψευσει ολους!!!την αγαπη μου κ μια αγκαλια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει κάνει την μαγνητική την Πέμπτη και περιμένω τα αποτελέσματα,μου είπαν ότι θα βγουν από βδομάδα...τελειώνουν τα ψέματα κορίτσια μου φοβάμαι τόσο πολύ!!!δεν ξέρω τι να σκεφτώ....

Σήμερα 2.020 είμαστε και δεν έχει ξεκινήσει ακόμα μπιμπερο...Φοβάμαι και περιμένω...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου μακαρι να πανε ολα καλα.μπαινω συνεχως να δω νεα σου!!! Μπραβο τ αγορι σου μωρε το παλευει.αν αρχισει κ μπιμπερο δεν θα συμαζευεται με το φαγητο!!θα ηινει μπουλουκος!!τελειωνουν τα βασανα σας κοριτσι μου θα δεις!φιλακια στον μικρο σου πριγγιπα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Όχι...και δεν του έχουν αρχίσει ακόμα ούτε το μπιμπερο...χάνει και βάζει συνέχεια προχθές πήγε στα 1950...

δεν πειραζε,ι θελει λιγο το χρονο του , τα εχει καταφερει σε πολυ ποιο δυσκολες καταστασεις δεν θα κανει πισω στην πιπίλα !! ειναι πολυ δυνατο παιδι θαλεια!! προσωπικά με εχει αφησει άφωνη ! περιμενω με αγωνια την μαγνητική !!  ελπιζω και ευχομαι τα καλύτερα!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν βγει ακόμα κορίτσια μου...τα περιμένω....τώρα έχουμε άλλο θέμα ! Προχθές το πρωί μας έκανε λίγο πυρετό...μου είπαν για λοίμωξη αλλά επειδή δεν ξαναέκανε μετά μου είπαν ότι ίσως την προλάβαμε με τα αντιβιοτικά...και αυτό που με ανησυχεί τώρα πάλι είναι ότι έχει γίνει αποκόλληση στο ένα μάτι και μου είπαν ότι υπάρχει τύφλωση σε εκείνο το μάτι ....Μου μίλησαν για χειρουργείο το οποίο δεν αναλαμβάνουν στην Αλεξανδρούπολη και ψάχνει αυτός ο γιατρός να δει ποιος μπορεί να το αναλάβει γιατί είναι μεγάλο χειρουργείο με ολική ναρρκωση μη ξερωντας αν θα πετύχει και τι θα προκύψει.Σημερα θα  πάω να μιλήσω μαζί του για να δούμε τι μπορεί να γίνει και αν χρειάζεται να φύγει το μωρό και δεν ξέρω τι να κάνω σε αυτή την περίπτωση καθόλου.

Έχω μάθει τα χειρότερα εκ των υστέρων γι'αυτόν τον γιατρό από μια κοπέλα...και πρέπει να κάνω κάτι γρήγορα πρέπει το μωρό να χειρουργηθεί αμεσα?έχει γίνει πλήρης τύφλωση στο ένα μάτι?Μπορεί το μωρό να ταξιδέψει ??? Μπορεί να φύγει Αθήνα?Με την λοίμωξη τι γίνεται ? Η μαγνητική πότε θα βγει ? Μπορεί το μωρό να ταξιδέψει ενώ δεν πίνει ακόμα από μπιμπερο??? Υπάρχει ποσοστό επιτυχίας σε πλήρη αποκόλληση του ματιού ?Όλα αυτά με βασανίζουν από χθες ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angelmummy είπε:

Δεν έχουν βγει ακόμα κορίτσια μου...τα περιμένω....τώρα έχουμε άλλο θέμα ! Προχθές το πρωί μας έκανε λίγο πυρετό...μου είπαν για λοίμωξη αλλά επειδή δεν ξαναέκανε μετά μου είπαν ότι ίσως την προλάβαμε με τα αντιβιοτικά...και αυτό που με ανησυχεί τώρα πάλι είναι ότι έχει γίνει αποκόλληση στο ένα μάτι και μου είπαν ότι υπάρχει τύφλωση σε εκείνο το μάτι ....Μου μίλησαν για χειρουργείο το οποίο δεν αναλαμβάνουν στην Αλεξανδρούπολη και ψάχνει αυτός ο γιατρός να δει ποιος μπορεί να το αναλάβει γιατί είναι μεγάλο χειρουργείο με ολική ναρρκωση μη ξερωντας αν θα πετύχει και τι θα προκύψει.Σημερα θα  πάω να μιλήσω μαζί του για να δούμε τι μπορεί να γίνει και αν χρειάζεται να φύγει το μωρό και δεν ξέρω τι να κάνω σε αυτή την περίπτωση καθόλου.

Έχω μάθει τα χειρότερα εκ των υστέρων γι'αυτόν τον γιατρό από μια κοπέλα...και πρέπει να κάνω κάτι γρήγορα πρέπει το μωρό να χειρουργηθεί αμεσα?έχει γίνει πλήρης τύφλωση στο ένα μάτι?Μπορεί το μωρό να ταξιδέψει ??? Μπορεί να φύγει Αθήνα?Με την λοίμωξη τι γίνεται ? Η μαγνητική πότε θα βγει ? Μπορεί το μωρό να ταξιδέψει ενώ δεν πίνει ακόμα από μπιμπερο??? Υπάρχει ποσοστό επιτυχίας σε πλήρη αποκόλληση του ματιού ?Όλα αυτά με βασανίζουν από χθες ...

Αχ βρε κοριτσι μου! Ταλαιπωρειται και μαυριζει η ψυχη μου! Αλλα ειναι τοσο πεισματαρης ο μικρος σου. Τοσο αγωνιστης!

Ισως οταν μιλησεις σημερα με τον γιατρο να σου λυσει τις αποριες σου και να σου εμπνευσει εμπιστοσυνη. Αν οχι, μηπως να επαιρνες και αλλη μια γνωμη απο καποιον αλλον? Υπαρχει καποιος να μπορεσει να ψαξει να βρει εναν εμπειρο γιατρο? καποιος να σε στηριζει και να σε βοηθαει σε ολο αυτο?? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Angelmummy είπε:

Δεν έχουν βγει ακόμα κορίτσια μου...τα περιμένω....τώρα έχουμε άλλο θέμα ! Προχθές το πρωί μας έκανε λίγο πυρετό...μου είπαν για λοίμωξη αλλά επειδή δεν ξαναέκανε μετά μου είπαν ότι ίσως την προλάβαμε με τα αντιβιοτικά...και αυτό που με ανησυχεί τώρα πάλι είναι ότι έχει γίνει αποκόλληση στο ένα μάτι και μου είπαν ότι υπάρχει τύφλωση σε εκείνο το μάτι ....Μου μίλησαν για χειρουργείο το οποίο δεν αναλαμβάνουν στην Αλεξανδρούπολη και ψάχνει αυτός ο γιατρός να δει ποιος μπορεί να το αναλάβει γιατί είναι μεγάλο χειρουργείο με ολική ναρρκωση μη ξερωντας αν θα πετύχει και τι θα προκύψει.Σημερα θα  πάω να μιλήσω μαζί του για να δούμε τι μπορεί να γίνει και αν χρειάζεται να φύγει το μωρό και δεν ξέρω τι να κάνω σε αυτή την περίπτωση καθόλου.

Έχω μάθει τα χειρότερα εκ των υστέρων γι'αυτόν τον γιατρό από μια κοπέλα...και πρέπει να κάνω κάτι γρήγορα πρέπει το μωρό να χειρουργηθεί αμεσα?έχει γίνει πλήρης τύφλωση στο ένα μάτι?Μπορεί το μωρό να ταξιδέψει ??? Μπορεί να φύγει Αθήνα?Με την λοίμωξη τι γίνεται ? Η μαγνητική πότε θα βγει ? Μπορεί το μωρό να ταξιδέψει ενώ δεν πίνει ακόμα από μπιμπερο??? Υπάρχει ποσοστό επιτυχίας σε πλήρη αποκόλληση του ματιού ?Όλα αυτά με βασανίζουν από χθες ...

Αχ βρε κορίτσι μου τι Γολγοθάς αυτός που περνάτε!  Η σκέψη μου είναι μαζί σας!

 

 


 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...